Esileht Sünnitus Teisene tuhudenõrkus. Järgmine sünnitus loomulik?

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Teisene tuhudenõrkus. Järgmine sünnitus loomulik?

Postitas:

Kas kellelgi on esimesel sünnitusel diagnoositud teisene tuhudenõrkus ja selle tõttu tehtud keiser? Kas järgmisel korral olete ise sünnitanud või keisriga? Kas keiser on olnud plaaniline või erakorraliseks kujunenud?
Esimene laps sündis teisese tuhudenõrkuse tõttu erakorralise keisriga+ oli suur ja keeras enda sünnituse käigus valesse asendisse. Peagi on saabumas teise sünnituse aeg (hetkel 37n). Paari päeva pärast on arstiaeg ja siis saan teada, kuidas olukord hetkel on, kas pannakse keisri aeg paika või antakse võimalus loomuliku sünnituse proovimiseks. Endal tekib iga päevaga järjest suurem hirm, et äkki ei hakka ka seekord organism õigesti tööle ja eelmise keisri kogemus oli ikka päris jube- 62 h valude algusest, 46 tundi sellest ajast, kui looteveed ära tulid ja lõpuks ikkagi keiser+ lastehaigla.
Kas kellelgi on kogemusi jagada?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muidugi on sul võimalik loomulikult sünnitada! Iseasi kas seda üldse soovid! Tegele oma hirmudega!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli esimese lapsega teisene tuhudenõrkus, sain Oksütotsiini tableti ja tilgaga. Keisrini õnneks asi ei läinud, sünnitasin ikka ise, kuigi lapsel oli kerge asfüksia ja esimene Apgar 6. Sünnitus oli iseenesest suhteliselt kiire, veidi üle 6h, aga pressid olid nõrgad ja laps ei liikunud sünnitusteedes piisavalt kiiresti. Teise lapse sünnitus läks ilma probleemideta, laps käes paari pressiga, sünnituse kestus esimesest valust lapse sünnini 2h ja 48minutit.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.01 19:48; 26.01 16:53;
To report this post you need to login first.

Ma ei saa aru viimase vastaja sünnitusest.
Kuidas saab 6 h sünnitusel diagnoosida tuhude nõrkust, kui kiiresti siis laps liikuma peaks? Mul endal kestis väljutus 2 h (sünnitus kokku 21,5 h), see on ka esmasünnituse puhul OK.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]kairit69 kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma ei saa aru viimase vastaja sünnitusest.
Kuidas saab 6 h sünnitusel diagnoosida tuhude nõrkust, kui kiiresti siis laps liikuma peaks? [/tsitaat]
Ma ei mõelnud seda ise välja, täpselt nii on epikriisis ja sünnitusloos (tellisin haiglast koopia) kirjas. Väljutusperiood kestis 1h ja 18 minutit ja mäletan, et laps lihtsalt ei liikunud edasi, vaatamata pressimisele. Sain ikka päris mitu tabletti Oksütotsiini, aga lõpuks läksid lapse toonid kehvaks, pandi kiiresti tilk, kutsuti valvearst, tehti lahklihalõige ja saadi laps kätte. Laps oli sinine ja viidi korraks sünnitustoast ära. Olin ka enne teist sünnitust mures, et äkki kõik kordub taas, aga õnneks läks kõik väga kiiresti (väljutusperiood 18 min).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.01 19:48; 26.01 16:53;
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Sünnitus Teisene tuhudenõrkus. Järgmine sünnitus loomulik?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.