Esileht Koolilaps teismelisi tüdrukuid jõllitavad mehed basseinis, mida teie teete?

Näitan 26 postitust - vahemik 31 kuni 56 (kokku 56 )

Teema: teismelisi tüdrukuid jõllitavad mehed basseinis, mida teie teete?

Postitas:
Kägu

RE: teismelisi tüdrukuid jõllitavad mehed basseinis, mida teie teete?

te nägite ju seda pealtnägija saadet, kus perverdid (PEDOFIILID) neti kaudu endale plikasid sebisid, üks tuli lausa Lääne-Virust kohale, õudne kihk ikka küll. Neid ei häirinud laste (kontaktiks oli küll Piret Järvis, kes ka näeb lapseke välja) vanus, vastupidi, see ajas veel hullemini neid hulle lastele peale käima. Ma arvan, et vanuse nooremaks valetamine perverti ei ehmata. Ikka on vaja õpetada kõva häält tegema, las karjub kasvõi üle basseini: Appi pedofiil! See mees tülitab mind, aidake! Küll siis ehmatab ja hoiab end mingi aeg vaos. Vaevalt keegi naudib terve basseinitäie külastajate negatiivset tähelepanu.
Ikka mõtlen, et jube, mis ajad. Muretsema peab selliste asjade pärast. Väga hea, et siin emad jagavad ka oma halbu kogemusi ja muresid, sest teinekord ei tule ise asjade pealegi ,mis lapsi ohustada võivad.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kriit, kas sa Auras ujumas käies lisaks vaatamisele, mõne vanamehega juttu ka oled teinud otse rajal, et \”Kuidas läheb?\” Lahedad pävkad sul, kas aastast 76?\”
Ei tahaks nagu uskuda.
Ema kirjeldas, et lapsega alustati rajal vestlust, mis on enamgi kui kummaline.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jube kurb lugeda küll, et isegi lastega pereisad basseinis ei pea paljuks 12-aastastele lastele ligi tikkuda.
Aga silma jäi see, et laps oma pildi SUHTLUSPORTAALI on riputanud. Ma olen võib-olla rumal aga suhtlusportaal ei ole ju päris sama mis FB. Suhtlusportaal ongi ju võõrastega kontakti otsimise koht ja võib-olla isegi seksuaalse alatooniga.
Ma ei ütle seda üldse halva pärast aga võib-olla su tütre käitumises on ka alateadlikult mingit väljakutsuvust. Tegelikult, kui vaatan oma noorte sugulaste fotosid FB-s siis nende olek ongi hoopis teine, kui minu eakaaslastel samas vanuses. Seksikus on in. Ja tõenäoliselt jäljendavad seda juba ka 12-aastased.
Ma arvan, et siin aitab tütre teadvustamine kõigist ohtudest. Räägid talle kõik nii ära, nagu ühe tüdrukuga võib juhtuda. Selgitad, millise eesmärgiga mehed noorte tüdrukutega kontakti otsivad. See võib aidata tal võõras keskkonnas võtta alateadlikult vähem silmatorkavam hoiak.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Miinustaga nüüd hoolega, aga väike reality check ka siitpoolt.

Mees vaatas basseinis lihtsalt noort naist. Algataja ise mainib, et ta tütar näeb east vanem välja. Võibolla ta arvas, et tüdruk on vanem, vaevalt jõudis vanust juba küsida. Miks te teda kõik pervoks nimetate? Mida ta siis nii väga valesti tegi? Kui kuulis last rääkimas, sai ilmselt aru, et tegemist pole täisealisega ja tõmbas minema. Endal veel silmad häbi täis ka.

Aga jah, selliseid olukordi saad vältida ainult tütart kodus hoides. Sama päris pervode kohta, kes võivad ka ligi tikkuda, aga nii kergesti minema ei lähe. Sellist olukordade mõju saad vähendada, kui tütrele õpetad, kuidas soovimatu tähelepanu korral käituda. Kasvõi selleni välja, et kui ema pole käepärast, aga ise mehest lahti ei saa, siis basseinis kutsub vetelpäästja appi.

Muuseas – ma ise ka tütre ema.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tüdrduk peaks ujumismütsile markeriga kirjutama – olen 12-aastane;)

Ega see mees ju ei teadnud kui vana laps on.

Please wait...
Postitas:
kriit

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kriit, kas sa Auras ujumas käies lisaks vaatamisele, mõne vanamehega juttu ka oled teinud otse rajal, et \”Kuidas läheb?\” Lahedad pävkad sul, kas aastast 76?\”
Ei tahaks nagu uskuda.
Ema kirjeldas, et lapsega alustati rajal vestlust, mis on enamgi kui kummaline. [/tsitaat]

Ei, ma ei ole vestlust alustanud. Aga ma ei peaks seda ka väga kummaliseks, kui mõni isa nt minu tütrega vestlust alustaks ja nt soovitaks, kuidas mõnda ujumisliigutust paremini teha vms. Aga eks meid on ootamas ühiskond, kus mehed ei julge varsti ei kelgumäel, suusarajal ega mitte kuskil ei ühtegi last abistada ega temaga vestelda, sest paremal juhul peetakse teda lihtsalt pervariks, halvemal karjub laps kohe nagu kopsud võtavad: appi, pedofiil! Kas te tahate sellist ühiskonda???

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]kriit kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Aga eks meid on ootamas ühiskond, kus mehed ei julge varsti ei kelgumäel, suusarajal ega mitte kuskil ei ühtegi last abistada ega temaga vestelda, sest paremal juhul peetakse teda lihtsalt pervariks, halvemal karjub laps kohe nagu kopsud võtavad: appi, pedofiil! Kas te tahate sellist ühiskonda???[/tsitaat]

teemaalgataja mure on väga põhjendatud,aga sinuga olen ma tuhat korda nõus.tean ise mitut (just äärmiselt korralikku,haritud ja teadlikku) isa,kes ei julge samadel põhjustel enam võõra lapsega vestlust alustada mõnes igapäevasituatsioonis,näiteks mänguväljakul kiige jagamise kohta. tean,et need isad ei julge ka vastu kallistada lähedase peretuttava või sugulase last,kes tuleb lapse rõõmu ja soojusega kallistama. nad kardavad,et laps hüüab või teised mõtlevad: appi,pedofiil!

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kriit, on vahe, kas võõras mees tuleb sinu hästi arenenud kehaga 12-a tütre juurde basseinis \”ujumisvõtted õpetama\”, või täistalverõivastuses lapsele kelgumäel appi, kui tollel nt nina verd jookseb. Ma arvan, et sa saad vahest aru küll. Sa saad ilmselt ka aru sellest fookusest, mis valguses ja mures siin see teema hetkel algatatud on.
Mulle ei sobiks ka, kui pereüritusel lapse klassivendade isad tuleksid minu last mingil veidral põhjusel kallistama….ei mõista sellise teguviisi vajadust. Lapsel on omad vanemad ja LÄHEDASED, kes selle vajaduse rahuldavad. Igal vanemal on omad lapsed, kallistagu ja musitagu omi lapsi, sellised intiimset laadi lähenemised on ikka lähedaste inimeste vaheline teema.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma joostes ja suusatades tervitan käeviipega kõiki vastutulijaid (kui just rada rahvast päris täis pole). Edaspidi pean kõigepealt kinni, pärin sugu ja vanust ja kui on alla N16, siis mitte ei tervita, vaid saadan perse.

Olete siis rahul, jah?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mina oleks mehega juttu teinud. Selline pöördumine mehe poole oleks teda veidi hirmutanud. Oleksin küsinud nime ja seda, et mis probleem tal on.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Pole küll teemasse aga näiteks feissbukis on paljudel vanusepoolest mittekvalifitseeruvatel lastel kontod. Ja noorte tütarlaste pildid on ikka enamasti sellised, et ”pane mind, tahan sind”. Täitsa masendav, ausalt. Pean häbiga tunnistama, et ka enda suguvõsa mõned pisipiigad on seal selliste pruntsuu piltidega esindatud. Öäkk. Ja pildialused kommentaarid on ka sellised, et anna abi 😀 Palun vabandust teema risustamise pärast.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Meesterahval on asjad ikka must-valged. Hästi paned Kägu (meesterahvas), teegi nii edaspidi suusarajal (väga intelligentne ja loov lähenemine), hakka rahvast peatama – täitsa põnev kohe teada, et kuidas läks.
Suusarajast ei ole algatatud teemas küll juttu, aga järsku proovid siis basseinis noori tütarlapsi kõnetama ja oma skeemi sealsetel radadel läbi mängima?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina olen pigem üllatunud miks lasi teemaalgataja panna oma alaealisel lapsel suhtlusportaali pildid üles? Minu meelest on see ema poolt vastutustundetu. Mida sa ootasid, et naabertänava tüdrukud hakkavad kirjutama? Pigem räägi oma tütrele interneti ohtudest.

Please wait...
Postitas:
bromley

Mitte otseselt teemasse aga nägin mitte ammu Viru keskuses pealt kus üks nokastanud tegelinski ca 30ndates ajas ligi u 12 tüdrukule (vanust täpselt ei tea aga ta nägigi välja nagu väike tüdruk, polnud väljakutsuvalt riietatud ega midagi, tavaline jope ja tutimüts) ja see mees käis ka sellel tüdrukul järel ja nuias, et too temaga pidutsema läheks…. mina konkreetselt läksin selle mehe juurde ja käratasin, et jätku väikesed tüdrukud rahule ja jälgisin kuni ära läks. Aga hull lugu asja juures oli see, et see tüdruk ise ei julgenud midagi öelda ja ei julgenud nagu ära ka minna selle mehe juurest – näha oli, et see situatsioon oli talle täiesti võõras ja ta ei osanud midagi teha…. seega kindlasti õpetage varakult oma tütardele, kuidas sellistega toime tulla ja kust abi otsida…. need juhtumid ei toimu ainult basseinis

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat] [small]kriit kirjutas:[/small]

teemaalgataja mure on väga põhjendatud,aga sinuga olen ma tuhat korda nõus.tean ise mitut (just äärmiselt korralikku,haritud ja teadlikku) isa,kes ei julge samadel põhjustel enam võõra lapsega vestlust alustada mõnes igapäevasituatsioonis,näiteks mänguväljakul kiige jagamise kohta. tean,et need isad ei julge ka vastu kallistada lähedase peretuttava või sugulase last,kes tuleb lapse rõõmu ja soojusega kallistama. nad kardavad,et laps hüüab või teised mõtlevad: appi,pedofiil![/tsitaat]

ma arvan, et me kõik saame aru, milline on see pilk, mida kardame.
aga 12aastane võib-olla ei saa aru, parem vältida tavatuid olukordi ja mitte harjutada sisse, et see on ok, kui mingid võõrad pereisad hakkavad ujumisliigutusi õpetama.

Please wait...
Postitas:
Kägu

teemaalgataja mure on väga põhjendatud,aga sinuga olen ma tuhat korda nõus.tean ise mitut (just äärmiselt korralikku,haritud ja teadlikku) isa,kes ei julge samadel põhjustel enam võõra lapsega vestlust alustada mõnes igapäevasituatsioonis,näiteks mänguväljakul kiige jagamise kohta. tean,et need isad ei julge ka vastu kallistada lähedase peretuttava või sugulase last,kes tuleb lapse rõõmu ja soojusega kallistama. nad kardavad,et laps hüüab või teised mõtlevad: appi,pedofiil![/tsitaat]

ma arvan, et me kõik saame aru, milline on see pilk, mida kardame.
aga 12aastane võib-olla ei saa aru, parem vältida tavatuid olukordi ja mitte harjutada sisse, et see on ok, kui mingid võõrad pereisad hakkavad ujumisliigutusi õpetama.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Please wait...
Postitas:
Kägu

Perverdid on igal pool, pervert võib olla ka naaber. Minu lapsepõlves juhtus õõvastav lugu, mis õnneks lõppes hästi. Nimelt aeg-ajalt käis naabrimees meil juttu ajamas, eriti purjus peaga. Vanaema siis kuulas ka. usun, et naabrimees oli tollal nii 36 või nii, igatahes minule paistis ta täieliku vanamehena. Kord kui ta jälle oli meie pool (tema huviks meile tulla oli tegelikult vanaema tehtud pihlakavein-selles huvis ei saa seda meest süüdistada, see vein oli tõesti väga hea. Kes arvavad, et mu vanaema joodik oli, need eksivad. Maal käis nimelt üksteise abistamine natuuras. Kui oli vaja põldu künda, siis paluti abi kohalikult traktoristilt, kellele siis pärast paar pudeli veini kaasa anti) ja kui ta ära minema hakkas, siis käskis vanaema mul välisukse lukku keerata. Naabrimees toimetas koridoris oma jalanõudega ja need jalga saanud pani mulle käe jalge vahele ja hakkas hõõruma. Õnneks taipasin oma tüdrukuaruga, et see ei ole normaalne ja panin tuppa tagasi. Olin 12 aastat vana.Teine juhus oli ´veel . Üks maakoha eliiti kuuluv kuju sõitis oma volgaga õuele, tal oli asja minu onu juurde ja kui talle sai öeldud, et sel päeval mu onu kodus pole, siis palus tamul autole lähemale tulla, et ajame juttu. Õnneks oli õues ka mu väike onupoeg, kes vist instiktiivselt midagi tajus ja palus et me tuppa läheksime, ilmselt oleksin seda teinud. Ilmselt see mees oli kõrge positsiooniga kommionu.Meenutades, millise otsa jäänud näoga ta tütar oli, võib oletada selle taga väga võikaid asju. Sama mehe suhtes olid kahtlused ka minu klassiõel, kelle pere antud mehe naabriks olid. Klassiõde rääkis, kuidas too mees ikka temaga head juttu teeb. Niiet ühes väikeses 200 inimesega külas oli minule teadaolevalt 2 perverti. Palju neid tegelikult on ?Muide, mõlemad mehed olid ka abielus ja laste isad.
Ma olen sügavalt tänulik oma naabrivanaemale-käisin iga päev vaatamas üht vana naist,et ega ta abi ei vaja. Just tema oli see, kes hoiatas mind pervode eest, ta rääkis, et isegi väga väikestele tüdrutele võivad sellised onud haiget teha. Ta otseselt ei rääkinud seksuaalsest kuritarvitamisest , vaid ühest loost, kus mees oli väikelapse tapnud. See tekitas minus piisavalt umbusku meesterahvaste suhtes.
Minu laps teadis juba 4-aastaselt , et võõrastega ei tohi kaasa minna, neilt midagi vastu võtta jne.

Please wait...
Postitas:
mare40

Olen teemaalgataja. Vastaksin ühele kirjutajale nii:. Kas sa oled tõesti nii sinisilmne ja usud tõemeeli, et sinu laps nt 10 aastaselt tuleb ja teatab, et ta riputab nüüd oma pildi Internetti? Küsib sinult selleks luba? Siis elad sa küll klapid peas. Ma pole üldsegi vastutustundetu, meil lihtsal vedas, saime jaole,enne kui hilja. Peale selle sai koolile antud signaal ning palusin arvutiõpetajal klassile loengut pidada sel teemal. Kool aitas meid ja selleteemaline loeng peeti maha kogu põhikoolile. Tore, kui kirjutaja nn kägu suudab oma last igal sammul kontrollida.
Jalaluu võime ka homme ära murda, seda ette ei tea ning samas on ka sellises vanuses lastega, et kunagi ei tea, mis homme saab.
NB! Ära sa nüüd, see kägu, hakka plõksima, et mul lapsega halvad suhted, vastupidi, just head ja seepärast ma kõike näen ja kuulen.

Aga muidu, tänan kõiki kaasamõtlejaid. Tore oli tõdeda, et see teema tekitas mõttevahetusi. Loodan, et selle teema üle arutamine aitab meid, sest varajase teismelisega elad nagu püssirohu tünnil. Igal juhul üllatustest puudu ei tule.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]mare40 kirjutas:[/small]
[tsitaat]Olen teemaalgataja. Vastaksin ühele kirjutajale nii:. Kas sa oled tõesti nii sinisilmne ja usud tõemeeli, et sinu laps nt 10 aastaselt tuleb ja teatab, et ta riputab nüüd oma pildi Internetti? Küsib sinult selleks luba? Siis elad sa küll klapid peas. Ma pole üldsegi vastutustundetu, meil lihtsal vedas, saime jaole,enne kui hilja. Peale selle sai koolile antud signaal ning palusin arvutiõpetajal klassile loengut pidada sel teemal. Kool aitas meid ja selleteemaline loeng peeti maha kogu põhikoolile. Tore, kui kirjutaja nn kägu suudab oma last igal sammul kontrollida.
Jalaluu võime ka homme ära murda, seda ette ei tea ning samas on ka sellises vanuses lastega, et kunagi ei tea, mis homme saab.
NB! Ära sa nüüd, see kägu, hakka plõksima, et mul lapsega halvad suhted, vastupidi, just head ja seepärast ma kõike näen ja kuulen.
[/tsitaat]
ma ei ole seesama kägu. aga esimese (ujula juhtumi) postituse põhjal tundub sa arukas inimene, sinu kaks internetiohtusid puudutavat postitust aga ehmatasid mind. ma tõesti ei kujuta ette, et peres,kus suhted on head ja vanemad hoolsad, paneb laps vanemate teadmata internetti oma fotod üles. see on niivõrd riskantne ja jäävate tagajärgedega samm,mis igal juhul arutatakse vanematega läbi. ning eelkõige see, et rääkisid internetiohtudest loengu pidamisest oma 12-aastasele lapsele. mul on raske mõista, et selliseid asju räägitakse alles 12-aastasega. minu arvates on see 7-8-aastaste teema,no kõige hiljemalt ehk 9. sa oled veidi oma last seni roosa mulli sees hoidnud. kui sa lapsele pole ohtudest rääkinud, siis ta panebki 12-aastaselt oma pildi üles.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Loomulikult tuleb 10-aastane ja ütleb, et paneb oma pildi netti! Loomulikult on talle enne juba räägitud, mis ohud interneti kasutamisega kaasnevad. Omal just 10-aastane kodus ja pildid paneb ta küll ise üles, aga vestlusi, milliseid pilte võib panna ja mis ohud internetis varitsevad, peame ülepäeviti!
Kui 10-aastane vanemate teadmata riputab pilte netti, siis on asjad juba väga paigast ära!

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]mare40 kirjutas:[/small]
[tsitaat]Olen teemaalgataja. Vastaksin ühele kirjutajale nii:. Kas sa oled tõesti nii sinisilmne ja usud tõemeeli, et sinu laps nt 10 aastaselt tuleb ja teatab, et ta riputab nüüd oma pildi Internetti? Küsib sinult selleks luba? Siis elad sa küll klapid peas. Ma pole üldsegi vastutustundetu, meil lihtsal vedas, saime jaole,enne kui hilja. Peale selle sai koolile antud signaal ning palusin arvutiõpetajal klassile loengut pidada sel teemal. Kool aitas meid ja selleteemaline loeng peeti maha kogu põhikoolile. Tore, kui kirjutaja nn kägu suudab oma last igal sammul kontrollida.
[/tsitaat]

Kui sul oleksid oma lastega USALDUSLIKUD suhted, siis su alaealine laps ütleks sulle, et ma riputasin oma pildi/profiili suhtlusportaali üles. Ta ei küsi selleks luba, vaid ta räägib sulle asjadest millega ta tegeleb.
Kui su tütar on tõesti nn. füüsiliselt varaküps, peaksid internetiohtudest olema talle juba ammu rääkinud, mitte paluma seda koolil teha.
Seega teemaalgataja, elad just sina klapid peas ning on aeg roosad prillid ära võtta.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Loomulikult tuleb 10-aastane ja ütleb, et paneb oma pildi netti! Loomulikult on talle enne juba räägitud, mis ohud interneti kasutamisega kaasnevad. Omal just 10-aastane kodus ja pildid paneb ta küll ise üles, aga vestlusi, milliseid pilte võib panna ja mis ohud internetis varitsevad, peame ülepäeviti!
Kui 10-aastane vanemate teadmata riputab pilte netti, siis on asjad juba väga paigast ära![/tsitaat]

Ma ka nõutu – kuidas saab 10a (algklassilaps!) kasutada netti vanema teadmata? Otse loomulikult kasutab meie 12a netti meie elutoas, kindlaksmääratud aja ja näeme üle õla, mida ta teeb!

Please wait...
Postitas:
mare40

Ma ei kirjutanud Teile pikemalt Interneti ohtudest. Teemaks oli juhtumi kirjeldus basseinis.

Selgitus täpsemalt, sest tundub, et pole minu kirjutisest eriti hästi aru saadud.: pildi oli ta just pannud kolmandas klassis,9-aastaselt, sest teistel klassikaaslastel olid ka pildid seal. Kusjuures arvuti tunnis olid nad seda teinud. Õpetaja nn kontrolli all. Hiljem lapsega vesteldes selgus, et kõigil ju on, mis sellest halba on. Laps arvas, nagu ka teised klassiõed, et saavad seal omavahel suhelda. Aga kui lõpuks asi hulluks läks, siis ei saanud ta enab hakkama ning rääkis sellest. Siit ka teema koolile, et neist õpetaja teistele lastele räägiks. Põhikool muide on 1.-9.klass, kui mõni seda veel ei tea. Seega loengut peeti alates 1. klassist. Tagasiside lapsevanematelt oli positiivne. Selgus, et paljudes kodudes oli selline mure olnud ning arvutitunnis said lapsed koos õpetajaga oma pilte maha võtta jne. Ma lihtsalt tahtsin märku anda, et sellised ohud ka varitsevad meie lapsukesi. Aga nagu alati, kui millestki kirjutada , siis leidub tigedikke,kes su maha materdavad. Kahju Teist tigedatest inimestest!

Please wait...
Postitas:
mare40

Nõutule.Aga, kui ta on koolis raamatukogus internetis või sõbra juures? Kas näed ka üle õla?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kõik moodsad telefonid panevad pilte otse netti. Kuidas te seda kontrollite? Ei osta lapsele telefoni? Ei anna data-paketti? (Ja lapsel omal ka raha pole?) Sõbranna juurde minna ei lase, sest seal on ka internet ja nutitelefon?

10a last saab kontrollida ainult läbi heade suhete, aga kui neid pole – siis pole lootustki.

Please wait...
Näitan 26 postitust - vahemik 31 kuni 56 (kokku 56 )

Esileht Koolilaps teismelisi tüdrukuid jõllitavad mehed basseinis, mida teie teete?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.