Esileht Lapse ootamine Teine rasedus raskem kui esimene.

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Teine rasedus raskem kui esimene.

Postitas:
Kägu

Oeh, olen 30+2 rase ja ootan poissi. Esimene oli tüdruk. Esimesega poleks nagu aru saanudki, et rase, lihtsalt kõht kasvas. 😁
Tervis oli hea ja kõik oli ok. Nüüd aga sada häda. Raseduse alguses olin ainult voodis, iiveldas ja midagi teha ei suutnud. Nüüd käin veel tööl ka. Seisev töö praktiliselt. Esimesega tööl ei käinud. Siis kahtlustati mul rasedusaegset diabeeti. Õnneks siiski peale testi selgus, et kõik korras. Siis nüüd tasulises UH uuringul käijes selgus, et laps on kasvupeetusega, u 200 g maas. Siis on tekkinud jalgadele veenilaiendid ja üldse kuidagi väga raske ja kohmakas on olla. Pluss praegune 30 kaardine palavus on nii julm, et isegi öösiti magamine on juba raske. Sest nii palav ja lämbe on lihtsalt. Närvilisem olen ka. Mehega on ka koguaeg tülid, sest mind häirib iga asi tema juures. Mulle tundub, et ta nagu teeks kõiki asju valesti. Suurema lapsega olen ka liiga palju riidlema hakanud. Tahaks rasedust nautida, aga ei saa kui sada häda piinab. Kas teised rasedused ongi siis raskemad? Või see on ikkagi individuaalne?
Kes ootab ka hetkel teist last ja poissi, kuidas teil on?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ma olin talvel lõpurase ja ka oli raske. Oli esimene ja poiss. Kõik ajas närvi ja magada ei saanud terve raseduse.
Seega kõik on individuaalne. See, et kas on poiss või tüdruk, esimene, teine või kolmas, ei ole loe absoluutselt.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nõustun. Esimene rasedus oli nii kerge ja lihtne,okei sümfüüs kimbutas lõpus,aga üleelatav.
Teine rasedus..iiveldus (siiamaani),oksendamine,paistetus, rasedusaegne diabeet,rauapuudus. Hetkel 38 nädalat ja ma tõesti ei jõua ära oodata,mil see kõik lõppeb.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul ka teine palju palju raskem. Esimesega olin lõpurase suvel kuumalaine ajal ja ei tundnud end ka siis kuidagi kehvasti. Ainuke probleem oli puusavalu. Nüüd aga algusest peale siuke iiveldus et sure või ära. Peavalud, puusavalu juba esimestest nädalatest palju rohkem valusid, torkeid, pingeid ja ebamugavustunnet. Liikumine on nii vaevaline ja tänu sellele muidugi kaal kasvab. Ja seekord tuleb seda kõike teha 2 aastase kõrvalt. Oeh. Ja mul on alles 17 nädal!!!!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas selline asi ei võiks olla, et keha pole valmis uue raseduse kandmiseks, et kõiksugused hädad on?
Mul tuttav jäi uuesti rasedaks, kui laps oli peaaegu 2 ja hädad olid koguaeg (3s laps), enne seda oli väsinud ja hädas jne. Lähedane jäi rasedaks, kui laps oli 1-aaatane ja on väga kergesti läinud kõik.
Või võib pigem öelda et mida väiksem sünnivahe, siis keha mäletab eelmist?
Ei halvusta kedagi, lihtsalt mind on alati selline asi huvitanud.
Mina olin eelmine aasta rase, suvel oli veel palavam kui hetkel aga sai hakkama, üldse oli rasedus ja sünnitus väga kerge. Nüüd püüame uuesti teist last, ei tea mis mul tulevik toob kui rasedaks jään. Kui on raske, siia tuleb üle elada ja mitte kurta (st mul rasestumine raskendatud ja kunagi lubasin, et tuleb nii hull rasedus kui tuleb, siis ei virise vaid olen õnnelik et üldse rasedaks jäin).

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas selline asi ei võiks olla, et keha pole valmis uue raseduse kandmiseks, et kõiksugused hädad on?

Mul tuttav jäi uuesti rasedaks, kui laps oli peaaegu 2 ja hädad olid koguaeg (3s laps), enne seda oli väsinud ja hädas jne. Lähedane jäi rasedaks, kui laps oli 1-aaatane ja on väga kergesti läinud kõik.

Mina olin eelmine aasta rase, suvel oli veel palavam kui hetkel aga sai hakkama, üldse oli rasedus ja sünnitus väga kerge. Nüüd püüame uuesti teist last, ei tea mis mul tulevik toob kui rasedaks jään. Kui on raske, siia tuleb üle elada ja mitte kurta (st mul rasestumine raskendatud ja kunagi lubasin, et tuleb nii hull rasedus kui tuleb, siis ei virise vaid olen õnnelik et üldse rasedaks jäin).

No minu laste vahe on pea 6 aastat. Seega väga kaua aega ikka möödas sellest, kui viimati rase olin..

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minul 2 esimese lapse vahe 8 aastat ja esimene rasedus oli kerge, teine raske. Nüüd kolmandat jäin ootama teisest rasedusest 1a1k hiljen ja see rasedus jällegi kerge, kõige kergem üldse mu kolmest rasedusest.
Ise mõtlesin, et mu teine rasedus võis olla raskem platsenta asetuse tõttu, siis oli see eesseinas. Kohmetu olek, wc-ralli juba hakkas juba 8-nädalast, hingamisraskused ja muud sellised hädad olid igapäevased. Esimene ja kolmas rasedus on platsenta tagaseinas ja igapäevane enesetunne hea olnud. Kui kõht ei kasvaks ja laps ei liigutaks, siis vist ei saakski aru, et rase olen.

28+0

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mul ka kusjuures platsenta seekord eesseinas, eelminekord oli tagaseinas. Aga minupuhul voib vabalt olla ka see, et keha polnud valmis. Enne seda rasedust oli üks varajane katkemine. Üks tsükkel oli vahel ja jäin kohe uuesti.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Teine rasedus oli kõige raskem neljast rasedusest.

Please wait...
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Esileht Lapse ootamine Teine rasedus raskem kui esimene.