Esileht Hobinurk Teie kõige halvem reisikogemus

Näitan 6 postitust - vahemik 91 kuni 96 (kokku 96 )

Teema: Teie kõige halvem reisikogemus

Postitas:
Kägu

ei ole sugugi häbematu. Lihtsalt imestan, et keegi peab närviliseks ja kiirustavaks sellist suhteliselt uimast linna nagu Helsinki…

Oleneb, mis situatsioonis see inimene parasjagu on ja mis emotsioonid teda valdavad. Igaühel oma kogemus, pole seal midagi imestada. Ma põgenen vahel Tallinast ka väga vastiku tundega ja iga kilomeeter eemale viib mind kodu ja rahu poole. Seevastu mõnikord on mõnus ja tore, kahju lahkudagi.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Head põhjanaabrite pealinna külastajad!
Helsingi on see linn, kus te käite. Ja meie pealinn kirjutatakse ikka kahe n-iga.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kohalikud kombed on need, millega olen kõige rohkem puusse pannud. Nt esimest korda USAs käies ei taibanud ma, et väljas söömas käies tuleb jootraha ALATI jätta. Ma ikka jätsin siis, kui olin teenindusega ülimalt rahul. Hiljem selgitati, miks jootrahal on seal suurem roll kui Eestis. Lõunapoolsemates maades olen algul ka kirikuuste taha jäänud, sest mul ei olnud piisavalt katvad riided. No ei mõelnud sellele, et säärase palavusega pikki varrukaid ja põlvi katvat riietust kanda. Nüüd jälle targem.

Teine teema on see, et halva reisikogemue võib saada ka sellest, kui ei tea, mida teha või mis on üldse võimalused. Olen paar korda proovinud selliseid “lähen kohale ja siis vaatan” reisikesi, aga mulle sobib enne seda tüüpi artikleid lugeda https://www.novatours.ee/uudised/10-soovitust–mida-teha-kreeta-saarel?id=2921 mingeid mõtteid koguda ja seejärel plaan paika panna.

Kas sellest tuli halb reisikogemus, kui ei jätnud kelnerile USAs jootraha?

Ma olen samuti kogenud seda külma solvunud ignoreerimist USAs teenindaja poolt, kui jätsime “ainult” 10 protsenti söögiraha. Ta oli sellise näoga, nagu oleksime teda isiklikult solvanud ning järgmine kord sellesse kohta sööma minnes ignoreeris ta meid täiesti, nii et teise kohta sööma läksime lõpuks. Nii, et jah, see jootraha mitte andmine võis reisi täitsa ära rikkuda küll.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Antalya. Liiga palju rahvast, inglise keeles ei saa tihti hakkama, asutustes väga üleolev suhtumine välismaalastesse.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Viru reisidega Pariisi reisil aastaid tagasi. Oli ikka jube säästureis hirmsate hostelitega

Pariisis ongi väga kallis ööbida ja kui ise ei ole nõus tuhandeid ööbimise peale tuulutama, siis milles reisifirma süüdi on?!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Viru reisidega Pariisi reisil aastaid tagasi. Oli ikka jube säästureis hirmsate hostelitega

Pariisis ongi väga kallis ööbida ja kui ise ei ole nõus tuhandeid ööbimise peale tuulutama, siis milles reisifirma süüdi on?!

Ma käisin ka noore täiskasvanuna Viru Reisidega Pariisis. Ei olnud midagi hullu. Odav reis ongi odavates hotellides.

Please wait...
Näitan 6 postitust - vahemik 91 kuni 96 (kokku 96 )

Esileht Hobinurk Teie kõige halvem reisikogemus