Esileht Pereelu ja suhted Teie tugevused suhtes

Näitan 15 postitust - vahemik 31 kuni 45 (kokku 45 )

Teema: Teie tugevused suhtes

Postitas:
Kägu

Lisaks kui asjasse muidugi süveneda, siis pikas perspektiivis ei hoia ka sa meest supppper keha ja välimusega ainult kinni, kahjuks vananeme me kõik ja 50a olles peavad paari siduma juba sügavamad väärtused, kui suppppper seks ja seksikiisu olemine.

Kui asjasse süveneda, siis teemaalgatuses ei ole täpsustatud ei suhte ega selles olevate inimeste vanust. Või sulle tundub, et on?

Ei ole samuti täpsustatud negatiivseid omadusi nagu tujutsemine ja jonnimine. Küsitud oli trumpe ja tugevusi. Tugevused pandi kaks korda ritta – hea keha, truudus, kõrge libiido. Või sulle tundub, et tuli mainida ka negatiivseid omadusi?

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eespool siin nii üllad asjad välja toodud. Minul selliseid asju pole. Minu tugevuseks on olla väga hea kehaga ja mulle kohutavalt meeldib seks. Natuke bitch olen ka (jonnin, tujutsen), kuid ma olen väga truu.

Eks sellega hoiangi meest kinni, et tal on truu ilus seksikiisu olemas. Vahepealsed kerged märatsemised hoiavad asja toonuses ka. Kuna seks on suppppper (!), siis on garanteeritud ka minupoolsed hellitused ja ilusad sõnad mehele ja need tulevad mul südamest ja ta teab seda.

Mina ei ole see ‘seksikiisu’, aga küsiks, et mida selles kommentaaris nii palju miinustada on? Pakun, et v*tuviha ja kadedus?

Sest kõik, kes kirjutavad, kui supppper on nende seks või mis iganes, on minu silmis juba selle ühe sõna pärast idiootide tasemel. Sama klass on ka sõnad “lapseisa” ja “alimendid”.

Lisaks kui asjasse muidugi süveneda, siis pikas perspektiivis ei hoia ka sa meest supppper keha ja välimusega ainult kinni, kahjuks vananeme me kõik ja 50a olles peavad paari siduma juba sügavamad väärtused, kui suppppper seks ja seksikiisu olemine.

Oleneb. Olen näinud naisi, kes on tõesti kadestamisväärse välimusega ja vormiga. Kindlasti määravad siin ka geenid, aga palju ka elustiil. Mina pole nende peale kade, vaid siiralt imetlen, kuidas nii kaunis suudetakse püsida.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tugevused puuduvad, seepärast pole ka suhet ????

Mind hakkas isegi visiitsuhe häirima, üldse ei meeldi mingid kellaajad, kokkulepped, aegade klapitamine. Kooselus, milles ma siiski ka olen mõne aasta olnud, häirisid samad asjad, mingi pidev nn “kella sünkroniseerimine”

Olen nõus. Nooremana olin pikalt vallaline ja unistasin kooselust. Kui lõpuks 30+vanuses koosellu jõudsin, oli see hoopis väga tüütu. Lõpetasin kähku ja olen edasi parema meelega vallaline.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ole samuti täpsustatud negatiivseid omadusi nagu tujutsemine ja jonnimine. Küsitud oli trumpe ja tugevusi. Tugevused pandi kaks korda ritta – hea keha, truudus, kõrge libiido. Või sulle tundub, et tuli mainida ka negatiivseid omadusi?

Kerge bitšimine on väga paljude meeste jaoks pigem naise plussiks, mitte miinuseks. Keegi pole siin ju rääkinud ülevõlli näägutamisest ega igapäevasest fuuria olemisest, juttu oli väikestest jonni- ja pirtsutamistuuridest. Ei pruugi sugugi olla naise miinuseks.

+3
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ole samuti täpsustatud negatiivseid omadusi nagu tujutsemine ja jonnimine. Küsitud oli trumpe ja tugevusi. Tugevused pandi kaks korda ritta – hea keha, truudus, kõrge libiido. Või sulle tundub, et tuli mainida ka negatiivseid omadusi?

Kerge bitšimine on väga paljude meeste jaoks pigem naise plussiks, mitte miinuseks. Keegi pole siin ju rääkinud ülevõlli näägutamisest ega igapäevasest fuuria olemisest, juttu oli väikestest jonni- ja pirtsutamistuuridest. Ei pruugi sugugi olla naise miinuseks.

Ma nüüd kohe huviga loeks, et kuidas see pluss saaks olla ja miks?
Milline mees fännaks (eeldan, et täiskasvanud) naist, kes jonnib?! Seesama, kes fännab mingeid mähkme- või lutimänge? Ok…

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ole samuti täpsustatud negatiivseid omadusi nagu tujutsemine ja jonnimine. Küsitud oli trumpe ja tugevusi. Tugevused pandi kaks korda ritta – hea keha, truudus, kõrge libiido. Või sulle tundub, et tuli mainida ka negatiivseid omadusi?

Kerge bitšimine on väga paljude meeste jaoks pigem naise plussiks, mitte miinuseks. Keegi pole siin ju rääkinud ülevõlli näägutamisest ega igapäevasest fuuria olemisest, juttu oli väikestest jonni- ja pirtsutamistuuridest. Ei pruugi sugugi olla naise miinuseks.

Ja kui mees bitchiks, oleks see võimu ülekaal ja vaimne vägivald. Vahe, kuidas jonnitakse. “Mulle see ei meeldi vs “miks sul üldse maitset pole”, “jobu, sa ei saa kunagi hakkama”. Samuti üks sekund üks tuju, järgmine sekund teine. Midagi ebastabiilse (impulsiivne ja piirialane) tüüpi.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja ma kujutan ette, et on mehi, kes maadlevad naisega, soovides olla füüsiliselt nõrgemad, tahavad, et see kontsaga peale astuks, mis iganes, aga see on osa nende mängust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma nüüd kohe huviga loeks, et kuidas see pluss saaks olla ja miks? Milline mees fännaks (eeldan, et täiskasvanud) naist, kes jonnib?! Seesama, kes fännab mingeid mähkme- või lutimänge? Ok…

On küll nii. Nagu ka ei kasva mõned naised kunagi välja “pahade poiste” sündroomist – eelistatakse elumehi, pidutsejaid, laristajaid korralikele poolnohikutele.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ole samuti täpsustatud negatiivseid omadusi nagu tujutsemine ja jonnimine. Küsitud oli trumpe ja tugevusi. Tugevused pandi kaks korda ritta – hea keha, truudus, kõrge libiido. Või sulle tundub, et tuli mainida ka negatiivseid omadusi?

Kerge bitšimine on väga paljude meeste jaoks pigem naise plussiks, mitte miinuseks. Keegi pole siin ju rääkinud ülevõlli näägutamisest ega igapäevasest fuuria olemisest, juttu oli väikestest jonni- ja pirtsutamistuuridest. Ei pruugi sugugi olla naise miinuseks.

Ma nüüd kohe huviga loeks, et kuidas see pluss saaks olla ja miks?

Milline mees fännaks (eeldan, et täiskasvanud) naist, kes jonnib?! Seesama, kes fännab mingeid mähkme- või lutimänge? Ok…

Ma arvan, et meestele meeldivad mitte mõttetud jonnihood, vaid kui naisel on iseloomu. Pole mingi lammas. Kui mees teeb või plaanib teha midagi ebaõiglast, siis naine ei lase kõrvu lonti ega kannata vaikides, vaid ajab selja sirgu, põrutab kontsaga vastu maad ja annab oma seisukohast teada. Või siis teeb ise ka midagi, mis mehele ei meeldi, või ähvardab teha. Nt on väike beebi, mõlemad ei saa välja minna ja mees arvab, et ta siis läheb üksi. Lammasnaine ei ütle midagi, aga see natuke bitch ütleb, et teeme siis graafiku ja naine läheb vaat nendel ja nendel kuupäevadel üksi sinna ja sinna. Kui mehele see sobib, siis saabki graafik. Aga võib ka juhtuda, et ei sobi ja jäävad mõlemad koju ning lähevad KOOS siis, kui leitakse lapsehoidja. Kokkuvõttes, meestele meeldib, kui naine seisab enda eest, mitte ei lase enda peal jalgu pühkida. Niisama lapsik jonnimine ei meeldi kellelegi, arvan ma.

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ka ise väga ei teagi, et midagi eriti harukordset oleks. Aga mees ükskord kooselu alguses rõõmustas, et ma olevat suur moralist! Tulin koju mingilt koolituselt, kus koolitaja ja kaks osalejat käitusid ebaeetiliselt ja ebaprofessionaalselt ning tunnistuse said ka inimesed, kes seda kindlasti saada poleks tohtinud. Jõudsin koju püha viha täis, istusin laua taha maha ja purskasin välja pika vihakõne teemal, mis kõik seal koolitusel ja üldse maailmas valesti on. Siis märkasin, et mees vaatab mind õnneliku armastava pilguga endal nägu naerul. Mina tulivihane, WTF? Tema vastab: ma arvasin, et ainult mina olen hirmus moralist, aga sina oled ka! Selge, sobime!

See on nii nunnu! 😀

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ole samuti täpsustatud negatiivseid omadusi nagu tujutsemine ja jonnimine. Küsitud oli trumpe ja tugevusi. Tugevused pandi kaks korda ritta – hea keha, truudus, kõrge libiido. Või sulle tundub, et tuli mainida ka negatiivseid omadusi?

Kerge bitšimine on väga paljude meeste jaoks pigem naise plussiks, mitte miinuseks. Keegi pole siin ju rääkinud ülevõlli näägutamisest ega igapäevasest fuuria olemisest, juttu oli väikestest jonni- ja pirtsutamistuuridest. Ei pruugi sugugi olla naise miinuseks.

Tead, mis on halb? See, et naise võimet iseenda eest seista, oma seisukohti kaitsta ja endale kindlaks jääda üldse NIMETATAKSE bitšimiseks. See komme näitab, et ühiskond on mäda.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tead, mis on halb? See, et naise võimet iseenda eest seista, oma seisukohti kaitsta ja endale kindlaks jääda üldse NIMETATAKSE bitšimiseks. See komme näitab, et ühiskond on mäda.

Kes nimetab? Mina nimetan ikka bitšimist bitšimiseks ning oma seisukohtade kaitsmist oma seisukohtade kaitsmiseks. Milleks teha nägu, nagu bitšimine oleks automaatselt seesama, mis seisukohtade kaitsmine? Väga suur erinevus on ju – esimesel juhul on eesmärk võimu näidata ning teisel juhul on eesmärk oma mõistlikku soovi teostada.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lisaks kui asjasse muidugi süveneda, siis pikas perspektiivis ei hoia ka sa meest supppper keha ja välimusega ainult kinni, kahjuks vananeme me kõik ja 50a olles peavad paari siduma juba sügavamad väärtused, kui suppppper seks ja seksikiisu olemine.

Ah, kui neile piisab, on kõik hästi. Ega pered peagi samasugused olema. Kui ühele paarile piisab koos olemiseks sprotipasteediga leivast, madratsist külje all ja suppppper /kas sai ikka piisavalt p-sid?/ seksist, siis taeva pärast. Odav, lihtne, rahuldav.

Minule nt ei piisa tavslise pereisa lihtne odav seks. Kohutav.

Aga talle piisab.

Kellele talle? Miks laskuda äärmustesse. Kas supper seksi ja tavalise igava pereisa seksi vahel ei ole midagi muud? Mul on ka 17a see tavaline pereisa juba külje all ja seks on hea.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eespool siin nii üllad asjad välja toodud. Minul selliseid asju pole. Minu tugevuseks on olla väga hea kehaga ja mulle kohutavalt meeldib seks. Natuke bitch olen ka (jonnin, tujutsen), kuid ma olen väga truu.

Eks sellega hoiangi meest kinni, et tal on truu ilus seksikiisu olemas. Vahepealsed kerged märatsemised hoiavad asja toonuses ka. Kuna seks on suppppper (!), siis on garanteeritud ka minupoolsed hellitused ja ilusad sõnad mehele ja need tulevad mul südamest ja ta teab seda.

Mina ei ole see ‘seksikiisu’, aga küsiks, et mida selles kommentaaris nii palju miinustada on? Pakun, et v*tuviha ja kadedus?

Sest kõik, kes kirjutavad, kui supppper on nende seks või mis iganes, on minu silmis juba selle ühe sõna pärast idiootide tasemel. Sama klass on ka sõnad “lapseisa” ja “alimendid”.

Lisaks kui asjasse muidugi süveneda, siis pikas perspektiivis ei hoia ka sa meest supppper keha ja välimusega ainult kinni, kahjuks vananeme me kõik ja 50a olles peavad paari siduma juba sügavamad väärtused, kui suppppper seks ja seksikiisu olemine.

Oleneb. Olen näinud naisi, kes on tõesti kadestamisväärse välimusega ja vormiga. Kindlasti määravad siin ka geenid, aga palju ka elustiil. Mina pole nende peale kade, vaid siiralt imetlen, kuidas nii kaunis suudetakse püsida.

Üks ei välista ju teist. Ma ei väidagi, et 50a ei saaks olla hea kehaga, ma tahan ütelda, et kui oled 50 ja koos oldud juba aastaid 30, siis hoiab seda paari koos juba rohkem, kui vaid naise keha.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ole samuti täpsustatud negatiivseid omadusi nagu tujutsemine ja jonnimine. Küsitud oli trumpe ja tugevusi. Tugevused pandi kaks korda ritta – hea keha, truudus, kõrge libiido. Või sulle tundub, et tuli mainida ka negatiivseid omadusi?

Kerge bitšimine on väga paljude meeste jaoks pigem naise plussiks, mitte miinuseks. Keegi pole siin ju rääkinud ülevõlli näägutamisest ega igapäevasest fuuria olemisest, juttu oli väikestest jonni- ja pirtsutamistuuridest. Ei pruugi sugugi olla naise miinuseks.

Ma nüüd kohe huviga loeks, et kuidas see pluss saaks olla ja miks?

Milline mees fännaks (eeldan, et täiskasvanud) naist, kes jonnib?! Seesama, kes fännab mingeid mähkme- või lutimänge? Ok…

Ma arvan, et meestele meeldivad mitte mõttetud jonnihood, vaid kui naisel on iseloomu. Pole mingi lammas. Kui mees teeb või plaanib teha midagi ebaõiglast, siis naine ei lase kõrvu lonti ega kannata vaikides, vaid ajab selja sirgu, põrutab kontsaga vastu maad ja annab oma seisukohast teada. Või siis teeb ise ka midagi, mis mehele ei meeldi, või ähvardab teha. Nt on väike beebi, mõlemad ei saa välja minna ja mees arvab, et ta siis läheb üksi. Lammasnaine ei ütle midagi, aga see natuke bitch ütleb, et teeme siis graafiku ja naine läheb vaat nendel ja nendel kuupäevadel üksi sinna ja sinna. Kui mehele see sobib, siis saabki graafik. Aga võib ka juhtuda, et ei sobi ja jäävad mõlemad koju ning lähevad KOOS siis, kui leitakse lapsehoidja. Kokkuvõttes, meestele meeldib, kui naine seisab enda eest, mitte ei lase enda peal jalgu pühkida. Niisama lapsik jonnimine ei meeldi kellelegi, arvan ma.

Eee… see pole siis ju jonnimine ega bitchimine, taevane arm, vaid normaalne paarisuhe. Jonnimine tähendab seda, et inimene jaurab mingisuguse mõttetu ja hetkel saavutamatu eesmärgi nimel, lihtsalt saeb teise inimese närve, ilma et sellel ratsionaalset seletust oleks. Ja bitchimine tähendab sishilikku õelutsemist, ülbitsemist, eneseupitamist teist maha tehes. See, et naine enese või oma lapse vajadusi sõnastada oskab ja nende eest seisab, ei ole igatahes jonnimine ega bitchimine.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 31 kuni 45 (kokku 45 )


Esileht Pereelu ja suhted Teie tugevused suhtes