Esileht Pereelu ja suhted Teie õnneliku ja kauapüsiva suhte saladus

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: Teie õnneliku ja kauapüsiva suhte saladus

Postitas:

Loen siin tihti, kuidas suhe on jooksnud metsa, tekivad armukolmnurgad või mees/naine kaotab oma kaaslase vastu huvi. Kuidas seda ära hoida? Tahab keegi jagada oma õnneliku suhte saladusi?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aktsepteeri teist inimest sellisena nagu ta on. Ei peagi kogu aeg huvipinges olema kaaslase vastu. Aeg-ajalt tahaks lihtsalt olla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Iga asja peale noogutada ja nõus olla ja jätta mulje, et kaasa on maailma targem inimene ning selja keerates teha ikka nii, nagu ise tead ja tahad:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen nõus Tsiilibiiliga ja lisan veel, et minu meelest on see kõik ka veidi juhuse ja iseloomude asi.
Mõtlen eelmise pikema suhte peale, olin selles närviline ja armukade. Sellise käitumisega ilmselt peletasin ka meest eemale, samas ta ise andis mulle põhjust olla selline, nagu siis olin – surnud ring. Praeguses suhtes selliseid emotsioone pole kordagi kogenud, kaasa aitavad ka samad soovid, eesmärgid. Actionit ei ole, hea, mõnus, rahulik.
Et vist alati ei saagi krahhi ära hoida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vastastikune austus ja armastus. Ja kui see hetkeks kipub mingil põhjusel kaduma, siis on oluline, et koos saab välja selgitatud põhjus, miks nii on hetkel ja kui see juba selge, siis on ju lihtne lahendus leida. See eeldab muidugi mõlemapoolset tahet ja usuku, et absoluutselt kõik probleemid on lahendatavad. Ja kui teine ka eksib millegi vastu, siis tuleb see teema selgeks rääkida ja andestada ning eluga edasi minna ilma minevikku meenutamata.
Mida vanemaks saan, seda enam mõistan seda, et inimesed on koos õnnelikud siis kui mõlemad tahavad ja pingutavad selle nimel, et teine oleks õnnelik ja jätavad enda MINA pisut tahaplaanile.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No meil läheb 13. aasta rahumeelset toredat elu. Esimene ja kõige tähtsam on muidugi sattuda kokku õige inimesega, kes on haridustasemelt, taustalt, põhiväärtustelt sarnane. Teiseks on tähtis omada oma elu ja lasta teisel elada. Kolmandaks ei tohi unustada regulaarset seksi ja ühiseid tegemisi. Ja loomulikult on tähtis teisest lugu pidada ja leppida faktiga, et me kõik oleme erinevad, samuti tahta rahumeelselt koos elada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõik kuus eelkõnelejat on tähtsama ära nimetanud. Polegi midagi lisada.

Ma ei kipu väga välja hõiskama, et me oleks nüüd kole õnnelikud või midagi, aga rahulolevad küll. Põhiline – me kõik tahame koju tulla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Vastastikune austus ja armastus. Ja kui see hetkeks kipub mingil põhjusel kaduma, siis on oluline, et koos saab välja selgitatud põhjus, miks nii on hetkel ja kui see juba selge, siis on ju lihtne lahendus leida. See eeldab muidugi mõlemapoolset tahet ja usuku, et absoluutselt kõik probleemid on lahendatavad. Ja kui teine ka eksib millegi vastu, siis tuleb see teema selgeks rääkida ja andestada ning eluga edasi minna ilma minevikku meenutamata.
Mida vanemaks saan, seda enam mõistan seda, et inimesed on koos õnnelikud siis kui mõlemad tahavad ja pingutavad selle nimel, et teine oleks õnnelik ja jätavad enda MINA pisut tahaplaanile. [/tsitaat]

Jah, selle postitusega olen väga nõus :). Ja oma abielu on näidaud, et see algul veidi hirmutavana tunduv enda \”mina\” tahaplaanile jätmine tasub õige(!) kaaslase puhul kuhjaga ära, sest kokkuvõttes saavad mõlemad \”minad\” niimoodi hoopis rohkem hoolitsetud ja esile tõstetud! Aga loomulikult on sellise sünergi tekkimiseks vajalik mõlemapoolne ühesugune asjadest arusaamine ja soov teist õnnelikuks teha, kui seda strateegiat kasutava inimese partneriks on egoist, kes igal võimaluselt teise seljas liugu laseb ise samaga vastamata, siis läheb asi ruttu päriselt untsu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mnjah, 18 aastat harmoonilises abielus. mis on edu saladus? esiteks ei ole rahamuresid ja naisel olen võimaldanud väikese ettevõtte, kus ta siis käib \”tööd tegemas\”, et igav ei oleks. naine on minust parasjagu noorem ja on siiani hea välimusega ning ma erutun ta peale. samas ega terve elu ei suuda ainult ühe naisega seksida ja seetõttu on mul alati olemas mõned variandid, kellega lõunapausi ajal väikese kepi jõuab ära teha, lisaks käin aeg-ajalt erootilises massazis pingeid maandamas. kui kuus mõned korrad mujal paugutamas ei käiks, siis ilmselt oleks kooselu naisega ammu läbi saanud…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]mnjah, 18 aastat harmoonilises abielus. mis on edu saladus? esiteks ei ole rahamuresid ja naisel olen võimaldanud väikese ettevõtte, kus ta siis käib \”tööd tegemas\”, et igav ei oleks. naine on minust parasjagu noorem ja on siiani hea välimusega ning ma erutun ta peale. samas ega terve elu ei suuda ainult ühe naisega seksida ja seetõttu on mul alati olemas mõned variandid, kellega lõunapausi ajal väikese kepi jõuab ära teha, lisaks käin aeg-ajalt erootilises massazis pingeid maandamas. kui kuus mõned korrad mujal paugutamas ei käiks, siis ilmselt oleks kooselu naisega ammu läbi saanud…[/tsitaat]
Õnnelik pereelu teil. Muuseas, ega naine sinu pärast ilus ja heas vormis pole. Loomulikult on tal ka keegi varuks, kellelt saada seda, milleks sina suuteline pole. Ära siis üllatu

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

lugupidamine, usaldus, ausus. usaldus aga ei tähenda sinisilmsust, pigem just seda, et tuleb teadvustada seda, et köik me oleme inimesed ja ekslikud. ja et oma vead vöib yles tunnistada ilma kartmata karistust. see lubab suhtes avatud olla

paljud on shokeeritud kui neid petetakse ehk varjatakse nende eest midagi. aga paraku paljud ei suudaks töde kannatada. kui töde tuleb päevavalgele siis saadetakse teine pikalt. no ja ime siis, et teine varjab. nii ehk naa läheb asi karidele. aga kui inimene ei pea kartma mahajätmist julgeks ta ka tunnistada oma tehtud patte ja neist saaks koos yle. vähemalt osad julgeks, osad on patoloogilised valekotid, nende puhul ei aita nagunii mitte midagi:D

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Armastus, see tõeline, mitte (ainult) suguiha on kvaliteetses suhtes väga oluline.

Muidugi, igasugu erinevaid variante. Sageli püsivad hästi koos paarid, mis on väga ebavõrdsed. Kus mees või naine on väga domineeriv (vanem, targem, rikkam, lärmakam, jõulisem, nahhaalsed, vägivaldsem). Kui kvaliteetne see suhe on, iseasi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Armuke 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olles elanud eelnevalt koos viie erineva mehega, kelle kõigiga läks peagi kismaks, siis nüüd, aastaid juba rahumeelset ja õnnelikku kooselu nautides võin öelda, et kõige tähtsam on hingesugulus ehk vaidluskoha puudumine. Meid ühedab sarnasus kõiges – väärtustes, arusaamades, muusika,- toidu-, telesaadete-, autode-, kodussisustuse-, elukoha- jne maitses. Me oleme alati ühel meelel KÕIGES – hea lihtne on niimoodi koos elada. Ja kui sa oma armastatud inimesega ei pea vaidlema, tema järgi luurama või temaga mingeid \”arusaamatusi\” lahendama, ongi temaga hea koos elada. Seksida loomulikult ka 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen abielus 16 aastat ja mina arvan, et tähtsaim on armastus. Tunnistan, et ma pole olnud just tüüpiline naine ehk: mees saab ka ise oma riided triigitud, kui vaja; mees peab samuti poest toitu ostma ja minuga arutama, mida me süüa teeme; mees ei saa seksi, kui mul selleks tuju pole või kui ta pole teinud seda, mida ma tahan jne jne.
Ehk siis ma olen kangekaelne, tujukas ja \”munadega\” naine aga vahest üksi olles tuleb pisar silma, kui ma mõtlen, kuidas mu mees mulle ütleb, et ma olen väga seksikas või et ta armastab mind vaatamata minu vigadele ja kui mõtlen sellele, kuidas ta mind hoiab. Olgu öelnud, et tegemist pole üldse mingi \”sussi\” tüüpi mehega ja oleme pidanud maha tuliseid vaidlusi, aga alati on mul olnud tunne, et mind armastatakse. Ta on ka väga hea isa. Arvan, et tuleb lihtsalt leida inimene, kes sind armastab sellisena nagu sa oled, austus on samuti väga oluline (ise ma alati sellest kinni ei ole pidanud). Mis veel: ma ei ole kunagi tundnud tõmmet selliste meeste vastu, kes tahavad olla igas seltskonnas kõige väljapaistvamad ja kes igale kaunile naisele järgi vaatavad. Samuti käisin kauge kaarega möödas meestest, kes alkoholiga piiri ei osanud pidada. Suur kirg võib olla mööduv, aga kui on austus ja armastus, siis suhe toimib.
Kõrvalt jälgides teisi paare olen tähele pannud, et lahku on läinud paarid, kus: mees on terve elu olnud kas napsusõber,tihe partnerite vahetaja, kehkenpüks, töönarkomaan. Naiste puhul sarnased probleemid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )


Esileht Pereelu ja suhted Teie õnneliku ja kauapüsiva suhte saladus

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.