Esileht Koolilaps Teismelisele jõulukingitus

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 31 )

Teema: Teismelisele jõulukingitus

Postitas:

Mida soovivad teie 14 aastased neiud jõuludeks? Minu oma soovib, et ma teda üllataksin, kuid kahjuks olen täiesti ummikus.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu oma (saab kevadel 15, Tallinn) küsis väga kummalisi asju, pigem mingeid mõttetuid vidinaid: võimas akupank, mingi kindla kristalliga kaelaehe, skylite led-lamp (tuli ekstra tellida, meil poodides ei müüda), Nike Air Force Be True tossud, helebeezid laiemad teksad, Levis beanie talvemüts.

Need asjad siis saabki, aga noh, meil ikka päris boheemlaslik kunstnikuhing ka, mõnda teist 14-aastast ei kõneta see kraam üldse 😀

 

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.12 21:41; 10.12 23:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Spotify Premiumi saab esialgu aastaks, juba käivitas prooviperioodi ka. Pluss paar raamatut (mitte ilukirjandus), mida enamik teismelisi ilmselt ka eemalt ei vaataks.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on neiud 13 ja 15. 15 a. soovib uusi pükse. Mitte et tal oleks vähe pükse, tal on neid nii palju et ma keeldun juurde ostma, seepärast arvabki, et jõuluks ikka võiks veel ühe paari saada. Lisaks soovib ta ka led-valgusriba mille värvi saab muuta. Ja bluetooth kõlarit, mille saab duši alla kaasa võtta. Ja pehmet karvast päevapatja voodisse ja ikea karvast mängupõrsast.
13-aastane tahab põnevaid raamatuid, samuti ledvalgustust, Airpodse (mida ta kahjuks kindlasti ei saa), lehmamustriga telefonidekslit ja üht sõnumiga T-särki. Mõlematele meeldivad näomaskid ja ehted. Maskide all pean silmas kosmeetikamaske, mitte koroonaomi.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu neiud soovivad ka peamiselt rõivaid ja näohooldustooteid. Kuivšampooni sooviti ka. Seda seepärast, et läpakat me pole nõus kinkima. Kamba peale neil üks on. Privaatne läpakas tuleb ise osta. Varsti on ühel lapsel raha koos ka, nii, et las ostab. Jah maske ka armastavad.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.12 15:48; 15.12 10:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu neiud soovivad ka peamiselt rõivaid ja näohooldustooteid. Kuivšampooni sooviti ka. Seda seepärast, et läpakat me pole nõus kinkima. Kamba peale neil üks on. Privaatne läpakas tuleb ise osta. Varsti on ühel lapsel raha koos ka, nii, et las ostab. Jah maske ka armastavad.

Meie lapsed tahtsid ka oma isikliku läpakat. Said. Poole maksumusest kogusid ise ja poole panime meie. Odava olin nõus ise ostma, õppetöös ju tarvis, aga odavat ei tahetud.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.12 16:28; 13.12 12:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

minu 15aastane  poiss tahab küpsist.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Uut Iphone telefoni tahab või nutikella. Ilmselgelt Apple toodangut. Paraku seda ta ei saa, ma ei näe põhjust ühe lapse kingile 1000€ kulutada. Tütar 16-aastane

Saab Nike toodangut natuke. Me panime mehega piiriks max 100€ lapse kohta.

Teine alles algklassilaps ja tema tahab HotWheelsi rada.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu sama vana tütar ei taha mittttttte midagi põhjendusega, et tal on kõik olemas. On ka, aga midagi ikka tahaks talle kinkida. Pea on tühi

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu 12 aastane soovis saada suurt lambanahka ja kullast kõrvarõngaid.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu 16-aastane tahab pika säärega Nike sokke ja musta värvi dressipükse. Kummaline, sest need saaks ta ju niisama ka, aga ei viitsi lihtsalt poodi minna ja dressipükse ei tohiks mina talle osta ka, kõik riided ostab endale ise. Värvilised LED ribad toas olemas, värvi ja mustreid muutev LED lamp olemas, lambanahk põrandal olemas, Apple telefon ja arvuti olemas (lisas ka oma panuse). Eelmisel aastal sai pehme hommikumantli ja parfüümi, nüüd ei tea üldse mida jõuluvana pakki panna. Ütlesin, et kui midagi välja ei mõtle, saab 100 paari ühesuguseid musta värvi sokke.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.12 21:13; 11.12 14:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimasele – kas tal Apple watch on? Kui teised Apple tooted kõik olemas, siis see on mõnus ja praktiline täiendus. Meie tüdruk sai viimase asjana just kella, telefonid on tal alates 5. kl. olnud, airpodsid ka juba 2a vanad, aga toimivad igati. Väga hästi hoiab oma asju, pole ka kahju osta. Kevadel distantsi ajal sai Macbooki ka ja kuna ma ise olen Apple kella mõnda aega kasutanud  ja on tõesti mõnus praktiline abivahend (kasvõi aias olles telefonile vastamiseks, kui telefon toas kapi peal, lisaks on kohe näha, kui tuleb sõnum või mail, ei pea iga kord telefoni kotist välja otsima), siis otsustasime talle kinkida, tütar oli väga rahul ja kasutab aktiivselt.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.12 21:41; 10.12 23:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitaks siis raha kinkida, las vaatab ise.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.12 09:24; 16.12 11:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Apple watchi pole ta soovinud. Mõtlesin, et kingiks uued kõrvaklapid, aga selles osas tal ka mingid oma kindlad kriteeriumid (ei meeldi, et uued mudelid nii suured on). Peabki vist jõuluvanalt ümbriku kuuse alla panema, eks siis ise vaatab mida parajasti soovib.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.12 21:13; 11.12 14:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Solarise all on üks noorte lemmik stiilipood, asjad kas Jaapanist vms. Saab sealt stiilse teekannu ja kõrvarõngad ning odavaima ipadi ka järelmaksuga. Vana tahvel aastaid katki.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lokitange.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks ometi peab hambad ristis kalli kingituse kinkima ja lausa rahaümbriku kinkima, kui muud pähe ei tule?
Kui tõesti soove pole, kas ei piisa, kui panna lihtsalt tuutu röstimandleid vm lihtsalt väike sümboolne jõulukink?
Raha võib ju lapsele niisama anda, kui vaja, mis rõõmu see jõulupuu all valmistab või mida sümboliseerima peaks?

+3
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu 15 aastane poeg soovis hunnik musti ja valgeid sokke.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu sama vana tütar ei taha mittttttte midagi põhjendusega, et tal on kõik olemas. On ka, aga midagi ikka tahaks talle kinkida. Pea on tühi

Äkki asendada mõni tihedalt kasutatav juba olemasolev ese? No näiteks  kui trennilaps siis trennikott, mis on lapse arust küll olemas,  aga siiski juba näiteks mitmendat aastat kasutusel, pole ehk kõige funktsionaalsem enam (liiga suur/väike/”roosa”), juba liiga nähtavate kulumisjälgedega (rebenenud, augud) , ehk ka mõne muu eemaldamatu puudusega (mõni lukk katki, lõhn) jne.

Või äkki on midagi, mida muidu ostab alati oma taskuraha eest.

Või mõni lemmiksöök? Enda laps sööks näiteks juustušnitslit palju tihedamini kui seda muidu ostan st rõõmustaks ilmselt väga kui neid äkki talle külmikusse hulgim tekiks ????

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.12 10:54; 13.12 18:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

15 poiss. Soovib sissemaksu uue arvuti ostmiseks. Mulle sobib.

 

11 poiss. Soovib 3 erinevat lauamängu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks ometi peab hambad ristis kalli kingituse kinkima ja lausa rahaümbriku kinkima, kui muud pähe ei tule?

Kui tõesti soove pole, kas ei piisa, kui panna lihtsalt tuutu röstimandleid vm lihtsalt väike sümboolne jõulukink?

Raha võib ju lapsele niisama anda, kui vaja, mis rõõmu see jõulupuu all valmistab või mida sümboliseerima peaks?

Sissemaks kallimale asjale. supper kingitus ju.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.12 16:28; 13.12 12:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu 16-aastane tütar tahab “musta värvi  mitte riidest seljakotti, kuhu mahub sisse tahvel ja A4 mapp” ja millega sobib minna nii poodi kui teatrisse” .  Ja usaldab sealjuures minu maitset, st et ei saada ühtki pilti ega anna muud viidet, milline see kott olla võiks:)

Tütart teades peaks see kott olema üheaegselt nii soliidne kui ka natuke bling ja minu võimalusi teades mitte maksma üle 150 euro:)  Kas kellelgi on soovitusi?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu 16-aastane tütar tahab “musta värvi mitte riidest seljakotti, kuhu mahub sisse tahvel ja A4 mapp” ja millega sobib minna nii poodi kui teatrisse” . Ja usaldab sealjuures minu maitset, st et ei saada ühtki pilti ega anna muud viidet, milline see kott olla võiks:)

Tütart teades peaks see kott olema üheaegselt nii soliidne kui ka natuke bling ja minu võimalusi teades mitte maksma üle 150 euro:) Kas kellelgi on soovitusi?

https://www.aboutyou.ee/naised/aksessuaarid/kotid-ja-seljakotid/seljakotid Äkki sealt leiad miskit? Hinna mõttes vähemalt saaksid vähema kui max eelarvega 🙂 Tasuta tarne ja tagastus ka seal st saad erinevaid tellida ja siis otsustada, sest pilt võib olla üks ja reaalsus hoopis muu.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.12 10:54; 13.12 18:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Või mõni lemmiksöök? Enda laps sööks näiteks juustušnitslit palju tihedamini kui seda muidu ostan st rõõmustaks ilmselt väga kui neid äkki talle külmikusse hulgim tekiks ????

Hahaa, mu teismeline sai kevadel sünnipäevaks muuhulgas mitu purki ube.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.12 21:12; 13.12 21:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tütart teades peaks see kott olema üheaegselt nii soliidne kui ka natuke bling ja minu võimalusi teades mitte maksma üle 150 euro:) Kas kellelgi on soovitusi?

Sa osta soliidne kott ja mingi blingid lisandid, mida saab vastavalt soovile/vajadusele külge riputada või ära võtta?

Ma ostsin endale kevadel u 40-60eurose, sarnaste nõudmistega, kui teatrisseminek välja arvata, aga praegu ma enam ilmselt välja ei mõtle, mis see täpselt oligi.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.12 21:12; 13.12 21:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida soovivad teie 14 aastased neiud jõuludeks? Minu oma soovib, et ma teda üllataksin, kuid kahjuks olen täiesti ummikus.

Pleedid pidavat hea kink olema

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu neiud soovivad ka peamiselt rõivaid ja näohooldustooteid. Kuivšampooni sooviti ka. Seda seepärast, et läpakat me pole nõus kinkima. Kamba peale neil üks on. Privaatne läpakas tuleb ise osta. Varsti on ühel lapsel raha koos ka, nii, et las ostab. Jah maske ka armastavad.

Meie lapsed tahtsid ka oma isikliku läpakat. Said. Poole maksumusest kogusid ise ja poole panime meie. Odava olin nõus ise ostma, õppetöös ju tarvis, aga odavat ei tahetud.

Neil on kõigil tahvel ka. Kolmest tahvlist ja ühest läpakast piisab täiesti. Läpakas teevad suuremat teksti ja pilditöötlust vajavaid asju, muud ongi tahvlis mugavam teha. Meie omad tahavad isiklikku läpakat peamiselt mängimiseks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.12 15:48; 15.12 10:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu teismeline ütles, et kingi raamat! Kui küsisin, milline, siis ütles: aga üllata mind! Ostsin talle kaks uut luulekogu, Ehini “Janu …” ja Ojamaa kogumiku. Ta selline boheemlashing, üritab muusikat kirjutada. Äkki saab inspiratsiooni sõnade kirjutamiseks?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oh, minu 15-aastane tütar ka ei saada kirja jõuluvanale, ütleb, et ei taha midagi, kõik on olemas. Väiksematega on lihtsam. Siinkohal jääb ainult üle rõõmustada, et poisse pole, nendega oleksin veel rohkem hädas 😀

Aga meil toob jõuluvana siis kvaliteetsemat kosmeetikat kui ise jaksab osta, ühe lõhnaõli, lemmikbrändi t-särgi, uue talvise magamiskoti koos teatega, et sel ja sel kuupäeval pane ennast valmis, minnakse metsa ööbima.

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks ometi peab hambad ristis kalli kingituse kinkima ja lausa rahaümbriku kinkima, kui muud pähe ei tule?

Kui tõesti soove pole, kas ei piisa, kui panna lihtsalt tuutu röstimandleid vm lihtsalt väike sümboolne jõulukink?

Raha võib ju lapsele niisama anda, kui vaja, mis rõõmu see jõulupuu all valmistab või mida sümboliseerima peaks?

Mandleid jõuludeks????????? Jõulud on kord aastas, 2 euroseid mandleid saab nagu aasta läbi osta. Mõnele ei maitsegi need üldse.

Mis rahal viga on? Iga teismeline unistab mingist kallimast ja suuremast asjast, mida tulevikus tahab osta. Las korjabki siis selle jaoks, seega raha on väga teretulnud nähtus ja ei sümboliseeri midagi.

+6
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.12 09:24; 16.12 11:48;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 31 )


Esileht Koolilaps Teismelisele jõulukingitus