Esileht Hobinurk Teie kõige halvem reisikogemus

Näitan 7 postitust - vahemik 91 kuni 97 (kokku 97 )

Teema: Teie kõige halvem reisikogemus

Postitas:

Viru reisidega Pariisi reisil aastaid tagasi. Oli ikka jube säästureis hirmsate hostelitega

Pariisis ongi väga kallis ööbida ja kui ise ei ole nõus tuhandeid ööbimise peale tuulutama, siis milles reisifirma süüdi on?!

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viru reisidega Pariisi reisil aastaid tagasi. Oli ikka jube säästureis hirmsate hostelitega

Pariisis ongi väga kallis ööbida ja kui ise ei ole nõus tuhandeid ööbimise peale tuulutama, siis milles reisifirma süüdi on?!

Ma käisin ka noore täiskasvanuna Viru Reisidega Pariisis. Ei olnud midagi hullu. Odav reis ongi odavates hotellides.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Bali. Oi kuidas ma unistasin sinna minemisest.
Olen nyydseks kaks korda kainud ( ainus pohjus miks teist korda tagasi laksin oli, et sobrad abiellusid seal) ja ei lahe mitte kunagi tagasi, vahet pole kui soodne see on.

Hulkuvad koerad, praht, solgihais niipea kui hotellitanavast korvale astud. Idyllist on asi vaga kaugel, ja kohad, kus nagu on ilus, see on koik fassaad. Inimesed samas on fantastilised, seda kurvem nende parast on.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 17.07 13:03; 27.10 05:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hulkuvad koerad, praht, solgihais niipea kui hotellitanavast korvale astud. Idyllist on asi vaga kaugel, ja kohad, kus nagu on ilus, see on koik fassaad. Inimesed samas on fantastilised, seda kurvem nende parast on.

+1

Lisan, et minule käisid Bali inimesed väga palju närvidele. Asulates tüüdatakse sind reaalselt iga 2-3 meetri tagant. Üks küsib: “Rolleriga transporti soovid?” Vastad viisakalt: “Ei, tänan” ja kohe järgmine, kes ometi kuulis teie vestlust ning sinu keeldumist, pakub rolleriga transporti. Võimatu jala liikuda, iga hetk pead suhtlema kellegagi, juttu ajama, kasvõi pead raputama. Kui keeldud millestki, võidakse ka midagi solvavat öelda/hüüda, eriti õhtul pimedas. Pole harvad juhtumid, kus niimoodi kaklust provotseeritakse ja kui turist õnge läheb, pekstakse ta läbi. Üks mees, kes alguses elas Balil pikalt ning hiljem millegipärast kohalikku vanglasse sattus, ütles, et “tegelikult nad kadestavad ja vihkavad meid, valgeid”. Jäi küll selline mulje. Olen samuti kaks korda käinud ja enam tagasi ei kipu. Niimoodi saab seal olla, et istud basseiniga luksusvilla territooriumil enamuse ajast ning väljas käid taksoga trepist treppi.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Bali on ka minu jaoks vastuoluline. Ühest küljest – imelised resortid ja hotellid, nende korrastatud territooriumidel – imeline loodus.
Samas see jube räpasus. Restoranis, mis hotelliterritooriumilt väljas, haisesid noad ja kahvlid ka. Läppand solgihais tänaval. Mnjah.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See kõige halvem reis on varsti tulemas kuna inimene, kellega pidin seal kokku saama, pole minuga enam paar nädalat suhelnud ja mu kirjadele vastanud.

Kas käisid sellel reisil ära?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 01.02 17:19; 08.02 18:23; 23.01 21:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Malta. Räpane, vali, vähe “kultuuri”, kesine toit.

+5
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 91 kuni 97 (kokku 97 )


Esileht Hobinurk Teie kõige halvem reisikogemus

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.