Esileht Kodunurk Teie võileib?

Näitan 15 postitust - vahemik 121 kuni 135 (kokku 135 )

Teema: Teie võileib?

Postitas:
Kägu

Ega ma ei arvanudki, et perekoolikas teeb vahet mõistetel toidukord, grillipidu, sõpradega õhtu veetmine jne.

Toidukord on ühe sama toidu jätkuv söömine. Kui ma 3h hiljem hakkaks torti sööma, oleks see järgmine toidukord.

+1
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tee see pingutus ja loe vestlused algusest peale läbi või ära kommenteeri.

Segast peksad või? Kommentaar oli mõeldud ühele konkreetsele lihakäntsaka käole, isegi tsitaadi tõin välja. Ma tean väga hästi millest siin “vesteldakse”.

+1
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tee see pingutus ja loe vestlused algusest peale läbi või ära kommenteeri.

Segast peksad või? Kommentaar oli mõeldud ühele konkreetsele lihakäntsaka käole, isegi tsitaadi tõin välja. Ma tean väga hästi millest siin “vesteldakse”.

Jah, ja paljaste lihakäntsakate söömise kohta (võileibadest saadud süsikate tasakaalustamiseks) küsisin mina. Sa tead paremini, mida ma küsisin?

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jah, ja paljaste lihakäntsakate söömise kohta (võileibadest saadud süsikate tasakaalustamiseks) küsisin mina. Sa tead paremini, mida ma küsisin?

Kui see sina olid, siis sa ei küsinud midagi. Sa kirjutasid väites, et “Mitte keegi ju ei söö ainult paljast seapraadi” või umbes nii.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Oma küpsetatud leib, või, vutimunad ja avokaado soolaga.

Võisai koduste kasvuhoone tomatitega. Soom ja pipar. See on lapsepõlve mõnusaim. Tol ajal oli saiaks lahtine  ahjusoe sai(Lahe sai), mõnusa kõva koorikuga. Üsna tihti sai pool saia soojana täitsa paljalt nahka pistetud.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jah, ja paljaste lihakäntsakate söömise kohta (võileibadest saadud süsikate tasakaalustamiseks)

Minu võileibadest on süsikaid küll väikseim osa. Õhuke viil ju, peal rohkesti paremat liha- või juustukraami, võid jne. Võib-olla on küll kõige peal tükk kurki või viil sibulat, tomatit, aga süsikaid pole seal nii suur osa, et sama söögikorraga neid kuidagi tasakaalustama peaks. Kas keegi siis sööb nii, et on 3 cm saiaviil ja peal 1 mm juustuviil?

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas keegi siis sööb nii, et on 3 cm saiaviil ja peal 1 mm juustuviil?

Enamus sööb nii

0
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui see sina olid, siis sa ei küsinud midagi. Sa kirjutasid väites, et “Mitte keegi ju ei söö ainult paljast seapraadi” või umbes nii.

Ja ega ei söögi. Näiteks suudetakse tuua vaid grilliõhtuid.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sest sa vingusid, et mitusada grammi liha ju ikka korraga ei söö.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Enamus sööb nii

Leib on max 0,5 cm ning kate samuti.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei, mina enda meelest kirjutasin, et söön ahjupraadi pärast külmana törtsu sinepiga. Tõesti, on võimalik, et viilutan kurki juurde või purustan küüslauku peale. Keegi teine kirjutas ka midagi sarnast.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas keegi siis sööb nii, et on 3 cm saiaviil ja peal 1 mm juustuviil?

Enamus sööb nii

Sul on kentsakas tutvusringkond. Selleks peaks siis kolm röstleivaviilu vähemalt üksteise otsa laduma. Kas te olete kuskil kinnises asutuses, kus saia ja teed saab õhtuooteks volilt, aga juustu vaid siis, kui söögibrigaad toob?

+2
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei, mina enda meelest kirjutasin, et söön ahjupraadi pärast külmana törtsu sinepiga. Tõesti, on võimalik, et viilutan kurki juurde või purustan küüslauku peale. Keegi teine kirjutas ka midagi sarnast.

Mina kirjutasin sama. Kui on tahtmine liha süüa, siis teemegi paar tükki liha, kui kala, siis ongi kala ja kui kana, siis ongi lihtsalt kana. Tomati- ja kurgiviilud või mõni roheline salat kõrval. Kirjutasin küll, et paneme liha või kala grillile, aga see ongi lihtsalt tavaline toit kahele, mitte mingi suurem  grilliõhtu. Sama hästi võiks pannil või ahjus teha, aga meeldib rohkem grillil.

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Teema oli võileibadest, mitte kellegi toitumisharjumustest, ainevahetusest või elustiilist. Võtaks äkki kliimaneutraalsuse ka sisse? (raadiost tuleb hetkel vastav reklaam).

+6
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Väga hea on ka rukkileib viilu süldi ja sinepiga

0
0
Please wait...

Näitan 15 postitust - vahemik 121 kuni 135 (kokku 135 )

Esileht Kodunurk Teie võileib?