Esileht Pereelu ja suhted Teismelisel tütrel on vana peika

Näitan 11 postitust - vahemik 91 kuni 101 (kokku 101 )

Teema: Teismelisel tütrel on vana peika

Postitas:
Kägu

Mees, kes nillib hilisteismelist, on tõesti pedofiilist näss.

Küsin konkreetselt.

Kui neiu on 19 aastane, siis kui vana mees on talle veel sobilik, et mees ei oleks pedofiil?

Vastus numbrilisel kujul palun.

Mis pedofiilist sa jahud, 19 on täiskasvanu. Lihtsalt kummaline valik neiu poolt.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mehe vanust võibolla ei küsi, aga naise oma küll.

0
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma olen 36 ja isegi mina ei taha üle 40-aastast meest, vanemast rääkimata. Fuih, rõve.

Sa ise ka täiega eelajalooline vanamutt

+2
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Muide kui sa oleks mehega samas vanuseklassis sa ei ütleks vanamees. Teeks sinust vanamuti, aga 40ndad pole vanamutiiga.

Minu jaoks ei oleks muidugi vanamees, vaid 5 aastat minust vanem. Aga see tüüp peab mind teenijaks ja vanamutiks, magab 19 aastase tütarlapsega. Minu jaoks ebameeldiv pervo.

Mina ütleks, et kallis laps, sinu armastatu suhtub minusse ja meie kodusse halvasti, lisaks on ta elatisvõlglane. Seepärast olen ma nüüd otsustanud, et see mees üle minu kodu ukse jalga ei tõsta.

+8
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Muide kui sa oleks mehega samas vanuseklassis sa ei ütleks vanamees. Teeks sinust vanamuti, aga 40ndad pole vanamutiiga.

Minu jaoks ei oleks muidugi vanamees, vaid 5 aastat minust vanem. Aga see tüüp peab mind teenijaks ja vanamutiks, magab 19 aastase tütarlapsega. Minu jaoks ebameeldiv pervo.

Mina ütleks, et kallis laps, sinu armastatu suhtub minusse ja meie kodusse halvasti, lisaks on ta elatisvõlglane. Seepärast olen ma nüüd otsustanud, et see mees üle minu kodu ukse jalga ei tõsta.

Just. Ja lisaks liiga vana ning 15 aasta pärast oled sina alles noor naine aga tema juba vanaduspensionär.

Kuigi jah, 19n ja 50m, ma tõesti ei mõistaks seda suhet kuidagi isegi praegu, isegi kui see oleks mu oma laps.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Tütar on 19, tema peika minust vanem. Minu arust kohutav kooslus. Mees ka kaks korda varem abielus olnud, kolm last erinevate naistega. Pidevalt ööbib meil, sest ise elab mingis jubedas üürikorteris. Tean, et ega ma midagi teha ei saa, püüan head nägu teha, aga väga häirib. Tütre isa lahkus ka noorema naise pärast, kui laps oli neljane, nüüd on tulemus käes. Lapse isa vahutab veel eriti hullusti, lubas igasuguse suhtlemise lõpetada, kui tütar seda suhet ei lõpeta. Minu arust rumal jutt, ega teismelised ju ei kuula. Ainuke lohutus on see, et tütar läheb ülikooli õppima, ütles, et lapsi küll ei taha praegu. Ehk tuleb endal aru pähe või vanamees leiab uue ohvri. Ega mingit nõu polegi anda, pean leppima, lihtsalt tahtsin välja elada, sest see mees on minu arust nii jube. Ööbis meil, kõik asjad jättis laokile, eeldas, et mina olen siin mingi teenija talle, tema osa on ainult diivanil vedeleda ja minu silma all mu tütart kabistada. Mina olen 45, mees 49.

veider, 4 lehekülge teemal vanamehepäss ja noor tüdruk, kui vanusevahe on 30 aastat.
sal-salleril on 29 aastat noorem silmarõõm, aga keegi ei mõista hukka… https://kroonika.delfi.ee/news/kroonika/soprus-voi-midagi-enamat-hiljuti-lahutusest-teatanud-hendrik-sal-saller-naudib-29-aastat-noorema-kaunitari-seltsi?id=90788401

+3
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jah, kui tütre peika oleks Sal-Saller siis vist sobiks teemaalgatajale hästi. Ta ikka tegus meesterahvas, mitte diivanil lamav päss.

+9
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tütar on 19, tema peika minust vanem. Minu arust kohutav kooslus. Mees ka kaks korda varem abielus olnud, kolm last erinevate naistega. Pidevalt ööbib meil, sest ise elab mingis jubedas üürikorteris. Tean, et ega ma midagi teha ei saa, püüan head nägu teha, aga väga häirib. Tütre isa lahkus ka noorema naise pärast, kui laps oli neljane, nüüd on tulemus käes. Lapse isa vahutab veel eriti hullusti, lubas igasuguse suhtlemise lõpetada, kui tütar seda suhet ei lõpeta. Minu arust rumal jutt, ega teismelised ju ei kuula. Ainuke lohutus on see, et tütar läheb ülikooli õppima, ütles, et lapsi küll ei taha praegu. Ehk tuleb endal aru pähe või vanamees leiab uue ohvri. Ega mingit nõu polegi anda, pean leppima, lihtsalt tahtsin välja elada, sest see mees on minu arust nii jube. Ööbis meil, kõik asjad jättis laokile, eeldas, et mina olen siin mingi teenija talle, tema osa on ainult diivanil vedeleda ja minu silma all mu tütart kabistada. Mina olen 45, mees 49.

veider, 4 lehekülge teemal vanamehepäss ja noor tüdruk, kui vanusevahe on 30 aastat.

sal-salleril on 29 aastat noorem silmarõõm, aga keegi ei mõista hukka… https://kroonika.delfi.ee/news/kroonika/soprus-voi-midagi-enamat-hiljuti-lahutusest-teatanud-hendrik-sal-saller-naudib-29-aastat-noorema-kaunitari-seltsi?id=90788401

Kust sa tead, et kohe keegi hukka ei mõista? Ütleme nii, et kui ikka mõnel noort neiukest noolival mehepässil mammonat juba piisavalt on, on ka teistel vähem kobisemist. Aga kui on lihtsalt mingi alimendid-võlgu-diivanikaunistus, kelle korter on nii kole, et isegi pruuti ei kõlba sinna viia, siis mõjub see vanusevahe ka veel valusamalt. Ja ega kõik, mida Kroonikas glamuurseks idülliks annab maalida, ei pruugi kõigi kaasinimeste silmis samasugust heakskiitu ja imetlust leida, aga samas öeldakse ka ju, et ega igaühe arvamusest ei saa ka oma isiklikku õnne sõltuma panna.

+7
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kust sa tead, et kohe keegi hukka ei mõista? Ütleme nii, et kui ikka mõnel noort neiukest noolival mehepässil mammonat juba piisavalt on, on ka teistel vähem kobisemist.

No näed! Tuligi ka sinu puhul välja kahepalgelisus pedofiilia hindamisel. Kui vanemehe staatus kõrgel pulgal, siis kõlbab ka 30-aastane vanusevahe. Kümme aastat vanem jotanägu on aga sinu tütre jaoks paadunud pervert

+2
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kust sa tead, et kohe keegi hukka ei mõista? Ütleme nii, et kui ikka mõnel noort neiukest noolival mehepässil mammonat juba piisavalt on, on ka teistel vähem kobisemist.

No näed! Tuligi ka sinu puhul välja kahepalgelisus pedofiilia hindamisel. Kui vanemehe staatus kõrgel pulgal, siis kõlbab ka 30-aastane vanusevahe. Kümme aastat vanem jotanägu on aga sinu tütre jaoks paadunud pervert

Pedofiiliat ei tooks mina üldse teemaks, kui ka noorem partner on täisealine juba. 18aastane on minu arust täisealine. 14 on seaduse järgi, aga ütleme nii, et seal ajaks mul 30aastane vanusevahe ikka juuksed püsti. Minu mõte oli pigem see, et sinna on minul vähe teha, kellega täisealine inimene otsustab suhte luua, ei meeldiks mulle mingi multimiljonärist vanamees ka nii väga, aga kui juba peab olema mingi vanamees tal, olgu siis vähemalt rikas vanamees. Samas võiks ju tõesti aatelistel eesmärkidel isegi nagu uhke olla, kui tütar leiab, et armastus ületab kõik, võtab mingi 50aastase vaesuri, sest neil on tugevad tunded, aga mina ei ole nii aateline. Kui tütar leiab omavanuse vaesuri, siis sa saad ju mõelda, et oh, noored inimesed, küll nad arenevad ja saavad järje peale. 50aastase vaesuri puhul ei saa ju enam öelda, et küll ta alles rakendab oma potentsiaali ja hakkab karjääri tegema vms, tema tegusamad aastad on möödas ja ilmselt peab selles suhtes siis tütar üksi nende majandusliku heaolu eest pigem vastutama. Ikka tahad ju lapsele paremat, kuigi see sinu tahtmine enam suurt midagi ei loe ja täiskasvanu teeb oma valikud ja otsused ise.

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Just. Salleri puhul on selge, et suhe pakub mõlemale midagi. Aga diivanipäss on ainult ärakasutaja ja siin on suur vahe. Mõnel kirjanikul oli 80+ vanuseski 18-aastane neidis elukaaslaseks, on küll imelik ja oleks valus, kui oma tütar, aga on arusaadav, mida noor selles elukogemuses, erudeerituses ja tarkuses leidis. Aga ülbe 50-aastane diivanikaunistusest näss, see sunniks vist viharavikursustele minema, kui oma tütar oleks võrgus.

+6
0
Please wait...

Näitan 11 postitust - vahemik 91 kuni 101 (kokku 101 )

Esileht Pereelu ja suhted Teismelisel tütrel on vana peika