Esileht Ilu teismeliste mood keskealise seljas – sobib või ei sobi?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 87 )

Teema: teismeliste mood keskealise seljas – sobib või ei sobi?

Postitas:

Kunagi räägiti, et noorte plikade nabapluus või/ja mikromini keskealise seljas tekitab vananeva beibe efekti ning seega, pigem ei tasu. Aga praeguseks pole nabapluus juba ammu teema.

On see teie arvates jätkuvalt nii, et mida teismelised tüdrukud kannavad, seda kahekümnendatest eluaastatest juba üksjagu eemaldunud naisel selga toppida ei kõlba või on hetke mood kuidagi leebem selles osas?

Võite panna ka pilte teismeliste moe sellest osast, mis on ea mõttes universaalsem ja vastukaaluks “aga selle puhul kindlasti ei kujuta ette, et keskealise seljas hästi mõjuks”

(teema ajendatud sellest, et viimasel ajal on neid nooruse otsasaamise teemasid PK-s mitmeid olnud, ilunurgas on neid jne. )

+6
-16
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võite panna ka pilte teismeliste moe sellest osast,

Tõesti, võime ikka või?

Pigem maksa oma google pakett ükskord ära ja trüki aadressiribale “best looking 40 year old actors” või mida iganes sa tahad.

+10
-16
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nabapluus on taas moes. Kõrge värvliga pükstega.

+7
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.04 15:26; 08.04 16:27; 08.04 16:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei tea, mis asi see oleks, mis sunniks mind nabapluusiga kuhugi minema. Kohutavalt ebamugav asi. Olen nii vana küll, et mugavust ka hinnata. Aga kes tahab, käigu.

+12
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ooot, mul tekib küsimus, kelle jaoks ma elan, enda või teiste. Ei ole teiste asi arutada, mida inimesed omale selga panevad.

+17
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Absoluutselt ükskõik. Kandku iga inimene neid riideid, mida nemad tahavad. Mulle loeb vaid see, et need riided puhtad oleks – ühistranspordis ei taha enda riideid ära määrida, kui kellegi kohale istun.

+12
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 08.04 15:29; 09.04 12:21; 21.04 13:29; 22.04 15:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nt noored praegu kannavad nn “boyfriend” teksaseid, lühikest dressipluusi ja mantlit/jopet, mis on 4 numbrit liiga suur. Nende seljas on see ok, aga kui mina (38. a) need selga paneksin, näeksin välja nagu paadialune.

Ilusa mustriga puuvillased kleidid on noorte seljas ok, minul tunduks nagu öösärgiga oleks välja tulnud.

Lapselike piltidega lihtsaid t-särke kannan küll koos viisakate pükste või tumedate teksadega – jätab noorusliku mulje.

 

+31
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nt noored praegu kannavad nn “boyfriend” teksaseid, lühikest dressipluusi ja mantlit/jopet, mis on 4 numbrit liiga suur. Nende seljas on see ok, aga kui mina (38. a) need selga paneksin, näeksin välja nagu paadialune.

Ilusa mustriga puuvillased kleidid on noorte seljas ok, minul tunduks nagu öösärgiga oleks välja tulnud.

Lapselike piltidega lihtsaid t-särke kannan küll koos viisakate pükste või tumedate teksadega – jätab noorusliku mulje.

Ma tahtsin ka just kirjutada, et praegu on noorte hulgas popp kanda mitu numbrit suuremaid riideid. Ja no kui ma need selga paneks, siis oleks need nibin-nabin parajad(vbl isegi veits väiksed). Seega saaks kahe peale riideid osta küll…

+12
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Praegune mood on lihtsalt ko-hu-tav, ma pole keskealine, vaid 26, ja tahaks lihtsalt soodsalt ja naiselikult riides käia. Vanasti sai kasvõi nt Zarast kena mantli osta, aga praegu igalpool need jubedad oversized telgid müügil. Moodne? Vb, aga ilus, eieiei.

+25
-15
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Praegune mood on lihtsalt ko-hu-tav, ma pole keskealine, vaid 26, ja tahaks lihtsalt soodsalt ja naiselikult riides käia. Vanasti sai kasvõi nt Zarast kena mantli osta, aga praegu igalpool need jubedad oversized telgid müügil. Moodne? Vb, aga ilus, eieiei.

Sepa turul vist e-poodi pole, aga FB on täis erinevaid butiike, kust saad soetada endale sobivat riietust. Airily ja mingi D tähega preili müüvad selliseid asju.

+2
-17
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle väga meeldib praegune mood. Mugav, lohvakas ja soe. Ma kannan.

+18
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.04 16:26; 08.04 18:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Praegune mood on lihtsalt ko-hu-tav, ma pole keskealine, vaid 26, ja tahaks lihtsalt soodsalt ja naiselikult riides käia. Vanasti sai kasvõi nt Zarast kena mantli osta, aga praegu igalpool need jubedad oversized telgid müügil. Moodne? Vb, aga ilus, eieiei.

Mine siis teise ringi poodi. Ja pealegi – igas kiirmoe poes on ka nö klassika osakond.

26 pole veel mingi vanus, et ohkida noorte moe üle. Sa oled ju ise veel noor.

+13
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.04 15:26; 08.04 16:27; 08.04 16:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nt noored praegu kannavad nn “boyfriend” teksaseid, lühikest dressipluusi ja mantlit/jopet, mis on 4 numbrit liiga suur. Nende seljas on see ok, aga kui mina (38. a) need selga paneksin, näeksin välja nagu paadialune.

Ilusa mustriga puuvillased kleidid on noorte seljas ok, minul tunduks nagu öösärgiga oleks välja tulnud.

Lapselike piltidega lihtsaid t-särke kannan küll koos viisakate pükste või tumedate teksadega – jätab noorusliku mulje.

Minuarust näeb mu teismeline ka nagu paadialune välja, aga no mis sa ära teed 🙂 Just lahkus kodust, venna ja isa kapist olid osad riided ja sinna otsa mingi telk (vist jakk) veel.

+27
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen keskealine. Mul on lillelised tennised, mitu dresskleiti kapuutsi ja lampasside/kirjadega varrukatel, kannan neid valgete tossude ja crossbody’dega, mul on vuffel-nahkseid pükse, retuuse, seelikuid ja tagisid (üleni “nahas” tõesti ei käi), on rebitud teksaseid ja tanksaapaid.

Aga on ka kapitäis rätsepariideid nii meilt kui mujalt (brändi-teemas olin see, kes fännas McQueeni toodangut), killer-kingi ja -stilettosid, sukki, mis maksavad kolmekohalise summa, täispikk hõberebasekasukas, paar seda kuulsat klassikalist täisvillast mantlit, soliidseid sviitreid-pükse jne.

Mulle meeldib erinevas kohas erinevat stiili olla.
Kui minu maitse ühtib tiinekatega, siis see ju ainult tore!

+14
-12
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.04 16:34; 08.04 16:45; 08.04 18:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nt noored praegu kannavad nn “boyfriend” teksaseid, lühikest dressipluusi ja mantlit/jopet, mis on 4 numbrit liiga suur. Nende seljas on see ok, aga kui mina (38. a) need selga paneksin, näeksin välja nagu paadialune.

Ilusa mustriga puuvillased kleidid on noorte seljas ok, minul tunduks nagu öösärgiga oleks välja tulnud.

Lapselike piltidega lihtsaid t-särke kannan küll koos viisakate pükste või tumedate teksadega – jätab noorusliku mulje.

Minuarust näeb mu teismeline ka nagu paadialune välja, aga no mis sa ära teed ???? Just lahkus kodust, venna ja isa kapist olid osad riided ja sinna otsa mingi telk (vist jakk) veel.

Nojah, Billie Eilish.

Igal kümnendil omad moed.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.04 15:26; 08.04 16:27; 08.04 16:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

täispikk hõberebasekasukas,
Kui minu maitse ühtib tiinekatega, siis see ju ainult tore!

Tiinekad vast täna ei soosi enam rebaste tapmist, et sa endale mingi fng kasuka saaks.

+20
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.04 16:39; 08.04 17:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

On see teie arvates jätkuvalt nii, et mida teismelised tüdrukud kannavad, seda kahekümnendatest eluaastatest juba üksjagu eemaldunud naisel selga toppida ei kõlba või on hetke mood kuidagi leebem selles osas?

Seda odavat ja ebakvaliteetset kräppi, mida teismelised kannavad, tõepoolest keskealised naised kandma ei peaks. Mis aga tegumoodidesse ja moejoonde puutub, siis ma ei näe, miks 40+ ei tohiks moekalt riides käia? Lihtsalt materjalid on vähe paremad, sest raha on rohkem kui teismelistel. Kui teismelisel on lohvakas akrüülmantel ja sall, siis keskealisel on lohvakas villane mantel ja sall.

+19
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 08.04 16:42; 08.04 17:17; 09.04 10:00; 09.04 10:05; 09.04 15:30; 10.04 11:20; 10.04 21:13; 17.04 11:24; 18.04 16:02; 18.04 16:05; 21.04 16:16; 22.04 16:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa oled ju ise veel noor.

Aga mõtteviis nagu kesiga+

+3
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.04 16:34; 08.04 16:45; 08.04 18:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen lühike ja lapseliku näoga keskealine, põhimõtteliselt kortsudega 42-aastane. Minu seljas tiinekate mood toimib väga hästi. Aga ma töötan disainialal ja loomeinimesed võivad vist ükskõik mida kanda ja andeks saada, sest nagunii peetakse natuke veidrikeks.

+14
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest käivad teismelised just linnas praegu riides nagu koledad vanamutid, mina veel selliseid mutiriideid kanda ei taha neljakümneselt 🙂

 

+18
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest käivad teismelised just linnas praegu riides nagu koledad vanamutid, mina veel selliseid mutiriideid kanda ei taha neljakümneselt ????

Mida sa siis kannad? Enda noorepõlvemoodi?

+4
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 08.04 16:42; 08.04 17:17; 09.04 10:00; 09.04 10:05; 09.04 15:30; 10.04 11:20; 10.04 21:13; 17.04 11:24; 18.04 16:02; 18.04 16:05; 21.04 16:16; 22.04 16:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

põhimõtteliselt kortsudega 42-aastane.

See on muidugi huvitav info, et mõnel perekoolikal on PÕHIMõTTELISELT kortsud olemas.
Et kohe on selline imelik põhimõte.
Ok, saan aru, kui mõnel on põhimõte, et ei valeta või ei varasta, aga et on ka selliseid põhimõtteid, et kortsud oleks, pole kuulnudki.

Tsekkisin üle ka, ega ma ise ei eksi ja selgus, et mitte: https://www.eki.ee/dict/qs/index.cgi?Q=p%C3%B5him%C3%B5te&F=M
Põhimõte ongi printsiip.

+1
-23
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.04 16:39; 08.04 17:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nabapluusiga on see hea, et kui vähegi sebimiseks läheb saab mees oma käed ilma suurema vaevata rindadele viia ja ei pruugi ümbritsevatele kaaskodanikele silma riivata.

+4
-13
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Mul pole halli aimu ka, mida moekad teismelised kannavad.

Enda teismeline kannab tavalisi teksasid, t-särki, dressipluusi, mis minu hinnangul on ka täiesti tavaline ja kõige peal natuke ebaõnnestunult pikka, aga laiuse poolest parajat jopet. Kõik musta värvi, nagu väike tont, hea, et helkurid on leiutatud.

Ise kannan stretch-teksasid, väga mugavad on, t-särki ja dressipluusi, mis sai kogemata liiga lühike, aga las ta olla. No vöökohast 2 cm allapoole. Ja siis seda paljukirutud Didriksonsi parkat või soojema ilmaga mootorraturhiire nahktagi. Nabapluusi paneksin selga ainult vägivalla ähvardusel ja ma ei suuda isegi ette kujutada inimest, kes peaks vaevuma mind sellist asja kandma sundima.

Jalatsid on mingid… tossu ja matkasaapa vahepealsed asjad, ma ei viitsi minna marki vaatama. Mugavad on ja mitte liiga silmatorkavad. Tumedad.

Ma ei tea, kui kellelgi on kindel ettekujutus, milline on tänapäeva teismelisemood (peale selle, et ma olen isegi sel talvel näinud liiga paljusid lõhkisi teksasid), siis võite mulle lingi visata.

+4
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 08.04 17:25; 08.04 17:26; 08.04 18:25; 09.04 10:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest käivad teismelised just linnas praegu riides nagu koledad vanamutid, mina veel selliseid mutiriideid kanda ei taha neljakümneselt ????

Mida sa siis kannad? Enda noorepõlvemoodi?

Mina vist kannan jah enda noorepõlvemoodi või midagi, mis kõige rohkem sarnaneb sellele, mida siis kanti, kui ma olin vanuses 25+

+6
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 08.04 17:25; 08.04 17:26; 08.04 18:25; 09.04 10:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu meelest käivad teismelised just linnas praegu riides nagu koledad vanamutid, mina veel selliseid mutiriideid kanda ei taha neljakümneselt ????

Mida sa siis kannad? Enda noorepõlvemoodi?

Teismelised tütred kannavad minu noorpõlvemoodi, mis mulle jube tundub (90-ndad), näiteks leidsid mu lapsepõlvekodust minu asju ja läksid peaaegu kaklema nende pärast. Nüüdseks olen ma küll juba enam-vähem harjunud sellega, et mida jubedam hilp minu meelest on, seda kõrgemalt nad seda hindavad. Muuhulgas käivad nad kuskil spetsiaalsetes second-hand poodides ja soetavad sealt suhteliselt kalli hinnaga selliseid hõlste, mida mõni aeg tagasi parmud poe taga kandsid (nüüd millegipärast enam ei kanna eriti, ongi noortele maha müünud ehk?).
Aga mingeid neutraalsemaid asju, millest nad tüdinud on ja enam ei kanna, kasutan küll ise edasi – teksaseid, dressikaid, t-särke jms.

+16
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilusa mustriga puuvillased kleidid on noorte seljas ok, minul tunduks nagu öösärgiga oleks välja tulnud.

Mina kannan küll jätkuvalt ilusa mustriga puuvillaseid kleite ja ei saa aru, miks need peaks minu seljas rohkem öösärgi moodi olema kui 30 aastat tagasi. Mul 80-aastane ema kannab ka ausalt öeldes ilusa mustriga puuvillaseid kleite suvel, ikka täitsa kleidi moodi on. Öösärgi teeb öösärgiks minu arust lihtne lohvakas lõige ja/või kroogitud kaunistused ja võibolla ka teatud lillemuster valgel taustal. Kandja figuuriga sobiv puuvillane kleit on suvel täitsa normaalne riietusese igas eas – kuuma ilmaga on midagi paremat raske leida, pükstega hakkab ju palav, isegi seelikuvärvel on palavaga vastik vastu ihu.

Mind ennast ei häiri, kui keskealised noortemoodi järgivad, täitsa ükskõik, mis vanuses inimesed nende kukepükste ja lohvakate jakkidega vastu tulevad. Ise ei viitsi mingit moodi järgida, mulle meeldivad enda maitse järgi ilusad riided.

+14
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

täispikk hõberebasekasukas,

Kui minu maitse ühtib tiinekatega, siis see ju ainult tore!

Tiinekad vast täna ei soosi enam rebaste tapmist, et sa endale mingi fng kasuka saaks.

Ega minagi soosi, aga see rebane on ammu tapetud ja kasukas saanud. Pluss on see, et tema arvelt ei osta ma iga-aasta naftaga immutatud kangast parkasid.

+12
-11
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.04 16:34; 08.04 16:45; 08.04 18:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:
Anonymous

Teemaalgataja on lootusetult ajast maha jäänud. See, mida sa noorte moeks pead, pole enam ammu noortel moes. Keskealiste tibide mood.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

täispikk hõberebasekasukas,

Kui minu maitse ühtib tiinekatega, siis see ju ainult tore!

Tiinekad vast täna ei soosi enam rebaste tapmist, et sa endale mingi fng kasuka saaks.

Ega minagi soosi, aga see rebane on ammu tapetud ja kasukas saanud. Pluss on see, et tema arvelt ei osta ma iga-aasta naftaga immutatud kangast parkasid.

Ega mina ka ei osta igal aastal uut parkat, see naftaga immutatu (irw) kestab aastakümneid. Oma kasukat pead sa ikka millegagi töötlema, et koid ära ei sööks.

+4
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 08.04 17:25; 08.04 17:26; 08.04 18:25; 09.04 10:08;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 87 )


Esileht Ilu teismeliste mood keskealise seljas – sobib või ei sobi?