Esileht Kodunurk Teie võileib?

Näitan 10 postitust - vahemik 331 kuni 340 (kokku 340 )

Teema: Teie võileib?

Postitas:
Kägu

Mina kasvatasin näiteks täiesti kemikaalivabalt sel aastal kapsaid, küüslauku, salatit ja paprikat. Paprika ja salatid on otsas, küüslauku on külalt vähe järel, aga kapsast…palju sulle saata või tuled ise järele? Umbes 55 km Tallinnast. Vabakanade mune saab ka

Mitu arvestatava suurusega mahekanaliha tootjat meil Eestis on? Üks? Kaks? Milleks sellist lolli juttu ajada. Paprika ja küüslauguga ei ela väga ära.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seda teemat lugedes tekib vähemalt ettekujutus, miks enamus inimesi nii paksud on. Ikka või ja seapraad veel otsa. Ja kuklid ja saiad ja majonees.

Majonees, majonees, majonees – õudne. Äkki vahetaks toorjuustu või muu maitset mitte solkiva olluse vast ?

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on praeguseks hetkeks kulutatud 8400 kalorit ja päev on alles ees.

Segi kammisid või? Tegid 17h jõusaali?

Mul läheb maratoni jooksmisega ka vähem kaloreid – umbes 6000-7000. Teeks enne ikka endale selgeks kui palju kaloreid on võimaliku kulutada enne kui ennast lolliks teed arvude loopimisega foorumis.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

pasteedid muidugi ei kuulu üldse mu menüüsse. Pooltoodete letid on maakate jaoks

Mina ei söö foie gras’ põhimõtte pärast. Kuni 25. eluaastani ma ei teadnud, kuidas seda toodetakse, siis sai restoranides seda söödud. Sina ei söö seda seepärast, et sa pole ilmselt elus ühegi restorani lähedale saanud, kus seda serveeritaks.

Sellest, kui mitmes maailmamainelises ( näiteks ka Michelini ) restoranis serveeritakse sulatatud juustu ühel või teisel moel, kastmena, võileva vahel, grillituna, fondüüna jne jne jne, pole sul üldse aimugi. Lihtsalt sõbralik soovitus käia mõnes normaalses restoranis või kui rahakott paistab et sul ei luba, siis sirvi veebis menüüsid.

Sorry jah, ma ei saanud vist aru, et see topsist merevaiku õgiv perekoolikas oli tegelikult hoopis Michelini restoranis ja pugis foie gras’d. Või mida sa öelda tahtsidki? Mis need peened restoranid ja foie gras siia puutuvad? Perekoolikas ostab endale Coopist foie gras’d või? ????

Eee…poes on foie gras müügil küll. Coopist ei tea, aga kuna ma käin kas Selveris või Stockmannis, siis seal olen näinud küll. Sa ise ütlesid, et sinu menüüsse ei kuulu mingidki pasteedid. Sa ei teagi, et miliseid on olemas ju ????

Ära muretse, ma olen piisavalt palju maailmas ringi käinud ja erinevaid restorane külastanud – tean küll, mis olemas on. Coopist foie gras’d tõepoolest ei ole ostnud, restoranis söönud küll. Aga kuidas see kõik ikkagi topsist mervaigu õgimisse puutub? Miks sa pidasid vajalikuks mingist aiaaugust rääkima tulla?

Muidugi muretsen sinu pärast. Vaimse tervise probleeme on meie ümber üha rohkem ja inimesi nendega peab märkama. Pole ju mingit kasu küsida sinu käest, et mis see Merevaik sind nii segab, sest ilmselt on su probleem valusam ja sügavamal. Me kõik peaksime rohkem märkama sundmõtteisse süvenevaid inimesi ja nende pärast muretsema. Kahjuks sa ei astu dialoogi. Aga siin on inimesi, kes hoolivad sinust ja oleks nõus sind aitama, suunama, kasvõi kättpidi teraapiasse viima, kui sa vaid laseksid… siin on piisavalt hoolivaid ja sinu pärast muretsevaid inimesi.

Mine muretse oma laia taguotsa pärast parem. Minu vaimne tervis käib ennast kolm korda nädalas trennis kosutamas.

Kolm x nädalas? Miks nii vähe?

Seda ei ole vähe. Täiesti piisavalt on. Proovi ka.

Ta ei saa, sest häbeneb oma rasvade peale liibuvaid pükse vedida 🙂

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Majonees, majonees, majonees – õudne. Äkki vahetaks toorjuustu või muu maitset mitte solkiva olluse vast ?

Sa pole elus head majoneesi saanud? Mulle väga maitseb. Teen mitmeid erinevaid ja võin ka niisama süüa. Aga enamasti päris puhtalt siiski ei söö tõesti. Väga head maitset annab pealemäärituna nt prantsusepärasele lihale, kanafileele, dipikastmetele, erinevatele salatikastmele. Ka ahjukala katan vahel majoneesikastmega. Väga maitsev.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Majonees, majonees, majonees – õudne. Äkki vahetaks toorjuustu või muu maitset mitte solkiva olluse vast ?

Sa pole elus head majoneesi saanud? Mulle väga maitseb. Teen mitmeid erinevaid ja võin ka niisama süüa. Aga enamasti päris puhtalt siiski ei söö tõesti. Väga head maitset annab pealemäärituna nt prantsusepärasele lihale, kanafileele, dipikastmetele, erinevatele salatikastmele. Ka ahjukala katan vahel majoneesikastmega. Väga maitsev.

Siin mainitakse kogu aeg Hellmann’si oma – olen proovinud – magus ja rasvane, jube. Loomulikult ise tehtud majonees mõningatesse toitudesse sobib. Salatitesse kasutan majoneesi asemel hapukoort kuhu segatud natuke wasabit.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei teadnudki, et küüslauguga toidab inimesed ära.

Miks ei toida, kui piisavalt kasvatad ja müüd! Eestis on kümneid talusid, mis toidavad näiteks ainult kartulite kasvatamise, lillede või nisuga ära pere, ehitavad maja ja ostavad autod. Küüslauk on lollikindel toode, 8-9 eurot kilost saad. Kilo kasvatamiseks otsest raha kulutad ehk 15 senti. Aega – jah.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina kasvatasin näiteks täiesti kemikaalivabalt sel aastal kapsaid, küüslauku, salatit ja paprikat. Paprika ja salatid on otsas, küüslauku on külalt vähe järel, aga kapsast…palju sulle saata või tuled ise järele? Umbes 55 km Tallinnast. Vabakanade mune saab ka

Mitu arvestatava suurusega mahekanaliha tootjat meil Eestis on? Üks? Kaks? Milleks sellist lolli juttu ajada. Paprika ja küüslauguga ei ela väga ära.

Kõik on tehtav ja lihtne isegi mulle, pensionieelikult.
Piisab paarist mahekanaliha tootjast, sest enamus pistab mõnuga ilusa eestikeelse nimega firma Poola kanu. Näiteks minu maheküülikud tulevad jõuluks Viljandimaalt ja part Setomaalt. Vabakäigukanade munad (ilma mahesertifikaadita, aga vabakäigukanad) saan Helmutilt Tartumaalt või Mairelt Põlvamaalt. Juurviljad kahe küla raadiusest. Ka mulle on see täiesti tehtav. Nad ju ise teevad oma kaubaringe ja toovad inimestele kraami koju kätte. Ainult kalur Lauri juurde peab ise sõitma, kui värsket mere, mitte kasvanduse kala tahad ja sinnakanti satud. Ühe googeldamise kaugusel on kõik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina kasvatasin näiteks täiesti kemikaalivabalt sel aastal kapsaid, küüslauku, salatit ja paprikat. Paprika ja salatid on otsas, küüslauku on külalt vähe järel, aga kapsast…palju sulle saata või tuled ise järele? Umbes 55 km Tallinnast. Vabakanade mune saab ka

Mitu arvestatava suurusega mahekanaliha tootjat meil Eestis on? Üks? Kaks? Milleks sellist lolli juttu ajada. Paprika ja küüslauguga ei ela väga ära.

Kõik on tehtav ja lihtne isegi mulle, pensionieelikult.

Piisab paarist mahekanaliha tootjast, sest enamus pistab mõnuga ilusa eestikeelse nimega firma Poola kanu. Näiteks minu maheküülikud tulevad jõuluks Viljandimaalt ja part Setomaalt. Vabakäigukanade munad (ilma mahesertifikaadita, aga vabakäigukanad) saan Helmutilt Tartumaalt või Mairelt Põlvamaalt. Juurviljad kahe küla raadiusest. Ka mulle on see täiesti tehtav. Nad ju ise teevad oma kaubaringe ja toovad inimestele kraami koju kätte. Ainult kalur Lauri juurde peab ise sõitma, kui värsket mere, mitte kasvanduse kala tahad ja sinnakanti satud. Ühe googeldamise kaugusel on kõik.

Jutt oli kogu rahvastiku äratoitmisest ökotoodanguga. Ei sinu Maire ega Helmut tee seda paraku.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jutt oli kogu rahvastiku äratoitmisest ökotoodanguga. Ei sinu Maire ega Helmut tee seda paraku.

Kogu rahvastik ei tahagi seda. Nagu PKst näha. Nad ei viitsi isegi silte lugeda, rääkimata, et mahemune otsida või raatsida osta. Kui ma õigesti lugesin, siis pole ka jutt niivõrd ökotoodangust, kui kohalikust Eesti toodangust ja võimalikult mahedast (aga mitte ainult).

PK keskmine kasutaja ei vali ju näiteks teadlikult Leiburi toodangut Fazeri küpsetustoodete ees. Miks? Sest ta ei tea… Keskmine inimene ei tea näiteks, mis riigis kasvavad Rannamõisa ja Rannarootsi loomad/linnud. Neid ei huvita.

Seega ei ole jutt kogu rahvastikust. Enamust ei koti, kas see kartul on sõitnud 600 km Leedust või 90 Eestist. Ei huvita, kas raha saab oma põllumees või poolakas. See on siiski ainult teadlikumale osale. Ülejäänud söövad cocat ja joovad kananagitsaid või vastupidi ning neil sügavalt suva, millega see ja kus see kasvatatud on.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 331 kuni 340 (kokku 340 )


Esileht Kodunurk Teie võileib?