Esileht Ilu Teise päeva juuksed on väga mustad

Näitan 26 postitust - vahemik 1 kuni 26 (kokku 26 )

Teema: Teise päeva juuksed on väga mustad

Postitas:

Kui tihti on ok juukseid pesta? Minul on juba teisel päeval juuksed imelikud, kolmadal päeval on juured kohe eriti rasused.

Kui kuhugi minek, siis pean ikka iga päev pesema. Kodus olles kannatab veel kuidagi kolmandal päeval alles pesta.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.10 13:36; 29.10 20:38; 10.05 22:01;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimene samm – soovitan küsida kellegi teise arvamust. Tihti meile endale tunduvad juuksed mustemad kui teised näevad, oleme kriitilisemad.

teine samm – kasutad sa õiget šampooni? Oled proovinud erinevaid? Kas palsami loputad korralikult juustest välja? ega sa palsamit peanahale kanna? Soovitav on loputada ka lõpus juukseid võimlaikult jaheda veega, nii kuidas ise kannatad.

Mina pesen viimasel ajal 2x nädalas. Nö viimasel päeval kui oleks pidulikum üritus vmt, siis ei kannataks, aga tööl on täitsa ok. Hakkasin just siis harvem pesema, kui inimesed ütlesid, et mul ei ole üldse mustad juuksed veel jne. Ehk et olingi ise kriitilisem.

Heledad juuksed näitavad rasu rohkem välja kui tumedad. Mul tumedad.

Mul on ka tukk. Vahepeal harrastasin seda, et juuksepesupäeva hommikul pesin kraani alla ainult tukka ja õhtul kogu pea. Juuksed olid patsis ja tukk kena kohev. See võib kõlada veidralt, ainul tukka pesemine, aga no ega kuivšampoon parem pole – sisuliselt ju paned talki juustesse 😀

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

pesen kolmandal tavaliselt, kannatab ka neli, aga mul ka blondeeritud triibutatud juuksed (ju kuivemad). Pesen mõnikord tukka kui vaja.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

“Shampoo, rinse, repeat”
Kõlab nagu blondinali, aga tõde on taga – proovi kaks korda šampoonitamist. Esimesel korral sõrmeotsega hoolega hõõrudes kõik rasu ja mustus lahti,loputada ja väikse koguse šampooniga veelkord üle käia.
Ja šampooni pannes peaks juuksed nõretama, tilkuma veest (mitte käte vahel nö kuivemaks väänata), läbimärjadele šampoon peale.
Juuksed on imeliselt puhtad pärast ja püsivad kauem nii!

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.10 19:13; 04.11 10:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Padjapüüri peaks ka tihedalt vahetama, kui puhtaid juukseid tahta. Aga mõnel on küll vahel nagu võipakk pähe määritud, ei tea, kas need ka mõtlevad, et ei paista välja, et juuksed mustad on? Ega enamik ju ütlema seda nagunii ei lähe võõrale inimesele. Ma muidugi ei tea, mitmenda päeva pesemata juuksed need neil on ka. Ühesõnaga, kui kammides kammijooned juustesse näha jäävad, siis on ikka piisavalt mustad ja võiks küll pesta, kui on plaan peakatteta teiste silma alla sattuda.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nüüd hakkas mütsi hooaeg. Sellega annab paar päeva võita. Ma muidu peaks pesema üle päeva aga mütsiga saab venitada 2x nädalas.

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 31.10 12:31; 01.11 22:24; 02.11 13:10; 02.11 15:14; 08.11 19:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nüüd hakkas mütsi hooaeg. Sellega annab paar päeva võita. Ma muidu peaks pesema üle päeva aga mütsiga saab venitada 2x nädalas.

Siseruumis oled mütsiga või? Või mis see müts muidu aitab?

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nüüd hakkas mütsi hooaeg. Sellega annab paar päeva võita. Ma muidu peaks pesema üle päeva aga mütsiga saab venitada 2x nädalas.

Vastupidi, müts surub just kõik juuksed pealigi ja rasvasemaks. Minul näiteks aitab juustel näiliselt kauem puhas püsida juukselaki kasutamine. Teen peale pesu föönisoengu pähe, kinnitan lakiga ja järgnevatel päevadel töötlen sama soengut. Aga mul suhteliselt lühike juus ka.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegelikult paistab ka teisel päeval välja, et juuksed ei ole värskelt pestud, arvake ise, mida tahate. Pikemat pausi pidades ammugi. Võib-olla ainult mingite superkrussis juustega ei ole näha, aga harilik eesti naise õhuke liru juus on juba teisel päeval tuhm ja lidus. Ka kinniste juuste puhul on vahe näha.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 31.10 22:25; 02.11 09:49; 02.11 14:48;
To report this post you need to login first.

Tegelikult paistab ka teisel päeval välja, et juuksed ei ole värskelt pestud, arvake ise, mida tahate. Pikemat pausi pidades ammugi. Võib-olla ainult mingite superkrussis juustega ei ole näha, aga harilik eesti naise õhuke liru juus on juba teisel päeval tuhm ja lidus. Ka kinniste juuste puhul on vahe näha.

kinniste juuste puhul on kohe eriti näha. millegipärast arvatakse vastupidist.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nüüd hakkas mütsi hooaeg. Sellega annab paar päeva võita. Ma muidu peaks pesema üle päeva aga mütsiga saab venitada 2x nädalas.

Siseruumis oled mütsiga või? Või mis see müts muidu aitab?

Ma ei kujuta ka ette, keegi elab terve päeva mütsiga või? Teetööline? Avaturu müüja?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nüüd hakkas mütsi hooaeg. Sellega annab paar päeva võita. Ma muidu peaks pesema üle päeva aga mütsiga saab venitada 2x nädalas.

Siseruumis oled mütsiga või? Või mis see müts muidu aitab?

Ma ei kujuta ka ette, keegi elab terve päeva mütsiga või? Teetööline? Avaturu müüja?

Külmlao töötaja olen pool päeva, ülejäänud aja liigun erinevate objektide vahet. Külm on enanuse ajast ja ega mütsi väga ei kipu peast võtma.
Aga tegelikult pidasin “mütsi” all silmas seda, et iga poeskäigu ajal saab mütsilotu pähe tõmmata ja peapesu edasi lükkata.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 31.10 12:31; 01.11 22:24; 02.11 13:10; 02.11 15:14; 08.11 19:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nüüd hakkas mütsi hooaeg. Sellega annab paar päeva võita. Ma muidu peaks pesema üle päeva aga mütsiga saab venitada 2x nädalas.

Siseruumis oled mütsiga või? Või mis see müts muidu aitab?

Ma ei kujuta ka ette, keegi elab terve päeva mütsiga või? Teetööline? Avaturu müüja?

Külmlao töötaja olen pool päeva, ülejäänud aja liigun erinevate objektide vahet. Külm on enanuse ajast ja ega mütsi väga ei kipu peast võtma.

Aga tegelikult pidasin “mütsi” all silmas seda, et iga poeskäigu ajal saab mütsilotu pähe tõmmata ja peapesu edasi lükkata.

Päris rõve mõelda, et meie toitu käitlevad mingid sellised hügieeniprobleemiga inimesed.
Mis selle “venitamise” mõte muidu on? Šampooni hoiad kokku või vett?

+2
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 31.10 22:25; 02.11 09:49; 02.11 14:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei me ei puutu toiduga otseselt kokku. Kõik on pakendatud ja kastides ja aluste peal.

Venitamise mõte on see, et ma ei peaks oma peanahka pideva pesemisega kurnama.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 31.10 12:31; 01.11 22:24; 02.11 13:10; 02.11 15:14; 08.11 19:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei me ei puutu toiduga otseselt kokku. Kõik on pakendatud ja kastides ja aluste peal.

Venitamise mõte on see, et ma ei peaks oma peanahka pideva pesemisega kurnama.

Peanahka kurnad sa pigem rasu ja mustusega.

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 31.10 22:25; 02.11 09:49; 02.11 14:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei me ei puutu toiduga otseselt kokku. Kõik on pakendatud ja kastides ja aluste peal.

Venitamise mõte on see, et ma ei peaks oma peanahka pideva pesemisega kurnama.

Peanahka kurnad sa pigem rasu ja mustusega.

Mina nii ei arva. Mul on paar tuttavat, kes pesevad pead nädalas korra, kuna neil tõesti juuksed reaalselt mustaks ei lähegi. Mõtle mis tolm ja mustus neil veel peas on.
Loomulik rasu teeb juustele ja peanahale vaid kasu. Kõõma ei ole mul elus kordagi olnud.
Liigne pesemine hävitab peanaha kaitsekihi ja kuivatab juukseid.

Ja ära üldse muretse, ma ei ela Eestis. Seega see “räpane” toit teieni ei jõua.

+6
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 31.10 12:31; 01.11 22:24; 02.11 13:10; 02.11 15:14; 08.11 19:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liigne pesemine hävitab peanaha kaitsekihi ja kuivatab juukseid.

Lihtsalt arvamus või on ka mingeid tõendeid sellele väitele, oled lugenud mõnda uuringut vm?
Kas kuivšampoon on siit soovitustest läbi käinud, sellega saab samuti pesu edasi lükata. Aga üldiselt ei saa sa kahte asja korraga – puhtaid ilusaid juukseid ja nädal otsa pesemata olla.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 30.10 19:13; 04.11 10:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul on ka rasune nahk.

Esimene päev on juuksed hästi õhulised – hoian lahti, teisel päeval enam-vähem – hoian ka veel lahti, kolmandal päeval kannan alati juukseid juba kinni ja sellel õhtul ka juba kindlasti pesen.

Ja selline rütm kogu aeg. See on lihtsal rasune nahk.
Ei aita siin mingi vahend, vaid rütm, kuidas juukseid kanda ja millal pesta.

Ja ära pane palsamit peanahale, vaid juustele.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina pesen juukseid iga päev. Ka siis, kui terve päev üksi kodus olen.Ei saa küll aru, et see tegevus kahjulik oleks. Ma tunnen end kohutavalt halvasti, kui pean rasvaste juustega olema.
Töö juures on naisi, kes on mity päeva pesemata rasvaste juustega. Jätab räpaka mulje.
Kui on kuivad juuksed, siis pole aru saada ega häiri, aga pesemata rasvased juuksed tekitavad ebameeldivaid aistinguid…

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mustade juustega inimene on ise ka must. Kuidas sa käid vannis või duši all nii, et juuksed märjaks ei saa? Jah, saab ka kehaosi üksikuna kraani all solgutada, kuid mis selle point on? Parem siis ikka üleni pesema.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mustade juustega inimene on ise ka must. Kuidas sa käid vannis või duši all nii, et juuksed märjaks ei saa? Jah, saab ka kehaosi üksikuna kraani all solgutada, kuid mis selle point on? Parem siis ikka üleni pesema.

Mul harjumus end 2x päevas pesta, hommikul ja pärast trenni. Dušši suunan nii madalale, et sealt ei tule vesi lagipähe. Vannis ei saa üldse juuksed märjaks, ei pea ju pead vee alla panema. See tundub natuke hullu jutt, siis peaks ju mõni päev mitu korda pead pesema, lihtsam ikka duši kasutamine ära õppida.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mustade juustega inimene on ise ka must. Kuidas sa käid vannis või duši all nii, et juuksed märjaks ei saa? Jah, saab ka kehaosi üksikuna kraani all solgutada, kuid mis selle point on? Parem siis ikka üleni pesema.

Patsikummidest ega dušimütsidest pole kuulnud? Lisaks on mul üks erakordne leiutis kraani küljes, millega ma saan vett suunata sinna, kuhu ise tahan. Juuksed kinni, kilemüts pähe ja – voilà! Piisaks ainult patsikummist, aga kuna õhk läheb niiskeks ja minu juuksekarvad selle peale krussi, pean mütsi ka kasutama.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas sa käid vannis või duši all nii, et juuksed märjaks ei saa?

No kas selle oskamiseks on lausa tuumateadust vaja?
Otsiku vee suunda saab muuta. Pead ei pea jooksva vee alla panema. Näo ja keala saab ikkagi edukalt puhtaks.
Vannis? Vannis lihtsalt hoiad oma pea veest väljas.
Ennast üleni pesen ma iga päev, hoolimata sellest, juukseid ei pese.
Mingi aeg pesin ma üle päeva aga siis juba märkasin, et pea tahaks pesu lausa iga päev. Kui hilisõhtul pesin, olid hommikuks juba sellised “kahtlased”.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 31.10 12:31; 01.11 22:24; 02.11 13:10; 02.11 15:14; 08.11 19:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on ka eluaeg rasused juuksed olnud. Olen kõike proovinud, aga kui su peanahk toodab rohkem rasu, siis ei saagi midagi teha. Pesemise vahele pikema vahe jätmist olen korduvalt proovinud – mitte mingit kasu ei ole. Mina pesen hommikuti üle päeva (soovitan rasuste juustega) ja järgmisel hommikul saan ainult kuivšampooniga kodust välja minna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

väga suur vahe on ka sellel, millega pesed ja mida pähe määrid. Marketishampooni- ja palsamiga vajasid juuksed pesu 3-4 päevaga, salongitoodetega on pesu intervall 5-6 päeva.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liiga tugevatoimeline sampoon, tuleb leida õige sampoon, mis ei toida peanahka liialt.

_

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 26 postitust - vahemik 1 kuni 26 (kokku 26 )


Esileht Ilu Teise päeva juuksed on väga mustad