Esileht Ajaviite- ja muud jutud Teie nö. Murphyd

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 64 )

Teema: Teie nö. Murphyd

Postitas:
Kägu

Kui võtan välja minnes vihmavarju kaasa, ei hakka sadama ja kui mõtlen, et ei lähe vaja ja ei võta kaasa, siis tavaliselt sajab.

Please wait...
Postitas:
Kägu

laste puhul olen täheldanud, et on perioode mil pole mingeid üritusi. ja siis kui on, siis on kõik samal ajal. sõbra sünnipäevakutse, võistlus, sugulase sünnipäev

Please wait...
Postitas:
Kägu

Poodi sisenedes on Smartposti automaadi esine alati tühi, hüppan siis kiiresti toidupoest läbi, et mis seda postipakki ikka poodi kaasa vedada ja no nui neljaks – pärast on pakiautomaadi juures järjekord või lausa tühjendav-täitev kuller

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui ees tähtis sündmus, pidu vói pildistamine – alati tekib enne suuuuur punane vinn kuskile keset nägu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Koogitegu läheb untsu siis, kui teed seda külalistele

100 protsenti kindel!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kiirustades mingile ajakriitilisele üritusele või transpordile, olles hetkel veel kenasti ajagraafikus ja parajasti viimaseid välisriideid-saapaid sidudes tunnen, et kõht läheb lahti…

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kunagi, kui noor ja metsik olin siis oli vaja tihti kahe linna vahelt liikuda ja tegin seda häälega, ning igakord kui tüdimus juba peale tuli ja suitsu just põlema panid siis võeti alati peale 😀

Haa, täpselt sama ! Sõbrannaga koos hääletades oli meil lausa kõnekäänd, kui kaua passisime- peaks suitsu põlema panema.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kui ees tähtis sündmus, pidu vói pildistamine – alati tekib enne suuuuur punane vinn kuskile keset nägu.

Sul veel vedas, et mingi üks suuuur vinn 🙂 Minul oli enne kauaoodatud kohtumist -olulist nii tööalaselt, kui eraelus- huulel herpes. Ja just kaks päeva enne seda sündmust lõi see ikka niimoodi välja, et mul oli terve suu ville ja koorikuid täis …lihtsalt jube. Ja ma pidin olema sellisena terve päeva rahva keskel, suhtlema ja tegutsema, lisaks veel oli sel päeval eraelus väga oluline kohtumine..ühesõnaga suve kaunim päev, mis kujunes suve üheks jubedaimaks päevaks. Tüüpiline pikkade plaanide tegemise murphy seega.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kui nädalavahetusel õhtul peole minna, ei ole riidekapis mitte ühtegi paari terveid sukki, hoolimata sellest, et olen varem terve kapi ära sorteerinud ja kõik katkised ära visanud ning ainult terved alles jätnud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui võtan välja minnes vihmavarju kaasa, ei hakka sadama ja kui mõtlen, et ei lähe vaja ja ei võta kaasa, siis tavaliselt sajab.

Sama kehtib päikeseprillide ja päikesega.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Korra kuus kutsutakse meid mitmesse kohta toredatele üritustele, kus tahaks kõigis osaleda. Ülejäänud kolm nädalavahetust võime kodus lakke sülitada.

Jah – see ei kehti meil ainult nädalavahetuste kohta. Täitsa tavalisel nädalapäeval võib ka viis üritust olla, ja siis nädalate kaupa mitte midagi.
Olulised koosolekud on mul sel sügisel raudselt olnud nendel päevadel, kus ma pean korraga vähemalt kolmes kohas olema.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui on kiire, satud alati punasesse lainesse. Muul ajal toimib roheline laine valgusfooridel.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui on kiire, satud alati punasesse lainesse. Muul ajal toimib roheline laine valgusfooridel.

Sama vastupidi. Kui arvad, et liikluses on nagunii ummikud ja foorid kõik punased ja hakkad varakult minema, et mitte hilineda, siis pole ainsatki ummikut ja igal pool on roheline laine. Kokkuvõttes jõuad pool tundi varem kohale ja siis passid seal.

Please wait...
Postitas:
kitah

järjekorramurf – a) alati minu ees üks või vahel ka kaks inimest kukuvad järsku venitama. kas on midagi kaubaga nihu või tuleb seda vahetada, või siis ostavad/kontrollivad oma lotopileteid, või loevad raha, ja mina muudkut suren seal käru najal. peaks hakkama matkapinki kaasas kandma. b) nii kui liigun venivast järjekorrast uude lühikesse, hakkab esimene sivem lippama, minu järel olnud inimesedki ammu länt, ja mina munen uues sabas ikka kauem.

ajamurf – a) kõhtu just enne kiiret minekut lahti ei löö, aga ootamatu põiekas tekib küll.
b) kui aega küll, jääb transport hiljaks ja pead passima, kui kiire, siis munetakse tee peal või juhtub veel miskit. c) muidu maga nagut miska, aga enne mingit olulist sündmust vähkred unetult ja hullemal juhul ei saagi öö otsa magada, või siis tuleb vahetult enne ülesärkamist selline unekas, et jäta või minemata/tegemata.

ilmamurf – a) kanna kogu aeg sirmi kaasas, ei saja, nii kui ühel päeval ei võta või ununeb – padukas. b) kui kogu aeg on ilus ja plaanid mingit reisi, siis just sellel päeval hakkab sadama.

toidumurf – a) kui võtad toidu kaasa, pakutakse igal pool süüa, nii kui korra ei võta, kõik kohad kinni või ülerahvastatud. b) niisama peenikest asja või midagi esimest korda tehes – super, nii kui teed külalistele – käkk.

asjamurf – a) käid ja planeerid midagi osta, näed seda igal pool, korjad raha, ja kui ostma lähed – siis pole mitte kusagil. tänapäeval juhtub seda ehk vähem, aga nõukaajal oli see tavaline. b) vajalik, igapäevaselt kasutatav ja enamasti lollikindel asi läheb katki või rikki just enne mingit otsustavat tegevust. asendust pole enamasti kuskilt võtta.

asi iseeneses – kui midagi juhtub, siis juhtub tingimata veel midagi ja võimalikult napakat, et sa end ikka liiga hästi tundma ei hakkaks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kohtumised- tippen-toppen välja nägemisega linnas kõndides (või kus iganes) ei kohta ma mitte kunagi mitte ühtegi mitte lihtsalt tuttavat, vaid ka kunagist kallimat. Tööteksad, meikimata, mullased kummikud ja higisena korraks kevadel nt K-rautasse põigates on nt mõlemas kõrvalkassas mitte lihtsalt mõni tuttav, vaid kõige esimene armastus ja viimane meessõber, kellest lahku mindi
Avalikud esinemised – planeerin pikalt mingit üritust, minupoolselt kõik kontrollitud ja tehtud – külalised olemas, varundused esitulustest olemas, catering tellitud ja makstud ning…. läheb ära elekter, selgub, et internetti pole või on tekkinud konverentsikeskuses meist mitteolenev veeavarii.
Täidetud telefon – telefon on laetud, akupank on laetud, kaks USB juhet kotis ning väljaspool kodu asuvas kohas võimalus telefoni kenasti ka laadida. Aga… kui aku saab tühjaks, pole loomulikult kaasas akupanka ega USB juhet, puudub võimalus seda kelleltki laenata ning ka laadimisvõimalust pole.

Kõik meigi ja pesuvahendid saavad korraga otsa.

Viimase tolmukoti kasutan ära, viskan prükki ja keegi kodustest kukub suhkrutoosiga keset elutoa vaipa…

Kui on kiire, siis lõikan sõrme ja loomulikult pole plaastreid käepärast.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Häid jalanõusid ostma minnes neid lihtsalt pole.
Leiab siis kui pole raha või võimalust neid järgnevalt kaasa tassida.
Sama lampide, tapeedi ja muuga.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul on armastusega seotud murphy. Kui kohtan kedagi, kes väga meeldib, siis 100% juhtudest ei erista see isik mind tapeedist. Põhimõtteliselt ise ka tean juba, et armuda pole isegi mõtet. Alati lõpeb asi enne kui alata võib.

Veel üks murphy on, ma toon teistele inimestele õnne. Ülikooliaegne sõbranna sai hea töökoha, tuttav võitis lotoga hea summa ja edukas endine poiss-sõber on nüüd veelgi edukam ja rikkam. Tooks iseendale ka, aga elan täiesti keskpärast elu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Häid jalanõusid ostma minnes neid lihtsalt pole.

Leiab siis kui pole raha või võimalust neid järgnevalt kaasa tassida.

Sama lampide, tapeedi ja muuga.

Häid jalanõusid ei ole üldse kunagi minu meelest.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mähkmeid kandva väikelapse ema Murphy – laps kakab alati siis kui olen endale sooja toidu või kohvi valmis saanud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mähkmeid kandva väikelapse ema Murphy – laps kakab alati siis kui olen endale sooja toidu või kohvi valmis saanud.

Minu lapsed ärkasid alati kohvilõhna peale – st just siis, kui olin kikivarvul kööki hiilinud, kohvi valmis keetnud ja soovisin seda rahus ja vaikuses nautima hakata…

Please wait...
Postitas:
rosinakypsis

Tööteksad, meikimata, mullased kummikud ja higisena korraks kevadel nt K-rautasse põigates on nt mõlemas kõrvalkassas mitte lihtsalt mõni tuttav, vaid kõige esimene armastus ja viimane meessõber, kellest lahku mindi

Oo jaa!!! Tavaliselt teen vähemasti kulmud pähe või värvin huuled, enne kui poodi lähen, aga need vähesed korrad, kui olen suvalises riietuses ja sättimata otsustanud poest läbi lipata, olen kohanud kas mõnda eksi (ühel korral oli eksil veel mingi ilus tüdruk käevangus) või siis kunagist ülemust/ töökaaslast. See jääb alati kripeldama…

Ja eriti nõme murf on minul veel see, et põiepõletik tabab mind alati, reaalselt alati kas pühade ajal või nädalavahetusel, mil arsti kätte ei saa! Sel aastal siis jaanilaupäeval ja kahel korral reede öösel. Seda murfi ma vihkan!

Poejärjekorramurf on tavaliselt selline, et minu järjekorra kassapidaja jookseb ilmtingimata saali peale hinda kontrollima või on kellelgi kauba triipkood loetamatu, nii et peab minema seda ümber vahetama.

Väga vahva teema igatahes, nalja kui palju!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul on igas käekotis hügieeniline huulepulk/salfakapakk/pastakas vm, ja siis selles ühes ei ole…

Alati kui jätan kassi õue mõttega, et “kaua mul seal poes vm ikka läheb”, läheb väga kaua.
* vabakäigukass, aga ma kardan rebaseid.

Olen vilets ostleja. Võin pikki minuteid poes vaagida (turvameestelegi silma jäänud), kas mul seda või toda eset oleks vaja ja lõpuks otsustan, et siiani polnud, pole edaspidi ka.
Aga vat siis just on…

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma ei taha küll targutada, aga ma arvan, et see ei ole Murphy, vaid tavaline füsioloogia. Mul on toakass. Igal õhtul, kui ma tulen koju ja hakkan süüa tegema ja mingi toidulõhn juba levib, tuleb kass oma liivakasti ja kakab. Mulle ka tegi nalja, kuid keegi loomaarst ükskord ütles, et see on tõenäolisemalt ikkagi toidulõhnast tulenev refleks. Seesama võib su lapsel ka olla, isegi kui tema seda sööki ei söö, aga tema aju saab aru, et see on toit ja sool hakkab tööle.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kunagi, kui noor ja metsik olin siis oli vaja tihti kahe linna vahelt liikuda ja tegin seda häälega, ning igakord kui tüdimus juba peale tuli ja suitsu just põlema panid siis võeti alati peale 😀

Haa, täpselt sama ! Sõbrannaga koos hääletades oli meil lausa kõnekäänd, kui kaua passisime- peaks suitsu põlema panema.

Täpselt sama kehtib kalal käies. Kui juba pikemat aega ei näkka, pane aga õng käest ja suits näkku – kohe hakkab kork liikuma. Kui seegi ei aidanud, jäta õng vette ja mine ise mõni samm eemale põõsa taha põiele. Täpselt keset kõige mõnusamat soristamist algab äge võtmine. Või kui tõesti seegi ei aidanud, jäta õng minutiks järelvalveta, mine nt. autosse joogipudelit võtma. Tagasi tulles on siis õngejõhv enamasti mingi suurema eluka poolt korralikult rohu või roo sisse kinni mässitud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

pane aga õng käest ja suits näkku

Kole! Jätke maha see nõme komme! Suitsetab ainult teine Eesti.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Hoian mingeid asju või riideid mitu aastat, siis otsustan ära anda või visata ning neid läheb vaja järgmisel päeval. Või mõni tuttav küsib just seda äravisatud asja või ära antud lasterõivast.

Please wait...
Postitas:
Kägu

pane aga õng käest ja suits näkku

Kole! Jätke maha see nõme komme! Suitsetab ainult teine Eesti.

Kole jah, aga mis teha. Kõigil pole võimalust esimese Eesti kombel Platinum-pangakaardiga valget triipu hakkida ja seda siis läbi rulli keeratud 500-eurose ninna tõmmata. Tegelikult pole ka teise Eesti inimestel veel suuremat häda. Vaat’ oleks kolmas või neljas Eesti, poleks suitsurahagi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul on armastusega seotud murphy. Kui kohtan kedagi, kes väga meeldib, siis 100% juhtudest ei erista see isik mind tapeedist. Põhimõtteliselt ise ka tean juba, et armuda pole isegi mõtet. Alati lõpeb asi enne kui alata võib.

Veel üks murphy on, ma toon teistele inimestele õnne. Ülikooliaegne sõbranna sai hea töökoha, tuttav võitis lotoga hea summa ja edukas endine poiss-sõber on nüüd veelgi edukam ja rikkam. Tooks iseendale ka, aga elan täiesti keskpärast elu.

Mismoodi sa teistele õnne tood?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Just hetkel oli minul möörfide möörfi!
Kiibitsesin kuu aega üht jopet (netist), eile otsustasin lõpuks, et tellin!
Ja tellimisel selgus, et pole minu numbrit! Tellisin nr väiksema, ei suutnud enam loobuda mõttest.
Ja täna – mis ma näen – minu nr olemas jällle!!?? WTF!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui tulla poest suurte kottidega, siis autovõti on alati sellel pool taskus, kus käed on rohkem kinni.

Kas tänapäeval on veel autosid, kus ukse avamiseks võti on vaja otsida? Puudutus peal avanevad uksed on autodel juba väehmalt 10 a.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 64 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Teie nö. Murphyd