Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Teine laps loomulikul teel, kui esimene tuli kunstviljastamisega

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Teine laps loomulikul teel, kui esimene tuli kunstviljastamisega

Postitas:
Kägu

Ca 10 a. tagasi 30-ndates, saime lapse vaid läbi kunstviljastamise.

Erilist põhjust ei leitud, lihtsalt ei jäänud.

Nüüd uus elukaaslane ütles, et soovib väga veel isaks saada.

 

Ma ise pole kindel ja hirm on ka, et ei jääks jne jne.

On keegi jäänud uue mehega loomulikul teel, isegi kui enne oli kunstviljastamine  ?

 

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Uue mehega ei ole, kuid sama mehega olen küll ja kiiresti ja kergelt jäänud peale ivf lapse sünnitust uuesti lapseootele, laste vahe 2a.

Proovida ju ikka tasub, kuigi eks see raske tee on. Aga ilma proovimata ei tea midagi, pole mõtet hakata kohe ivf peale mõtlema, proovige vähemalt pool aastat vms.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui 10 aastat tagasi olid 30-ndates, siis nüüd oled 40-ndates? Väga väike tõenäosus isegi neil, kes varem lihtsalt rasestusid. Sinu puhul julgeksin öelda, et pole lootustki.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui 10 aastat tagasi olid 30-ndates, siis nüüd oled 40-ndates? Väga väike tõenäosus isegi neil, kes varem lihtsalt rasestusid. Sinu puhul julgeksin öelda, et pole lootustki.

 

võimalik jah, lootus sureb viimasena

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui 10 aastat tagasi olid 30-ndates, siis nüüd oled 40-ndates? Väga väike tõenäosus isegi neil, kes varem lihtsalt rasestusid. Sinu puhul julgeksin öelda, et pole lootustki.

Kõik sõltub siiski ka sellest, miks varem IVF vaja oli. Proovida ikka tasub, aga ma paneksin end kohe ka IVF järjekorda, kui lapsesoov suur on.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui 10 aastat tagasi olid 30-ndates, siis nüüd oled 40-ndates? Väga väike tõenäosus isegi neil, kes varem lihtsalt rasestusid. Sinu puhul julgeksin öelda, et pole lootustki.

wow. Ma ei teadnudki, et kägude seas selgeltnägijad on.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui 10 aastat tagasi olid 30-ndates, siis nüüd oled 40-ndates? Väga väike tõenäosus isegi neil, kes varem lihtsalt rasestusid. Sinu puhul julgeksin öelda, et pole lootustki.

wow. Ma ei teadnudki, et kägude seas selgeltnägijad on.

Selleks, et teada, et vanusega rasestumise tõenäosus aina väheneb, ei pea sugugi selgeltnägija olema. Piisab keskmisest intelligentsist.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

On võimalik küll.

Ma sain 30ndates IVF-ga esimese lapse. 40ndates sain uue mehega loomulikul teel teise lapse.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas uus mees teab, et laps on IVF’iga saadud? On ta selleks teekonnaks valmis, kui loomulikult ei peaks jääma?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on tuttav, kelle 2 esimest last kunstlikult. Ja siis 8-9 aastat hiljem sama mehega üllatusbeebi. Kuna ta varem loomulikult rasedaks ei jäänud, ei kasutanud nad ka kaitsevahendeid, sest noh – milleks, kui nagunii ei rasestu.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Teine laps loomulikul teel, kui esimene tuli kunstviljastamisega