Esileht Ajaviite- ja muud jutud teismeliste sünnipäevad?

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: teismeliste sünnipäevad?

Postitas:
Kägu

Kuidas teil on, kas vanuses 13-15 korraldate veel teie lapsele sünnipäeva või teevad nad seda ise? Meie tüdruk saab järgmisel nädalal 13. Sünnipäeva tahab, aga mida, ei tea. Mina ei oska ka selles vanuses enam midagi pakkuda. Mängutoad on ju läbi käidud, bowlingud-kinod ka.

+1
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Selles vanuses korraldas ikka ise, nt. käisid sõpradega väljas söömas.

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Põgenemistoad, kardirada, ujula, kohe miski ei sobi?

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Muuseumides saab sünnipäevi pidada. Näiteks Kumus on praegu tommy cashi programm, mis võiks selles eas meeldida.

https://kumu.ekm.ee/elamusprogrammid-ja-sunnipaevad/

Kinodes saab ka sünnipäeva pidada. https://www.apollokino.ee/special/birthday

Arvan, et kuna laps praegu ei tea, mida ta tahab ja sünnipäeva siiski tahab, siis võiksite ohjad enda kätte haarata ja talle ikkagi midagi korraldada ise.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu teada kinos ikka filmid vahetuvad mingi aja tagant, kui osa on ise käinud vaatamas siiz valivad kas vaatavad uuesti, puuduvad sealt ja tulevad ainult kinki tooma ja suupistele vōi ei tule sootuks. Pōgenemistube on päris suur hulk, ka väljaspool pealinna. Kindlasti on ka lahendus kuskil väljas grillida ja tsillida.

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma olin vast 3.-4. klassis, kui ena veel midagi “koraldas”, hiljem tegi lihtsalt toidud ja meie tegime omi asju. Igatahes 10-aasta sünnipäeval käisime kõik iseseisvalt ratastega sõitmas ja ujumas ujumas ja see on mulle kuidagi nii hästi meelde jäänud, sest tundsin ennast väga suure ja iseseisvana. Kuna mul suvel sünnipäev, siis sai alati toas söödud ja õues möllatud. Kehva ilmaga lõbustasime ka ennast ise. Maru kummaline mõelda, et 13-aastasele peab midagi veel organiseerima? Tegelikult isegi mõstetav, sest “kingitus peab mahtuma ümbrikusse” ja selle eest peab muidugi ostetud tsirkust ja leiba olema.

+1
-9
Please wait...

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud teismeliste sünnipäevad?