Esileht Lapse ootamine Teise lapse ooteaeg.

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Teise lapse ooteaeg.

Postitas:

Kas see on normaalne,et teise lapse ooteaeg ei ole nagu esimene. Ei muretse nii palju ja üleüldse mul isegi vahest ei tule meeldegi et ma rase ja et tahaks temaga rääkida.(nagu oli esimese lapse ootamisel)Loomulikult ta on oodatud aga kuidagi ükskõiksem see suhtmumine.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

On okei muidugi. Mul oli samamoodi. Väga oodatud rasedus aga no kuidagi külmaks jättis ja ei olnud kohe seda sidet lapsega raseduse ajal. Alles lõpus muutus asi reaalsemaks ja päris kohale jõudis alles paar nädalat peale beebi sündi ????????

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga oodatud laps ja täpselt samad tunded???? saan küll aru, et rase olen, aga sellist ninnunännut ja midagi pole seekord, isegi asju pole viitsinud varuma hakata ja siis vahepeal tunnen end nii süüdi selle ükskõiksuse pärast ????

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tapselt samas tunded. Tunnen ka vahel süümepiinasid, et ei jõua talle mõelda ja üldse muretsen ka poole vähem. Vahepeal nagu unub ära et üldse rase olen. Samas teine laps väga oodatud ja olen elevil kõige sellepärast. Aga jah, kogu energia kulub esimesele lapsele hetkel.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jää veel kolmandat ootama ja siis on see tunne veelgi hullem ????
Täiesti normaalne tegelikult, sest sul on nüüd kogemus olemas, tead mis sind ees ootab ja polegi põhjust murteseda-paanitseda, asju varuda ja kokku osta jne. Esimese beebi ootuse tuhin oli mul ikka väga hirmus kui nüüd tagantjärgi mõelda, ostsin meeletult asju kokku, iga väiksema veidra enesetundega võisin arstile helistada ja uurida kas see on ikka normaalne, kas seda või teist võib süüa jne.
Teise lapse ootuse aeg olin oluliselt rahulikum, asju hakkasin ostma alles 32.rasedusnädalal. Arsti ei tüüdanud iganädalaselt oma küsimustega ja oskasin eristada kas üldse on vaja või mitte arstiga konsulteerida. Kaine mõistus oli nö rohkem kohal.
Nüüd kolmanda ootel olen suhteliselt samade emotsioonidega nagu teise ootuse ajal. Võtan rahulikult, kiiret pole. Asju ostnud veel pole ja ei plaani ka, kuigi 31.nädalat juba täis. Küll jõuan, naudin rasedust ja tunnen end hästi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laste vanusevahe 2a. Mõlemad tüdrukud. Teine rasedus oli nagu pidu. Mitte mingit kaebust. Esimene oli õudusunenägu.
Ometigi oli esimese raseduse ajal see mingi eriline tunne olemas. Teisega vast oligi juba see, et kõik oli tuttav juba. No mitte mingit elevust vms. Mõlemad tüdrukud mulle sama armsad. Hetkel nad 1a ja 3a.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on täiesti normaalne – seda enam, et tegeled juba igapäevaselt ka esimese lapsega ja ei ole sellist asja, et istud rahulikult ja mõtled kõhubeebile. Teine rasedus läheb ka väga kiirelt võrreldes esimesega. Ei loe neid nädalaid nii nagu esimesega 🙂 Mul hetkel kolmas rasedus ja sama seis, mis teisega aga muudab pisut see teadmine, et nüüd on pesamuna ja rohkem lapsi ei tule.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Lapse ootamine Teise lapse ooteaeg.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.