Esileht Koolilaps Teismelise koolikott

Näitan 24 postitust - vahemik 1 kuni 24 (kokku 24 )

Teema: Teismelise koolikott

Postitas:

Laps läheb 6. klassi.
Millist koolikotti ja kust osta? Tema tahaks muidugi mingit suvalist spordikotti, aga me ostaks ikka vähe kvaliteetsema ja tugevama.
Oskab keegi soovitada? Guugeldan-muugeldan muidugi ise ka 🙂

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.07 13:53; 21.08 13:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jack Wolfskini Dayton.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõni fjallräveni arvutikott (need natuke rohkema struktuuriga)? Fjallräven peaks pubekale peale minema küll.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindlasti ratastega!

https://images.app.goo.gl/JfLX2GtEbmuh2teG7

Tead kui palju õpikuid,vihikuid 6nda klassi õpilane peab kandma.
Mis need kilod kõik kasvaba lapse seljale teevad?

0
-17
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindlasti ratastega!

https://images.app.goo.gl/JfLX2GtEbmuh2teG7

Tead kui palju õpikuid,vihikuid 6nda klassi õpilane peab kandma.

Mis need kilod kõik kasvaba lapse seljale teevad?

Kuidas see kasvav laps selle ratastega kotiga mööda koolimaja treppe liikuma peaks?

+7
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.07 21:00; 13.08 16:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arvan, et ratastega koti pärast võidakse pigem narrima hakata, aga muidu niisugused, mida vajadusel selga võtta ja soovi korral järel lohistada on töiesti olemas, näiteks selline.

Soovitan tavalise spordikoti asemel osta ikkagi mingi spets koolikoti, sest koolikott näeb ikkagi palju vatti, seda loobitakse, see on tihti põrandal, õues maas jne… Spordikott on enamasti kergesti lagunevam, vett läbilaskvam, lirakam 😀

Büroomaailmas on suht hea valik

Thule seljakotid on ka head.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lapsel on Vansi seljakott. Laps on rahul.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

“Suvaline” spordikott on 6. klassi lapsele kindlasti parem, kui ratastega või ranitsatüüpi kott. Õpikute kaal on selles klassis päris suur ja tähelepanu võiks olla laiadel õlarihmadel ja mahutavusel. Kuna selles eas on koti välimus tähtis jätaks valimise lapsele.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ostsin lapsele esimeseks klassiks suvalise Nike seljakoti. Sügusel läheb sellega üheksandasse.

+8
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas teie lastel polegi arvamust või lämmatate selle juba eos? Minu teismeline saadab mulle lingi OMA sooviga ja kui eelarvesse mahub, siis ostame selle mida ta soovib, sest tean, et selle ta kannab lõpuni. Ergonoomikast jms on mul suht ükskõik. Peaasi, et laps oleks rahul asjaga, mida ta iga päev kasutama peab.

+12
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen eelmise vastajaga nõus- tugevuse ja ergonoomilisuse juttu võime mehega omavahel rääkida, last see väga ei huvita. Ning ega eriti vahet pole ka, kannab vahel ühe õla peal, vahel teise, siis hoopis eespool (vahepeal oli selline mood). Kodust bussipeatusesse ja bussist kooli ei ole väga pikk maa. Kotiks on juba mitmendat aastat Fjällraven.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.08 23:11; 14.08 13:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ka laps 6.klassi ja oleme ka kotiotsingul.
Mis te arvate jeva supreme kotist, kaasas on ka trennikott. Mind häirib, et nii palju sahtleid ja taskuid, tüdrukule vast isegi meeldiks, kuid minu poisslapsele ilmselt neid panipaiku liiga palju.

Samuti tundub Thule kott asjalik, kuid sel pole trennikotti. Poes katsuda pole saanud, ent teades Thule kvaliteeti ja kergust, siis kutsub proovima.
Vargavastane kott kaubamajas ka sümpaatme,kuid mahu poolest jääb vist väikseks?
Spordipoe koti hetkel ma siiski välistaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimasele, vaata, kas sinna kotiga kaasas olevasse trennikotti ikka teismelise tossud ära mahuvad.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.07 21:00; 13.08 16:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kirjutasin just ühe postituse all, et minu mõlemad lapsed on kandnud 1-4 klassis LEGO koolikotti. Nüüd plaanin ära katsetada ka LEGO koti teismelistele. Minu jaoks tähtis, et kott oleks mugav ja ergonoomiline. Tellisin siit: https://www.klotsipood.ee/koolikotid-pinalid-rahakotid-jt/k/291.html Alguses väiksemale koolieale mõeldud, alla poole kerides on ka teismelistele mõeldud kotid. Kui Sinu laps on lego fänn, siis hea valik;)

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kirjutasin just ühe postituse all, et minu mõlemad lapsed on kandnud 1-4 klassis LEGO koolikotti. Nüüd plaanin ära katsetada ka LEGO koti teismelistele. Minu jaoks tähtis, et kott oleks mugav ja ergonoomiline. Tellisin siit: https://www.klotsipood.ee/koolikotid-pinalid-rahakotid-jt/k/291.html Alguses väiksemale koolieale mõeldud, alla poole kerides on ka teismelistele mõeldud kotid. Kui Sinu laps on lego fänn, siis hea valik;)

Millise kotiga nendest küll 5.klassi poiss nõus käima oleks? Ma ei mõtle üldse seda, et ei sobiks käia, minu arvates võiksidki kõik erinäolised olla ja igaüks võiks kanda seda, mis talle meeldib, keegi ei tohiks halvasti öelda, aga valdavalt tahavad selles vanuses lapsed juba teistsuguseid kotte. Kui laps ise valis, siis on teine asi.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.08 23:11; 14.08 13:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Apollos on väga asjalikud JEVA mahukad kotid, sobivad suurepäraselt teismelistele.
Kaasas ka kehalise riiete v vahetusjalatsite kott.
Hind 79,90.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.07 13:53; 21.08 13:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Praegu on kotte suur valik igal pool – kui elate Tallinnas või Tartus, minge lapsega koos mõnda suuremasse kaubandusekeskusesse (nt sellisesse, kus on Matkaspordi pood, mõned spordipoed, kotipoed ja kontoritarvete poed) ja valige. Minul oli ka visioon kvaliteetsest Jack Wolfskini kotist enam kui aasta tagasi, aga laps põlgas kõik need ära – lõpuks jõudsime SportsDirecti poodi ja ta valis sealt mingi üliodava koti (igatahes alla 20eur), mis oli aga just “õigete” värvidega. Siiski suht ok seljakott ja käis edukalt poolteist aastat sellega. Peamegi nüüd aga jälle uut otsima minema, sest see sai “ribadeks” kantud.
Eks need Jevad -JackWolfskinid jms ole ikka veits üleshaibitud ka – nii suur see kvaliteedivahe nende odavate Sportsdirecti kottidega ka nüüd pole, et 3-kordset hinnavahet õigustada.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Praegu on kotte suur valik igal pool – kui elate Tallinnas või Tartus, minge lapsega koos mõnda suuremasse kaubandusekeskusesse (nt sellisesse, kus on Matkaspordi pood, mõned spordipoed, kotipoed ja kontoritarvete poed) ja valige. Minul oli ka visioon kvaliteetsest Jack Wolfskini kotist enam kui aasta tagasi, aga laps põlgas kõik need ära – lõpuks jõudsime SportsDirecti poodi ja ta valis sealt mingi üliodava koti (igatahes alla 20eur), mis oli aga just “õigete” värvidega. Siiski suht ok seljakott ja käis edukalt poolteist aastat sellega. Peamegi nüüd aga jälle uut otsima minema, sest see sai “ribadeks” kantud.

Eks need Jevad -JackWolfskinid jms ole ikka veits üleshaibitud ka – nii suur see kvaliteedivahe nende odavate Sportsdirecti kottidega ka nüüd pole, et 3-kordset hinnavahet õigustada.

Jevasid ei oska kommenteerida – sai ostetud 2tk ja mõlemal lagunes kandesang paari esimese nädala jooksul ära. Wolfskini Berkeley S teenis 3 aastat ja ei ilmutanud mingeid väsimuse märke. Nüüd kasutab Eastpaki/Dakine kotte ja need ka jumalast ok … Dakine vbl kulub nats kiiremini. Minu hääl läheb seega Wolskini ja Eastpaki toodangule, Jeva’t küll enam ei ostaks …

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.08 20:45; 29.08 16:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jack Wolfskin Dayton. Mul laps käis sellega 4 aastat ja uut koolikotti soovis samasugust.

https://www.amazon.de/gp/product/B07JZN2LKD/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o06_s01?ie=UTF8&psc=1

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul 1.klassi mineval poisil oli juba õigus arvamust ranitsa osas avaldada.
6. klassi mineval lapsel peaks juba oma arvamus olema, millist kotti soovib. Loomulikult võib suunata ja pakkuda enda variante.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.08 10:11; 30.08 15:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ka Jack Wolfskin, aga teine mudel.
Kuna ta poodi tuleb ainult äärmisel hädavajadusel, otsisin talle internetist välja kotid, mille maht, kvaliteet ja hind olid minu meelest enam-vähem sobivad, ja nende hulgast ta siis valis. Ise ta kotte välja otsida poleks viitsinud. Kindlasti pidi olema must või äärmisel juhul militaarlaiguline. Selle koti juures meeldis eriti see, et kaasas olid läpakaümbris ja kott juhtmete jaoks. Poolteist aastat on käinud, siiani on kõik vajalik ära mahtunud (kehalise riided ka) ja kott pole kulumise märke ilmutanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ka Jack Wolfskin, aga teine mudel.

Kuna ta poodi tuleb ainult äärmisel hädavajadusel, otsisin talle internetist välja kotid, mille maht, kvaliteet ja hind olid minu meelest enam-vähem sobivad, ja nende hulgast ta siis valis. Ise ta kotte välja otsida poleks viitsinud. Kindlasti pidi olema must või äärmisel juhul militaarlaiguline. Selle koti juures meeldis eriti see, et kaasas olid läpakaümbris ja kott juhtmete jaoks. Poolteist aastat on käinud, siiani on kõik vajalik ära mahtunud (kehalise riided ka) ja kott pole kulumise märke ilmutanud.

mina ostsin oma poisile ka selle, aga vot tema kurtis, et asjad ei taha hästi mahtuda … see on minu meelest mõnede teiste JW mudelitega võrreldes, sh Berkeley S, kuidagi konkreetsema vormiga ja ei anna eriti “venima” … nüüd vedeleb väärt kott kapinurgas ja poiss käib mingi Eastpaki lötaka kotiga 🙁 aga muidu on iseenesest hästi asjalik ja tore kott 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.08 20:45; 29.08 16:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Apollos on väga asjalikud JEVA mahukad kotid, sobivad suurepäraselt teismelistele.

Kaasas ka kehalise riiete v vahetusjalatsite kott.

Hind 79,90.

Ei kujuta ette, et teismeline tahaks Jeva kotti. See pigem algklasside teema.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.08 10:11; 30.08 15:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lase ikka lapsel endal valida. Osta talle spordikott, kui tahab. Hea keka asju seal vedada. Ja siis üks korralikum kott lisaks. Küll laps ise ka varsti aru saab, et spordikott igapäevaselt on jama.
Enda laps käis sel ajal fjellräveni mingi kotiga. Ja keka asjade jaoks oli spordikott.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 24 postitust - vahemik 1 kuni 24 (kokku 24 )


Esileht Koolilaps Teismelise koolikott