Esileht Koolilaps teismelisi tüdrukuid jõllitavad mehed basseinis, mida teie teete?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 56 )

Teema: teismelisi tüdrukuid jõllitavad mehed basseinis, mida teie teete?

Postitas:
mare40

Käisin Viimsi basseinis laupäeval oma kahe türega ujumas. Vanem 12- aastane. Väga hästi arenenud. Näeb välja nagu oleks 15 või 16- aastane.
Tütar, see 12- aastane läks minu ees ja üks issi, kes oli umbes 30 ringis sõna, otseses mõttes jõllitas last. Laps kõndis basseini redeli poole ja mees ujus talle kogu aeg järele. Jäi tema taha seisma ja jõllitas. Ta ei teadnud, et ma kaasas olen. Ma jäin basseini ukse juurde seisma, et lugeda kuulutust.
Selle ajaga kui ma basseinini jõudsin , hakkas meesterahvas tütrega juttu ajama, tütar muidugi ehmus ja hõiks emme tule ka vette . Meesterahvas vaatas mind ja ujus minema. No, mida sa oskad kosta! Mehel oli kaasas umbes 6. aastane poeg.
Kirjutan sellepärast, et ei julgegi enam last üksi basseini lubadagi, bassein haigeid mehi täis.
Kas keegi veel on sellises olukorras olnud ja mina olete teie koheselt ette võtnud?

NB! Palun mitte kommenteerida, et al la , kas olid kade, et sind ei vaadatud. Ei ole ütlen kohe ära.
Lihtsalt tekkis mure, et kuidas käituda edasi. Lapsega rääkisin eile sellel teemal, et mida ta asjast arvas. Õnneks tütar mõistab selliseid asju ja saab aru, et elus puutumegi kokku erinevate pervertidega.

Lihtsalt algatan teema, et kuidas olete teie reageerinud.
Tänud kaasamõtlejatele!

Please wait...

Postitas:
Kägu

RE: teismelisi tüdrukuid jõllitavad mehed basseinis, mida teie teete?

[small]mare40 kirjutas:[/small]
[tsitaat]Käisin Viimsi basseinis laupäeval oma kahe türega ujumas. Vanem 12- aastane. Väga hästi arenenud. Näeb välja nagu oleks 15 või 16- aastane.
Tütar, see 12- aastane läks minu ees ja üks issi, kes oli umbes 30 ringis sõna, otseses mõttes jõllitas last. Laps kõndis basseini redeli poole ja mees ujus talle kogu aeg järele. Jäi tema taha seisma ja jõllitas. Ta ei teadnud, et ma kaasas olen. Ma jäin basseini ukse juurde seisma, et lugeda kuulutust.
Selle ajaga kui ma basseinini jõudsin , hakkas meesterahvas tütrega juttu ajama, tütar muidugi ehmus ja hõiks emme tule ka vette . Meesterahvas vaatas mind ja ujus minema. No, mida sa oskad kosta! Mehel oli kaasas umbes 6. aastane poeg.
Kirjutan sellepärast, et ei julgegi enam last üksi basseini lubadagi, bassein haigeid mehi täis.
Kas keegi veel on sellises olukorras olnud ja mina olete teie koheselt ette võtnud?

NB! Palun mitte kommenteerida, et al la , kas olid kade, et sind ei vaadatud. Ei ole ütlen kohe ära.
Lihtsalt tekkis mure, et kuidas käituda edasi. Lapsega rääkisin eile sellel teemal, et mida ta asjast arvas. Õnneks tütar mõistab selliseid asju ja saab aru, et elus puutumegi kokku erinevate pervertidega.

Lihtsalt algatan teema, et kuidas olete teie reageerinud.
Tänud kaasamõtlejatele![/tsitaat]

Ma arvan, et ma oleksin reageerinud juba selle jõllitamise koha peal, kus järel käidi ja seisma jäädi ja jõllitati. Oleksin otse küsinud, et mida ta mu alaealisest lapsest vahib ja küsinud, kas ta oma laps vahepeal ehk ära pole uppunud.

Please wait...

Postitas:
Kägu

Oh issand küll…ma oleks meest kullipilguga vahtinud ja möödaminnes öelnud-jälgi oma last! Väga rõve!

Please wait...

Postitas:
rotsik

Mina näen kahjuks ainult seda võimalust, et tüdruk tuleb õpetada sellistega toime tulema. Sa lihtsalt ei saa temaga igal pool enam kaasas käia, paari aasta pärast ta ei tahagi seda. Talle tuleb anda mõned lollikindlad käitumismudelid sellisteks olukordadeks.
Seekord kutsus ema appi, aga jah, mida ta teeb siis, kui on basseinis ilma emata?

Please wait...

Postitas:
Kägu

jumal, mul on küll pojad, aga emana mul hakkas kohe kõikide tüdrukute pärast mure. Vastik!
No tõepoolest, igasuguseid perverte liigub, ise veel isad, hakkavad veel basseinis käperdama. Oleksin ilmselt ka ehmatanud väga ja sekkunud kindlasti.
Tõesti, mõistus hakkab otsa saama, kus lapsi kaitsma peab.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

12-aastasele ongi aeg õpetada sellistes olukordades käituma. kui ta üksi on või oleks…

paraku on ühiskond, mitte ka ainult meie riigis, selline, kus tütarlaps peaks olema teadlik ja võimeline tõrjuma pealetükkivaid mehi.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

[small]rotsik kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina näen kahjuks ainult seda võimalust, et tüdruk tuleb õpetada sellistega toime tulema. Sa lihtsalt ei saa temaga igal pool enam kaasas käia, paari aasta pärast ta ei tahagi seda. Talle tuleb anda mõned lollikindlad käitumismudelid sellisteks olukordadeks.
Seekord kutsus ema appi, aga jah, mida ta teeb siis, kui on basseinis ilma emata?[/tsitaat]

Eriti julge tüdruk võiks siiski \”ema\” kutsuda!? Ja minna mõne täiskasvanud naise juurde, ja paluda abi… Ekstreemsemas olukorras, kui jõllitamine. Ma mõtlen.

Please wait...

Postitas:
Kägu

Jah, kõige kindlam on õpetada tütar kiirelt reageerima.
Kus vähegi tundub, et mõni täiskasvanud mees otsib ajaviiteks kontakti, siis tuleks kohe konktreetselt teatada oma vanus (tulevikus ennast isegi nooremaks nimetades) ja et laps pole suhtlemisest huvitatud.
Läbi tuleks rääkida ka variandid, kuidas ennast kaitsta, kui sõnadest ei piisa.
Samas ei tasu ka tüdrukus paranoiat tekitada. Minu elukogemus räägib, et kui midagi väga karta ja eeldada, siis tõmbad endale selliseid olukordi, inimesi ligi.

Please wait...

Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Jah, kõige kindlam on õpetada tütar kiirelt reageerima.
Kus vähegi tundub, et mõni täiskasvanud mees otsib ajaviiteks kontakti, siis tuleks kohe konktreetselt teatada oma vanus (tulevikus ennast isegi nooremaks nimetades) ja et laps pole suhtlemisest huvitatud.
Läbi tuleks rääkida ka variandid, kuidas ennast kaitsta, kui sõnadest ei piisa.
Samas ei tasu ka tüdrukus paranoiat tekitada. Minu elukogemus räägib, et kui midagi väga karta ja eeldada, siis tõmbad endale selliseid olukordi, inimesi ligi.[/tsitaat]

Kui midagi väga karta, siis võid ka osavaks muutuda olukordade vältimises. Ja ei juhtu midagi!

Please wait...

Postitas:
Kägu

mehed on ikka head pervod kyll…ma läksin mehega ükskord kohe riidu sel teemal.
Ta ka vahtis ja kommis, et kus on alles beibed…mina väikse tütre emana võtsin kaitsepositsiooni kohe siise ja mainisin mehele, et kas ta ikka teadvustab kui vanad need noored neiud on. Alaealised !!! Ning kas talle endale meeldiks kui tema tütart paari aasta pärast mingid 30sed mehed vaatama hakkavad …täitsa haige ikka.

Peale seda vestlust jäi ikka mõtlema. Aga me oleme noorte tüdrukute vanuse üle vaielnud väga palju!

Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu mees lubas maha lüüa, selline jõuline mehelik väljend jah, esimese \”vanamehe\” st tütrest vanemat meest, kes tema teismelisele tütrele \”Lexusega\” ukse alla tuleb.
Ja nende pükstega kutid sh omavanused, kust tagumikutriip paistab, ja ka kitsaste pükstega kutid, kui meie koduuksel, võivad ka kõik oma eluga hüvasti jätta!

Muidu on mees hästi vaikne ja tagasihoidlik. Veel ei ole kedagi oma elus löönud …

Ah soo, taoliste teemade ja toliste basseini-meeste pärast – ta ütleb, et ei julge enam basseinis ringi vaadatagi.

Please wait...

Postitas:
Kägu

ma ei taha teie indu oma lapse kaitsel maha tõmmata, aga ma ei usu, et see võõra \”ema\” kutsumine midagi muudaks.
mees ju teab et ta teeb midagi keelatut, kui teeb midagi keelatut. seega on tal ka naeratav vabandus tüdrukule välja mõeldud, et vabandada selle \”ema\” ees. no et selles eas tüdrukud võivad asju ette kujutada, ja et pole hullu, ta annab tüdrukule andeks ja vabandab sams, et julges temaga rääkida või teda vaadata korraks.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt

Postitas:
mare40

Olen teemaalgataja. Ma soovitasin tütrel, juhuks kui mind nt basseinis kaasas pole, minna rääkima sellisest pervost basseinitöötajale.
Kõige toredam vestlus sel teemal oli abikaasaga, keda kaasas ei olnud. Meie isa ikka läks keema küll.
Ütles nende meeste kohta ka väga räigelt.

Muide, üks oht on veel, nimelt Intrnetis suhtlusportaalid. Tütar pani sinna oma pildi ja samuti 23-30 aastased hakkasin limaseid jutte ajama.Lausa rõvedad olid.
Kuigi Intrenetis üleval lapse vanus. Õnneks jätkus tüdrukul oidu meile neist hulludest rääkida, pidime isaga pika loengu maha pidama. Lugesime ise ka neid meile, ikka kohutavad küll. Tütrel palusime maha võtta Internetist pildi ja õpetasime , et sellistele koheselt kustuta nupp. Selle koha pealt saime jutti, aga jah see bassus olemine ajas ärevaks küll.

Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma arvan, et see soovitus, paari aasta pärast hakata vanust nooremaks valetama, on väga hea. Praegu pole sel mõtet, 12-aastane hästi arenenud tüdruk end 10-aastaseks valetaks. Aga kui ta kord on 16, siis öelgu rahulikult, et hei vanaonu, ma olen alles 14. Kui on 17,18, las olla kogu aeg 14. See on vist see vanus, millistega seksimine on veel krimkuritegu.

Please wait...

Postitas:
Kägu

[small]mare40 kirjutas:[/small]
[tsitaat]Olen teemaalgataja. Ma soovitasin tütrel, juhuks kui mind nt basseinis kaasas pole, minna rääkima sellisest pervost basseinitöötajale.
Kõige toredam vestlus sel teemal oli abikaasaga, keda kaasas ei olnud. Meie isa ikka läks keema küll.
Ütles nende meeste kohta ka väga räigelt.

Muide, üks oht on veel, nimelt Intrnetis suhtlusportaalid. Tütar pani sinna oma pildi ja samuti 23-30 aastased hakkasin limaseid jutte ajama.Lausa rõvedad olid.
Kuigi Intrenetis üleval lapse vanus. Õnneks jätkus tüdrukul oidu meile neist hulludest rääkida, pidime isaga pika loengu maha pidama. Lugesime ise ka neid meile, ikka kohutavad küll. Tütrel palusime maha võtta Internetist pildi ja õpetasime , et sellistele koheselt kustuta nupp. Selle koha pealt saime jutti, aga jah see bassus olemine ajas ärevaks küll.[/tsitaat]
Mina edastaks selliste ilaste kommijate kohta info politseisse. Meil peaks igas maakonnas olema politsei juures lastekaiste talitused, kes just sellist pervodega tegelevad. Kaitske oma lapsi.

Please wait...

Postitas:
vaskuss

[tsitaat]Ma arvan, et see soovitus, paari aasta pärast hakata vanust nooremaks valetama, on väga hea. Praegu pole sel mõtet, 12-aastane hästi arenenud tüdruk end 10-aastaseks valetaks. Aga kui ta kord on 16, siis öelgu rahulikult, et hei vanaonu, ma olen alles 14. Kui on 17,18, las olla kogu aeg 14. See on vist see vanus, millistega seksimine on veel krimkuritegu. [/tsitaat]

14-aastasega seksimine ei ole kuritegu, 13 eluaastat on see piir.

Please wait...

Postitas:
Kägu

kõige hullem ongi ikkagi see lapse enda huvi ka nende meeste vastu. eks, laps tahab katsetada, paneb end kuhugi üles netti, pervod kohe jaol. aga miks ta paneb end sinna üles? huvipärast, tahab katsetada ja mängida.
no oleks tore, kui laps kohe ise tunneks hirmu või jälkust selliste asjade ees. aga ta ei tunne. ta tahab näha, mis saab. olukord võib aga ta kontrolli alt väljuda.
seega võiks küsida ka et kuidas kaitsta last tema enda eest, et ta ei läheks sellega kaasa. neid pervosid on olnud alati. mina mäletan et vanasti olid bussipervad. hõõrusid end bussis laste vastu. aga kas sa julged midagi öelda. ei julge.
aga kui mõnel on peenes strateegia, kui hõõrumine, mis on jälk ju. peenem strateegia on justkui viisakas suhtlemine, justkui heatahtlikkus ja huvitundmine. ja kui laps selle õnge läheb. siis ongi, et kuidas kaiststa last ta enda eest, et ta ei läheks sellega kaasa ja ei usuks onude toredusse. samas ega kibestunud ja kõike kahtlustavat last ka ju taha kasvatada lapsest.

Please wait...

Postitas:
Kägu

Sellised kirjad tuleb edastada politseile!

Please wait...

Postitas:
Kägu

[tsitaat] [small]mare40 kirjutas:[/small]

Mina edastaks selliste ilaste kommijate kohta info politseisse. Meil peaks igas maakonnas olema politsei juures lastekaiste talitused, kes just sellist pervodega tegelevad. Kaitske oma lapsi.[/tsitaat]
mida sa siin edastad. ütleme, et võetakse kinni, mees ütleb et tegi eksperimenti, ta ei mõelnud tõsiselt. nett on ju anonüümne. igaüks võib seal teha mis tahab. anonüümsus annab vabaduse. teameju perekoolistki et anonüümsus annab sellise sõna vabaduse, et oh-oh-hoo.
koolis on need seksuaalkasvatuse tunnid. aga tundises seda ei räägita, kuidas käib ärahullutamine nii noormeeste kui vanameeste poolt. seda peab kodus rääkima tüdrukutele. aga no hakkad rääkima, ega laps pruugi kuulata, sa oled ju vanainimene lapse silmis, kibestunud, elunäinud ja sa pole üldse lõbus, hoopis hoiatad muudkui. seepärast ongi saade saladused päris hea saade, et laps näeb mänguliselt, et sellised asjad võivad juhtuda. muidu ema muudkui räägib, hoiatab. no tüütu ju, kui asja lapse poolt vaadata.

Please wait...

Postitas:
Kägu

nende puhkul, kes 12-aastastele nilbeid ettepanekuid teevad, muidugi jutt lühike – politseisse.

Aga. Kust seal basseinis see piir täpselt tõmmata? Kui meesterahvas kutsub näiteks hullavat võõrast last korrale, võib ta samuti pervo märgi külge saada? Kui võõras mees satub ujuma lapse lähedusse, ta ei pruugi ju tingimata pahade kavatsustega olla, võib ka lihtsalt ujuda?

Õnneks meie käime abikaasaga sellises basseinis, kus õhtuti ainult täiskasvanud lubatud…

Please wait...

Postitas:
Kägu

Seivid need kommentaarid ja edastad politseisse, seaö portaalis ju samuti kasutajanimi, see anonüümsus on küll väga suhteline. Tahtmise, vajaduse korral suudetakse kõik kasutajad tuvastada. Seletagu siis olitseile, et mida nalja teeb täiskasvanud mees aalelaiste tüdrukutega. Tehku tööd ja toitu peret kui sellisel peaks see olema. Ükski normaalne täiskasvanu ei sebi netis alaelaisi. See kommentaar siin kus arutletakse tüdrukute soovi üle katsetada, viitab juba teatud kummalisele mõttemustrile!

Please wait...

Postitas:
Kägu

[tsitaat]Seivid need kommentaarid ja edastad politseisse, seaö portaalis ju samuti kasutajanimi, see anonüümsus on küll väga suhteline. Tahtmise, vajaduse korral suudetakse kõik kasutajad tuvastada. Seletagu siis olitseile, et mida nalja teeb täiskasvanud mees aalelaiste tüdrukutega. Tehku tööd ja toitu peret kui sellisel peaks see olema. Ükski normaalne täiskasvanu ei sebi netis alaelaisi. See kommentaar siin kus arutletakse tüdrukute soovi üle katsetada, viitab juba teatud kummalisele mõttemustrile! [/tsitaat]
see pole mingi kummaline mõttemuster, vaid kas te ise ei mäleta, kui olite noored, mis te ja te eakaaslased mõtlesite.
ta on noor tüdruk. aga \”juba ta salaja proovib su kingi\” seega ta on küll laps, aga ta tahab olla samas ka suur. katsetada elu suurte maailmas.
õigemini ta on 1 päev laps ja teine päev nagu suur tüdruk. seda enam, kui tal on ka kasvu ja arengut, siis teistele ta ei paistagi ta 12.

Please wait...

Postitas:
Kägu

Täiskavanud mees aga ei peaks sellistel nö katsetustele kaasa aitama! Pole vahet kas tüdruk on 12, 14 või 16. Mäletan jah ka enda noorusest mingeid vastikuid ilaseid vanamehi, siiani ajab südame pahaks. Ükski naine ega ema oma lapsest eeldatavast nii ei mõtle… sellepärast ongi kummaline mõttemuster.

Please wait...

Postitas:
Kägu

tuleb loota parimat ja uskuda oma lapsesse, aga ei maksa olla silmaklappidega ja liiga sinisilmne. järelikult neid tüdrukuid ikka on, kes tahavad katsetada piire, kui kaugele saab minna ja tahavad mehi lollitada. egas muidu ju mehed prooviks, kas läheb tüdruk õnge või mitte.
juba see pealtnägija eksperiment näitas, et selliseid mehi on hirmuäratavalt palju. ma ei usu, et see eksperimendi \”tüdruk\” oli nüüd esimene ja ainus. seega on selliseid tüdrukuid ka reaalselt olemas.
neid tüdrukuid on nt iga nädal lugeda delfist, kes kodust ära jooksnud. sellise varaküpse välimusega ja teatud elukogemusega juba, ilastele meestele paras saak.

Please wait...

Postitas:
Kägu

Need lapsed ei jookse kodus ära üldjuhul seetõttu, et soovidad piire katsetada. Enamasti on neil kodus probleeme, mis vajavad lahendamist. Ei ole õigustust täiskasvanud mehele, kes vaatab, kas tõdruk läheb õnge! Nad on lapsed, varaküpsed või mitte, vastutus lasub täiskasvanul.

Please wait...

Postitas:
Kägu

no aga mis vastutusest me räägime, kui selliseid mehi on olemas. seega, laps saab end vaid ise kaitsta nende eest, olles teadlik ja mitte soovides huvipärast katsetada.
sest ega sellised nilbikud ilmast kuhugi kao. muidugi nad vastutavad, peavad vastutama, aga nagu elu on näidanud, nad ikka tegutsevad.

Please wait...

Postitas:
Kägu

[tsitaat]kõige hullem ongi ikkagi see lapse enda huvi ka nende meeste vastu. eks, laps tahab katsetada, paneb end kuhugi üles netti, pervod kohe jaol. aga miks ta paneb end sinna üles? huvipärast, tahab katsetada ja mängida.
no oleks tore, kui laps kohe ise tunneks hirmu või jälkust selliste asjade ees. aga ta ei tunne. ta tahab näha, mis saab. olukord võib aga ta kontrolli alt väljuda.
seega võiks küsida ka et kuidas kaitsta last tema enda eest, et ta ei läheks sellega kaasa. neid pervosid on olnud alati. mina mäletan et vanasti olid bussipervad. hõõrusid end bussis laste vastu. aga kas sa julged midagi öelda. ei julge.
aga kui mõnel on peenes strateegia, kui hõõrumine, mis on jälk ju. peenem strateegia on justkui viisakas suhtlemine, justkui heatahtlikkus ja huvitundmine. ja kui laps selle õnge läheb. siis ongi, et kuidas kaiststa last ta enda eest, et ta ei läheks sellega kaasa ja ei usuks onude toredusse. samas ega kibestunud ja kõike kahtlustavat last ka ju taha kasvatada lapsest.[/tsitaat]
No võibolla mõni 12 aastane tahab katsetada ja mängida, aga pigem arvan, et mitte. Pildid pannakse sellepärast, et kõikidel on. Minu vaevalt 10 aastane pani ka ratesse pildi (pilt oli veel nooremana tehtud, kaugelt näha et laps) ja konto oli tehtud vaid mängimiseks ja sai ka täiskasvanud mehelt ebasobiva kirja.

Please wait...

Postitas:
Kägu

kui mees järgi hakkab käima basseinis ja ema ei ole kaasas, siis võiks laps öelda mehele, et ma olen 12, kui sa kohe ära ei lõpeta, ma hakkan karjuma… ja peaks olema valmis ka seda tegema.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mida peaksid naised tegema, et nende mehed (algse postitaja kirjas 6-aastase lapse isa) ei vahiks teisi naisi/tüdrukuid basseinis ja mujal ilase pilguga?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt

Postitas:
kriit

No ma saan aru ema murest jne. ja eks kontakti otsimine ongi juba liiast, aga no come on – mees vaatas ja ujus järgi? Sellel rajal või? Et kui 12 aastane, kes näeb välja nagu 16, ujub mingit rada mööda, siis mehed peaksid, et mitte perverdiks tituleeritud saama, mingi muu raja valima? No nt Tartu Auras pole küll neid radasid tipptunnil nii palju valida. Veel kord – ma ei õigusta perverte, aga mis argument on, et vaatas? Ma käin ka ujumas ja vaatan mehi ja ujun neile järele, tegelt ma vaatan ka naisi. Kuidas ma saan üldse ujulas liikuda, kui ma ei vaata enda ümber. Vabandust, aga minu meelest on siin teemas hüsteeriat rohkem, kui asi väärt on.

Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 56 )

Esileht Koolilaps teismelisi tüdrukuid jõllitavad mehed basseinis, mida teie teete?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.