Esileht Pereelu ja suhted Teine naine

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 36 )

Teema: Teine naine

Postitas:
Kägu

Ei ole vahet, kas see on minu ema või tädi vms. Naine on 65 aastane ja nüüd leidis selle naise mees (vanust 62) endale eluarmastuse, armukese, teise naise. Taat on peast puhta segi läinud. Silmarõõm on 54 aastane. Vanameest oli enne vaevanud eesnääre, magu ja sada muud häda. Nüüüd kappab ringi nagu hull. Uued riided, juuksur, lõhn jne. Kas on lootust, et see hullud üle läheb ja jääb ikka koju oma naise juurde? See oeganiseerib ka igasuguseid reise, üritusi, et mwhikesel igav ei ole. Teenindab ja ümmardab meest. Pole ju vahet, kas 54 või 65 ühed memmed ju mõlemad.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Pole ju vahet, kas 54 või 65 ühed memmed ju mõlemad.

😀
Saa kõigepealt 54 ja siis tahaks näha, kas arvad veel, et oled samasugune memm nagu 65-aastane.

Aga iseenesest ei ole vahet, kas mees on 35 aastane noor mees või 65 aastane taat, tunded on samad ja täpselt sama suur lootus on mõlema puhul, et jääb enda endise naisega ikka kokku.

Please wait...
Postitas:
Kägu

62 vanusel mehel on ääreltult rumal naist hakata vahetama.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Avastas enne surma veel et elu elamata. Ilmselt väikseid lapsi enam ei ole, lasku käia. Nii tüüpiline, ise õnnetu ja siis tahab et kõik teised ümberringi sama õnnetud oleksid (see 65 a naine siis). Ilmselgelt oli mehel temaga juba ammu igav.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei ole vahet, kas see on minu ema või tädi vms. Naine on 65 aastane ja nüüd leidis selle naise mees (vanust 62) endale eluarmastuse, armukese, teise naise. Taat on peast puhta segi läinud. Silmarõõm on 54 aastane. Vanameest oli enne vaevanud eesnääre, magu ja sada muud häda. Nüüüd kappab ringi nagu hull. Uued riided, juuksur, lõhn jne. Kas on lootust, et see hullud üle läheb ja jääb ikka koju oma naise juurde? See oeganiseerib ka igasuguseid reise, üritusi, et mwhikesel igav ei ole. Teenindab ja ümmardab meest. Pole ju vahet, kas 54 või 65 ühed memmed ju mõlemad.

Memmel ja memmel on ikka vahe ja vahe ei ole aastad. mida vanem oled, seda olulisemaks muutub see, mis inimesega tegu on. Isikus mängib vanemas eas ikka väga olulist rolli. Aga kas üle läheb… noo ühel hetkel lähevad siit ju kõik jalad ees. Eks surm võib lõpetada iga vanemas eas tekkinud suhte, aga kas see on põhjus ,et mitte lasta suhtel tekkida? Eks armukeseks olemine tähendab, et ametlik naine ikkagi on nõus sellise olukorraga, et mees käib küll ära, aga päris välja ei koli. Mida pikemalt selline olukord kestab, seda vähem on tõenäoline, et see lõpeb. Miks peaks mees loobuma kahe naise hoolitsusest? Teine lugu on, kas naised sellega nõus on?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Pole ju vahet, kas 54 või 65 ühed memmed ju mõlemad.

Hahhaaa, mu sõbrants on 50, peikad kõik 10-20 aastat nooremad. Nii vana meest ta muidugi ei vaataks, sest ise noor veel, aga 54 ei pruugi mingi memm olla. Anu Saagim on memm?

Please wait...
Postitas:
Kägu

See armumise roosa udu kestab keskmiselt mõned kuud. Pool aastat on juba pikk aeg. Eks siis kui see periood läbi, saab kainemalt olukorda hinnata.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas on lootust, et see hullud üle läheb ja jääb ikka koju oma naise juurde? See oeganiseerib ka igasuguseid reise, üritusi, et mwhikesel igav ei ole. Teenindab ja ümmardab meest. Pole ju vahet, kas 54 või 65 ühed memmed ju mõlemad.

Mis rumal küsimus?

Kas see, kellest vahet ei ole (ema, tädi) istub truult seni kodus ja ootab pikisilmi oma mehikest tagasi?
Senikaua, ku too noorte tsikkidega (11a noorematega) käib reisidel ja üritustel?

Justkui, kui olekski võimalus, et “vanamehel läheb üle”, istutaks koos käsikäes edasi ja arutatakse teetassikese taga papi muljeid reisidelt ja vaadatakse koos diapositiive.
Või kuhumaani see sinu ema või tädi end alandada soovib või sina siin pakud, et alandab?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu arust on selline teema siin Perekoolis juba olnud, ma otsida ei viitsi ega oska. Nüüd siis uuesti. Eks ta provokatioon ole, ei ole vaja vastajatel väga tõsiselt võtta. Siis kah teemaalgataja ohkis, kui jube mutt ja rauk see 50+ armuke on ja kuidas vanamehel katus sõidab ja kodune moor kannatab.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Muidugi on võimalus, et läheb üle. Ja on võimalus, et leiab siis uue. Ja on võimalus, et jääb selle 54aastasega kokku. Ja on võimalus, et jääb oma 65-aastasega kokku. Ja on võimalus, et pendeldabki kahe naise vahel nagu mingi seebikakangelane. Kõik võimalused on. Mingit reeglit ei ole, loeb see, mis inimesed nad on ja kuidas see uus suhe laabub ja kuidas eelmine tundub ja üldse igasugustest muudest imelikest asjadest, mis elus ette juhtuvad. Nt kui sel mehel päriselt tervis jupsima hakkab, siis võib juhtuda, et see 54aastane ei viitsi papit põetada ja tagavaravariandina kõlbab siis 65aastane ka. Aga võib juhtuda, et 54aastane siis just paneb mehel käpa peale ja hakkab arstima ja põetama ja poputama. Palju asju võib olla, eks elu näitab.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Teema paraku liba ei ole. Tädimehel on tekkinud kõrvalsuhe, mees on päriselt ära pööranud. Käib autos helistamas, passib arvutis. Oleme ka selle naisega neid koos näinud. Koos autos sõitmas. Tädi korra kurtis, et mehel eesnäärmega probleemid, nüüp mees kalpsab nagu noor põder. Kolis teise tuppa, väidetavalt saab üksi laiutada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Oleneb palju ka tädi käitumisest. Et kui mugavaks või mitte mugavaks ta selle mehikese elu teeb omalt poolt. Kui tädi jätkab koduteenuse pakkumist nagu enne, ootab, peseb pesu, koristab tema järelt, teeb süüa(eriti oluline) ja kõike muud, siis sellega ta pikendab seda protsessi veelgi. See oleks kõige suurem viga.
Sest kui seda meest kodust minema saata pole võimalik, siis tuleb distants kodus luua. Siis hakkab ta seda ootama uuelt naiselt, mis peaks pidupäeva muutma veidi argisemaks. Niikaua, kuni oma naine argipäeva loob, on asi pees.
Ja kui su tädi mõtleb, et isver, aga sel juhul võib asi hullemaks minna mingis mõttes, siis ma vastaks talle, et las läheb, siis on näha, kuidas ja kuhu läheb. Torm muudab midagi, igal juhul, aga kuhu suunas just. Ja kui väärikusest rääkida, siis see kamaksab ja mitte vähe. Siis ta mõtleb, kas ta sellist üldse enam tahakski.
Lasku vabaks.
Aga sa võiksid meile siia ka öelda, kuidas su tädi on käitunud, kui sellest teada sai? Soovib ta midagi üldse ette võtta ka ise (näiteks minu soovitus) või nunnutab ja ootab et see asi lõpeks?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Visaku vanamees välja ja tänagu õnne, et keegi teine edaspidi nende eesnäärmeprobleemidega tegeleb.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu arust on selline teema siin Perekoolis juba olnud, ma otsida ei viitsi ega oska. Nüüd siis uuesti. Eks ta provokatioon ole, ei ole vaja vastajatel väga tõsiselt võtta. Siis kah teemaalgataja ohkis, kui jube mutt ja rauk see 50+ armuke on ja kuidas vanamehel katus sõidab ja kodune moor kannatab.

Kui üks kord on sarnane teema juba olnud, siis rohkem ei tohi kindlasti teha? Kui ühel mehel oli juba armuke, siis teistel meestel enam ei ole? Minu meelest perekool sarnastest teemadest koosnebki. Provokatsioon?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Teema paraku liba ei ole. Tädimehel on tekkinud kõrvalsuhe, mees on päriselt ära pööranud. Käib autos helistamas, passib arvutis. Oleme ka selle naisega neid koos näinud. Koos autos sõitmas. Tädi korra kurtis, et mehel eesnäärmega probleemid, nüüp mees kalpsab nagu noor põder. Kolis teise tuppa, väidetavalt saab üksi laiutada.

Ei saa hästi aru, milles seiseb sinu probleem/roll selles olukorras?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ei saa hästi aru, milles seiseb sinu probleem/roll selles olukorras?

Minu roll seiseb selles, et läbisaamine eelpool nimetatud inimesega on väga hea. Lisaks on tegemist hea inimesega, kes on mulle oma muret kurtnud. Piisab minu rollist? Või on selliste teemade püstitamine siia keelatud?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu roll seiseb selles, et läbisaamine eelpool nimetatud inimesega on väga hea. Lisaks on tegemist hea inimesega, kes on mulle oma muret kurtnud. Piisab minu rollist? Või on selliste teemade püstitamine siia keelatud?

Ikka ei saa aru – milline on siis tädi mure? Kas ta teab sellest teisest naisest? Kellega koos oled sa tädimeest koos teise naisega näinud (“oleME näinud”).
Mida tädi soovib? Et mees tagasi magamistuppa koliks, et ta lõpetaks teise suhte või mida?
Ei saa aru, miks küsid, kas on lootust, et mees jääb vana naise juurde, kui ta pole ära läinudki?

Please wait...
Postitas:
Kägu

48+ üksikud naised rapsivad elu eest, et endale vanaduspõlveks tugi leida. No ja kuna 65+ naised ei viitsi enam oma Aadude pärast rapsida peale pesupesemise ja praemuna, siis 54-aastane aktiivne naine äratab muidugi vanemas mehes huvi. Oma naine teemaalgataja jutu järgi ju midagi lõbusat mehega enam ette ei võta ja vaevalt et viitsib teda pärast 40 abieluaastat suu ammuli kuulata ja iga tehtud töö eest kiita.

Please wait...
Postitas:
Kägu

48+ üksikud naised rapsivad elu eest, et endale vanaduspõlveks tugi leida. No ja kuna 65+ naised ei viitsi enam oma Aadude pärast rapsida peale pesupesemise ja praemuna, siis 54-aastane aktiivne naine äratab muidugi vanemas mehes huvi. Oma naine teemaalgataja jutu järgi ju midagi lõbusat mehega enam ette ei võta ja vaevalt et viitsib teda pärast 40 abieluaastat suu ammuli kuulata ja iga tehtud töö eest kiita.

No ega pikas abielus mehed samamoodi ei tee selliseid asju oma naise meeleheaks ju? Lihtsalt naised lepivad sellega, ei ole ja ei saa, siis ei saa, ok. Libliklendlevad inimesed muidugi ei lepi.
Sp las hakkab selline kohe koos elama uuega, saab kiiremini elust õige maigu. Mitte lasta õilmitseda ega parasiteerida kahel kohal.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Oma naine teemaalgataja jutu järgi ju midagi lõbusat mehega enam ette ei võta ja vaevalt et viitsib teda pärast 40 abieluaastat suu ammuli kuulata ja iga tehtud töö eest kiita.

Ma sain nii aru, et just oma naine teebki kõike järgnevat:

oeganiseerib ka igasuguseid reise, üritusi, et mwhikesel igav ei ole. Teenindab ja ümmardab meest.

Please wait...
Postitas:
Kägu

62 vanusel mehel on ääretult rumal naist hakata vahetama.

Miks rumal? 65- aastane ei pruugi olla mingi taat, vaid täiesti elujõus mees, võib elada veel 20-30 aastat. Miks mitte need aastad elada, särada ja õnnelik olla? Mina tädi asemel pakiks ta asjad kokku ja tõstaks ukse taha, las särab kuskil mujal.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui tahad aidata, siis peata ometi oma tädi selle ümmardamisega. Null ümmardust peab olema. Lapsed on selles eas nagunii suured – ta ei pea enam mitte midagi teise jaoks tegema enam. Kui ta tahab mehe head elu ja pendeldamist ja enese piinamist pikendada, siis muidugi ümmardagu edasi.
Ootan sinu vastust sellele.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Miks mitte need aastad elada, särada ja õnnelik olla? Mina tädi asemel pakiks ta asjad kokku ja tõstaks ukse taha, las särab kuskil mujal.

Selles ilmselt selle “tädi” teema ongi.
Et ta ei saa seda teha, sest peaks ise hakkama asju pakkima. Vastasel korral poleks seda teematki. Ega tädi andestamist oma mehele jne.
Või kas 60+ vanuses käib see kuidagi teistmoodi? Mees tõmbab ringi kellegi teise, nooremaga, ja naine ootab kodus ning haub plaani, kuidas meest tagasi saada.
Ei ole ju, vaid ammu oleks selle Casanova juurest minema lennanud.

…..

Üks ja ka teine tobu siin (9.17 ja 13.04) soovitasid lõpetada “mehele teenuse pakkumise”?

Halloo, kui teie mehed on kätetud, kes ahjulihagi ei oska teha ja aluspesu masinas pesta, ega see ei tähenda, et kõik 60+ mehed sellised on.
Pigem on mehel hea meel, et ei pea süümekaid tundma, kui vana naine ta eest edasi enam EI hoolitse.

Please wait...
Postitas:
Kägu

48+ üksikud naised rapsivad elu eest, et endale vanaduspõlveks tugi leida

See küll ei vasta pikalt abielus olnud naiste kohta tõele. Kui 50-ne naine on pikalt üksi olnud, võib tõesti olla, et ta rapsib, et endale mees leida. Kui oled 50+ ja 25+ aastat mehega elanud, siis tõenäoliselt hõiskaks (peale esimese šoki üleminekut) rõõmust, et pääsed taadi põetamisest. Naisel on tegelikult hoopis nooruses, laste kasvatamise ajal vaja tuge. Vanemas põlves on üksiolemine ja mehe teenindamisest pääsemine pigem rõõm. Las see noorem siis põetab ja putitab, pärisnaine on puhkuse auga välja teeninud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Las see noorem siis põetab ja putitab, pärisnaine on puhkuse auga välja teeninud.

Jutt ei vasta tõele ja eriti siin teemas on näha, et tädi tahab vägagi oma “haiget eesnääret” edasi putitada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Oot… Aga teie teate ja tädi ise ei teagi sellest või? Siis peaks ikka alustama toredast vestlusest selle toreda inimesega, kellega sa oma sõnul hästi läbi saad ja kes oma naisele nii teeb. Et mis plaanid tal on nagu

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina arvan, et 50+ armuke tegi selle ‘haige eesnäärme’ terveks nagu naksti. Vanamutil kodus ei ole mingit lootust. Nõme klammerdumine.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nõme klammerdumine.

Ilmselt see on tema ainuke lootus siin elus meest saada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas te, ilkujad, siis ka nii räägiks, kui tegemist oleks teie tädi perega vôi vanematega? Et las mutt nutab oma pikka kooselu taga, vanamees las lidub ja kôik on rahul ja vabad ja mida iganes…
Imelik ei ole sedasi rääkida, minu meelest on see lausa julm. Hulluks läinud pässe on kogu ilm täis, tundub, et neile ka takkakiitjaid on hulgim. Vaevalt tädi oma vanaduspôlve sellise idiootsusena ette kujutas,
et mees, kellega elatud
ja lapsed kasvatatud, vanuigi ära keerab. Hale lihtsalt!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas te, ilkujad, siis ka nii räägiks, kui tegemist oleks teie tädi perega vôi vanematega? Et las mutt nutab oma pikka kooselu taga, vanamees las lidub ja kôik on rahul ja vabad ja mida iganes…

Imelik ei ole sedasi rääkida, minu meelest on see lausa julm. Hulluks läinud pässe on kogu ilm täis, tundub, et neile ka takkakiitjaid on hulgim. Vaevalt tädi oma vanaduspôlve sellise idiootsusena ette kujutas,

et mees, kellega elatud

ja lapsed kasvatatud, vanuigi ära keerab. Hale lihtsalt!

Ja mida siis tegema peab? Las see vanamees minna, lapsi ta ilmselt enam ei tee, vähemalt mitte 54 a naisele, seega ohtu varandusest ilma jääda ei ole. Oma rahaasjad võiks muidugi juba ammu olla ära korraldatud.
Pika elu jooksul on ilmselt oma meest juba tundma õpitud- kui sellise ringijooksja ja jobuga koos elatakse, siis see on nagunii olnud alati tiksuv pomm.
Kui jätame kõrvale jaantootsid ja veel mõned rikkamad vanahärrad, keda noored naised piiravad, siis enamik 65 a mehi ei jookse küll kuhugi. Seda tehakse ca 20 a varem. Selles vanuses naise ja mugava kodu juurest panevad plehku vähesed.

Teemaalgatajale: Miks halvustavalt mutike 54a naise kohta? Kas 62a on siis sinu meelest rauk? Kas oma naisel polnud enam huvi reisida, kusagil käia, midagi uut avastada? Kui ei, ju siis mehel veel tärkas mingi huvi elu vastu. 62a naisel on veel ca 20 eluaastat ees, ei maksa endale kohe mulda peale tõmmata.

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 36 )

Esileht Pereelu ja suhted Teine naine