Esileht Ilu teismeliste mood keskealise seljas – sobib või ei sobi?

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 87 )

Teema: teismeliste mood keskealise seljas – sobib või ei sobi?

Postitas:

Teismelised tütred kannavad minu noorpõlvemoodi, mis mulle jube tundub (90-ndad), näiteks leidsid mu lapsepõlvekodust minu asju ja läksid peaaegu kaklema nende pärast. Nüüdseks olen ma küll juba enam-vähem harjunud sellega, et mida jubedam hilp minu meelest on, seda kõrgemalt nad seda hindavad. Muuhulgas käivad nad kuskil spetsiaalsetes second-hand poodides ja soetavad sealt suhteliselt kalli hinnaga selliseid hõlste, mida mõni aeg tagasi parmud poe taga kandsid (nüüd millegipärast enam ei kanna eriti, ongi noortele maha müünud ehk?).

Minu omad, kolm teismelist õrnema soo esindajat, läksid eriti ägedalt kaklema maakodus, kuhu aastate jooksul päris palju mittekantavaid riideid eest ära on viidud.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arvates sobib mood mõlemile, nii teismelistele kui keskealistele. Kuid noortele istub odavmood (H&M, Zara jms) ja keskealistele seesama mood, aga lihtsalt kallim (Valentino, Saint Laurent, Rochas jne)

+5
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Miks zara vanematele ei sobi?

+10
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.04 16:26; 08.04 18:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nabapluusidest. Mäletan, kuidas 20 aastat tagasi tegi mulle vanem naiskolleeg märkuse, et ma käivat ainult nabapluusidega. Tegelikkus oli see, et poed müüsid ainult seda, mis hetkel moes oli, ja kuna lühike oli moes, siis pikemaid riideid polnud lihtsalt saadagi. Nii et minu ülipika ülakeha jaoks jah olidki kõik pluusid nii lühikesed, et naba paistis. Praegu on õnneks valikut rohkem ja no see tuunikamood meeldib mulle veel eriti. Tahan öelda, et pika kerega inimese seljas, eriti kui ta ka ebaproportsionaalselt sale on, jäävadki pluusid lühikeseks, see ei pruugi olla taotluslik. Ei pea muidugi silmas rinnahoidja mõõdus nabapluuse, need vast siiski teadlikult soetatud.

+8
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arvates sobib mood mõlemile, nii teismelistele kui keskealistele. Kuid noortele istub odavmood (H&M, Zara jms) ja keskealistele seesama mood, aga lihtsalt kallim (Valentino, Saint Laurent, Rochas jne)

Peaksin raha peale vihane ja väga tõusiklik olema, et mingit Valentinot kanda. Riigikoguliikme kuupalk ühe hõlsti eest. Ma pean seda naeruväärseks, mis siis, et keskiga juba paistab (mõne arust võib-olla juba käes, olen 35).

+16
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen 40, see on vist keskiga. Elan Saksamaal ja istun praegu oma kodulinna ülikooli peahoone ees asuvas pargis ning vahin, mis moodsatel noortel seljas on. Vastus on retuusid. Tüdrukutel on kõigil jalas mingit sorti retuusid, paljudel selllised, millega sporti tehakse. Ülemine ots on sätitud-mukitud, meik, mütsid-sallid sobivad omavahel, kaamlivärvi mantel või jakk, aga vööst allapoole on “tulen trennist”. Jalanõud on ka enamasti sportlikud, aga võivad vabalt ka saapad olla.

Ühekaupa vaadates ei ole midagi, mida minuvanune ka kanda ei saaks, aga korraga selliseid asju minusugune Ida-Euroopa tädi küll selga ei pane. Ma ikka vaatan, et asjad omavahel kokku sobiksid.

Teine põhjus, miks ma aga paljusid noorte asju kanda ei saa, on see, et uuemal ajal ostetud hilbud, eriti nt riidest mantlid ja jakid, näevad kohutavalt viletsad välja. Odav kangas, kortsus, juba eemalt näha, et halvasti õmmeldud, kisub imelikest kohtadest jne. Mina veel mäletan, kui riided korralikult tehtud olid. Üldse ei imesta, et need kossakad mantlid moodi tulid, kui lötakalt seljas ripub, siis vähemalt ei paista välja, kui halvasti istub. Ühesõnaga, mul on softshell…

Vanemad inimesed, muideks, kannavad siin mida ise tahavad, absoluutselt kõike näeb seljas. Ja inimesed väga riietust ei arvusta ka, paljudel ongi jumala savi.

+16
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma neljakümnesena panen ka h ja mmi selga (mul on kvaliteetrõivaid ka). Eelmisel aastal leidsin sealt ilusad 100% linased lüh. püksid. (btw, meil müüdav linane kangas pärineb ka mitte eriti glamuursest  Valgevenest, sest kasvab seal hästi ja leidub neid, kes seal seda teha viitsivad, aga mitte sellest ei tahtnud rääkida). Kleite, särke leian sealt ka ja palju minuvanuseid ostjaidki. Mul tüdrukulik või siis on see poisilik kehaehitus… Sealsed väikesed nr.d (mitte kotid) on täpselt mulle.

Kannan kõike, mis mu seljas kena välja näeb, figuuri ei riku. Mulle on selgeks saanud, missugused lõiked on nn minu omad. Ma ei teagi, mis moes on, kui kotid ja 09ndad, siis olen vist veidi ajast maas või ees… Jumal seda teab…

Üks suvi nägin neid onsi’sid või mis nad on… Väga lüh. püksiosaga, kannikad väljas ja kaelani ükstükk või pükstükk… No sellist ei pane selga, aga see pole enam ammu moes ka.

Teise tiineka kleiti kandsin pool suve. soovitan küll igal ajal mõnd hetkemoe hilpu ka kanda, neid selga proovida, kui mõni asi meeldib, sobib sinu stiiliga, istub selga, tunned, et on mugav, siis toob värskust. (mitte end narriks tehes).

+8
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.04 21:03; 08.04 21:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle väga meeldib praegune mood. Mugav, lohvakas ja soe. Ma kannan.

Oled sale ja pikk? Siis võib täitsa ok olla.

Mina olen lühike ja esiteks on need oversized asjad mulle ikka väga suured (nii, et pole enam mugav selliseid kandes end liigutada) ja teiseks näen ma nendega 20kg raskem välja. Muidu polegi paks, aga kui suure lohvaka kampsuni või pusa selga tõmban, siis näen välja nagu pisike murumuna.

Aga üldiselt pole teismeliste maitselage riietus ilus ei teismeliste ega keskealiste seljas. Kena teismeliste riietus kõlbab kanda ka sama või sarnase figuuriga keskealistel. Koledalt riides teismeline näeb siiski natuke kenam välja kui koledalt riides keskealine, sest noorel inimesel on silmnägu siledam ja värskem.

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arust kantakse absoluutselt kõike… Kotte ja liibukaid koos, tosse mantlitega – mulle on see sõnumiks, et kanna mida tahad, but feel good ja ära õelutse!

+12
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.04 21:03; 08.04 21:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

põhimõtteliselt kortsudega 42-aastane.

See on muidugi huvitav info, et mõnel perekoolikal on PÕHIMõTTELISELT kortsud olemas.

Et kohe on selline imelik põhimõte.

Ok, saan aru, kui mõnel on põhimõte, et ei valeta või ei varasta, aga et on ka selliseid põhimõtteid, et kortsud oleks, pole kuulnudki.

Tsekkisin üle ka, ega ma ise ei eksi ja selgus, et mitte: https://www.eki.ee/dict/qs/index.cgi?Q=p%C3%B5him%C3%B5te&F=M

Põhimõte ongi printsiip.

Ütle veel paar korda “põhimõte”…

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

On kaks riietust mis ei sobi mitte ühelegi inimesele, alates beebieast vanurini: Nabapluus ja lõhkiste põlveotstega teksad!

+3
-13
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.04 23:10; 08.04 23:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mis teil nabapluusi vastu on? ilusa piha korral on see täiesti ok riietus (soojal aastaajal eriti)

+8
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen 50 ja vaatan õudusega tänavapilti, et appi, see minu noorusaastate jube mood on ringiga tagasi! Ainult eresiniseks värvitud silmalauge ja puhvis keemilisi lokke pole veel näinud. See oli üks väga kole mood, mõtlen nüüd 30 aastat hiljem. Ei tea, kas banaani püksid on ka juba moes, või tulemas?

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen 50 ja vaatan õudusega tänavapilti, et appi, see minu noorusaastate jube mood on ringiga tagasi! Ainult eresiniseks värvitud silmalauge ja puhvis keemilisi lokke pole veel näinud. See oli üks väga kole mood, mõtlen nüüd 30 aastat hiljem. Ei tea, kas banaani püksid on ka juba moes, või tulemas?

Tulevad koos nahkhiire varrukatega ja võimendunud patšokkidega tagasi

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.04 23:10; 08.04 23:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

täispikk hõberebasekasukas,

Kui minu maitse ühtib tiinekatega, siis see ju ainult tore!

Tiinekad vast täna ei soosi enam rebaste tapmist, et sa endale mingi fng kasuka saaks.

Ega minagi soosi, aga see rebane on ammu tapetud ja kasukas saanud. Pluss on see, et tema arvelt ei osta ma iga-aasta naftaga immutatud kangast parkasid.

Ega mina ka ei osta igal aastal uut parkat, see naftaga immutatu (irw) kestab aastakümneid. Oma kasukat pead sa ikka millegagi töötlema, et koid ära ei sööks.

Kasukate osas on näha, et sul pole elus kasukat olnud. Mis töötlemine, millest sa räägid? Kvaliteetne naturaalkasukas on igal juhul pikema elueaga kui sinu naftaparkad.

+10
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega mina ka ei osta igal aastal uut parkat, see naftaga immutatu (irw) kestab aastakümneid. Oma kasukat pead sa ikka millegagi töötlema, et koid ära ei sööks.

Tiineka parka kestab aastakümneid? Siis saab temast ju noorteriideid kandev keskealine 😀

+6
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 08.04 16:42; 08.04 17:17; 09.04 10:00; 09.04 10:05; 09.04 15:30; 10.04 11:20; 10.04 21:13; 17.04 11:24; 18.04 16:02; 18.04 16:05; 21.04 16:16; 22.04 16:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arvates sobib mood mõlemile, nii teismelistele kui keskealistele. Kuid noortele istub odavmood (H&M, Zara jms) ja keskealistele seesama mood, aga lihtsalt kallim (Valentino, Saint Laurent, Rochas jne)

Peaksin raha peale vihane ja väga tõusiklik olema, et mingit Valentinot kanda. Riigikoguliikme kuupalk ühe hõlsti eest. Ma pean seda naeruväärseks, mis siis, et keskiga juba paistab (mõne arust võib-olla juba käes, olen 35).

Vihane ei peaks olema, aga sul lihtsalt peaks see raha olema.
Valentino ja Zara vahele jääb veel päris palju hinnaklasse, ka keskealisele naisele sobivaid.

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 08.04 16:42; 08.04 17:17; 09.04 10:00; 09.04 10:05; 09.04 15:30; 10.04 11:20; 10.04 21:13; 17.04 11:24; 18.04 16:02; 18.04 16:05; 21.04 16:16; 22.04 16:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega mina ka ei osta igal aastal uut parkat, see naftaga immutatu (irw) kestab aastakümneid. Oma kasukat pead sa ikka millegagi töötlema, et koid ära ei sööks.

Tiineka parka kestab aastakümneid? Siis saab temast ju noorteriideid kandev keskealine ????

Ei pruugi, vahepeal on ta keskealiste noorepõlveriideid kandev noorinimene ja siis kui see parka uuesti moodi tuleb, siis alles tiinekariideid kandev keskealine. Aga sa ei saa kindel olla- mis siis, kui ei tule?

Nahkhiirevarrukad paistavad jah vaikselt tagasi hiilivat, brr.

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 08.04 17:25; 08.04 17:26; 08.04 18:25; 09.04 10:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

mis teil nabapluusi vastu on? ilusa piha korral on see täiesti ok riietus (soojal aastaajal eriti)

Ma kardan, et ka need ‘body positive’ omad kannavad nabapluusi, olen näinud. mõnel ikka kriitikameel enda suhtes täiesti puudub …

 

 

+6
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 09.04 11:51; 09.04 12:01; 09.04 13:25; 09.04 14:23; 10.04 10:31; 10.04 23:15; 10.04 23:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma neljakümnesena panen ka h ja mmi selga (mul on kvaliteetrõivaid ka). Eelmisel aastal leidsin sealt ilusad 100% linased lüh. püksid. (btw, meil müüdav linane kangas pärineb ka mitte eriti glamuursest Valgevenest, sest kasvab seal hästi ja leidub neid, kes seal seda teha viitsivad, aga mitte sellest ei tahtnud rääkida). Kleite, särke leian sealt ka ja palju minuvanuseid ostjaidki. Mul tüdrukulik või siis on see poisilik kehaehitus… Sealsed väikesed nr.d (mitte kotid) on täpselt mulle.

Kannan kõike, mis mu seljas kena välja näeb, figuuri ei riku. Mulle on selgeks saanud, missugused lõiked on nn minu omad. Ma ei teagi, mis moes on, kui kotid ja 09ndad, siis olen vist veidi ajast maas või ees… Jumal seda teab…

Üks suvi nägin neid onsi’sid või mis nad on… Väga lüh. püksiosaga, kannikad väljas ja kaelani ükstükk või pükstükk… No sellist ei pane selga, aga see pole enam ammu moes ka.

Teise tiineka kleiti kandsin pool suve. soovitan küll igal ajal mõnd hetkemoe hilpu ka kanda, neid selga proovida, kui mõni asi meeldib, sobib sinu stiiliga, istub selga, tunned, et on mugav, siis toob värskust. (mitte end narriks tehes).

Otsisin kord üheks sündmuseks valget kleiti (ma ei kanna valgeid kleite kuna ka minu väga sale keha muutub vähemalt minu hinnangul lumemmeks) teades, et kannan seda vaid korra ehk raha pole mõtet raisata. Läksin esimest korda elus H&M poodi, proovisin umbes 3 erinevat valget kleiti ja nad kõik istusid jubedalt, õmblused kiivas, vöö liiga kõrgel või liiga madalal. Loobusin. Läksin poodi kus tavaliselt shoppan ja sain oma ülihästi istuva valge kleidi kätte, maksis küll u. 200 eur aga oli nagu minu jaoks spetsiaalselt õmmeldud.

Siin ongi vahe H&M ja normaalse kaubamärgi vahel. H&M-ist võid sa kõikide asjaolude kokkulangemisel tõesti saada mingi enamvähem istuva riietuseseme (kvaliteedist hetkel ei räägi) aga kui oled nõus maksma ja ostma inimese kehaehitusele vastavalt konstrueeritud kleidi kvaliteetsest materjalist siis see ka istub su seljas ja näeb hea välja. H&M riided ei näi isegi piltide peal ilusad.

Jah, ühekordseks kasutamiseks (näiteks remonttööde ajaks) võid sealt ju T-särgi osta.

+1
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 09.04 11:51; 09.04 12:01; 09.04 13:25; 09.04 14:23; 10.04 10:31; 10.04 23:15; 10.04 23:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Otsisin kord üheks sündmuseks valget kleiti (ma ei kanna valgeid kleite kuna ka minu väga sale keha muutub vähemalt minu hinnangul lumemmeks) teades, et kannan seda vaid korra ehk raha pole mõtet raisata. Läksin esimest korda elus H&M poodi, proovisin umbes 3 erinevat valget kleiti ja nad kõik istusid jubedalt, õmblused kiivas, vöö liiga kõrgel või liiga madalal. Loobusin. Läksin poodi kus tavaliselt shoppan ja sain oma ülihästi istuva valge kleidi kätte, maksis küll u. 200 eur aga oli nagu minu jaoks spetsiaalselt õmmeldud.

Siin ongi vahe H&M ja normaalse kaubamärgi vahel. H&M-ist võid sa kõikide asjaolude kokkulangemisel tõesti saada mingi enamvähem istuva riietuseseme (kvaliteedist hetkel ei räägi) aga kui oled nõus maksma ja ostma inimese kehaehitusele vastavalt konstrueeritud kleidi kvaliteetsest materjalist siis see ka istub su seljas ja näeb hea välja. H&M riided ei näi isegi piltide peal ilusad.

Jah, ühekordseks kasutamiseks (näiteks remonttööde ajaks) võid sealt ju T-särgi osta.

H&Mil on täesti olemas premium sari, kus leidub kvaliteetseid asju. Mul kašmiirkampsunid on juba mitmendat aastat kasutusel.

Ükskõik, kuidas rahaga olud ka ei ole, ma ei näe ühtegi põhjust, miks vaid üheks sündmuseks 200-eurone kleit osta. Kui istub hästi ja tean, et kannan veel, siis muidugi ostan, aga muidu mitte.

+6
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 08.04 15:29; 09.04 12:21; 21.04 13:29; 22.04 15:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu varateismeline on ka seda “telgi” teed läinud, samas suuremalt jaolt on kõik riided nagu minu teismeea (90ndad) kapist võetud 🙂 Mäletan, et isegi kandsin isa jopesid, dressipluuse (ikkagi firmakad) 😀

Aga mulle tegelikult meeldib ja sobib ka see 90ndate mood. Kivikulu, puhvis varrukad, natuke neooni, veidi kreppe, ok neid suuri neoonroosasid plastmassist kõrvarõngaid ma enam ei kannaks. Ma arvan, et mulle meeldib see mood sp, et lihtsalt need olid nii ägedad ajad, mitte ainult et noor olin, vaid üldse  – Eesti riik hakkas kasvama ja arenema, õhus oli niipalju positiivsust.

Aa teemasse, ka, eks veidi ikka oleneb kuidas välja näed ja mis ringkonnas igapäevaselt viibid, kui ikka padukonservatiiv rahandusministeeriumis, siis vb tiineka riietega tööle ei läheks, mina töötan disaini valdkonnas, kui ma ka kartulikoti selga paneks ja ägeda vöö peale, usun, et oleks “oo, wow nagu”:)

N40 +

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Otsisin kord üheks sündmuseks valget kleiti (ma ei kanna valgeid kleite kuna ka minu väga sale keha muutub vähemalt minu hinnangul lumemmeks) teades, et kannan seda vaid korra ehk raha pole mõtet raisata. Läksin esimest korda elus H&M poodi, proovisin umbes 3 erinevat valget kleiti ja nad kõik istusid jubedalt, õmblused kiivas, vöö liiga kõrgel või liiga madalal. Loobusin. Läksin poodi kus tavaliselt shoppan ja sain oma ülihästi istuva valge kleidi kätte, maksis küll u. 200 eur aga oli nagu minu jaoks spetsiaalselt õmmeldud.

Siin ongi vahe H&M ja normaalse kaubamärgi vahel. H&M-ist võid sa kõikide asjaolude kokkulangemisel tõesti saada mingi enamvähem istuva riietuseseme (kvaliteedist hetkel ei räägi) aga kui oled nõus maksma ja ostma inimese kehaehitusele vastavalt konstrueeritud kleidi kvaliteetsest materjalist siis see ka istub su seljas ja näeb hea välja. H&M riided ei näi isegi piltide peal ilusad.

Jah, ühekordseks kasutamiseks (näiteks remonttööde ajaks) võid sealt ju T-särgi osta.

H&Mil on täesti olemas premium sari, kus leidub kvaliteetseid asju. Mul kašmiirkampsunid on juba mitmendat aastat kasutusel.

Ükskõik, kuidas rahaga olud ka ei ole, ma ei näe ühtegi põhjust, miks vaid üheks sündmuseks 200-eurone kleit osta. Kui istub hästi ja tean, et kannan veel, siis muidugi ostan, aga muidu mitte.

Nojah, tuligi lõpuks välja, et kuna kleit istus suurepäraselt ja oli äärmiselt kvaliteetne ja mugav siis on ka suhteliselt palju kasutust leidnud viimase 3 aasta jooksul… (kasutatud ka vabaõhuüritustel). Kahtlustan, et mitte üksiki H&M valge kleit kolme aastat vastu ei pea ilma värvi muutmata ja kuskilt kiskuma hakkamata.

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 09.04 11:51; 09.04 12:01; 09.04 13:25; 09.04 14:23; 10.04 10:31; 10.04 23:15; 10.04 23:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

täispikk hõberebasekasukas,

Kui minu maitse ühtib tiinekatega, siis see ju ainult tore!

Tiinekad vast täna ei soosi enam rebaste tapmist, et sa endale mingi fng kasuka saaks.

Ega minagi soosi, aga see rebane on ammu tapetud ja kasukas saanud. Pluss on see, et tema arvelt ei osta ma iga-aasta naftaga immutatud kangast parkasid.

Ega mina ka ei osta igal aastal uut parkat, see naftaga immutatu (irw) kestab aastakümneid. Oma kasukat pead sa ikka millegagi töötlema, et koid ära ei sööks.

Kasukate osas on näha, et sul pole elus kasukat olnud. Mis töötlemine, millest sa räägid? Kvaliteetne naturaalkasukas on igal juhul pikema elueaga kui sinu naftaparkad.

Mina ei töötle oma päranduseks saadud naaritsakasukat millegagi. Ühtegi koid ei ole ega auku pole näinud ….

+3
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 09.04 11:51; 09.04 12:01; 09.04 13:25; 09.04 14:23; 10.04 10:31; 10.04 23:15; 10.04 23:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei tea, kas banaani püksid on ka juba moes, või tulemas?

Kui sa mõtled mom jeanse, siis need on juba mitu aastat moes.

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 12 korda. Täpsemalt 08.04 16:42; 08.04 17:17; 09.04 10:00; 09.04 10:05; 09.04 15:30; 10.04 11:20; 10.04 21:13; 17.04 11:24; 18.04 16:02; 18.04 16:05; 21.04 16:16; 22.04 16:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle need HM, Reserved ja muud sellised ei meeldi. Kvaliteet ei ole eriti hea ja minu arust ei ole need ka eriti maitsekad. Tänapäeva teismeliste mood on minu jaoks kohutav.
Ma ise eelistan Sandro Parist, Milly New York-i või Iro-t. Natukene kallimad, aga saab kaua kanda, lisaks on need üsna klassikalised rõivad.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.04 18:01; 10.04 08:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

On kaks riietust mis ei sobi mitte ühelegi inimesele, alates beebieast vanurini: Nabapluus ja lõhkiste põlveotstega teksad!

Lõhkised teksad on väga sexyd. Igaüks ei kanna lihtsalt välja. Nabapluus käib kokku kõrge pihaga pükstega-jälle on asi välja kandmises. Mina pea 50-sena nabapluusi ei kanna, lõhkiseid teksasid on teksadest u. pooled(10 paari).

+7
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 09.04 20:16; 09.04 20:49; 10.04 13:59; 25.04 13:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lõhkised teksad on väga sexyd.

Jah, väga sexyd on tõesti.

Mina ka ei kanna odavkettide asju, sest need ei ole tõesti kvaliteetsed. Ma eelistan rõivaid, mis püsivad ilusad ja on naha vastas mõnusad(Tory Burch, Malo, Edward Achour).

Ma olen küll 30, aga mulle meeldib klassika. Teksapükse ma ei kanna, veel vähem katkiseid.

Aga mida teised kannavad, mulle huvi ei paku.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.04 20:41; 10.04 09:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jah, väga sexyd on tõesti.

Mingi probleem sul?

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 09.04 20:16; 09.04 20:49; 10.04 13:59; 25.04 13:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle need HM, Reserved ja muud sellised ei meeldi. Kvaliteet ei ole eriti hea ja minu arust ei ole need ka eriti maitsekad. Tänapäeva teismeliste mood on minu jaoks kohutav.

Ma ise eelistan Sandro Parist, Milly New York-i või Iro-t. Natukene kallimad, aga saab kaua kanda, lisaks on need üsna klassikalised rõivad.

Vaatasin sinu nimetatud firmad üle- täpselt HM, Reserved ja eriti Zara. Ainult kordi kallimad. Tõenäoliselt ka pisut kvaliteetsemad. Aga nii mitmekordset vahet kui hinnas, küll ei usu.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.04 07:22; 10.04 17:42;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 87 )


Esileht Ilu teismeliste mood keskealise seljas – sobib või ei sobi?