Esileht Pereelu ja suhted Teie tugevused suhtes

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 45 )

Teema: Teie tugevused suhtes

Postitas:
Kägu

Mis on teie tugevused ja trumbid?

+1
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Usaldus ja ühine maailmavaade.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tugevused puuduvad, seepärast pole ka suhet 😀

Mind hakkas isegi visiitsuhe häirima, üldse ei meeldi mingid kellaajad, kokkulepped, aegade klapitamine. Kooselus, milles ma siiski ka olen mõne aasta olnud, häirisid samad asjad, mingi pidev nn “kella sünkroniseerimine”

+13
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Raudsed närvid 😀

+12
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Armastus, järgmine aasta on hõbepulmad. Ilma armastuseta ei ole mõtet koos elada.

+9
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eespool siin nii üllad asjad välja toodud. Minul selliseid asju pole. Minu tugevuseks on olla väga hea kehaga ja mulle kohutavalt meeldib seks. Natuke bitch olen ka (jonnin, tujutsen), kuid ma olen väga truu.

Eks sellega hoiangi meest kinni, et tal on truu ilus seksikiisu olemas. Vahepealsed kerged märatsemised hoiavad asja toonuses ka. Kuna seks on suppppper (!), siis on garanteeritud ka minupoolsed hellitused ja ilusad sõnad mehele ja need tulevad mul südamest ja ta teab seda.

+10
-22
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Esimesed 15 aastat oli armastus, nüüd juba üle 20 aasta harjumus.

Mehe tugevusteks on usaldusväärsus, hoolimine, hea majandamisoskus. Minul polegi vist mingeid tugevusi, kui ehk see, et ma ei nääguta ega virise.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Me oleme alati olnud mehega ka sõbrad. Nüüdseks juba teineteise parimad sõbrad. Vahel mõtlen, et mees räägib minuga nii, nagu ta räägib ka oma meessõpradega, ja et kõik vastassoolised paarid vist ei räägi omavahel nii? Eriti hästi jookseb meil jutt pikematel autosõitudel. Meil pole probleemi sõita Riiga ja peaaegu terve tee omavahel rääkida.

Teiseks, mis vist ka ühendab, meil on sarnane sotsiaalne taust.

Me peame teineteisest lugu. Me meeldime teineteisele. Me peaaegu kunagi ei nääkle mingite tühiasjade pärast. Ammugi ei sõima teineteist kuidagi labaselt stiiilis “igavene lehm” vms. Muidugi on asju, mis häirivad, aga siis a.) jätame enda teada b.) teeme viisakalt märkuse.

+21
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei teagi. Enda meelest olen raske iseloomuga igav mutt, aga mees, näe, armastab juba 21 aastat.

+13
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen vist üsna lihtne kaaslane – ei nõua asju, ei mossita, ei mängi mingeid mänge, ei tänita.

Sama eeldan ka partnerilt enda suhtes.

Ma ei tea, esimesed 20 aastat on see toiminud.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis on teie tugevused ja trumbid?

Aga sinu? Või sul polegi neid?

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis on teie tugevused ja trumbid?

Meie tugevused suhtes on see, et me suhtleme ja räägime ja leiame, et kõik mis häirib vajab läbiarutamist.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ka ise väga ei teagi, et midagi eriti harukordset oleks. Aga mees ükskord kooselu alguses rõõmustas, et ma olevat suur moralist! Tulin koju mingilt koolituselt, kus koolitaja ja kaks osalejat käitusid ebaeetiliselt ja ebaprofessionaalselt ning tunnistuse said ka inimesed, kes seda kindlasti saada poleks tohtinud.  Jõudsin koju püha viha täis, istusin laua taha maha ja purskasin välja pika vihakõne teemal, mis kõik seal koolitusel ja üldse maailmas valesti on. Siis märkasin, et mees vaatab mind õnneliku armastava pilguga endal nägu naerul. Mina tulivihane, WTF? Tema vastab: ma arvasin, et ainult mina olen hirmus moralist, aga sina oled ka! Selge, sobime!

+7
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis on teie tugevused ja trumbid?

Ma näiteks ei tee igast oma mõttest Perekooli teemat.

 

+5
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Armastus, järgmine aasta on hõbepulmad. Ilma armastuseta ei ole mõtet koos elada.

Meil hõbepulmad 5a tagasi peetud (erilised ei pidanud, aga oleme ikka perega tähistanud).  Ma pole kindel kui palju meie suhtes armastust on olnud, mehe poolt kindlasti alguses, mina olin vist pigem armunud sellesse tähelepanusse, mis ta mulle pööras.

Mul ei ole meie suhtes tugevusi ja trumpe, pigem on puudused, mis aastetaga siledamaks lihvitud. Meie suhte kõige olulisemad tugevused on vastastikune usaldus (armukadedus pole meil kunagi teemaks olnud) ja ühised huvid ning eesmärgid. Ideaalis elaks ma ka kuni surmani mehega, keda armastan läbi aastate, aga elu läks nagu läks, nõustusin abielluma mehega, kes oli piisavalt järjekindel et minult jah sõna saada. Kas me vastupidises olukorras ka nii pikalt abielus oleksime olnud (et minu armastus on suurem ja abiellumisesoov), pole nii kindel, kunagi ei tea ette kuidas inimesed aastate jooksul muutuda võivad.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on ainult nõrkused. Ja seepärast naudin üksielamise luksust.

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üks tugevusi suhtes on googeldades andestamine. Mida on suhtes pidevalt andestada, ebanormaalne.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eespool siin nii üllad asjad välja toodud. Minul selliseid asju pole. Minu tugevuseks on olla väga hea kehaga ja mulle kohutavalt meeldib seks. Natuke bitch olen ka (jonnin, tujutsen), kuid ma olen väga truu.

Eks sellega hoiangi meest kinni, et tal on truu ilus seksikiisu olemas. Vahepealsed kerged märatsemised hoiavad asja toonuses ka. Kuna seks on suppppper (!), siis on garanteeritud ka minupoolsed hellitused ja ilusad sõnad mehele ja need tulevad mul südamest ja ta teab seda.

Mina ei ole see ‘seksikiisu’, aga küsiks, et mida selles kommentaaris nii palju miinustada on? Pakun, et v*tuviha ja kadedus?

+3
-15
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eespool siin nii üllad asjad välja toodud. Minul selliseid asju pole. Minu tugevuseks on olla väga hea kehaga ja mulle kohutavalt meeldib seks. Natuke bitch olen ka (jonnin, tujutsen), kuid ma olen väga truu.

Eks sellega hoiangi meest kinni, et tal on truu ilus seksikiisu olemas. Vahepealsed kerged märatsemised hoiavad asja toonuses ka. Kuna seks on suppppper (!), siis on garanteeritud ka minupoolsed hellitused ja ilusad sõnad mehele ja need tulevad mul südamest ja ta teab seda.

Mina ei ole see ‘seksikiisu’, aga küsiks, et mida selles kommentaaris nii palju miinustada on? Pakun, et v*tuviha ja kadedus?

Mille peale kadedus? Kena kehaga ja seksikaid naisi on väga palju, seega ei ole see teab mis trump.

Minul ei ole ülihea keha, kolm last, aastad  on seda muutnud, jonnija ja märatseja ei ole ka – olen seisukohal, et kaks täiskasvanut inimest peaksid oma jutud häält tõstmata saama räägitud.   Abielus oleme üle 20 aasta ja õnnelikud, just kallistasime mehega enne tööle minekut.

+11
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen vist üsna lihtne kaaslane – ei nõua asju, ei mossita, ei mängi mingeid mänge, ei tänita.

Ma ka selline. 23a koos. Mees tänitab rohkem meil.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eespool siin nii üllad asjad välja toodud. Minul selliseid asju pole. Minu tugevuseks on olla väga hea kehaga ja mulle kohutavalt meeldib seks. Natuke bitch olen ka (jonnin, tujutsen), kuid ma olen väga truu.

Eks sellega hoiangi meest kinni, et tal on truu ilus seksikiisu olemas. Vahepealsed kerged märatsemised hoiavad asja toonuses ka. Kuna seks on suppppper (!), siis on garanteeritud ka minupoolsed hellitused ja ilusad sõnad mehele ja need tulevad mul südamest ja ta teab seda.

Mina ei ole see ‘seksikiisu’, aga küsiks, et mida selles kommentaaris nii palju miinustada on? Pakun, et v*tuviha ja kadedus?

Mis siin kadestada on? Sitta iseloomu ja impulsiivsust?

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hea küsimus.

Tugevused on sama palju nõrkused.  Olen kass, kes käib omapäi.

Ei vaja palju hellitust, ei ripu mehel kaelas.

Kooselu 20+

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minust on palju ilusamaid naisi, aga mina olen enamusest huvitavam. Olen vaimukas, konkreetne ja minuga on lihtne suhelda. Mul ei ole selliseid hämaraid “naiselikke” vaikusperioode, mil ei suudaks vajalikke asju välja öelda. Seetõttu ka ei ole peres ootamatuid naisehäälega jonnihooge, nutvat naist (sest va pagana mees ei suutnud naise mõtteid lugeda) ega armukadedusstseene. Ma ei anna põhjust armukadeduseks ega armukadetse ülemäära ka ise. Mõlemal mehega on vastassoost sõpru, aga nähes juba suhte algul, et me kumbki ei lähe nende juuresolekul edevile ja puhevile, oli ka varakult selge, et siin pole armukadetsemise vajadust ning see oleks lausa totter. Eriti kui me kõik teame, et hirmus armukadedus ja jälgimine toovad 99% juhtudel kaasa vastupidised tagajärjed. Me kumbki pole seda tüüpi, et suguorganid mõtleksid enne kui aju või tunneksid kustutamatut seiklushimu.
Lisaks muidugi ma ka armastan oma meest ja ütlen talle seda sõnades ning näitan tegudes.

Lühidalt kokku võttes, olen väga huvitav, minuga on põnev, olen vaimukas, tark ja haritud, mis kompenseerib minu suhtelise ilutuse. Ning mu mees on minu jaoks maailma kõige huvitavam, seksikam, vaimukam ja targem inimene.

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ilge kannatlikkus.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eespool siin nii üllad asjad välja toodud. Minul selliseid asju pole. Minu tugevuseks on olla väga hea kehaga ja mulle kohutavalt meeldib seks. Natuke bitch olen ka (jonnin, tujutsen), kuid ma olen väga truu.

Eks sellega hoiangi meest kinni, et tal on truu ilus seksikiisu olemas. Vahepealsed kerged märatsemised hoiavad asja toonuses ka. Kuna seks on suppppper (!), siis on garanteeritud ka minupoolsed hellitused ja ilusad sõnad mehele ja need tulevad mul südamest ja ta teab seda.

Mina ei ole see ‘seksikiisu’, aga küsiks, et mida selles kommentaaris nii palju miinustada on? Pakun, et v*tuviha ja kadedus?

Sest kõik, kes kirjutavad, kui supppper on nende seks või mis iganes, on minu silmis juba selle ühe sõna pärast idiootide tasemel. Sama klass on ka sõnad “lapseisa” ja “alimendid”.

Lisaks kui asjasse muidugi süveneda, siis pikas perspektiivis ei hoia ka sa meest supppper keha ja välimusega ainult kinni, kahjuks vananeme me kõik ja 50a olles peavad paari siduma juba sügavamad väärtused, kui suppppper seks ja seksikiisu olemine.

+14
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lisaks kui asjasse muidugi süveneda, siis pikas perspektiivis ei hoia ka sa meest supppper keha ja välimusega ainult kinni, kahjuks vananeme me kõik ja 50a olles peavad paari siduma juba sügavamad väärtused, kui suppppper seks ja seksikiisu olemine.

Ah, kui neile piisab, on kõik hästi. Ega pered peagi samasugused olema. Kui ühele paarile piisab koos olemiseks sprotipasteediga leivast, madratsist külje all ja suppppper /kas sai ikka piisavalt p-sid?/ seksist, siis taeva pärast. Odav, lihtne, rahuldav.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lisaks kui asjasse muidugi süveneda, siis pikas perspektiivis ei hoia ka sa meest supppper keha ja välimusega ainult kinni, kahjuks vananeme me kõik ja 50a olles peavad paari siduma juba sügavamad väärtused, kui suppppper seks ja seksikiisu olemine.

Ah, kui neile piisab, on kõik hästi. Ega pered peagi samasugused olema. Kui ühele paarile piisab koos olemiseks sprotipasteediga leivast, madratsist külje all ja suppppper /kas sai ikka piisavalt p-sid?/ seksist, siis taeva pärast. Odav, lihtne, rahuldav.

Minule nt ei piisa tavslise pereisa lihtne odav seks. Kohutav.

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lisaks kui asjasse muidugi süveneda, siis pikas perspektiivis ei hoia ka sa meest supppper keha ja välimusega ainult kinni, kahjuks vananeme me kõik ja 50a olles peavad paari siduma juba sügavamad väärtused, kui suppppper seks ja seksikiisu olemine.

Ah, kui neile piisab, on kõik hästi. Ega pered peagi samasugused olema. Kui ühele paarile piisab koos olemiseks sprotipasteediga leivast, madratsist külje all ja suppppper /kas sai ikka piisavalt p-sid?/ seksist, siis taeva pärast. Odav, lihtne, rahuldav.

Minule nt ei piisa tavslise pereisa lihtne odav seks. Kohutav.

Aga talle piisab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Panin miinuse bitchimise eest ja keha ning seksi tähtsustamise eest. Ilus välimus ja minett ei korva vägivalda.

+12
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lisaks kui asjasse muidugi süveneda, siis pikas perspektiivis ei hoia ka sa meest supppper keha ja välimusega ainult kinni, kahjuks vananeme me kõik ja 50a olles peavad paari siduma juba sügavamad väärtused, kui suppppper seks ja seksikiisu olemine.

Kui asjasse süveneda, siis teemaalgatuses ei ole täpsustatud ei suhte ega selles olevate inimeste vanust. Või sulle tundub, et on?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 45 )


Esileht Pereelu ja suhted Teie tugevused suhtes