Esileht Pereelu ja suhted teisel ringil

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: teisel ringil

Postitas:

Oleme elukaaslasega otsustanud abielluda, mõlemil üks pikaajaline abielu seljataga. Tema tahaks kahekesi notaris registreerida ja kõik. Mina tahaksin, et mu lähimad pereliikmed oleksid ka nii registreerimisel kui restoranis pidulikul tähistamisel. Tahan, et mu lapsed eelmisest abielust, ema ja õepere oleksid ka kohal. Kumbki ei taha mingit suurt pidu, ega glamuuri.

Kuidas teie, kes te olete ka mitmendat korda abiellunud, olete selle korraldanud ja kas jäite rahule?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 14.10 14:35; 15.10 09:50; 15.10 13:52; 16.10 08:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis loeb see, mida teise ringi käod arvavad? Loeb ju see mida teie kahekesti soovite!!!
Ma ei saa aru, miks küll omistatakse perekooli kägude arvamusele nii suurt tähtsust?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas mõlemad on ikka ametlikult lahutatud? või olite varem vabaabieludes?
Kas lapsed täiskasvanud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Me mehega ka mõlemad teisel ringil. Tegime suuremad pulmad, sest mees ütles et pean saama just sellised pulmad nagu soovin. Eks inimesed on erinevad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ka teisel ringil, aga mees mitte. Mina soovin võimalikult tagasihoidlikult abielluda, aga see tundub mehe suhtes ebaõiglane, nii et ei teagi, kuidas teeme.
Mina ei taha privaatset abiellumist mitte sellepärast, et see on minu jaoks teine kord, vaid sellepärast, et olen väga tähelepanu keskpunktis olemist pelgav inimene ning esimene pulm oli minu jaoks juba stressirohke päev, ma ei nautinud seda. Teadsin seda ette, aga tulin vastu mehe soovile teha suured pulmad. (alati ei ole naine, kes suurt pulma ihkab)
Ilmselt tuleb nüüd mingi kompromiss, et tõesti need kõige kõige lähedasemad inimesed kutsume.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kas mõlemad on ikka ametlikult lahutatud? või olite varem vabaabieludes?
Kas lapsed täiskasvanud?[/tsitaat]
Loomulikult mõlemad on ametlikult lahutatud.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 14.10 14:35; 15.10 09:50; 15.10 13:52; 16.10 08:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ex mees oli kolmandal \”ringil\” ja oli suur uhke pulm. Selline nagu olin lapsest saati unistanud, 150 inimest ja trall mõisas mitu päeva. Lõhki läks see mull ettearvatavalt ruttu.
Praegusele mehele on see esimine abielu ja oli just nii suur pulm kui tema oli seda ette kujutanud. Väga ilus, 30 inimesega pidu.
Erinevatel eluetappidel on minul olnud erinev ettekujutus õnneliku abielu algusest, tähtis on asja sisu mitte vormistamise viis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil mõlemil on lapsed ja oleme nö teisel ringil. Mees oma lapse emaga abielus ei olnud, mina oma eelmise kaasa ja lapse isaga olin. Esimesel korral abiellusin ilma igasuguse pidulikkuseta, ametniku kabinetis. Hiljem teatasime lähedastele. Praeguse mehega organiseerisime oma pulma poolteist aastat. Oli laulatus ja pidu põhjalikult läbi mõeldud korraldusega. Ütleksin küll, et on suur vahe, kas lihtsalt registreerida või abielluda tseremoniaalselt. Ma ei pea siin üldse silmas, et peaks tingimata olema võimas pidu. Oluline on, et te valmistate oma suurt päeva koos ette ja teete sellest endi jaoks meeldejääva rituaali. Polegi tähtis, kas selleks on võimas mõisapulm või kahekesi või mõnede valitud lähedastega jagatud sündmus. Oluline on, et see päev teile erilisena meelde jääks, et sõrmus sõrmes iga kord kui pilk sel peatub südames sooja tunde tekitaks. Kindlasti soovitan investeerida pulmapiltidesse. Mõnetunnine sessioon fotograafiga maksab sadakond eurot, aga annab teile mälestused terveks eluks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ütlen selle pulmapiltide mõnu kohta, et te ei pruugi lahutada, kuid mina seda olen teinud ja pulmapiltide vaatamine tundub igati absurdne nüüd. Kusjuures kooselus oli häid asju rohkem, kuid kuna lahutuse protsess on nii valus, siis pulmapildid tunduvad ikka väga kriipid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma ütlen selle pulmapiltide mõnu kohta, et te ei pruugi lahutada, kuid mina seda olen teinud ja pulmapiltide vaatamine tundub igati absurdne nüüd. Kusjuures kooselus oli häid asju rohkem, kuid kuna lahutuse protsess on nii valus, siis pulmapildid tunduvad ikka väga kriipid. [/tsitaat]
Jah. Lahutuse puhul on pulmapilte ebameeldiv vaadata. Mul vist on need kuskil alles, et jätan lastele. Aga pulmavideo viskasin ma üldse minema. Parem on siiski ilusad ja korralikud pildid teha, kui pildistamisest loobuda. Kui suhe pekki läheb ja lahutus tuleb, siis pildid võib ju alati minema visata. Kui aga abielu õnnelikult kuni surmani kestab, siis on ju väga tore aegajalt pilte vaadata ja mõelda, et kui noored-ilusad-armunud me olime.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 14.10 14:35; 15.10 09:50; 15.10 13:52; 16.10 08:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tehek niimoodi nagu mõlemale sobiks, ehk katsuge omavahel jõuda kompromissini. See, mida teised arvavad, ei oma tähtsust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

me oleme mõlemad teisel ringil ja otsustasime, et ei abiellu. Milleks seda jama vaja on? Koos oleme elanud üle 10 aasta ja toimib väga hästi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]me oleme mõlemad teisel ringil ja otsustasime, et ei abiellu. Milleks seda jama vaja on? Koos oleme elanud üle 10 aasta ja toimib väga hästi.[/tsitaat]
Me ka ei abielluks, kui poleks soovi saada ühine laps. Ma lihtsalt ei kujuta ette, et saaksin lapse mehega, kes pole mu abikaasa. See oleks lihtsalt minu põhimõtete ja enesest lugupidamise vastu, nagu oleks mingi suvalisega kuskilt lapse üles korjanud. Abiellumine on selleks, et mõlemad väga tõsiselt järele mõtleks ja otsustaks, kas tahame elu lõpuni koos olla, oma aega ja kõiki muid ressursse jagada ning ühiselt laste eest hoolitseda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 14.10 14:35; 15.10 09:50; 15.10 13:52; 16.10 08:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] Abiellumine on selleks, et mõlemad väga tõsiselt järele mõtleks ja otsustaks, kas tahame elu lõpuni koos olla, oma aega ja kõiki muid ressursse jagada ning ühiselt laste eest hoolitseda. [/tsitaat]

No aga oled ju abielus juba olnud, nägid ju, et abiellumine ei ole selleks…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Pereelu ja suhted teisel ringil

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.