Esileht Väikelaps teine laps

Näitan 28 postitust - vahemik 1 kuni 28 (kokku 28 )

Teema: teine laps

Postitas:

Kuidas sündis otsus saada 2. laps? Olen juba üle poole aasta kaalunud ja mõelnud, kuid pole suutnud otsustada. Saan aru, et oleks hea, kui laste vanusevahe ei kasvaks suuremaks, aga samas laps vajab ka praegu palju tähelepanu, on elav ja tahab käsutada, mõnikord on kiuslik ja vingub, tundub, et peaks tegelema rohkem olemasoleva lapse kasvatamise ja arendamisega, kui mõtlema 2. lapse saamisele. Hea suhe mehega on olemas ja rohkem on see mehe initsiatiiv, mees küll aitab lapsega, aga siiski on 85% minu õlul, kuna mees on hõivatud tööga jne.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 16.02 08:28; 16.02 08:50; 16.02 13:39; 16.02 15:36; 20.02 11:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie teine laps tuli läbi kondoomi, vanusevahe 1a11k. Ise poleks nii järjest kaht last saanud. AGA on juhtunud nii, et nad saavad praegu väga hästi läbi (4a ja 2a), hästi palju mängivad koos, vanemaga tegeledes lööb noorm ka alati kampa: vanem õpib tähti, ja nooremal on mõned juba meelde jäänud; lõigates-kleepides-värvides ikka koos. Noorem on käeliselt osavam kui vanem samas eas. Vanem käib paar päeva nädalas ka lasteaias ja ausalt öeldes on need päevad mulle isegi kõige toimekamad. Kui mõlemad on kodus, on neil omavahel üksjagu tegelemist. Eks tülisid on muidugi ka ja imikuiga koos väikelapsega oli vahel üsna kurnav, kuid 3-aastane ei ole enam nagu vaevalt kahene.
Kui on soovi, siis mina sinu asemel ei kõhkleks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.02 08:40; 16.02 09:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul kodus 3,5 a ja 1,4 a. Tahame mehega mõlemad ühte last veel:) Alguses oli natukene raske, kuid nüüd on nad omavahel parimad sõbrad, mängivad, jooksevad, teevad kõike koos:)) Loomulikult vahepeal on mõlemal paha tuju ka, kuid rõõmu on siiski rohkem:) Mees on väga palju toeks, tegeleme nendega väga palju:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Asi ongi selles, et see on rohkem mehe soov ja sellest ka kõhklused. Nüüd on tekkinud selline mõnus aeg, et lapsega saab nalja ja oleme vabamad, ta juba suur, saame igal pool käia, samuti saame olla mehega kahekesi ja saan ise käia tööl ja enda jaoks veidi aega näpistada, kurb on mõelda, et varsti jälle ööd vaja üleval istuda ja kahekesi olemisest ei maksa unistadagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Asi ongi selles, et see on rohkem mehe soov ja sellest ka kõhklused. Nüüd on tekkinud selline mõnus aeg, et lapsega saab nalja ja oleme vabamad, ta juba suur, saame igal pool käia, samuti saame olla mehega kahekesi ja saan ise käia tööl ja enda jaoks veidi aega näpistada, kurb on mõelda, et varsti jälle ööd vaja üleval istuda ja kahekesi olemisest ei maksa unistadagi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 16.02 08:28; 16.02 08:50; 16.02 13:39; 16.02 15:36; 20.02 11:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]kurb on mõelda, et varsti jälle ööd vaja üleval istuda ja kahekesi olemisest ei maksa unistadagi.[/tsitaat]

Siis sa ei ole kindlasti valmis veel. Soovitan aasta-kaks oodata, küll aeg need tunded paika loksuvad. Ära pabista! Nautige hetkel seda ühte last, eelkõige aga üksteist ja magage öösiti. Saime ise magama alles siis kui laps kahe ja poole aastane oli. Poolvägisi läbi ussi sellesamuse lapse saamise kasuks otsustamine pole hea ei teile ega ka lastele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No kui sa ise ei taha, siis lähtu rohkem endast, sest tegelikult oled sina ju 24h imikuga hõivatud.

Samas, mina nutsin peatäie, kui teise raseduse rasedustest oli positiivne, ma ei tahtnud lapsi rohkem, sest esimesega oli päris raske. Praegu olen rahul.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.02 08:40; 16.02 09:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul sündis see otsus ka raskelt ja laste vahe tuligi suur (ligi 9 aastat). Aga lõpuks oli mulle täiesti selge, et tahan kindlasti veel ühte last ja vanus tuli peale ja siis muutus see teise lapse soov ikka väga suureks. Esimene on poiss ja siis tuli tütreke ja olen nii õnnelik selle otsuse üle. Tegelikult mõjus see poisile ülihästi ja tagantjärgi peab ütlema, et kahe lapsega on peresuhted tunduvalt normaalsemad, üksiku lapse kasvatamine on tunduvalt raskem kui kahe lapse kasvatamine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina arvan, nii et kas kohe 2 last järjest nii umbes 1,6-2aastase vahega või siis alles umbes 6aastase vahega, kus vanem laps enam lasteaiast viiruseid koju ei too, on igati abiks ja hakkab juba kooli minema. Sinu jutust jääb küll mulje, et tahad vist veidike ikka veel \”vabadust\” nautida, kui lapse saab juba vanaemade juurde jätta ja veidi hinge tõmmata ning ka iseendale elada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil oli mehega kohe algusest soov, et võiks olla 2 last ja väikse vanusevahega. Algus küll raske, kuid mees üksiklaps ja ta mäletab, et oleks ka tahtnud õde/venda ja minul vennaga 1a10k vahet ja mäletan, kui mõnusad mängud meil olid.. Pärast esimese lapse sündi selgus, et tal on kaasasündinud haigus. Olime ikka tükk aega ehmnud ja kartsime-uuesti julgesime siiski proovima hakata kui laps oli 1a3k. Kahjuks ei jäänud ma kohe rasedaks vaid rasestumine võttis aega ligi aasta (ehk meie plaan väiksemast vanusevahest ja normaalsest vhst luhtus).. Hetkel teise ootel ja olen mehele maininud, et kunagi (5-10a. pärast)võiks tulla ka kolmas:) Mees hetkel nii ei arva- aga eks elu näitab…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul sündis see otsus esimesel sünnitusjärgsel päeval esimesele lapsele sünnitusmajas otsa vaadates. Tundus nii iseendastmõistetav, et on vaja teist väikest veel. Laste vanusevahe 1,7. Vanem laps on praegu u. 4,5 ja väiksem 3. Alguses oli ikka väga raske ja seda, kui raske, sain ma aru alles siis, kui natuke kergemaks hakkas minema.
Üks põhjus, miks ma tahtsin väikse vanusevahega lapsi, oli see, et ma olin esimest last sünnitades 31a. ja tundus, et kui jätan laste vahele pika vahe, siis on mul endal teist last sünnitades vanust liiga palju. Teiseks ma lootsin, et siis saavad lapsed koos mängida ja nii on see ka läinud. Seda möllu ja tralli ja mängu on kõrvalt nii mõnus vaadata. Kuni teise lapse sünnini oli mul vahel tunne, et mina pean lapse jaoks tsirkus olema, et lapsel igav ei oleks ja mulle see ei meeldinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sa ise kõhled, siis ei ole veel õige aeg. Oota natuke, kuniks sa ise teiseks lapseks valmis oled:)
Minu laste vanusevahe on täpselt 4 aastat. Tahtsime ka väikese vanusevahega lapsi, kuid kahjuks ei õnnestund rasedaks jääda ja nii siis käisingi vahepeal paar aastakest tööl. Vaatan, kuidas poeg oma pisikest õekest hoib ja mismoodi pisem oma suurt vennat fännab, alati nägu nalja täis, kui avastab, et venna lasteaiast koju jäänud.
Eks muidugi olen valmis ka selleks, et õe-venna läbisaamine alati 100% lust ja lillepidu pole, kuid eelpool kõnelenud käöl on õigus-kahe lapse kasvatamine on ikka hoopis teine tera, kui ühe lapse kasvatamine 🙂
Mina tahaksin väga ka kolmandat, kuid mehe arvates aitab kahest küll. Eks näis 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil esimene laps hetkel 4 aastane. Soov oleks küll teine laps saada, mõnel hetkel on see soov väga suur ja siis mõtlen nendele unetutele öödele, mis mind esimese lapse puhul unehäireteni viisid, kerge deprekas ja stress siis tuleb suur hirm peale ja puksib lapsesaamis soovi jälle aga edasi ja edasi. Samas näen, et lapsel üksi igav ja tema räägib ammu, et meil oleks titat vaja:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teist last polnud tegelt nii pea plaanis. Soovisin minna uuesti tööle ja siis kunagi tulevikus vaadata ka teise lapse peale. Aga jäin siiski rasedaks, kui esimene laps oli 3a.(sünnitasin kui poiss sai 4a) kuna otsutasin et ei võta enam sos pilli, kui mees kogemata sisse laseb ja ei osanud arvata, et kohe rasedaks võin jääda ja nüüd ongi kodus armas peagi 2a. saav piiga kes oma pea 6a. vennaga ilusti mägivad, küll vahest kaklevad ja kraaklevad, aga suu rõõm nende üle on siisi suur…:).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu kahe lapse vahe on 3a3k. Esimese lapse titeiga oli väga raske, seepärast olid teise osas suured kõhklused. Lõpuks ikka mõtlesin, et annan talle ühe võimaluse, ja selle ta kasutas kohe ära 🙂 Raseduse ajal olin enamus aega üpris õnnetu ja närviline, kartsin sünnitust ja kõike, mis pärast edasi saab, aga tegelikult on väga kenasti kõik laabunud (va magamine). Praegu on poja 1,5a vana ja mõtlen kolmanda peale. Ma ei ole kindel, kui hästi ma ikka hakkama saan, sest ega ma mingi superemme ei ole, aga kuidagi ei taha tööl käia. Tahaks enda soovides ja unistustes selgusele jõuada ja midagi täiesti uut tegema/õppima minna (kuigi olen juba 32) ja mõtlesin, et lastega rahulikult kodus olles on võibolla rohkem aega mõelda. Aga võibolla on see ka täiesti vale mõttekäik ja kolme kõrvalt ei jää enam üldse energiat midagi uut ette võtta?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

vanusevahe 2,3 a. Andsin ka teisele lapsele nii öelda ühe võimaluse tulla ja tuligi. umbes kaks nädalat peale seda, kui olin uude töökohta läinud. Raseduse ajal põdesin, et kas on õige otsus ja mõtlesin ka millal magada saan, aga poiss on supertubli, ei nuta peaaegu üldse, gaase pole, magab ilusti.
Kartsin, et tuleb armukadedust, aga suurem juba nüüd mängib temaga, õpetab kõristit hoidma ja ütleb, et kõik on hästi, kui nutt tahab tulla 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil esimene laps 4a4k. Ei ole veel seda tunnet tulnud, et oleks õige aeg teiseks lapseks. Kuna vanus ka veel peale ei suru, siis ei kiirusta. Aegajalt ikka mängin selle mõttega, et äkki võiks juba, aga siiani olen alati jõudnud arusaamisele, et ei veel. Minu 4-aastane vajab veel väga palju minu aega ja tähelepanu, ei taha teda veel sellest ilma jätta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ei mõtleks hetkegi, ei taha oma lapsele üksiku lapse elu (mul kolm väikelast). Ja mina olen silma pilgutamata nõus selle vaeva (öised ülevalistumised) ära kannatama selle nimel, et lastel oleks võimalik koos kasvada-mängida-salajutte puhuda. Aga kui sinule tundub see liiga raske, siis ära tee teist last, sest muidu hakkad oma üleväsimust äkki laste peal välja elama. Kuidas see sinu laps õpibki ennast valitsema, kui sa oled 100% tema päralt, teistega arvestama õppimine on väga oluline osa elust. Muidugi pead lapsele tähelepanu osutama aga üksiku lapsega vanemad kipuvad sellest kontseptsioonist kuidagi valesti aru saama ja kipuvad oma laste eest liiga palju ette-taha ära tegema ega lasegi lapsel õppidagi, kuidas ise endaga hakkama saada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peale esimese lapse sündi teadsin, et tahan teist last ka üsna varsti, sest soovisin väikest vanusevahet, et lastel oleks hea koos mängida. Esimese lapsega olid esimesed kuud väga rasked – magada üldse ei saanud, aga selle peale üldse nagu ei mõelnud sel hetkel. Teine laps ei tulnud aga kohe esimese raksuga, aga lõpuks siiski õnnestus rasedus lõpuni kanda ja lastevahe sai 2,5 a (plaanis oli veidi alla 2 aasta). Kui enne käisin ühe lapsega kõikjal, siis kahega enam polnud see võimalik ja jäin täielikult koju.
Õnneks magas teine laps öösiti nagu ingel, nii et selles suhtes oli jälle kergem. Raskemaks läks veidi hiljem, kui laps juba liikuma hakkas. Emotsionaalselt on seda pikalt kodus olemist raske taluda. Siis kui noorem juba 2-3 aastane, läheb jälle kergemaks, sest on juba asjalik ja temaga saab üsna kõike teha.
Seega lapse saamisega peab arvestama, et kui tugivõrgustikku pole, kellele lapsi hoida jätta, siis vähemalt 2 aastat oled jälle kinni ja enese jaoks aega üldse ei jää. Kui sa sellest oma ajast loobuda veel ei taha, siis parem lükka edasi.
Ise mõtlen, et tahaks veel kahte last, aga vot seda oma aega praegu rohkem ohverdada ei suuda. V-o mõne aasta pärast on teised mõtted.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.02 13:03; 16.02 17:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ütleks ka, et otsus saada teine laps suht väikse vahega (2,4a), oli ainuõige otsus. ‘Mina olin ise üksik laps ja oleks väga tahtnud õdesid või vendi. Seetõttu tahtsin ka, et minu laps ei oleks üksik laps. Nüüd ei kujuta ette, kui ei oleks veel pisikest juures, minu elu läks tegelikult kergemaks, kuna nad mängivad nii palju koos. nad teevadki kõike koos… lausa lahutamatud:) Kui suurem on lasteaias, väiksem ainult ootab…
Kui oli 1 laps, nõudis ta palju rohkem tähelepanu, nüüd askeldavad koos ja kõigil on lõbus. väiksem areneb ka kiiremini tänu suurema õe eeskujule, palju tublim ja tragim, kui õde selles vanuses oli.
Sinu otsuse kohta ütleks seda, et iga selline suur otsus panem natuke kõhklema, aga see on normaalne ja näitab pigem seda, et oled mõtlev ja kaalutlev inimene, kellel on südametunnistus olemas. Kui jäin esimest korda rasedaks, kuigi oli oodatud ja planeeritud rasedus, siis kui neid triipe vaatasin, mõtlesin ikka, appi, kas ikka saame hakkama jne. sama teisega, kuigi ka teine oli mõlema ühine otsus. Tegelikkuses asendus see kahtlus ülikiirelt rõõmuga. Ise tahaks ka kolmandat veel, aga mõistus ja mees seisavad natuke vastu:) ehk nüüd pikema vahega:)
aga seda julgeks väita küll, et pigem väiksem vahe, kui suurem. nt. juba 5aastat vanusevahega lastel, võib noorem vanemat segama hakata ja huvid on juba erinevad. mida väiksem vahe, seda ühisemad huvid ja käigud, seda lihtsam sul ja lastel:)
ühesõnaga, ainuõige otsus:))

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul tulemas neljas laps järjest.Esimene oli superlaps,hakkas kõike varakult tegema ja oli üldse igati asjalik ja terane kutt.Mõtlesin,et nii on ju väga lihtne lapsi kasvatada.Peale pikka proovimist(üle aasta) õnnestus beebiootele jääda ja laste vanusevaheks sai 2a10k.Teine laps oli aga väga kehva magaja,sööja ja üldse väga viril(kuid gaasivalusid).Ei saanud ma üksi midagi teha(wc käia,du¨¨i alla,üksi magada).Ta ainult karjus kui minuga olla ei saanud.Siis mõtlesin küll,et enne kolmandat ei saa kui teine kooli läheb.Tundsin,et väike vajab mind palju ja siis poleks beebi jaoks enam üldse aega.Samuti vajasin hädasti seda OMA AEGA.Siis aga hakkas mees tihti rääkima kolmandast,et saaksi kõik jutti ära ja vanast peast saaks jälle vabadust nautida.Paar kuud mõtlesin ja ei tea kuidas aga ta sai mu nõusse.Kohe esimesel korral jäin ka rasedaks.Nüüd on mul kodus imearmas 2a kes on öösiti maganud nagu karuott,pole kunagi põhjuseta piiksugu teinud,on hea sööja,pole kunagi gaase olnud ja on väga asjalik üksi tegutseja.
Laste vahed mul siis 2a10k ja 2a5k.Neljas tulemas samuti 2a5-6k.Tean tagant järgi mõeldes,et kui oleksin laste vanused suuremad jätnud(eriti esimese ja teise),siis poleks mul neid hetkel nii palju.Teise lapse sündides tundsin äkki,et esimene on juba nii suur ja asjalik,et temaga saab palju koos tegutseda ja üldse väga suur tundus juba.Tundsin korraga,et oleksin tahtun nautida rohkem seda suurema lapse iseseisvuse aega ja aega endale.Siis oli aga juba hilja.Mida lähemale sünnitus jõudis,seda rohkem tundsin et tahan elada jälle rohkem endale ja magamata öödele ei suutnud mõeldagi.Nüüd neljandat oodates ei muretse selle pärast enam üldse ja tean,et see kõik ju kiiresti mööduv.Lapsed mängivad enamuse ajast ikka ninapidi koos ja on väga suures sõbrad.Hoiavad üksteist väga ja arvestavad teineteisega.Ise olen üksiklaps ja sellist elu oma lastele poleks tahtnud.Oleksin ei tea mida andnud,et mul oleks õde või vend olnud.Kasvõi lastekodust võetud.
Kui sa sisimas tunned,et pole veel valmis,siis oota veel.Samas võib see ootamine aastatepikkuseks kujuneda,sest harjud selle iseseisva lapsega,enda järjest suureneva vabadusega,vb teed karjääri ja ei soovi sellest enam loobuda jne.Samas kui jääd rasedaks ja tunned juba lapse liigutusi,tead et see oli õige otsus.Oma juba sündinud lapsi me ju keegi ei kahetse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh vastajatele! Eks mõtlen edasi :D!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 16.02 08:28; 16.02 08:50; 16.02 13:39; 16.02 15:36; 20.02 11:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma päris sünnitusmajas ei otsustanud, et nüüd ja kohe on vaja teist ka, aga mu vanem laps oli ikka väga väike kui ma tundsin kohe kõigest hingest, et nii armsaid lapsi võiks meil kohe rohkem olla. Teine otsustas tulla kiirelt ning laste vahe on 1a3k. Väike vanusevahe (alla 3) oli mul tegelt juba enamvähem teismelisena ära otsustatud.

Esimene oli kuldlaps, teisega natuke rohkem vaeva, aga üks mu elu õigeimaid otsuseid kindlasti. Kasvatan enamvähem nagu kaksikuid ja mida aeg edasi, seda rohkem. Sest kui teine sündis, siis oli vanem ise ka alles titt ja seda juttu pole meie majas kunagi kuulda olnud, et sina oled nüüd suur jnejne.

Kolmandat tahaks ka, aga järjest vist ei suuda. Just emotsionaalses plaanis. Samas kui lükkaks ta kolmekümnendate teise poole ja kui siis kolmas ei tahaks tulla, siis jääks see sündimata kolmas laps mind ikkagi väga kripeldama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina arutasin asja pikalt-laialt ka mehega. Mõlema kindel mõte oli, et väike vanusevahe.
Esimene laps oli küll väga viril ja temaga oli palju mässamist, aga mees oli pidevalt 100% mu selja taga ja lapsega tegelemas. Seega võisin kindel olla, et lapsed ei ole vaid minu \”koorem\”.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma lihtsalt kardan seda, et kui kätte ei võta ja otsust ei tee, siis kunagi pole õige aeg. Läheb veel aega mööda, vaja hakata last õpetama ja kooliks ette valmistama, siis vaja 1. klassis abistada, siis tuleb puberteet jne 🙂 Samal ajal kindlasti tuleb tööl palju ülesandeid, mehel palju tööd jne. Siis tahaks jälle reisida jne.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 16.02 08:28; 16.02 08:50; 16.02 13:39; 16.02 15:36; 20.02 11:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma lihtsalt kardan seda, et kui kätte ei võta ja otsust ei tee, siis kunagi pole õige aeg. Läheb veel aega mööda, vaja hakata last õpetama ja kooliks ette valmistama, siis vaja 1. klassis abistada, siis tuleb puberteet jne 🙂 Samal ajal kindlasti tuleb tööl palju ülesandeid, mehel palju tööd jne. Siis tahaks jälle reisida jne. [/tsitaat]

Kas sa oled praegu 100% kodune või teed ka mingit tööd? Kas laps käib lasteaias?
Vanusevahe tuleb päris suur, kui esimene laps praegu juba 3a3k. Minu arust 4-5 on maksmimum vahe, kui lapsed üldse veel kuidagi koos mängivad. Nii et viimane aeg. Suurema vahega on totaalselt erinevad tegemised lastel juba (surem käib koolis, trennis, oma sõbrad jne) – nad kasvavad siis eraldi. 4-5-aastane laps on aga juba väga arukas ja saab emale paljuski abiks olla ja ka väikesest titast rõõmu tunda, kui talle õe või venna saamist positiivselt serveerida, samas saab ta õe-vennaga ka veel ühiseid mänge nautida.
Kui on kindel soov ikkagi teine laps saada, ainult et ei tea, millal, siis ehk tõesti võimalikult kiiresti. Pärast lapsed suuremad ja siis on jälle vabam. Kohe ei pruugi ka õnnestuda teise lapse saamine – siis paneb saatus ise asjad paika.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 16.02 13:03; 16.02 17:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen ka seda meelt, et kas väikese vanusevahega lapsed (kuni 2 aastat) või siis juba suure (7-8 aastat). Meie valisime esimese variandi ja vanusevahe on 1.5 aastat. Arvan, et kahega on lihtsam kui oli ühega. Nüüdseks on noorem aastane ja juba mängivad/kaklevad koos.

Tunnistan, et esimese lapsega tuli uue beebi igatsus peale umbes 6 kuud peale sünnitust aga teisega pole siiani tulnud. Ju siis on meie limiit täis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käin täiskohaga tööl ja laps käib lasteaias. Tegelikult saan ka paluda endale lähedasi appi, nii et eks ikka saaksin hakkama, aga hirm on ikka, aga see vist on normaalne…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 16.02 08:28; 16.02 08:50; 16.02 13:39; 16.02 15:36; 20.02 11:01;
To report this post you need to login first.
Näitan 28 postitust - vahemik 1 kuni 28 (kokku 28 )


Esileht Väikelaps teine laps

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.