Esileht Koolilaps Teismelise gey-lesbi teemad

Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Teema: Teismelise gey-lesbi teemad

Postitas:
Kägu

Kodus kaks tütart 12a ja 13,5a.
Mõlemad on oma vanuse kohta pigem küpsed ja sõbrad on vanemad. Ja viimane aasta kodus muud ei ole kui gey-lesbi teema. Mõlemad tütred määratlevad end kui lesbi või siis bi. Vahelduva eduga on neil ka girlfriend. Sisuliselt aga on girlfriend nagu parim sõbranna. Olen kannatlik aga täna avastasin, et instsgramis jälgivad ka transgender kontosid ning üks kandis koolis vikerkaarelippu, mille sõber oli kinkinud. Ja kui isa midagi halba pedede kohta ütleb, siis solvuvad. Ma olen mõelnud, et ehk läheb üle, aga huvi on nagu liiga suur aga samas arusaamine veel lapse tasandil. Mida teie teeksite?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kas Sul oma lastega rääkida ei anna? Tean, et selles vanuses käib igasugu teemasid läbi, aga need mööduvad ka õnneks üsna ruttu. Meil on läbi käinud nii sõbrannnade enesetapuähvardused kui ka lõikumised. Oleme rääkinud, arutanud jne. Eks avastavad maailma.tuleb silm lihtsalt peal hoida ja mitte jätta muljet, et tegu on millegi huvitavalt keelatuga.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minul on 16-aastane tütar, ka alati jälginud instagramis erineva sooidentiteediga noori. Samamoodi LGBT teemadega hästi kursis, võtab rahulikult ja on üldiselt avatud vaadetega. Meie mehega väldime nagu sa ütled “pedede kohta halvasti ütlemist” või üleüldse kellegi kohta halvasti ütlemist või hinnangute andmist. Eriti neil teemadel, mis on meie lastele tähtsad. Palun tegelege hoopis selle probleemiga, sest tütred on teil toredad. See iga on eneseotsingute aeg. Ärge unustage, et nemad elavad oma elu selles tulevikus ja ühiskonnas, mis neid ees ootab ja mille nad ISE endale valivad, mitte enam selles teie maailmas, kust teie ehk siis meie pärineme. Meie ei vali oma laste vaateid, ei tee nende eest valikuid. Kui te praegu hakkate korraldama ja määrama halvustamise teel, siis see tähendab, et tulevikus ei tea te, kus ja millega teie lapsed tegelevad ja kellega suhteid loovad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mida teie teeksite?

Midagi ei teeks. Milles probleem on? Kui ma hakkan jaurama, et lesbid on rõvedad ja ära sa lesbi küll ole, siis ega see ju last ei pane ümber mõtlema, pigem tekitab hoopis lisamotivatsiooni lesbi olla. Ma arvan, et ta ehk tahabki huvitav olla, veel on variant, et huvitavad seksuaalsed tegevused, aga poistega ei julge suhelda ja muidugi on variant, et ongi biseksuaalne või lesbi. Aga ma tõesti ei usu, et keegi tahaks teha seksuaalvaldkonnas midagi nii, nagu ema käsib.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Põhjus ongi selles, et teismeline määratleb end vanematele vastandumise teel. Kui isa räägib “pededest” (ja ema kuulab niisama kõrval), siis peab teismeline teda tagurlikuks, kitsarinnaliseks pehmelt öeldes tölliks ning teeb kõik, et mitte olla oma vanemate moodi.
Neil ilmselt ongi lihtsalt parima sõbranna suhted nende nn.girlfriendidega – toimub lihtsalt eneseavastamine. Uurivad kuhu nad seksuaalse sättumuse skaalal paigutuvad ja kellega suhestuvad. Nad ei tea ise ka veel, kes nad on või mis neile meeldib. Rahune maha ja tegele oma pere täiskasvanud liikmete harimise ja eelarvamustega.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ja kui isa midagi halba pedede kohta ütleb, siis solvuvad.

Mida teie teeksite?

räägiksin mehega ja paluksin tal selliseid avaldusi kodus enam mitte teha.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Nii ongi, et sa võid kodus kuitahes normaalne olla, aga ühiskond lihtsalt keerab laste elud peesse. Vägisi kas või, aga peab saama rikkuda noori hingi. Kust need homod siis muidu järelkasvu saaksid, loomulikul teel neid ju piisavalt peale ei kasva.
Tunnen teemaalgatajale väga kaasa. Loodame, et läheb üle.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma neid teisiti ei vaata ja mul oleks ükskõik, kas mu laps armastab endasoolist või vastassoost inimest. Seda seetõttu, et armastus on armastus, mitte ei olene soost. Kui meeldib, las siis olla. Olen näinud ka naisteriideid kandvat teismelist noormeest, seega mingi lgbt teema mind rivist välja ei lööks. Ma arvan, et aktsepteeriksin.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui sa ei oska isegi gay kirjutada…
Ms arvan, et teie kodus on seksuaalselt arusaamatu õhkkond. Miks muidu peaks üks isa rääkima pededest ja 12 aastane idendifitseerima end seksuaalselt. Kas ta kavatseb seksuaalelu elada?
Muidu soovitaks lastega rääkida, aga tundub et te mehega olete ebaküpsed inimesed.
Muidu ütleks lastele, et vara veel seksiga tegeleda või end määratleda. Tegelegu enese arendamisega ja küll need asjad ka ühel päeval selguvad. Aga see ei ole mood egs trend, vaid sügavalt intiimne ja isiklik asi. Ei saa keegi neile öelda, kas nad on heterod või homoseksuaslsed, ei vanemad, ei sõbrad.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Inglise keeles – gay
Eesti keeles – gei
(mitte gey)

Täpselt nagu sõna okei, mille inglise keelne (okay) kirjapilt tihtipeale eestikeelsega segamini aetakse ja “okey” kirjutatakse.

Please wait...
Postitas:
Kägu

see on eneseotsingu teema jah, täiesti normaalne.
Lihtsalt ühiskond on selle teema üle võlli keeranud, nüüd on isegi LGBT tiinekatele mingid ühingud tehtud, arvan, et kasutatakse kampa kuulumise tunnet ära, teismeline tahab ju kusagil olla ja olla teistest erinev.

/mul on gei sõpru ja ma olen selle maailma plusside ja miinustega väga hästi kursis/
/peres kolm poega: vanim 12 ja meil pole isegi jutuks tulnud need teemad/

Please wait...
Postitas:
Kägu

Teemaalgataja

Laste isa on jäigem, aga hoiab suu võimalusel kinni. Minul endal ei ole probleem seksuaalse orientatsiooniga vaid selle teema ketramises. Tütred võtavad kuidagi neid ühiskonna teemasid hinge ja vihkavad kõiki, kes midagi omasooliste suhete vastast julgeb öelda. See on üliemotsionaalne teema. Ise oleme tütardele öelnud, et praegu veel vara otsustada, kas neile meeldivad poisid või tüdrukud, et oluline on see, et inimene ise on tore.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kodus kaks tütart 12a ja 13,5a.

Mõlemad on oma vanuse kohta pigem küpsed ja sõbrad on vanemad. Ja viimane aasta kodus muud ei ole kui gey-lesbi teema. Mõlemad tütred määratlevad end kui lesbi või siis bi. Vahelduva eduga on neil ka girlfriend. Sisuliselt aga on girlfriend nagu parim sõbranna. Olen kannatlik aga täna avastasin, et instsgramis jälgivad ka transgender kontosid ning üks kandis koolis vikerkaarelippu, mille sõber oli kinkinud. Ja kui isa midagi halba pedede kohta ütleb, siis solvuvad. Ma olen mõelnud, et ehk läheb üle, aga huvi on nagu liiga suur aga samas arusaamine veel lapse tasandil. Mida teie teeksite?

Minul 11- aastane tütar. Pole tal ei instat ei Facebooki, tabletis Parental control, seega ei pääse nõmedustele ligi.
U nagu moevärk olla transsoost, lesbi ja gei.

Please wait...
Näitan 13 postitust - vahemik 1 kuni 13 (kokku 13 )

Esileht Koolilaps Teismelise gey-lesbi teemad