Esileht Ilu ja tervis Teie, tukaomanikud rääkige palun…

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Teie, tukaomanikud rääkige palun…

Postitas:

Kust Tallinnas võiks leida head juuksurit, kes pühandab aega ka tuka lõikamisele. St võtab hoolikalt kiht kiht haaval kätte ja lõikab, mitte ei pritsi tukka märjaks, kammib sirgeks ja laseb otse käärid tervesse tukapuhma käiku. Lõpu poole ajab ebatasasustele kääridega järge ning fileerimiskääridega teeb õhemaks(tasandab üldmuljet). Kokkuvõttes tähendab see, et kui mul tukk välja hakkab kasvama, siis tulevad need ebatasasused eriti esile ja jälle peab jooksma juuksuri juurde. Mõni üksik juuksur on mul hästi teinud ja rohkem kui 6 minutit tukale pühandanud. Aga enamus siiski ajab nö kiiret asja:(
Eeldan, et kui juuksur oskab ja tahab tukka hästi lõigata, siis ülejäänud pea tuleb ka kena:)
Ma pikemat aega püsiva juuksuriotsingul.. nüüd ka loobunud oma kodulähedusest ja seega Tallinna lääneots kuni kesklinnani on juuksuriseiret väärt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käin Hairexpressis Regina juures. Minu meelest oskab tema hästi just sellist järgulist lõikust, nagu sa soovid. Hairexpress on Tartu mnt, maaliinide bussijaama juures. Tallinna idaosa on vist Lasnamäe? Siis peaks asukoht ju sobima.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina käin Hairexpressis Regina juures. Minu meelest oskab tema hästi just sellist järgulist lõikust, nagu sa soovid. Hairexpress on Tartu mnt, maaliinide bussijaama juures. Tallinna idaosa on vist Lasnamäe? Siis peaks asukoht ju sobima.[/tsitaat]

Mõtlesin ikka lääneotsa: mustamäe, nõmme, haabersti. Vabandust:D aga tänud nime eest!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

sama siin. täiesti masendav lausa, kuidas rikutakse tukk ära juuksurite poolt.
mina ostsin tradehousest omale head käärid, ja nüüdseks lõikan oma tukka ise. küsisin väga hea juuksuri käest, kuidas õigesti lõigata. esimesed korrad oli ikka väga vaevarikas mu lõikamine, nüüdseks olen seda aasta teinud, saan juba 3minutiga oma tuka lõigatud. juuksuri juures, kes alati mu tukka treppi lõikas, käin endiselt, kuid ainult värvimas. tuka ligi ma ei lase enam kedagi 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sandra Nurmsalu juuksur ilmselt oskab tukka lõigata. Kes see võiks olla ainult? Kord kuulsin, et ta oli käinud Popi ja Tete salongis Paldiski mnt alguses.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Njah, mina jälle pole kohanud ühtegi juuksurit, kes tukaga vaeva ei viitsi näha. Isegi siis, kuima lähengi juuksurisse vaid tukka lõikama.
Viimane juuksur asub mul Viimsis. Mina viitsin sinna 40 km kauguselt käia, ilmselt tallinlane ei viitsiks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Njah, mina jälle pole kohanud ühtegi juuksurit, kes tukaga vaeva ei viitsi näha. Isegi siis, kuima lähengi juuksurisse vaid tukka lõikama.
Viimane juuksur asub mul Viimsis. Mina viitsin sinna 40 km kauguselt käia, ilmselt tallinlane ei viitsiks.[/tsitaat]

Jaaa, pliis-pliis, kes see Viimsi juuksur on???

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aare Sveitsi Majas teeb ilusa Nurmsalu tuka. Üleüldse tasuks isegi heale juuksurile enne pilt ette näidata, sest tukal ja tukal on vahe sees.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.10 14:37; 09.10 20:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas te tukast ära ei tüdine? Mul juba aastaid üks ja sama re¸iim: lõikan tuka, kasvatan välja, lõikan tuka, kasvatan välja. Peale lõikamist max 3-4 päeva ja olen tüdinenud ja hakkan välja kasvatama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kas te tukast ära ei tüdine? Mul juba aastaid üks ja sama re¸iim: lõikan tuka, kasvatan välja, lõikan tuka, kasvatan välja. Peale lõikamist max 3-4 päeva ja olen tüdinenud ja hakkan välja kasvatama. [/tsitaat]

No ära siis lõika! Ma ei viitsiks elusees jebida nii.
Ei tüdine, sest tukk teeb mind nooremaks ja mulle meeldib ka. Vahest valeduseks kannan klambritega yleval kui piirama pole jõudnud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.10 14:37; 09.10 20:23;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kaisa Heinla on siiani kõige paremini lõiganud tukka, viimati oli Fashionhairis kesklinnas ja teisena Tanja (Tatjana) Peetris asuvas Josephine Ilustuudios

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu meelest näeb see nurmsalu tukk kohutav välja, nagu joonlaua järgi oleks lõigatud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käin Savannah salongis Maarja-Liisi juures. Ja just tuka tõttu käingi ainult tema juures, sest kõik teised juuksurid, ka sealsamas salongis, tahavad nende fileerimiskääridega kallale minna, tema aga järgutab tavaliste kääridega just nii nagu mulle meeldib 🙂 7 aastat vist juba mu tukka lõiganud 😀 Aegajalt käin mõne teise juuksuri juures – kas siis mujale linna sattudes või mala vmt ja alati kahetsen

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

salong jem- Sheila. muuseas mul on paks tukk ja ta teeb sellega alati imet. ja tukka ei pea kindlasti kaua lõikama. kogenud juuksur lõikabki 5 minutiga. mida imet seal küll nii kaua tegema peaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Ilu ja tervis Teie, tukaomanikud rääkige palun…

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.