Esileht Pereelu ja suhted Teisel ringil – kui kaua läks aega tutvumisest kooseluni/abieluni ?

Näitan 27 postitust - vahemik 1 kuni 27 (kokku 27 )

Teema: Teisel ringil – kui kaua läks aega tutvumisest kooseluni/abieluni ?

Postitas:

Teisel ringil olijad, kelle endal või partneril või mõlemal on varasemast suhtest lapsed – rääkige oma lugu kuidas ja kui kaua võttis aega tutvumisest kooseluni või abieluni jõudmine, kes-kuidas selleks ettepaneku tegi ja kuidas lahendasite olmeküsimused, näiteks kelle elamispinnal elama hakkasite jne…

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tuttavad olime ammu, st. loe: teadsime üksteist, aga üksteise eludega kursis küll ei olnud. Suhtlema hakkasime aasta peale seda kui mees oli eksnaise poolt selle kodust välja visatud. Kooseluni läks ikka aega. Abieluni aasta kooselu algusest. Elame mulle kuuluval pinnal. Loomulikult mina kutsusin siia elama, mingit kohvritega ukse taha tulemist ei olnud. Olmeküsimused? No näiteks varasuhteks on lahusvara ja testamendid said enne abiellumist ära tehtud. Põhjus lihtne, mehe laps varasemast kooselust. Pole vähimatki huvi, et ta pärijate ringi satuks.

+6
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.01 12:58; 08.01 19:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jäin lapsega kahekesi, kui see oli aastane. Kui laps oli 10, kohtusin praeguse kaaslasega. Umbes 1,5 aastat pärast tutvumist ja suhtlemist olime avalik paar, ka laps sai siis sellest teada, et mul on suhe. Koos elama hakkasime sellest veel aasta hiljem.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.01 15:46; 10.01 11:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jäin lapsega kahekesi, kui see oli aastane. Kui laps oli 10, kohtusin praeguse kaaslasega. Umbes 1,5 aastat pärast tutvumist ja suhtlemist olime avalik paar, ka laps sai siis sellest teada, et mul on suhe. Koos elama hakkasime sellest veel aasta hiljem.

9 aastat olid siis üksi? Miks?

0
-17
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.01 17:58; 09.01 23:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tuttavad olime ammu, st. loe: teadsime üksteist, aga üksteise eludega kursis küll ei olnud. Suhtlema hakkasime aasta peale seda kui mees oli eksnaise poolt selle kodust välja visatud. Kooseluni läks ikka aega. Abieluni aasta kooselu algusest. Elame mulle kuuluval pinnal. Loomulikult mina kutsusin siia elama, mingit kohvritega ukse taha tulemist ei olnud. Olmeküsimused? No näiteks varasuhteks on lahusvara ja testamendid said enne abiellumist ära tehtud. Põhjus lihtne, mehe laps varasemast kooselust. Pole vähimatki huvi, et ta pärijate ringi satuks.

Teine naine viskas mehe välja ja sina võtsid enda juurde elama? Osav mees, kohe leidis uue kodu.

+9
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.01 18:49; 09.01 17:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tuttavad olime ammu, st. loe: teadsime üksteist, aga üksteise eludega kursis küll ei olnud. Suhtlema hakkasime aasta peale seda kui mees oli eksnaise poolt selle kodust välja visatud. Kooseluni läks ikka aega. Abieluni aasta kooselu algusest. Elame mulle kuuluval pinnal. Loomulikult mina kutsusin siia elama, mingit kohvritega ukse taha tulemist ei olnud. Olmeküsimused? No näiteks varasuhteks on lahusvara ja testamendid said enne abiellumist ära tehtud. Põhjus lihtne, mehe laps varasemast kooselust. Pole vähimatki huvi, et ta pärijate ringi satuks.

Teine naine viskas mehe välja ja sina võtsid enda juurde elama? Osav mees, kohe leidis uue kodu.

Mitte teine naine, vaid lesbi. Oleks tore, kui see emmekene ka perekoolis käiks ja end ära tunneks.

Osav on mees meestetöödes ja mehe käest oli siin majas puudus küll. Äkki olin hoopis mina osav? Sest mis osavusest mehe puhul rääkida, tema seda maja ei päri, põhjuseks ta laps.

+1
-18
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.01 12:58; 08.01 19:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pool aastat peale kohtumist otsisime ühise elamispinna, ei tundunud kuidagi ok, et üks meist teise juurde kolib ja otsustasime mõlemad koos uue kodu tekitada. Nüüd sellest pea 10a möödas. Toimib.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mees tuli ka naise juurest ära minu juurde, kuna korter jäi naisele ja lastele. Ei saaginud senti ega nõudnud oma poolt  – lastele jäi oma kodu alles.

 

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pool aastat peale kohtumist otsisime ühise elamispinna, ei tundunud kuidagi ok, et üks meist teise juurde kolib ja otsustasime mõlemad koos uue kodu tekitada. Nüüd sellest pea 10a möödas. Toimib.

No korteri-inimestel on seda lihtne teha. Poolemillist maja ei hakka ju igaks juhuks müüma, et äkki jääme mehega kokku. Pealegi on mugav lahku minna, kui kinnisvarad eraldi.

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.01 19:55; 11.01 23:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olin ka peale 6 aastast abielu lõppu ligi 10 aastat lapsega kahekesi, palk normaalne, auto ja kodu olemas, ootasin õiget.
Puudus materiaalne surve iga hinna eest kellegagi kokku elama hakata.
Abielust tulin tühjade kätega. ise töötasin enda üles.
Teises suhtes ostsime koos uue kodu, kumbki müüs oma kodu ära.
Ja mu mehe suhe oli juba aastaid tagasi lõppenud. Minu laps oli juba siis iseseisev, ühine elab praegu meiega, õpib veel.
Peale kohtumist läks 8 kuud kokkukolimiseni ühisesse majja.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

<p style=”text-align: left;”>Meil on sinu-minu-meie lapsed. Aasta pärast tutvumist sündis ühine laps. Kokku kolimine ja abiellumine toimusid lapseootuse ajal. Ettepanekud tulid mehelt. Elame minu korteris, sest tema oma oli poole väiksem.</p>

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kolm päeva peale tutvumist küsis mees, kas ma sooviks temaga koos elada, veel nädal hiljem küsis, kas olen valmis abielluma. Koos elama olin nõus, abielluma mitte.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Poolteist aastat tutvusest kokkukolimiseni. Mees kolis minu juurde, sest logistiliselt oli see asukoht igapäevaeluks sobilikum (vastupidi oleks pidanud lapsed hakkama 30km kauguselt kooli käima ja mina tööle, minu elukohas kõik vajalik 2km raadiuses). Mees on ettevõtja ja töötab niikuinii kodukontorist, seega tema jaoks mingit olulist ebamugavust ei kaasnenud kolimisega. Tundus lihtsalt niipidi mõistlikum. Mehe maja jäi nö suvekoduks meile.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mees tuli ka naise juurest ära minu juurde, kuna korter jäi naisele ja lastele. Ei saaginud senti ega nõudnud oma poolt – lastele jäi oma kodu alles.

Oled kindel, asjad on nii nagu sa arvad? Et korter ei olnud juba alguses naise oma ja mees tuli oma sokkide ja trussikutega sinu kaelale ja eelmise naise käest midagi ei nõua, sest tal pole õigustki midagi nõuda? Küll nähtud selliseid puuke, kes “kõik naisele jätsid”. Me ei ela moslemiriigis, kus naistel mingit vara ei ole ja mehe armust elavad.

+10
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu mees tuli ka naise juurest ära minu juurde, kuna korter jäi naisele ja lastele. Ei saaginud senti ega nõudnud oma poolt – lastele jäi oma kodu alles.

Oled kindel, asjad on nii nagu sa arvad? Et korter ei olnud juba alguses naise oma ja mees tuli oma sokkide ja trussikutega sinu kaelale ja eelmise naise käest midagi ei nõua, sest tal pole õigustki midagi nõuda? Küll nähtud selliseid puuke, kes “kõik naisele jätsid”. Me ei ela moslemiriigis, kus naistel mingit vara ei ole ja mehe armust elavad.

Kõik naised kes lähevad mehe korterisse elama on samasugused trussikud kilekotis puugid?  Milleks sellist jama toota?

+9
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.01 18:49; 09.01 17:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mees teisel ringil. Tutvumise ajal 2,5 a lahus, 5a laps.

Tutvumisest kooseluni 4 k, sealt abieluettepanekuni 3 k ja sealt omakorda abieluni 7 k. Laps 1a2k peale pulmi. Nüüd 8a abielus ja ootan kolmandat. Seni paistab kõik toimivat. Lapsed saavad ka oma poolvennaga kenasti läbi.

Eluase – kuna tema elas 1toalises üürikas, minul 2t oma korter, polnud küsimustki. Enne lapse sündi müüsin korteri ja ostsime maja, mis on sissemakseulatuses vormistatud minu lahusvarana, ülejäänu ühisvara.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul olid lapsed 3, 7 ja 9. Mehel lapsi ei olnud. 9-aastase üsna erilise lapse pärast ootasime kokku kolimisega kaua. Olin mehega suhtes ligi aasta aega enne tema lastele tutvustamist ja tutvustamisest kokku kolimiseni läks veel aasta, et vanimale harjumisaega anda. Nooremate jaoks oli mees kiiresti oma. Tänaseks on mees lastele isa eest ja kõik saavad temaga hästi läbi.
Aga vanim ei mäleta midagi sellest, et me kooskulgemist aasta aega harjutasime ja et ma lapse käest spetsiaalselt küsisin, kuidas ta suhtub kui mees meile kolib.
Seega vaatamata heale läbisaamisele kasuisaga, heidab nüüdseks peaaegu täisealine laps mulle ette, et ühel päeval sai mehega tuttavaks, teisel päeval kolis mees juba sisse ja see läks omal ajal tema jaoks liiga kiiresti.
Üritades kõik õigesti teha võib hiljem selguda, et laps mäletab ikka midagi muud.
Mu lastel oli selles suhtes kergem, et mehe peresse tulekuga ei kaasnenud koduvahetust ja uusi vendi- õdesid, kellega tube peaks jagama. Mul oli eelnevalt kaks korda suurem maja kui mehe korter. Kokku kolides müüs mees oma korteri ja tuli meile.
Mulle tundub see palju keerukam kui kasuisaga kaasneb koduvahetus ja teised lapsed.
Ise tean igasuguseid variante. Nii sellist kus lapsed saavad parimateks sõpradeks (nii mehel kui naisel oli tolles loos vaid üks laps) kui ka sellist, kus laste sobimatuse tõttu lõpuks taas lahku koliti. Nii palju saatuseid, õnneasi kuidas läheb.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul olid lapsed 3, 7 ja 9. Mehel lapsi ei olnud. 9-aastase üsna erilise lapse pärast ootasime kokku kolimisega kaua. Olin mehega suhtes ligi aasta aega enne tema lastele tutvustamist ja tutvustamisest kokku kolimiseni läks veel aasta, et vanimale harjumisaega anda. Nooremate jaoks oli mees kiiresti oma. Tänaseks on mees lastele isa eest ja kõik saavad temaga hästi läbi.

Aga vanim ei mäleta midagi sellest, et me kooskulgemist aasta aega harjutasime ja et ma lapse käest spetsiaalselt küsisin, kuidas ta suhtub kui mees meile kolib.

Seega vaatamata heale läbisaamisele kasuisaga, heidab nüüdseks peaaegu täisealine laps mulle ette, et ühel päeval sai mehega tuttavaks, teisel päeval kolis mees juba sisse ja see läks omal ajal tema jaoks liiga kiiresti.

Üritades kõik õigesti teha võib hiljem selguda, et laps mäletab ikka midagi muud.

Mu lastel oli selles suhtes kergem, et mehe peresse tulekuga ei kaasnenud koduvahetust ja uusi vendi- õdesid, kellega tube peaks jagama. Mul oli eelnevalt kaks korda suurem maja kui mehe korter. Kokku kolides müüs mees oma korteri ja tuli meile.

Mulle tundub see palju keerukam kui kasuisaga kaasneb koduvahetus ja teised lapsed.

Ise tean igasuguseid variante. Nii sellist kus lapsed saavad parimateks sõpradeks (nii mehel kui naisel oli tolles loos vaid üks laps) kui ka sellist, kus laste sobimatuse tõttu lõpuks taas lahku koliti. Nii palju saatuseid, õnneasi kuidas läheb.

Vapper mees, võttis 3 alla 10-aastase lapsega naise ära. Ju siis olete väärt naine.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.01 17:58; 09.01 23:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul olid lapsed 3, 7 ja 9. Mehel lapsi ei olnud. 9-aastase üsna erilise lapse pärast ootasime kokku kolimisega kaua. Olin mehega suhtes ligi aasta aega enne tema lastele tutvustamist ja tutvustamisest kokku kolimiseni läks veel aasta, et vanimale harjumisaega anda. Nooremate jaoks oli mees kiiresti oma. Tänaseks on mees lastele isa eest ja kõik saavad temaga hästi läbi.

Aga vanim ei mäleta midagi sellest, et me kooskulgemist aasta aega harjutasime ja et ma lapse käest spetsiaalselt küsisin, kuidas ta suhtub kui mees meile kolib.

Seega vaatamata heale läbisaamisele kasuisaga, heidab nüüdseks peaaegu täisealine laps mulle ette, et ühel päeval sai mehega tuttavaks, teisel päeval kolis mees juba sisse ja see läks omal ajal tema jaoks liiga kiiresti.

Üritades kõik õigesti teha võib hiljem selguda, et laps mäletab ikka midagi muud.

Mu lastel oli selles suhtes kergem, et mehe peresse tulekuga ei kaasnenud koduvahetust ja uusi vendi- õdesid, kellega tube peaks jagama. Mul oli eelnevalt kaks korda suurem maja kui mehe korter. Kokku kolides müüs mees oma korteri ja tuli meile.

Mulle tundub see palju keerukam kui kasuisaga kaasneb koduvahetus ja teised lapsed.

Ise tean igasuguseid variante. Nii sellist kus lapsed saavad parimateks sõpradeks (nii mehel kui naisel oli tolles loos vaid üks laps) kui ka sellist, kus laste sobimatuse tõttu lõpuks taas lahku koliti. Nii palju saatuseid, õnneasi kuidas läheb.

Vapper mees, võttis 3 alla 10-aastase lapsega naise ära. Ju siis olete väärt naine.

See on väärt mees. Väärt naisi on väga palju, sest Eestis on suur hulk naisi, kes saavad üksi oma laste kasvatamisega hakkama. Nii hea lugeda, et olemas on ka selgrooga mehi. Küll naine ka sellisele mehele väga palju pakub. ????

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jäin lapsega kahekesi, kui see oli aastane. Kui laps oli 10, kohtusin praeguse kaaslasega. Umbes 1,5 aastat pärast tutvumist ja suhtlemist olime avalik paar, ka laps sai siis sellest teada, et mul on suhe. Koos elama hakkasime sellest veel aasta hiljem.

9 aastat olid siis üksi? Miks?

Ei tekkinud kellegagi midagi.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.01 15:46; 10.01 11:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mitte teine naine, vaid lesbi. Oleks tore, kui see emmekene ka perekoolis käiks ja end ära tunneks.

Miks sina selle “lesbi” peale nii kibestunud oled? Said ju oma jackpoti kätte, milleks vihane olla inimese peale, kes sinusse üldse ei puutu?

Tutvumisest kokkukolimiseni läks aasta (elasime erinevates riikides), elasime 4,5 aastat, siis abiellusime. Mina kolisin välismaalt mehe juurde (minu kv jäi sinna, rendin välja), minul lapsi ei ole (ei soovi), mehel üks täisealine, teine 16. Elavad eraldi. Olmeküsimused on ühised, oleme ju paar.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.01 13:14; 11.01 17:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei plaani kokku kolida hetkel üldse oleme koos ca 2 aastat. Mul teismelised kodus ja ruumi ju oleks majas, mehel teismeline kodus müüs maja kolis korterisse. Ootame need paar aastat ära kui lapsed oma elude peal ja eks siis näis. Kummalgi suvemajad ja unistame peale nende elamisest kuskil soojemal maal. Vanust meil ka, majanduslikult kindlustatud ja no hetkel tänulikud et saatus meid kokku viis.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind ootab sama küsimus ees. Kuna minul on lapsed ja piisavalt suur elamine, siis esialgu saame minu juures kokku. Ja küll siis hiljem selgub, kas ja kuhu edasi liigume. Väga tasa ja targu on meil see suhte areng läinud. Tahaks küll ja kohe mõlemad, aga võtame mõlemad aega, et edaspidine saaks hea.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mehel teismeline kodus müüs maja kolis korterisse.

Kas teismeline saab/tohib niisuguseid tehinguid teha?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.01 13:14; 11.01 17:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

sõltub vist inimesest. ühel eakal sugulasel ja tema uuel kaasal läks tutvumisest kooseluni ca 5a ja sealt edasi kooselu alustamisest abiellumiseni… 22a. (olid lõpuks ligi 60, kui pulmad tegid)  ise kommenteerisid, et enda jaoks mitte, aga lapselaste jaoks tahtsime need pulmad ikka lõpuks ära teha, et vanaisa ja vanaema ikka abielus oleks.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas teismeline saab/tohib niisuguseid tehinguid teha?

Sa ilmselt said muidugi aru, et ta ei oska kirjutada/ennast korrektselt väljendada 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.01 19:55; 11.01 23:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oma abikaasat olen teadnud kogu elu aga no paar sai meist 2a peale lahutust. Enne teda olid mõned põgusad deidid teiste meestega aga ei tulnud midagi välja.

Abiellusime 1,5a peale n-ö käima hakkamist. See oli asjade loomulik käik. Sel aastal sünnib ka teine ühine laps. Vaat see on elu armastus! Temal eelnevalt lapsi pole.

Ekskaasaga olin koos 14a.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 27 postitust - vahemik 1 kuni 27 (kokku 27 )


Esileht Pereelu ja suhted Teisel ringil – kui kaua läks aega tutvumisest kooseluni/abieluni ?