Esileht Koolilaps Teismeline eneseisolatsioonis

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Teismeline eneseisolatsioonis

Postitas:

Alates 24.11. Jäid ära paar eriti oodatud üritust, täidab eneseisolatsiooni reegleid. Samas klassikaaslase postitavad a la olen uisuplatsil, Musiga söömas, omg kui head pakkumised Ülemiste kaubanduskeskuses. Vastutustundetu või reageerin ûle?

+13
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.11 20:17; 29.11 20:30; 29.11 22:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alates 24.11. Jäid ära paar eriti oodatud üritust, täidab eneseisolatsiooni reegleid. Samas klassikaaslase postitavad a la olen uisuplatsil, Musiga söömas, omg kui head pakkumised Ülemiste kaubanduskeskuses. Vastutustundetu või reageerin ûle?

Tegemist lähikontaktiga jah? Seljuhul ei pea ju päris toas istuma, kui ise haige pole.

+1
-18
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alates 24.11. Jäid ära paar eriti oodatud üritust, täidab eneseisolatsiooni reegleid. Samas klassikaaslase postitavad a la olen uisuplatsil, Musiga söömas, omg kui head pakkumised Ülemiste kaubanduskeskuses. Vastutustundetu või reageerin ûle?

Tegemist lähikontaktiga jah? Seljuhul ei pea ju päris toas istuma, kui ise haige pole.

Peab kûll. Võib looduses jalutamas kãia. Aga Musiga uisuplatsil või shoppamas kindlasti mitte.

+26
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.11 20:17; 29.11 20:30; 29.11 22:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Noh, kui ainult sinu teismeline on lähikontaktne ja eneseisolatsioonis, siis pole ju probleemi. Või häirib sind see, et teised ikka jagavad ja su teismeline näeb seda ja tahaks ka (kuigi klassikaaslased ei pea eneseisolatsioonis olema).

Kui terve klass on eneseisolatsioonis, siis võiksid selle ka teemaalgatuses kohe selgelt  välja öelda. Sel juhul peaksid nemad ka kodus püsima, jah.

+12
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.11 20:35; 29.11 22:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Noh, kui ainult sinu teismeline on lähikontaktne ja eneseisolatsioonis, siis pole ju probleemi. Või häirib sind see, et teised ikka jagavad ja su teismeline näeb seda ja tahaks ka (kuigi klassikaaslased ei pea eneseisolatsioonis olema).

Kui terve klass on eneseisolatsioonis, siis võiksid selle ka teemaalgatuses kohe selgelt välja öelda. Sel juhul peaksid nemad ka kodus püsima, jah.

Terve klass muidugi. Või mikd ma teema püstitasin sinu arust?

+10
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.11 20:17; 29.11 20:30; 29.11 22:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alates 24.11. Jäid ära paar eriti oodatud üritust, täidab eneseisolatsiooni reegleid. Samas klassikaaslase postitavad a la olen uisuplatsil, Musiga söömas, omg kui head pakkumised Ülemiste kaubanduskeskuses. Vastutustundetu või reageerin ûle?

Tegemist lähikontaktiga jah? Seljuhul ei pea ju päris toas istuma, kui ise haige pole.

Lähikontaktne peab istuma koduses isolatsioonis. Ainult eluks olulisi asju võib ajada – ehk siis käia toidupoes süüa ostmas või minna arstile – haiglasse. Kindlasti ei tohi minna kaubanduskeskusesse hängima või liuväljale uisutama. Võib jalutada õues, kui teistega kokku ei puutu. Liuväljal aga puutub.

Mina teavitaks Terviseametit, sest selline isolatsiooni rikkumine pole OK.

+24
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Terve klass muidugi. Või miks ma teema püstitasin sinu arust?

Kust mina tean, mis sa teema püstitad. Mina lihtsalt arvan, et sellist asja võiks täpselt väljendada, mitte eeldada, et inimesed su mõtteid loevad.  Ehk vastad ise küsimusele, miks sa teemat püstitades ei vaevu ütlema, et terve klass peaks olema eneseisolatsioonis, aga selle asemel ütled, et su teismeline on?

+15
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 29.11 20:35; 29.11 22:43;
To report this post you need to login first.
Postitas:

TA ei väljendanud ennast selgelt. Ei öelnud, et terve klass pidi jääma eneseisolatsiooni. Kas me oleme tema meelest selgeltnägijad?

+12
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina sain teema järgi aru, et ainult TA laps on eneseisolatsioonis ja see, et tema klassikaaslased postitavad, et nad on uisutamas, musiga ja shoppamas, on vastutustundetu, sest tema laps ju ei saa ja tunneb end seetõttu halvasti.

+12
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vastutustundetu või reageerin ûle?

Ei tea, kuidas sa siis reageerinud oled? (peale Perekooli postitamise)

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Polegi midagi teha. Kui uisutab või hängib kaubanduskeskuses, siis mis teha.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

TA ei väljendanud ennast selgelt. Ei öelnud, et terve klass pidi jääma eneseisolatsiooni. Kas me oleme tema meelest selgeltnägijad?

Kui lugemisoskuseta peab olema, et mitte aru saada. Kuidas on võimalik, et mitte millestki enam aru ei saada, eestlased lähevad iga põlvkonnaga järjest lollimaks…

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui lugemisoskuseta peab olema, et mitte aru saada. Kuidas on võimalik, et mitte millestki enam aru ei saada, eestlased lähevad iga põlvkonnaga järjest lollimaks…

Ei, siin on ikka tegemist kirjutamisoskuse puudumisega. Rääkis ta ju ainult oma lapse isolatsioonist. Ja kõik me teame, et tänapäeva hullud kanaemad võivad tõesti täiesti absurdselt oma lapsi kaitsta. Nii et tõesti sellest teemaalgatusest võis tõesti mulje jääda, et tegemist on hullu kanaemaga, kes arvab, et kogu maailm peab seisma jääma, kui tema laps ringi liikuda ei tohi. Ei oleks üldse raske olnud ennast selgelt väljendada. Millegipärast jättis teemaalgataja selle tegemata.

+5
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )


Esileht Koolilaps Teismeline eneseisolatsioonis