Esileht Kodunurk Teie võileib?

Näitan 30 postitust - vahemik 121 kuni 150 (kokku 340 )

Teema: Teie võileib?

Postitas:
Kägu

Ega ma ei arvanudki, et perekoolikas teeb vahet mõistetel toidukord, grillipidu, sõpradega õhtu veetmine jne.

Toidukord on ühe sama toidu jätkuv söömine. Kui ma 3h hiljem hakkaks torti sööma, oleks see järgmine toidukord.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tee see pingutus ja loe vestlused algusest peale läbi või ära kommenteeri.

Segast peksad või? Kommentaar oli mõeldud ühele konkreetsele lihakäntsaka käole, isegi tsitaadi tõin välja. Ma tean väga hästi millest siin “vesteldakse”.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tee see pingutus ja loe vestlused algusest peale läbi või ära kommenteeri.

Segast peksad või? Kommentaar oli mõeldud ühele konkreetsele lihakäntsaka käole, isegi tsitaadi tõin välja. Ma tean väga hästi millest siin “vesteldakse”.

Jah, ja paljaste lihakäntsakate söömise kohta (võileibadest saadud süsikate tasakaalustamiseks) küsisin mina. Sa tead paremini, mida ma küsisin?

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, ja paljaste lihakäntsakate söömise kohta (võileibadest saadud süsikate tasakaalustamiseks) küsisin mina. Sa tead paremini, mida ma küsisin?

Kui see sina olid, siis sa ei küsinud midagi. Sa kirjutasid väites, et “Mitte keegi ju ei söö ainult paljast seapraadi” või umbes nii.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oma küpsetatud leib, või, vutimunad ja avokaado soolaga.

Võisai koduste kasvuhoone tomatitega. Soom ja pipar. See on lapsepõlve mõnusaim. Tol ajal oli saiaks lahtine  ahjusoe sai(Lahe sai), mõnusa kõva koorikuga. Üsna tihti sai pool saia soojana täitsa paljalt nahka pistetud.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, ja paljaste lihakäntsakate söömise kohta (võileibadest saadud süsikate tasakaalustamiseks)

Minu võileibadest on süsikaid küll väikseim osa. Õhuke viil ju, peal rohkesti paremat liha- või juustukraami, võid jne. Võib-olla on küll kõige peal tükk kurki või viil sibulat, tomatit, aga süsikaid pole seal nii suur osa, et sama söögikorraga neid kuidagi tasakaalustama peaks. Kas keegi siis sööb nii, et on 3 cm saiaviil ja peal 1 mm juustuviil?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas keegi siis sööb nii, et on 3 cm saiaviil ja peal 1 mm juustuviil?

Enamus sööb nii

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, ja paljaste lihakäntsakate söömise kohta (võileibadest saadud süsikate tasakaalustamiseks) küsisin mina. Sa tead paremini, mida ma küsisin?

Kui see sina olid, siis sa ei küsinud midagi. Sa kirjutasid väites, et “Mitte keegi ju ei söö ainult paljast seapraadi” või umbes nii.

Ja ega ei söögi. Näiteks suudetakse tuua vaid grilliõhtuid.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja ega ei söögi. Näiteks suudetakse tuua vaid grilliõhtuid.

Sest sa vingusid, et mitusada grammi liha ju ikka korraga ei söö.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Enamus sööb nii

Leib on max 0,5 cm ning kate samuti.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, ja paljaste lihakäntsakate söömise kohta (võileibadest saadud süsikate tasakaalustamiseks) küsisin mina. Sa tead paremini, mida ma küsisin?

Kui see sina olid, siis sa ei küsinud midagi. Sa kirjutasid väites, et “Mitte keegi ju ei söö ainult paljast seapraadi” või umbes nii.

Ja ega ei söögi. Näiteks suudetakse tuua vaid grilliõhtuid.

Ei, mina enda meelest kirjutasin, et söön ahjupraadi pärast külmana törtsu sinepiga. Tõesti, on võimalik, et viilutan kurki juurde või purustan küüslauku peale. Keegi teine kirjutas ka midagi sarnast.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas keegi siis sööb nii, et on 3 cm saiaviil ja peal 1 mm juustuviil?

Enamus sööb nii

Sul on kentsakas tutvusringkond. Selleks peaks siis kolm röstleivaviilu vähemalt üksteise otsa laduma. Kas te olete kuskil kinnises asutuses, kus saia ja teed saab õhtuooteks volilt, aga juustu vaid siis, kui söögibrigaad toob?

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, ja paljaste lihakäntsakate söömise kohta (võileibadest saadud süsikate tasakaalustamiseks) küsisin mina. Sa tead paremini, mida ma küsisin?

Kui see sina olid, siis sa ei küsinud midagi. Sa kirjutasid väites, et “Mitte keegi ju ei söö ainult paljast seapraadi” või umbes nii.

Ja ega ei söögi. Näiteks suudetakse tuua vaid grilliõhtuid.

Ei, mina enda meelest kirjutasin, et söön ahjupraadi pärast külmana törtsu sinepiga. Tõesti, on võimalik, et viilutan kurki juurde või purustan küüslauku peale. Keegi teine kirjutas ka midagi sarnast.

Mina kirjutasin sama. Kui on tahtmine liha süüa, siis teemegi paar tükki liha, kui kala, siis ongi kala ja kui kana, siis ongi lihtsalt kana. Tomati- ja kurgiviilud või mõni roheline salat kõrval. Kirjutasin küll, et paneme liha või kala grillile, aga see ongi lihtsalt tavaline toit kahele, mitte mingi suurem  grilliõhtu. Sama hästi võiks pannil või ahjus teha, aga meeldib rohkem grillil.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teema oli võileibadest, mitte kellegi toitumisharjumustest, ainevahetusest või elustiilist. Võtaks äkki kliimaneutraalsuse ka sisse? (raadiost tuleb hetkel vastav reklaam).

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väga hea on ka rukkileib viilu süldi ja sinepiga

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on praeguseks hetkeks kulutatud 8400 kalorit ja päev on alles ees.

Segi kammisid või? Tegid 17h jõusaali?

Palju hämmastavam on fakt, et kui praeguseks on kulunud 8400 kalorit ja päev on alles ees, peab kirjutaja elus püsimiseks sööma päevas kõvasti üle 10 000 kalori. Elukutselt treener. Kes küll selliseid tööle võtab? Jutt lappab igast otsast.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu võileibadest on süsikaid küll väikseim osa.

Miks te neid süsivesikuid kardate? Lamajad-haiged olete või muidu üldse päeva jooksul ei liigu/kuluta energiat?

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu võileibadest on süsikaid küll väikseim osa.

Miks te neid süsivesikuid kardate? Lamajad-haiged olete või muidu üldse päeva jooksul ei liigu/kuluta energiat?

Keegi ei karda süsikaid, jutt oli osakaaludest.

 

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Millisel toidukorral sa puhast liha sööd? Või kust sa oma valku saad?

Sööngi lõunaks peamiselt kala või liha salatiga. Täpselt nii ongi.

Arvad, et mingi tops jogurtit või viil juustu järgmise võileiva peal on mingi arvestatav valguallikas?

Juustu söön niisama, snäkiks. Jogurtit ei tarbi, kodujuustu või keefiri söön õhtul. Midagi muidugi söön veel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on praeguseks hetkeks kulutatud 8400 kalorit ja päev on alles ees.

Segi kammisid või? Tegid 17h jõusaali?

Miks? See on tavaline tööpäev. Olen kergejõustiku treener. Jõudu-jaksu on, kodus kaevan aiamaad, pesen kasvuhoonet, kohendan lilli, metsa jõuan ka.

Hea nali 😀 Mõlemal juhul  – kui mõtlesid 8400 kalorit ja kui mõtlesid kilokalorit. Võrdluseks, et velotuuril kulutavad rattasportlased 5500-7000 kcal päevas 🙂 https://tervise.geenius.ee/rubriik/tervisesport/kuidas-erineb-sportlase-ja-mittesportlase-energiavajadus/

Ja 10 minutit magamist kulutab 10 kcal ehk 10000 kalorit (umbes 60-70 kilosel inimesel).

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kes muu kui OT on jälle teema täis oksendanud

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Räme

Räme mõttetu mutt oled sa ise. Meil on kõik fine! Elu on ilus ning on võimalus seda nautida.

Ta pole mutt vaid kibestunud isane, kelle päeva nael on naisteka foorumis käia naistele halvasti ütlemas. Pikad teemad kubisevad tema negatiivsetest kommidest. Tundke talle kaasa, päris stt elu mehikese, mujal ei saa ta ennast välja elada, tunneb end siin kõva isasena.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Räme

Räme mõttetu mutt oled sa ise. Meil on kõik fine! Elu on ilus ning on võimalus seda nautida.

Ta pole mutt vaid kibestunud isane, kelle päeva nael on naisteka foorumis käia naistele halvasti ütlemas. Pikad teemad kubisevad tema negatiivsetest kommidest. Tundke talle kaasa, päris stt elu mehikese, mujal ei saa ta ennast välja elada, tunneb end siin kõva isasena.

What? See pole mingi mees, ära soga.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Räme

Räme mõttetu mutt oled sa ise. Meil on kõik fine! Elu on ilus ning on võimalus seda nautida.

Ta pole mutt vaid kibestunud isane, kelle päeva nael on naisteka foorumis käia naistele halvasti ütlemas. Pikad teemad kubisevad tema negatiivsetest kommidest. Tundke talle kaasa, päris stt elu mehikese, mujal ei saa ta ennast välja elada, tunneb end siin kõva isasena.

What? See pole mingi mees, ära soga.

Onon, või noh, ise peab end sellest. Originaltaste

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Räme

Räme mõttetu mutt oled sa ise. Meil on kõik fine! Elu on ilus ning on võimalus seda nautida.

Ta pole mutt vaid kibestunud isane, kelle päeva nael on naisteka foorumis käia naistele halvasti ütlemas. Pikad teemad kubisevad tema negatiivsetest kommidest. Tundke talle kaasa, päris stt elu mehikese, mujal ei saa ta ennast välja elada, tunneb end siin kõva isasena.

What? See pole mingi mees, ära soga.

Onon, või noh, ise peab end sellest. Originaltaste

Ei ole. Aitab küll juba, sa ei saa aru.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üks viimase aja lemmikuid – röstin 2 viilu sepikut või saia, mis parajasti juhtub kodus olema. Määrin saiaviilud õhuksese kihi toorjuustu või majoneesiga ja vahele panen mõnusa portsu kodust kimchi‘t.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuigi MEIE vöileib on sageli 35 cm pikk, söön ma sageli selle ÜKSINDA ära.

Meie vôileiva teen enamasti suurest saiapätsist, mille läbimôôt ongi 35-45 cm.
Lôikan kaks viilu, vôian ära, röstin, lisan veidi veel vôid, keedusinki, juustu, tomativiile, ja ongi meie vôileib!

 

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, ja paljaste lihakäntsakate söömise kohta (võileibadest saadud süsikate tasakaalustamiseks) küsisin mina. Sa tead paremini, mida ma küsisin?

Kui see sina olid, siis sa ei küsinud midagi. Sa kirjutasid väites, et “Mitte keegi ju ei söö ainult paljast seapraadi” või umbes nii.

Mina söön küll. ja mitte ainult seapraadi, vaid igasugust mittetaimset proteiini, sh mereande.

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, ja paljaste lihakäntsakate söömise kohta (võileibadest saadud süsikate tasakaalustamiseks) küsisin mina. Sa tead paremini, mida ma küsisin?

Kui see sina olid, siis sa ei küsinud midagi. Sa kirjutasid väites, et “Mitte keegi ju ei söö ainult paljast seapraadi” või umbes nii.

Mina söön küll. ja mitte ainult seapraadi, vaid igasugust mittetaimset proteiini, sh mereande.

Ma söön ka vahest, kord paari kuu jooksul küll. Terve päeva ahjus olnud kaelakarbonaadi, törts Põltsamaa kanget sinepit kõrval ja muud ei midagi.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võisai juustu ja ideaalis koduaia tomatiga, peale soola ja pipart. Lapsena meeldis kui keeduvorst ka vahel oli ????

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 121 kuni 150 (kokku 340 )


Esileht Kodunurk Teie võileib?