Esileht Koolilaps Teismelise gey-lesbi teemad

Näitan 9 postitust - vahemik 91 kuni 99 (kokku 99 )

Teema: Teismelise gey-lesbi teemad

Postitas:
Kägu

Eks see jõuab rohjem ja rohkem Eesti kodudesse.  https://perejakodu.delfi.ee/artikkel/95951019/poiss-kes-sundis-tudrukuna-mul-oli-oma-kehas-vaga-ebamugav-eriti-tekitas-ebamugavust-intiimpiirkond

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Maailm muutub üha haigemaks.

+3
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Jäta juba see haige spämm, sama jutt kümnes eri versioonis.

Spämmitakse muidugi mitmelt poolt – ühelt poolt ekre- ja varroiidid, kellel pole isiklikku kogemust, aga on igasugu ameerika ilukirjandus, mida pärislugude pähe jagatakse. Teiselt poolt LGBT kogukond, kellel on igasugu ameerika promomaterjalid, mida kasutatakse Eesti tegelikkuse mõjutamiseks. Kolmandalt poolt skeptilised inimesed, kes usuvad, et kui asi kõlab uskumatult, siis see ongi uskumatu.

Olen õpetaja. Minu kogemus on, et minu õpilaste hulgas on hüppeliselt kasvanud nende tüdrukute arv, kes mitte lihtsalt ei avasta oma identiteeti ja seksuaalsust, vaid aktiivselt samastavad ennast trans-kogukonnaga. Huvitaval kombel ainult tüdrukute. Geiõpilasi on alati olnud, aga see on midagi muud. Märkimisväärne osa on kindlasti otsesel propagandal, empaatial ja kaastundel, kambavaimul (transsoolisus ei peaks olema nakkav, aga huvitaval kombel koolis kipub olema, st kui mõne aasta jooksul mitu sõbrannat sama avastuse teeb, siis ei saa tegu olla looduse kätetööga).

Eneseavastamine, ka äärmuslik identiteediotsing, on tegelikult loomulik, aga mingil juhul ei tohiks teismelistele lubada pöördumatu mõjuga meditsiinilisi protseduure. Ja mitte mingil juhul ei tohiks noori nendes küsimustes nõustada inimesed, kes oma isikliku kogemuse lihtsalt igale vastutulevale noorele selga projitseerivad (loe: mitte, kes ei läbi ise supervisiooni, st ei ole kliiniline psühholoog).

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu tutvusringkonnas on ka üks pere, kus tütar ka väga aktiivselt suhtles lgpt-kogukonnaga ja soovis oma sugu vahetada. Täpselt samad jutud: vanemad on halvad, ärge rääkige oma vanematele jms. Vanemad said kogemata jaole kirjavahetusele, mis oli lapsel oma lgpt-kogukonna psühholoogiga. Olukord oli päris hull ja vanemad tõepoolest olid lapse tervise pärast mures. Samuti läksid koolis hinded halvaks jne. Samad kogemused, mida siin kommenteerijad on kirjeldanud. Kogukond on tõsiselt jaatav ja soovahetamisele lükkav. Seal peres ka vanemad uurisid ja on tõesti palju neid inimesi, kes ravi ja ümberlõikust nüüd kahetsevad. Neid on liiga palju. Pigem mulle tunduvad trollijad need, kes seda on miinustsnud. Neid nn ajupesijaid võib siin perekooliski liikuda küll. Ja väga veider on teemat eitada, kui ise pole sellega kokku puutunud. Kogu seda  lugu kuuldes, tundus, et kui mu laps arvaks end geiks olevat, siis see mind just väga ei rõõmustajs, aga oleks soomuutmisega võrreldes suht köömes.

Teemasse: Ma vb prooviks uurida, kas tüdrukud teavad mis see geindus täpselt tähendab. Üritaks kaxehk mitte hinnsnguid snda, kuid vaikelt  teemal siiski silma peal hoida.

+3
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ma väga ei usu, et see lgbt-kogukond teadlikult aktiivselt propagandat teeb ja selle võimalikest mõjudest aru saab. Aga paraku on seal ka empaatia-puudust ja noore inimese tavapärast mõtlemist, et kui mina mõtlen ja tunnen niimoodi ja selline asi on minu jaoks õige, siis peab see olema õige kõigi jaoks.  Väga oleks vaja mõistlikke neutraalseid psühholooge selliste lastega suhtlema, et aru saada, kellel on see soovahetuse soov päriselt õigustatud ja kes on massipsühhoosiga kaasa läinud.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu tutvusringkonnas on ka üks pere, kus tütar ka väga aktiivselt suhtles lgpt-kogukonnaga ja soovis oma sugu vahetada. Täpselt samad jutud: vanemad on halvad, ärge rääkige oma vanematele jms. Vanemad said kogemata jaole kirjavahetusele, mis oli lapsel oma lgpt-kogukonna psühholoogiga. Olukord oli päris hull ja vanemad tõepoolest olid lapse tervise pärast mures. Samuti läksid koolis hinded halvaks jne. Samad kogemused, mida siin kommenteerijad on kirjeldanud. Kogukond on tõsiselt jaatav ja soovahetamisele lükkav. Seal peres ka vanemad uurisid ja on tõesti palju neid inimesi, kes ravi ja ümberlõikust nüüd kahetsevad. Neid on liiga palju. Pigem mulle tunduvad trollijad need, kes seda on miinustsnud. Neid nn ajupesijaid võib siin perekooliski liikuda küll. Ja väga veider on teemat eitada, kui ise pole sellega kokku puutunud. Kogu seda lugu kuuldes, tundus, et kui mu laps arvaks end geiks olevat, siis see mind just väga ei rõõmustajs, aga oleks soomuutmisega võrreldes suht köömes.

Teemasse: Ma vb prooviks uurida, kas tüdrukud teavad mis see geindus täpselt tähendab. Üritaks kaxehk mitte hinnsnguid snda, kuid vaikelt teemal siiski silma peal hoida.

Nii palju kirjavigu. See on siiski lgbt+kogukond.

 

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu
  1. Vabandan kirjavigade pärast! Kuigi püüan neid mitte teha, ikka telefoniga trükkides kipuvad tulema. Siiski ei muuda see minu mõtet, et paraku on tõesti paljud Eesti pered selle organisatsiooniga hädas. Just vanemad, sest lapsi õhutatakse vanematele valetama, nende eest varjama. Ma arvan, et lgbt-kogukond teab väga hästi, mida nad teevad.
+2
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Teismeea juurde kuulub paratamatult oma erilise identiteedi otsimine või leiutamine. Minu noorusajal 2000ndate alguses oli väga trendikas olla tüdrukutel kas bi või lesbi. Noh, kasvasime üles ja kõik läksid lõpuks ikkagi mehele. 😀 Siis oli veel eneselõikumise trend, anoreksia. Tänapäeva laste seas on popp igasuguseid meeleoluhäireid endal loendada ja ADD on muidugi absoluutselt kõikidel.

Kuidas vanemad saavad oma last selle eest kaitsta? Teda päriselt armastades, nii et laps ei peaks leiutama ekstreemseid viise kuidas lõpuks saada grammike tähelepanu, et keegi küsiks, kuidas ta hakkama saab, kuidas tal läheb. See aeg, kui on alles “tubli laps, kellel kõik korras ja ühtegi muret ju pole” ongi just õige aeg, kus hakata kamaluga tähelepanu kühveldama ja pikemaid jutuajamisi välja venitama. Ja kinnitada, et ta on väga eriline inimene. Et tal on omadused, mis teda teiste seast välja tõstavad. Et tal on eriline mõttemaailm ja huvitav isiksus. Lapsed on nii tähelepanunäljas ja ebakindlad. Pole siis ime, et nii väga tõmbab kuskile lambifoorumisse, sest see on ainus koht, kus temalt ka uuritakse, kuidas läheb.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii-mõnigi 7.-8. klassi tegelane on juba seksuaaleluga alustanud, niiet ei pruugi see huvi nii pinnapealne olla midagi.

Nende gruppidega tasub ettevaatlik olla, kuna need on väga atraktiivsed igast haigetele pedofiilidele – seal liigub palju haavatavas olukorras noori, keda on lihtne ära kasutada. Haige inimene suudab veel teie last veenda ka, et mis toimub on hea ja õige ja vanematele rääkida ei tohi. Eriti lihtne, kui “isa on tagurlik” jne.

Varem seda LGBT teemat veel ei olnud, siis samasugused noored inimesed riietusid emodeks, gootideks, punkariteks, aga tegid laias laastus samu asju.

LGBTga koos on teine kole asi veel moodi tulnud – vainuhaiguste romantiseerimine. Noortele meeldib nüüd kuulutada, et neil on ärevushäired, depressioon, ADHD või usuvad, et on psühhopaadid, aspergerid jne. Teiselpool kallast kirjutatakse selle kõige peale väga hea meelega ravimeid ka neile välja (samuti kui usutakse, et sündides läks sooga nihu – hormoonravi ja lõikustega seal tagasi ei hoita… Mõne kümne aasta pärast alles vaadatakse tagasi, kui jube ja barbaarne see on).

Kui te ise oma lapsi ei kasvata, kasvatab küla 🙂 Kui te ise oma lapsele “ajupesu” ei tee, teeb seda keegi teine jne.

 

+3
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Näitan 9 postitust - vahemik 91 kuni 99 (kokku 99 )


Esileht Koolilaps Teismelise gey-lesbi teemad