Esileht Kodunurk Teie võileib?

Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 340 )

Teema: Teie võileib?

Postitas:
Kägu

Seda teemat lugedes tekib vähemalt ettekujutus, miks enamus inimesi nii paksud on. Ikka või ja seapraad veel otsa. Ja kuklid ja saiad ja majonees.

Mul on praeguseks hetkeks kulutatud 8400 kalorit ja päev on alles ees. Usun, et võin selle võileiva omale lubada küll. Või isegi kaks. Või ja omasuitsutatud singiga. Oma tomat ja sibul niikuinii.

+4
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on praeguseks hetkeks kulutatud 8400 kalorit ja päev on alles ees.

Segi kammisid või? Tegid 17h jõusaali?

+10
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pool kilo šašlõkki taandub pärast küpsetamist 300-325 grammile. Poolteist tundi ja näiteks üks kurk juurde – suurepärane. Miks peaks kartulit vms süsikaid juurde sööma, kui ei taha. Kui siis, ehk törts sinepit. Loomulikult sööme ostukaaluga 500 g sealiha näkku, lõdvalt.

Just. Ma ei tea, mida see ortoreksik siin jälle tõmbleb. Võimalik, et ta on nii nõme inimene, et tema grillipeol süüakse taldrik kiiresti tühjaks ja minnakse minema. Meie oma istumisel chillime ja naudime oma toitu tunde. Külm õlu samuti asendamatu. Kartulit pole iial juurde söönud, ei tuleks selle pealegi. Adzika ning mõned tükid värsket-super!

Küsi ükskõik milliselt toitumis-spetsilt, kas naisterahvas peaks üldse korraga üle 150g liha endale näost sisse ajama. Imestage siis pärast, miks “titekilod” 20 aastat hiljem ka seljas on ja neid muudkui juurde tuleb.

+1
-17
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pool kilo sealiha õllega on fine tõepoolest ???? Isegi normaalse toitumisega suur mees ei õgi niimoodi.

Fine muidugi. 2-3 tunnise istumise juurde paras.

Pool kilo šašlõkki taandub pärast küpsetamist 300-325 grammile. Poolteist tundi ja näiteks üks kurk juurde – suurepärane. Miks peaks kartulit vms süsikaid juurde sööma, kui ei taha. Kui siis, ehk törts sinepit. Loomulikult sööme ostukaaluga 500 g sealiha näkku, lõdvalt.

Ma eeldan, et räägitakse ikka valmis kogustest mitte toore liha kaalust. Ja 300g on ka kaks korda rohkem kui üks naine sööma peaks korraga.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei saa aru selle isiku sõjast võikude vastu? Nagu inimesed ei tohiks hommikuti näiteks kohvi kõrvale võileiba süüa või vahest ka lõunaks? Mingi imelik puudega inimene.

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei saa aru selle isiku sõjast võikude vastu? Nagu inimesed ei tohiks hommikuti näiteks kohvi kõrvale võileiba süüa või vahest ka lõunaks? Mingi imelik puudega inimene.

Keegi ei ole võileibade vastu. Puue on sul endal, kui sa tekstist aru ei saa. Ma kirjutasin üsna selgelt, et võileib ei ole tasakaalus ja täisväärtuslik toidukord, mida mõni siin tõestada üritab oma paksu pasteedi- või singimäärdekihiga. Minupärast sööge oma rukkipala mingitie sodist kokku miksitud määretega, aga ärge nimetage seda tasakaalus toidukorraks, mida see ilmselgelt ei ole. Te ei saa sealt muud kui kiireid süsivesikuid ja rasva.

0
-22
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

omapärane kontingent täiskasvanud inimesi siin, kes käivad teiste eelistatud võileibu rõvedateks jms sõimamas. laua taha istudes “öäkkk” ka ikka teete, kui keegi šašlõki ja õlle tellib?

kui ta veel 48kg peaks ka kaaluma, siis hoidku piip ja prillid, enne kui teie silma all oma veresooni lupjama hakkab.

teema oli võileivad!!! mitte teie kasvatamatu loba

+11
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Küsi ükskõik milliselt toitumis-spetsilt, kas naisterahvas peaks üldse korraga üle 150g liha endale näost sisse ajama. Imestage siis pärast, miks “titekilod” 20 aastat hiljem ka seljas on ja neid muudkui juurde tuleb.

Mind üldse ei huvita, mida keegi arvab. Ega alkoholi ka keegi ei soovita. Pealegi ei võrdu 2-3 tunni jooksul söömine kuidagi “korraga”.

Mingeid titekilosid pole olnud ei 2 kuud pärast sünnitamist, ega ka 30 aastat hiljem.

Aga sinul tasuks küll oma ajuprobleemiga tegeleda, õnnetu hing. Võib ikka elu raske olla sellise taagaga.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma kirjutasin üsna selgelt, et võileib ei ole tasakaalus ja täisväärtuslik toidukord, mida mõni siin tõestada üritab oma paksu pasteedi- või singimäärdekihiga.

Keda kotib? Söön seda, mis meeldib ning mis maitseb. Vaeseke, sa ei tohi?

+11
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, ainult et keegi ei söö lihtsalt käntsakat sealiha. Ikka koos süsivesikutega serveeritakse seda.

Sa pole kuulnudki, et mõni kõhn inimene on lausa karnivoor ja süsivesikuid et tarbi üldse ja nii aastaid ja täitsa ilusad ja terved on.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui lapsepõlvest rääkida, siis parim võileiva sain isalt, kes tuli jahilt koju ja võttis seljakotist kaasavõetud üleliigse võileiva – rukkileib, praetud sink/liha ning praemuna. See maitses palju paremini kui enda tehtud.

Sul vist haugi mälu? Oled seda siin juba heietanud. Ööotsa kuskil kaasa trambitud võileib… no kahju, kui su lapsepõlv nii kasina toidulauaga oli, et isa võileib on olnud tempel mällu igaveseks! Lastele ilmselt selliseid privileege ei jagatud…

+1
-15
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

omapärane kontingent täiskasvanud inimesi siin, kes käivad teiste eelistatud võileibu rõvedateks jms sõimamas. laua taha istudes “öäkkk” ka ikka teete, kui keegi šašlõki ja õlle tellib?

Ei käi sellistega kusagil pubitamas, seega ei ole probleemi.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Küsi ükskõik milliselt toitumis-spetsilt, kas naisterahvas peaks üldse korraga üle 150g liha endale näost sisse ajama. Imestage siis pärast, miks “titekilod” 20 aastat hiljem ka seljas on ja neid muudkui juurde tuleb.

Mind üldse ei huvita, mida keegi arvab. Ega alkoholi ka keegi ei soovita. Pealegi ei võrdu 2-3 tunni jooksul söömine kuidagi “korraga”.

Mingeid titekilosid pole olnud ei 2 kuud pärast sünnitamist, ega ka 30 aastat hiljem.

Aga sinul tasuks küll oma ajuprobleemiga tegeleda, õnnetu hing. Võib ikka elu raske olla sellise taagaga.

Miks sa räägid oma 2-3 tunnistest grillipidudest siin siis, kui küsimus oligi konkreetselt just toidukorra kohta (et kes sööb mingiks toidukorraks vaid puhast liha).
Kellel meist siin ajuprobleem on, totu?

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks sa räägid oma 2-3 tunnistest grillipidudest siin siis, kui küsimus oligi konkreetselt just toidukorra kohta (et kes sööb mingiks toidukorraks vaid puhast liha). Kellel meist siin ajuprobleem on, totu?

Toidukord kestabki 2-3 h.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma kirjutasin üsna selgelt, et võileib ei ole tasakaalus ja täisväärtuslik toidukord, mida mõni siin tõestada üritab oma paksu pasteedi- või singimäärdekihiga.

Keda kotib? Söön seda, mis meeldib ning mis maitseb. Vaeseke, sa ei tohi?

Ma ei ole nii loll, et võileibadest toituks. Aga sina söö muidugi edasi ja siis tule küsi siit, kuidas tselluliidist vabaneda.

0
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks sa räägid oma 2-3 tunnistest grillipidudest siin siis, kui küsimus oligi konkreetselt just toidukorra kohta (et kes sööb mingiks toidukorraks vaid puhast liha). Kellel meist siin ajuprobleem on, totu?

Toidukord kestabki 2-3 h.

Sinusugustel ilmselt jah, kelle elu mõte on õgida. Külmkapp on voodi kõrval?

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, ainult et keegi ei söö lihtsalt käntsakat sealiha. Ikka koos süsivesikutega serveeritakse seda.

Sa pole kuulnudki, et mõni kõhn inimene on lausa karnivoor ja süsivesikuid et tarbi üldse ja nii aastaid ja täitsa ilusad ja terved on.

Jah, nemad ilmselt ei söö ka mingeid pasteedivõileibu ja ei puutu kuidagi teemasse.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, ainult et keegi ei söö lihtsalt käntsakat sealiha. Ikka koos süsivesikutega serveeritakse seda.

Sa pole kuulnudki, et mõni kõhn inimene on lausa karnivoor ja süsivesikuid et tarbi üldse ja nii aastaid ja täitsa ilusad ja terved on.

Jah, nemad ilmselt ei söö ka mingeid pasteedivõileibu ja ei puutu kuidagi teemasse.

kommentaar on ju selgelt vastus väitele, et keegi ei söö puhast liha ainult. Mis need võileivad siia puutuvad?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei ole nii loll, et võileibadest toituks. Aga sina söö muidugi edasi ja siis tule küsi siit, kuidas tselluliidist vabaneda.

Ma ka ei toitu AINULT võileibadest.

Äkki jooksid vähem, ehk suudaksid adekvaatsemalt suhelda?

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sinusugustel ilmselt jah, kelle elu mõte on õgida. Külmkapp on voodi kõrval?

Kui istud sõpradega kaetud laua taga, siis kohe, kui taldrik tühi, viid nõud minema ning toidu külmikusse? Või tohivad nad ikka mitu tundi istuda ning süüa?

Sinutaolisel jälkusel muidugi arusaadavatel põhjustel sõpru pole, aga ürita visualiseerida.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on praeguseks hetkeks kulutatud 8400 kalorit ja päev on alles ees.

Segi kammisid või? Tegid 17h jõusaali?

Miks? See on tavaline tööpäev. Olen kergejõustiku treener. Jõudu-jaksu on, kodus kaevan aiamaad, pesen kasvuhoonet, kohendan lilli, metsa jõuan ka.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks? See on tavaline tööpäev. Olen kergejõustiku treener. Jõudu-jaksu on, kodus kaevan aiamaad, pesen kasvuhoonet, kohendan lilli, metsa jõuan ka.

Üle 500 kcal tunnis ei ole väga võimalik kulutada.

Sul oli 8400 kcal tehtud kella 13.30-ks.

Isegi, kui sa pole terve öö maganud ning alates 00.00 rasket trenni teinud, poleks see võimalik-saad ikka aru?

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks? See on tavaline tööpäev. Olen kergejõustiku treener. Jõudu-jaksu on, kodus kaevan aiamaad, pesen kasvuhoonet, kohendan lilli, metsa jõuan ka.

Üle 500 kcal tunnis ei ole väga võimalik kulutada.

Sul oli 8400 kcal tehtud kella 13.30-ks.

Isegi, kui sa pole terve öö maganud ning alates 00.00 rasket trenni teinud, poleks see võimalik-saad ikka aru?

On võimalik, ära muretse.

+3
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks? See on tavaline tööpäev. Olen kergejõustiku treener. Jõudu-jaksu on, kodus kaevan aiamaad, pesen kasvuhoonet, kohendan lilli, metsa jõuan ka.

Üle 500 kcal tunnis ei ole väga võimalik kulutada.

Sul oli 8400 kcal tehtud kella 13.30-ks.

Isegi, kui sa pole terve öö maganud ning alates 00.00 rasket trenni teinud, poleks see võimalik-saad ikka aru?

On võimalik, ära muretse.

sa isegi ei tea, mis vahe on kaloril ja kilokaloril, nii et ma ei usaldaks väga su luulusid

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

On võimalik, ära muretse.

Selline on siis treener? Algharidusega oled?

Okei, kui nüüd süveneda, siis tõesti, kulutasid 8400 kalorit ehk siis 8,4 kcal. Braavo!

+8
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

sa isegi ei tea, mis vahe on kaloril ja kilokaloril, nii et ma ei usaldaks väga su luulusid

Jah, loomulikult ei tea. See-eest tead sina täpselt, palju keegi päevas liigub ja mis võileiba ta peaks sööma.
Nii tore, et sa meil olemas oled!

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

sa isegi ei tea, mis vahe on kaloril ja kilokaloril, nii et ma ei usaldaks väga su luulusid

Jah, loomulikult ei tea. See-eest tead sina täpselt, palju keegi päevas liigub ja mis võileiba ta peaks sööma.

Nii tore, et sa meil olemas oled!

ma pole kellegi võileiba kritiseerinud – mu pärast sööge riisigalette või hangunud rasva, peaasi, et maitseb. küll aga ma tean, kui palju on võimalik füüsilise aktiivsusega kulutada ja tean ka mis vahel on cal ja kcal. ma tõesti loodan, et see “ajud jagati, kui trennis olin” inimene päriselt kellegi treener pole.

+2
-6
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Pool kilo šašlõkki taandub pärast küpsetamist 300-325 grammile. Poolteist tundi ja näiteks üks kurk juurde – suurepärane. Miks peaks kartulit vms süsikaid juurde sööma, kui ei taha. Kui siis, ehk törts sinepit. Loomulikult sööme ostukaaluga 500 g sealiha näkku, lõdvalt.

Just. Ma ei tea, mida see ortoreksik siin jälle tõmbleb. Võimalik, et ta on nii nõme inimene, et tema grillipeol süüakse taldrik kiiresti tühjaks ja minnakse minema. Meie oma istumisel chillime ja naudime oma toitu tunde. Külm õlu samuti asendamatu. Kartulit pole iial juurde söönud, ei tuleks selle pealegi. Adzika ning mõned tükid värsket-super!

Küsi ükskõik milliselt toitumis-spetsilt, kas naisterahvas peaks üldse korraga üle 150g liha endale näost sisse ajama. Imestage siis pärast, miks “titekilod” 20 aastat hiljem ka seljas on ja neid muudkui juurde tuleb.

Ma olen normkaalule lähedal altpoolt ja 63 aastat vana. Mida sa tahad vaielda?

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sinusugustel ilmselt jah, kelle elu mõte on õgida. Külmkapp on voodi kõrval?

Kui istud sõpradega kaetud laua taga, siis kohe, kui taldrik tühi, viid nõud minema ning toidu külmikusse? Või tohivad nad ikka mitu tundi istuda ning süüa?

Sinutaolisel jälkusel muidugi arusaadavatel põhjustel sõpru pole, aga ürita visualiseerida.

Ega ma ei arvanudki, et perekoolikas teeb vahet mõistetel toidukord, grillipidu, sõpradega õhtu veetmine jne.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, ainult et keegi ei söö lihtsalt käntsakat sealiha. Ikka koos süsivesikutega serveeritakse seda.

Sa pole kuulnudki, et mõni kõhn inimene on lausa karnivoor ja süsivesikuid et tarbi üldse ja nii aastaid ja täitsa ilusad ja terved on.

Jah, nemad ilmselt ei söö ka mingeid pasteedivõileibu ja ei puutu kuidagi teemasse.

kommentaar on ju selgelt vastus väitele, et keegi ei söö puhast liha ainult. Mis need võileivad siia puutuvad?

Tee see pingutus ja loe vestlused algusest peale läbi või ära kommenteeri.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 340 )


Esileht Kodunurk Teie võileib?