Esileht Ajaviite- ja muud jutud Teie nö. Murphyd

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 64 )

Teema: Teie nö. Murphyd

Postitas:
Kägu

* Kui on kuskile kiire, siis on alati just sel marsruudil mingi ummik või õnnetus juhtunud.

* Kui olen inimese kuskilt sots.meediast eemaldanud (Facebook sõbralist nt), kuna tegu on pelgalt tuttavaga ja pole aastaid temaga suhelnud, siis nui neljaks näen teda lähiajal (ca 4 korda juhtunud).

* See on vist tüüpiline, et alati liigub see poe järjekord kõige aeglasemalt, kus sina parasjagu oled 🙂

* Kallid kodumasinad annavad just siis saba, kui majanduslikult kitsamad ajad on; kreemid saavad kõik korraga otsa ikka kuu lõpus.

* Kui olen telefoni koju unustanud, siis just selle paari tunni jooksul on kindlasti kellelgi mingi väga pakiline asi olnud ja ei saanud mind kätte.

Täiendan, kui miskit meenub…

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kolmas punkt kehtib alati ,lisaks ainult niipalju ,et kui otsustad järjekorda vahetada ,siis selles lühemas tekib raudselt kellelgi eespool mingi jama ja su eelmine kassajärjekord on ikkagi kiirem 🙂

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

ALATI, kui mul on ostude seas jäätis, satun ma ostukontrolli.
Alati saavad kodust pesugeel, wc-paber ja sool korraga otsa. Mis neil üldse ühist peaks olema!?!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Magan päeval umbes kord kolme kuu järel, aga iga kord, kui seda teha üritan, hakkab läheduses mingi jube lärm. Muidu elan vaikses eramupiirkonnas, kus päeval midagi lärmakat ei toimu. Kui aga pikali viskan, siis a) helistab keegi, kes muidu kunagi ei helista, b) kui telefon on hääletu, hakkab naabri juures mingi lärmakas tegevus, näiteks tuuakse mööblit, c) mingid koerad hakkavad tänaval lärmama, d) keegi laps laseb uksekella, et mu last mängima kutsuda (seda juhtub umbes kord poolaastas, sest muidu lepitakse enne telefonis kokku). jne

Please wait...
Postitas:
Kägu

* Kui olen inimese kuskilt sots.meediast eemaldanud

Kommentaar eemaldatud.
3.1. Oodatud on arendav ja konstruktiivne arutelu.

Perekooli Moderaator

Please wait...
Postitas:
Kägu

Järjekorra murhpy on alati, kusjuures mul oli ükskord vaja aega parajaks teha, valisin kõige pikema järjekorra, võtsin ajakirja ja sirvisin, kui äkki vaatasin, et kõrvalkassa oli avatud ja poole inimesed minu eest olid hoopis sinna läinud 🙂

Vägagi koduses väljanägemises kodupoodi minnes näed sa kõige enam tuttavaid, ka neid, kes sinu kandis üldse ei ela.

Kus on, sinna tuleb juurde. Nii heas kui halvas 😛

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui tulen poest, kotid käes, laps jne siis 9 juhul kümnest täpselt minu kõrval olevasse autosse keegi siseneb või väljub autost. Ja siis pean seal seisma ja ootama. Parkla suur ja laia aga no nagu aamen kirikus alati nii.
Mulle helistatakse suhteliselt vähe aga kui telefon hääletu peal ja ei vaata seda mitu tundi siis raudselt on mitu inimest helistanud javeel smsse ka saadetud. Kohe viha teeb alati.

Please wait...
Postitas:
Kägu

sõidan maanteel autoga, tee on küllaltki tühi, vastutulijaid eriti pole, ja 150% kindlusega juhtub see, et kui olen möödumas jalgratturist oma teepoolel ning tahaks natuke keskjoone poole tõmmata, satub kohakuti teine auto ja läheb kitsaks. Kui olen jalratturist mööda saanud, on tee jälle tühi ….

Please wait...
Postitas:
Kägu

sõidan maanteel autoga, tee on küllaltki tühi, vastutulijaid eriti pole, ja 150% kindlusega juhtub see, et kui olen möödumas jalgratturist oma teepoolel ning tahaks natuke keskjoone poole tõmmata, satub kohakuti teine auto ja läheb kitsaks. Kui olen jalratturist mööda saanud, on tee jälle tühi ….

Jaa, täpselt.
Järjekorramurphyd on ka, kehtivad nii poes kui ka ummikutes – vahetad rida, siis kindlasti hakkab sinu rida aeglasemalt liikuma. Kuigi mäletan siiski ka erandeid, oh seda õnne :).
Ja meil on emaga üks “päritud” murphy. Mäletan lapsepõlvest, et kui ema keetis kartuleid, siis tuli isa töölt palju hiljem koju, enamasti oli ka võtnud. Seega tekkis lausa hirm kartulite keetmise ees. Nüüd on mul endal sarnane – kui midagi suuremat õhtul süüa teen, siis mees kindlasti jääb kauemaks tööle (võtnud siiski õnneks ei ole 🙂 ).

Please wait...
Postitas:
Kägu

Täpselt sama olen täheldanud , kas jalgrattur, mingi mopeedsõiduk või jalakäija , kellest vaja mööduda, ikka tuleb just siis muidu tühjal teel auto vastassuunast !! 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Järjekorra suhtes sama!
Mulle helistatakse üsna harva, aga kui olen telefoni maha jätnud, hääletu peale unustanud vms asi, siis kindlasti helistatakse.
Ma jään talve jooksul ühe korra haigeks ja tavaliselt jääb selle aja sisse mõne olulise üritusega nädalavahetus.
Korra kuus kutsutakse meid mitmesse kohta toredatele üritustele, kus tahaks kõigis osaleda. Ülejäänud kolm nädalavahetust võime kodus lakke sülitada.
Kui otsustan, et ah täna lähen käin kiiresti kodulähedases poes ära, koerajalutamise riietega ja ilma meigita, kümme aastat vana jope seljas, siis kindlasti satun kokku mõne tuttavaga. Kui lähen ilusa väljanägemisega, ei kohta kedagi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Linnas linnaliinid – kui ma lähen bussi peale ja jõuan varem, siis buss tavaliselt hilineb hoopis, aga kui ma jõuan täpselt või viimasel minutil, siis tavaliselt on buss varem ära läinud.
Kodumasinad ütlevad sageli ühel ajal üles, mitu siis.
Kui on kiire, siis kohtad vanu tuttavaid siin ja seal, kui selleks aega on, ei kohta eriti kedagi.
Kui võtad lisatöö või mingi tegevuse, siis kindlasti tuleb seda mujalt juurdegi, nii et oled lõpuks ajahädas.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Lastemurphyd on põhilised. Laps jääb haigeks alati just siis, kui on (juba ammu) planeeritud üritus. Nt kolm aastat järjest oli oma sünnipäeva ajal haige. Enne-pärast oli terve.

Lapsel (ja endal) juhtub alati mingi riideõnnetus siis, kui parajasti varuriideid kaasas pole. Aastaid tassin väikelapse varuriideid kaasas ja pole vaja läinud, aga need paar korda, kui unustan…

Kõik (niigi harvad) üritused on samal ajal.

Please wait...
Postitas:
Kägu

otsid nt ilusat mantlit poodidest – muidugi ei leia midagi, lõpuks ostad liiga kalli ja mitte ideaalse.
Nädal hiljem on poed ägedaid mantleid (palju odavamad) täis:(

Please wait...
Postitas:
Kägu

Lisaks teemaalgatuses olnud asjadele, mis kehtivad ka minu kohta (v.a FB) 😀 – telefon võib vaikida päevade kauapa, aga nii, kui päeval tukastada otsustan, sii keegi helistab. Siis helistavad ka need, kes tavaliselt kunagi ei helista või siis hakkab keegi akna all kõva häälega juttu rääkima või koridoris trampima.

maanteel sõites ja möödasõitu teha soovides tulevad sirgel osal alati autod vastu ja kurvis, kui nagunii möödasõitu teha ei saa, ei tule kedagi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kaks ilma kolmandata ei jää. Ehk siis, kui on läinud kaks korda järjest kehvasti, on kindel et kolmas kord tuleb kindlasti. Ja seda ka heade asjade puhul, ainult imelik on see, et kui halvasti võib minna mõnepäevaste vahedega, siis vedamisel võib olla mitmekuuline vahe, eriti teise ja kolmanda korra vahel.
Järjekorra murphy on tavaline. Isegi iseteeninduskassas juhtub pidevalt mingi “error” kui mina järjekorras seisan. Ja klassika on ka see millegi katki minek enne pensionipäeva. Minu puhul tavaline veel ka see, et just enne rahapäeva saavad mul kodus sos-ravimid otsa ja just siis hakkab mul kas peavalu, või külmetus (viirus) vms.
Kui pikalt midagi planeerida, tavaliselt on paarist nädalast pikemalt plaanide tegemine just selline riskifaktor, siis on teada, et see läheb metsa.. saab ainult ehk lööki pehmendada.
Alati “kaovad” inimesed mu elust enne jõulusid või mu sünnipäeva, eriti siis kui ma olen neile mõttes juba oma aastalõpu- või sünnipäevaplaanides koha leidnud või isegi (jõulu)kingitused ostnud. Seepärast ostan viimasel ajal kingitused alles täitsa viimasel minutil ja isegi siis on sama teema olnud.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

*Laps jääb haigeks kui mul puhkus plaanitud. ALATI.
*Mees jääb haigeks (peaaegu suremas eksju) kui mul puhkus plaanitud ja laps ka kodus haige. Ja nii ma siis hoolitsengi kahe lapse eest.
*Mina jään haigeks siis kui kõik teised on terved ja plaanivad igasugust toredat.

*Lõunauinakuid teen harva, aga kui juhtub siis on kindlasti kõigil vaja helistada (alates müügimeestest kuni kadunud sugulasteni). Muudel päevad ei helista väga keegi.

*Ma olen kassajärjekordadega suht alla andnud. Võtan esimese ja istun seal nii kaua kui vaja. Ei üritagi enam kiiremat kassat valida.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Meenus veel üks. Mitte kunagi ei ole poes seda numbrit jalatsit, mida minu lapsele vaja on. JA nii igal aastal. Nt sel suvel tahtsin Tallinna Kaubamajast (!) osta lapsele rihmikuid. Küsin müüjalt, kas neid on number 34 ka. Ei ole. Neid ka ei ole. Küsin siis lõpuks, milliseid on minu vajatud numbrile. JA mis on vastus? Tundub, et meil polegi nr 34 rihmikuid. Mis mõttes nagu?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Vägagi koduses väljanägemises kodupoodi minnes näed sa kõige enam tuttavaid, ka neid, kes sinu kandis üldse ei ela.

ma just mõtlesin lugedes, et mul mingeid erilisi murphysid ei ole, aga vat see punkt kehtib küll alati. 100% kindlasti näen ma kodupoes tuttavaid siis, kui otse seenemetsast tulen mingit hädavajalikku asja ostma.

Please wait...
Postitas:
Kägu

ma just mõtlesin lugedes, et mul mingeid erilisi murphysid ei ole, aga vat see punkt kehtib küll alati. 100% kindlasti näen ma kodupoes tuttavaid siis, kui otse seenemetsast tulen mingit hädavajalikku asja ostma.

Tere, president!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Lõunauinakuid teen harva, aga kui juhtub siis on kindlasti kõigil vaja helistada (alates müügimeestest kuni kadunud sugulasteni). Muudel päevad ei helista väga keegi.

Miks sa telefoni uinaku ajaks hääletu peale ei pane?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kelly õhunavigatsiooni seadus:
Kõige olulisem informatsioon mistahes kaardil paikneb murdekohal.

Vanaisa Charnocki seadus:
Tõeliselt vanduma õpite te alles siis, kui te õpite autot juhtima.

Alice Hammondi köögiseadused:
1. Sufleed kerkivad ja koor läheb vahtu ainult oma pere jaoks või külaliste puhul, keda te ei tahtnudki eriti kutsuda.
2. Mädamuna on see muna, mille te lööte lahti biskviittaignasse.
3. Igat kööginõu, mille te panite nõudepesumasinasse, läheb vahetult pärast seda tarvis millekski muuks; iga mõõteanumat, mida kasutati vedeliku mõõtmiseks, läheb kohe pärast seda tarvis kuivaine mõõtmiseks.
4. Aeg, mis kulub roa söömisele, on pöördvõrdeline ajaga, mis kulus roa valmistamiseks.
5. Mis see ka ei oleks, keegi on seda just lõuna ajal söönud.

Murphy seadused: http://www.folklore.ee/~kriku/HUUMOR/murphy.htm

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui tulla poest suurte kottidega, siis autovõti on alati sellel pool taskus, kus käed on rohkem kinni.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kunagi, kui noor ja metsik olin siis oli vaja tihti kahe linna vahelt liikuda ja tegin seda häälega, ning igakord kui tüdimus juba peale tuli ja suitsu just põlema panid siis võeti alati peale 😀

Please wait...
Postitas:
Kägu

Koogitegu läheb untsu siis, kui teed seda külalistele

Please wait...
Postitas:
Kägu

Täna sõitsin Pärnusse ühe asja järele. Poolteist tundi sinna, poolteist tagasi. Kohepeal olin 10 min autost väljas ja ajasin juttu selle inimesega, kes mulle selle vajaliku asja andis. Kui istusin autosse, siis oli mulle vahepeal 3 inimest helistanud!! Sõites Tallinnast Pärnusse ei helisenud telefon kordagi. Tagasi sõites ei läinud ka kellelgi mind vaja. Aga kolm inimest sattusid helistama täpselt selle kümne minuti sees, kui olin autost väljas ja kuna telefon oli autos, siis ma ei kuulnud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kunagi, kui noor ja metsik olin siis oli vaja tihti kahe linna vahelt liikuda ja tegin seda häälega, ning igakord kui tüdimus juba peale tuli ja suitsu just põlema panid siis võeti alati peale 😀

Mu isa parim õpetus: kui mingi oodatav sõiduvahend ei tule ega tule, süüta sigaret! Kohe on platsis. Omaarust olen selle nipiga umbes 40-pealiseid turismigruppe juba 3-4 korda näljasurmast päästnud.

Kui midagi saab untsu minna, siis ta ka läheb.
Võimatu on teha midagi lollikindlaks, sest lollid on haruldaselt
leidlikud.

Vähemalt mina olen leidlik küll. Alati üritan lugeda juhendit enne uue kodumasina sisselülitamist, aga peaaegu alati suudan siiski vajutada mingit valet nuppu. Ja siis need errorid jäävadki tablool vilkuma.
Suvalises hotellis suudan seifi niimoodi lukku panna, et enam lahti ei saa. Kuigi järgin juhendit sõna-sõnalt. Ja kui olen juba tehnoabi kutsunud ning kõik selgeks saanud, siis kohe pärast seda panen ta katsetamise käigus uuesti lukku ja lahti ei saa.

Sugulased, kellega suhtlen tavaliselt kord 2 aasta jooksul, helistavad mulle alati sel ajal, kui mul kas pole võimalik vastu võtta või olen ma riigis, kus kõneminut maksab üüratult palju.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Pea alati külla minekuks midagi küpsetades tekkib mingi jama ja kunagi ei saa nii head kooki kui siis kui lihtsalt endale tehes!Lisaks olles pikalt mingit ostu plaanides otsinud soodsat hinda ja siis lõpuks ära ostnud ,siis raudselt järgmiste päevade jooksul pärast ostu näed kuskil seda soodsama hinnaga ja ehk ilusamatki!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mu isa parim õpetus: kui mingi oodatav sõiduvahend ei tule ega tule, süüta sigaret! Kohe on platsis. Omaarust olen selle nipiga umbes 40-pealiseid turismigruppe juba 3-4 korda näljasurmast päästnud.

Kui veel söögiastustes suitsetada võis, siis parim meetod kelneri või kaua valmistatava toidu laualetoomiseks oli ka suitsu põlemapanek.
Sularahaga on vaja opereerida pangaautomaadis just siis kui sul on kohutavalt kiire ja siis pole ühtki automaati läheduses. Muidu on neid kõik kohad täis. Või on seal pikk aeglane järjekord, sest keegi kohmitseb seal juba tükk aega .

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 64 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Teie nö. Murphyd