Esileht Pereelu ja suhted Teiste inimeste kehakeele, pilkude, silmavaate jms lugemine

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 71 )

Teema: Teiste inimeste kehakeele, pilkude, silmavaate jms lugemine

Postitas:
Kägu

Vaadake mõne kurjategija silmi, kahtlane, et neil hinge üldse kunagi ongi olnud.

Lugesin seda lauset ühest teisest teemast ja hakkasin mõtlema, et kas ma olen erandlik, mitte piisavalt tähelepanelik, ükskõikne, empaatiavõimetu vms, aga ma pole kunagi suutnud inimesi selliselt lugeda.

Mingi suvalise inimese silmavaade ei ütle mulle päriselt suurt midagi. Minu jaoks ei ole sellist asja nagu tühi pilk näiteks olemas. Silmadega naeratamise tunnen küll ära aga see on ka kõik. Kehakeele lugemist olen proovinud õppida raamatute ja youtube videode abil ja ilmselt mingid põhitõed selgeks saanud, aga see kõik on õpitud, mitte iseenesest tulnud.

Loen palju ilukirjandust ja seal on  mõnikord pikad kirjeldused sellest, kuidas üks inimene (isegi laps) teisi analüüsib ja mingite pisikeste detailide, näoilmete jms põhjal nende iseloomust ja tegelikest kavatsustest jms aru saab ja mõtlen, et kas tõesti enamik teisi inimesi teeb sedasama pidevalt kas siis teadlikult või alateadlikult  ja saab sealt nii palju informatsiooni (nagu raamatutes tavaliselt on) aga mulle jääbki see kõik kättesaamatuks?

Olen oma elus sattunud korduvalt ka halbade inimeste otsa ja toksilisse suhtesse, kus samuti ei saanud ma teise inimese tõelisest olemusest õigel ajal aru.

Kuidas teiega on, kui palju suudate teisi inimesi lugeda ja palju seda teadlikult teete?

+7
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kui ringi vaatad, siis üks suur valetamine ja petmine käib. Igaüks üritab midagi müüa. Isegi peaminister lubab, et kui tema võimule jääb, siis Eesti jääb. Mis jutt see selline on!  Inimene võib kõike rääkida, igasugu teatrit tehakse. Kehakeel ei tõlgenda, ei viitsi teiste probleemidega tegeleda. Pätte on nii palju, et süda läheb pahaks. Valetavad inimesed tõstan kõrvale, vaatan neid tühja pilguga, “surnud” inimesed. Inimene võib ka haiguse tõttu käituda eriliselt. Ja kui palju valetatakse arsti külastades, ennast ei muudeta, ikka arst süüdi!

+2
-11
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kehakeele ja pilgu analüüsimine on minu meelest kaks ise asja. Kehakeelt oskan mina vaadata sellisel tavalisel tasemel, u et inimesel on külm, uni, kardab, on vihane jms. Oma lähedaste pealt saan aru ka valetamisest, nt mu mees üldse ei oska, kohe tuleb äratuntavalt imelik nägu pähe.

Aga selline kurjategijate tühi pilk jms pole minu arvates kuidagi nende hingega seotud, see on lihtsalt, ma ei teagi, füsioloogiline, geneetiline vms. Me näeme neid ju enamasti politseifotodel. Sellised inimesed on sageli kuritarvitanud aastaid alkoholi, narkootikume, elanud vaesuses, neid endid on vbl lapsena väärkoheldud.

Ka geneetilist pärandit ei tasu alahinnata, kuritegevus liigub sageli põlvkondade kaupa edasi, paljud on madala intellektiga, vanemad alkohoolikud jne jne. Sellised inimesed ongi tihti nö kriminaali näoga, juhmi tuima silmavaatega, keha ja mõistus on sõltuvusainetega rikutud või pole neil algusest peale kumbki eriti terve ega tugev olnudki.

Samas on ju palju olnud ka selliseid kurjategijaid, kes teevad täiesti õudseid kujuteldamatuid asju, aga keegi ei kahtlusta midagi. Oma peregi arvab, et tegu on igati toreda ja armsa inimesega, avalikkuse ees on šarmantsed, valetavad kui kulda ja kui lõpuks vahele jäävad, ahmivad kõik õhku, et kuidas see küll võimalik on, et TEMA!

Seega, kui silmavaate põhjal oleks võimalik kuidagi inimese kriminaalseid kalduvusi tuvastada või teada saada, et näe, sellel “pole hinge” vms, siis poleks meil ju ühtegi lahendamata kuritegu ega politseiuurijaid vajagi. On väidetavalt tõesti olemas mingid kavalpead, kes märkavad mingit mikromiimikat inimese näos ja oskavad seda oma sõnul tõlgendada, aga see läheb pigem sinna krimiseriaalide ja esoteerika valdkonda.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

narkootikume

Küsid, kas narkootikume oled tarvitanud, eestlane vastab alati, ei. Lükkad must-valge paberi nina alla, Näete, siin on teie testi tulemus,  positiivne tulemus. Ja ta siis ka ei tunnista,  see on eksitus, see on kellegi teise vastus, see peab olema eksitus jne. jne. Hakkab üks musta valgeks rääkimine. Eestlaste puhul usun vereanalüüsi vastust ja kompuuteruuringut. Muu jutt on õhk ja essuhaisujuttu on palju.

+1
-12
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Elu on näidanud, et pilk võib petta, aga sisetunne mitte kunagi. Kui inimesega koos olles on tunne, et kõik pole nii, kui paistab, siis selgub varem või hiljem, et nii ongi…

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kommentaarist on juba teavitatud

Närvid haiged või midagi tõsisemat? Väga arukas ja hea teemaalgatus üle pika aja!

 

+9
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mina olen naisterahvas ja mul on need n-ö lahked/sõbralikud/hea inimese silmad. On öeldud, et mul on inglinägu jmt. Samas tunnen, et paraku seetõttu on mul tööl ja ka suhetes olnud raskem hakkama saada. Nt ei võeta juhtivale/kõrgemale kohale, kuna pole sellist enesekehtestavat ja vastuvaidlemist mitte taluvat nägu ees. Või üleüldse arvatakse automaatselt, et minust saab kergelt üle sõita. Siis pean võimlema ja ennast kehtestama. Sünnipärane loomus ongi pigem pehmem, aga jah, tunnen, kuidas inimestel tekivad kohe mingid eelarvamused.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Elu on näidanud, et pilk võib petta, aga sisetunne mitte kunagi. Kui inimesega koos olles on tunne, et kõik pole nii, kui paistab, siis selgub varem või hiljem, et nii ongi…

Hea lugu, Googelda: Ema uus prints seksib koduseinte vahel ka lastega.  Koledad lood need meie maa lood!
“PIMEDAD” EMAD: Naised ei usu oma tütarde juttu ahistavast ja ähvardavast kasuisast 

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Elu on näidanud, et pilk võib petta, aga sisetunne mitte kunagi. Kui inimesega koos olles on tunne, et kõik pole nii, kui paistab, siis selgub varem või hiljem, et nii ongi…

Hea lugu, Googelda: Ema uus prints seksib koduseinte vahel ka lastega. Koledad lood need meie maa lood!

“PIMEDAD” EMAD: Naised ei usu oma tütarde juttu ahistavast ja ähvardavast kasuisast

Need on tõepoolest kohutavad lood. Miks arvad, et need mehed on “kurjategija pilguga” või naised sisetunnet kuulasid? Mõlemad on meeleheitest pimedad.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Need on tõepoolest kohutavad lood. Miks arvad, et need mehed on “kurjategija pilguga” või naised sisetunnet kuulasid? Mõlemad on meeleheitest pimedad.

Ei suuda sedagi näha, mis oma koduseinte sees toimub, mis pilgu analüüsist siin üldse rääkida.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Need on tõepoolest kohutavad lood. Miks arvad, et need mehed on “kurjategija pilguga” või naised sisetunnet kuulasid? Mõlemad on meeleheitest pimedad.

Ei suuda sedagi näha, mis oma koduseinte sees toimub, mis pilgu analüüsist siin üldse rääkida.

Miks sa laiendad antud tegusid kogu nais- ja meessoole?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks sa laiendad antud tegusid kogu nais- ja meessoole?

Miks analüüsida teisi, kui meie endi koduseinte vahel elavad pätid. Mis pilku või analüüsi vaja läheb , kui me ei tea isegi seda mitte, kes me ise oleme või kellega koos aega veedame. Ja see endale valetamine ja kiusatused, näed juba kehakaalust ära. Ülekaal on valetamine iseendale.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tühi pilk-lights on, but nobody is in.
Kest nagu on, aga sees pole midagi.
Kehakeelt saab õppida FBI tüüpide käest yt.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üldiselt tabab ikka ära mingi kalgi näoilme, vilavad silmad, halvasti varjatud ärrituse jne. Tavaliselt on neid signaale mitu, mida ise ei teadvusta, see ongi see sisetunne, mis märku annab.

Kui ajakirjanduses mingite retside kohtuprotsessi kajastatakse, siis üldjuhul sa ei peaks neid pildi järgi raamatukoguhoidjaks või muuseumitöötajaks.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja soovitan vaadata politseiintervjuusid mõrvaritega. Neid on hästi palju youtubes. Tavaliselt on inimestel veel see, et hääletoon ja sõnavara valik, vestluse kiirus jne reedab ära, kas malbe naeratuse taga on meeldiv inimene. Kasvõi sõna jaurad/jahud vs ma ei sanyd sinust aru/jaurama asemel kasutada rääkima jne.
Silmad ka, vasakule, silma sisse või üles vaatamine. Naeratamine ainult suu või silmadega jne.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Silmade kissitamine võib tähendada, et miski ei meeldi nt.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Enamus inimesi mängib iga päev kümneid kordi. Õpilased õpivad koolis tegematähelepanelikku nägu, kuigi suur osa neist mõtleb taevas teab millest. Emad naeratlevad ja õrnutsevad oma lastega öösel või hommikul, kuigi tahaks kõik kuradile saata ja MAGADA. Naised ütlevad “oh ei ole hullu, kallis”, kui mees unustab teist korda järjest ära ainsa perekohustuse, mis tal selleks päevaks oli. Näiteks keemilisest mantlid ära tuua. Mehed ütlevad küsimuse peale, et kuidas see kleit meeldib “väga kena oled, armas”, ise mõeldes ainult, et kumb jalkas võidab – Brasiilia või Hispaania. Me näeratame ülemusele, kuigi tahaks tropid kõrva panna ja koju minna. Me küsime kohatud tuttavalt, et kuidas läheb, kuigi me ei taha midagi kuulda tema songast või sissekasvanud küüntest. Me teeme kaugelt sugulase haual pähe külma ja mõtliku näo, ise pika matusekõne ajal mõeldes, et nüüd koju minnes ei tohi unustada kapsast osta ning et loodetavasti õhtune komöödiafilm on hea. Me plaksutame teatris pärast etendust, ise mõeldes, et peateelane mängis eriti halvasti, teistega oli enamvähem.

+15
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Enamus inimesi mängib iga päev kümneid kordi. Õpilased õpivad koolis tegematähelepanelikku nägu, kuigi suur osa neist mõtleb taevas teab millest. Emad naeratlevad ja õrnutsevad oma lastega öösel või hommikul, kuigi tahaks kõik kuradile saata ja MAGADA. Naised ütlevad “oh ei ole hullu, kallis”, kui mees unustab teist korda järjest ära ainsa perekohustuse, mis tal selleks päevaks oli. Näiteks keemilisest mantlid ära tuua. Mehed ütlevad küsimuse peale, et kuidas see kleit meeldib “väga kena oled, armas”, ise mõeldes ainult, et kumb jalkas võidab – Brasiilia või Hispaania. Me näeratame ülemusele, kuigi tahaks tropid kõrva panna ja koju minna. Me küsime kohatud tuttavalt, et kuidas läheb, kuigi me ei taha midagi kuulda tema songast või sissekasvanud küüntest. Me teeme kaugelt sugulase haual pähe külma ja mõtliku näo, ise pika matusekõne ajal mõeldes, et nüüd koju minnes ei tohi unustada kapsast osta ning et loodetavasti õhtune komöödiafilm on hea. Me plaksutame teatris pärast etendust, ise mõeldes, et peateelane mängis eriti halvasti, teistega oli enamvähem.

100% tõde.

+8
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Tuleb jälgida pisidetaile, mida enamik inimesi ei märka. See annab inimese tegelikust olemusest väga selge pildi. Ja pean ennast selles väga heaks, elu on seda korduvalt näidanud.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen ülitundlik inimene, millega kaasneb see, et ma märkan väiksemaidki detaile teiste juures. See ei tähenda absoluutselt, et ma valede inimeste otsa ei satuks.

Lihtsalt foto vaatamine ei ütle mulle suurt midagi, selle põhjal võib ainult oletusi teha ja omistada isikule tundmuse järgi mingisuguseid omadusi, nt kas ta paistab sõbralik. Selle abil saab lihtsalt eelarvamusi luua.

Erinevaid märke hakkan ma alles siis tähele panema, kui ma näen inimest ihusilmaga. Siis ma vaatan, kas, millal, mida ja kuidas ta ütleb, missugust sõnavalikut ta kasutab, milline on tema hääletoon, kehahoiak, liigutused, reaktsioonid ja emotsioonid; kuidas, kuhu, kui pikalt ta vaatab jne. Panen mingite pusletükkide abil kokku, kellega on tegu ning hakkan tema käitumist ja vastuseid ennustama. See kõik toimub automaatselt ja ma ei teadvusta endale, et ma inimesi skaneerin. Ma ei saa sugugi alati korrektset pilti ette, sest palju sõltub sellest, kui tihti/kaua on mul võimalik inimesega koos viibida. Kõige keerulisem on näha nende mustreid, kes valdavad kõrgel tasemel manipuleerimist ja kellel valed tulevad nipsust. Selleks peab inimest juba rohkem tundma, et midagi tuvastama hakata. Lihtsamate, tavaliste inimeste olemus tuleb üsna kiiresti välja.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen see suurte kogemustega seikleja mees, kes eelmisteski teemades on sõna võtnud.

Kord oli ühe abielunaisega juttu, et seikleme ja saame vahepeal kokku, naudime kohustuste vabalt. Olime peale ’mängu’ jutuhoos. Mina pikutasin selili ja tema istus mul kaksiratsi peal. Oli juba ilusa veinipunase sametdressi selga jõudnud panna. Küsis, et kas me nüüdsest enam teistega ei kohtu ja jääme vaid teineteise jaoks? Mina arvasin, et kuna me mõlemad ei ole ju tegelikkuses vabad, siis vahet pole, ei pea olema truu ja kuival. Ja vot, siis ma nägin küll selle naise näost ja kehast, et talle see jutt ei meeldinud. Suunurgad vajusid allapoole ja silmad tõmbusid heledate lokkide varjus nukraks. Ehk, et tema oleks tahtnud enamat- ainult mind ja mitte vabadust. Sellised need naised on- alguses lubavad, et ainult seks aga sisimas ikka tahavad meest endale ja ise ka olla ainult selle ühe päralt.

0
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Erinevaid märke hakkan ma alles siis tähele panema, kui ma näen inimest ihusilmaga. Siis ma vaatan, kas, millal, mida ja kuidas ta ütleb, missugust sõnavalikut ta kasutab, milline on tema hääletoon, kehahoiak, liigutused, reaktsioonid ja emotsioonid; kuidas, kuhu, kui pikalt ta vaatab jne. Panen mingite pusletükkide abil kokku, kellega on tegu ning hakkan tema käitumist ja vastuseid ennustama.

Vaat sellisest oskusest ma puudust tunnengi. Ma võin teoreetiliselt meelde jätta selle, et näiteks suu puudutamine või üles vaatamine tähendab valetamist, aga ma kuidagi ei suuda vestluse ajal neid liigutusi piisavalt skaneerida, analüüsida ja samal ajal normaalset vestlust üleval hoida 😀  Ja isegi kui proovin, siis hakkan samal ajal endas juba kahtlema, et kas see ikka on nii nagu ma arvan, kuidas oleks õige reageerida ja kuna see kõik tekitab segadust, siis selleks et adekvaatset vestlust pidada, siis lülitan ennast selles osas nagu välja hoopis 🙁

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siis ma vaatan, kas, millal, mida ja kuidas ta ütleb, missugust sõnavalikut ta kasutab, milline on tema hääletoon, kehahoiak, liigutused, reaktsioonid ja emotsioonid; kuidas, kuhu, kui pikalt ta vaatab jne.

Ja tema mõtleb, et mida see loll jõllitab. Mingi taskupsühholoog vist.
Ma soovitaksin tunnetada tervikut, aga mitte pingsalt jälgida, kui kaua ta vaatab külmkappi võrreldes lillevaasiga või kuhu ta kinganinad on suunatud või kas ta kummardub ettepoole või mille peale noogutab. Need žestid-poosid-silmavaated kõik on õpitavad ja targal inimesel on väga lihtne selliseid “ma näen inimesi läbi” tüüpe ninapidi vedada.

Kui ei oleks neid selliseid isehakanud inimestetundjaid ülilihtne oma häält, kõnemaneeri ja kehakeelt jms muutes petta, siis poleks suurepäraseid rahvajuhte, supertasemel müügimehi, rahustavaid psühhoterapeute, austatud vaimulikke, karismaatilisi seminaril esinejaid, austusttekitavaid firmajuhte, ülimeeldivaid arste, südamlikke ülemusi, pärast kolmetunnist kontserti fännidele autogrammide andmist nautivaid artiste, lohutavaid matusetalitajaid jne. Ja kindlasti poleks ühtki usutavat rolli mitte ühegi näitleja esituses. Nad kõik on süstemaatiliselt tegelenud sellega, kuidas vestelda, kuidas kuulata, kus oma käsi hoida ja kuhu vaadata ning mis hääletooniga mida rääkida.

Aga näe – me kõik oleme suutelised ära petma teisi inimesi. See on ammu teada, et ära petta võid kas mõnda inimest kogu aeg või kõiki inimesi mõnda aega. Alati. Agamitte kunagi kõiki in9mesi kogu aeg. Ja seda mitte seepärast, et teised näeksid omandatud käitumisoskused või teeskluse läbi. Ei. Seepärast, et roll läheb meelest ära.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siis ma vaatan, kas, millal, mida ja kuidas ta ütleb, missugust sõnavalikut ta kasutab, milline on tema hääletoon, kehahoiak, liigutused, reaktsioonid ja emotsioonid; kuidas, kuhu, kui pikalt ta vaatab jne.

Ja tema mõtleb, et mida see loll jõllitab. Mingi taskupsühholoog vist.

Ma soovitaksin tunnetada tervikut, aga mitte pingsalt jälgida, kui kaua ta vaatab külmkappi võrreldes lillevaasiga või kuhu ta kinganinad on suunatud või kas ta kummardub ettepoole või mille peale noogutab. Need žestid-poosid-silmavaated kõik on õpitavad ja targal inimesel on väga lihtne selliseid “ma näen inimesi läbi” tüüpe ninapidi vedada.

Kui ei oleks neid selliseid isehakanud inimestetundjaid ülilihtne oma häält, kõnemaneeri ja kehakeelt jms muutes petta, siis poleks suurepäraseid rahvajuhte, supertasemel müügimehi, rahustavaid psühhoterapeute, austatud vaimulikke, karismaatilisi seminaril esinejaid, austusttekitavaid firmajuhte, ülimeeldivaid arste, südamlikke ülemusi, pärast kolmetunnist kontserti fännidele autogrammide andmist nautivaid artiste, lohutavaid matusetalitajaid jne. Ja kindlasti poleks ühtki usutavat rolli mitte ühegi näitleja esituses. Nad kõik on süstemaatiliselt tegelenud sellega, kuidas vestelda, kuidas kuulata, kus oma käsi hoida ja kuhu vaadata ning mis hääletooniga mida rääkida.

Aga näe – me kõik oleme suutelised ära petma teisi inimesi. See on ammu teada, et ära petta võid kas mõnda inimest kogu aeg või kõiki inimesi mõnda aega. Alati. Agamitte kunagi kõiki in9mesi kogu aeg. Ja seda mitte seepärast, et teised näeksid omandatud käitumisoskused või teeskluse läbi. Ei. Seepärast, et roll läheb meelest ära.

Ma arvan, et inimesi jälgitakse siis, kui. Nad ei tea, mitte avalikult. Meie, kes loeme inimesi nagu raamatut ja hindame kaane alusel õigesti, on vähe.

0
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meie, kes loeme inimesi nagu raamatut ja hindame kaane alusel õigesti, on vähe.

Neid, kes arvavad, et kaane järgi suudavad raamatu üle otsustada ja veel õigesti, on tõesti õnneks vähe. Enamikul siiski on säilinud mingi enesekriitika.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siis ma vaatan, kas, millal, mida ja kuidas ta ütleb, missugust sõnavalikut ta kasutab, milline on tema hääletoon, kehahoiak, liigutused, reaktsioonid ja emotsioonid; kuidas, kuhu, kui pikalt ta vaatab jne.

Ja tema mõtleb, et mida see loll jõllitab. Mingi taskupsühholoog vist.

Ma soovitaksin tunnetada tervikut, aga mitte pingsalt jälgida, kui kaua ta vaatab külmkappi võrreldes lillevaasiga või kuhu ta kinganinad on suunatud või kas ta kummardub ettepoole või mille peale noogutab. Need žestid-poosid-silmavaated kõik on õpitavad ja targal inimesel on väga lihtne selliseid “ma näen inimesi läbi” tüüpe ninapidi vedada.

Kole lugu küll, kui loetakse valikuliselt ja mitte tähelepanuga. See hõlmab ka seda, et lugeja saab aru, mis on kommentaari põhiidee.

Ma alustasin oma lauset sellega, et olen ülitundlik inimene. Kuidas me infot tavapärasest erinevalt töötleme, saab igaüks huvi korral ise uurida, see pole hetkel teema. Ma märkan asju nii kiiresti, et ma ei pea selleks kedagi jõllitama. Ja nagu ma veel ütlesin, pole analüüs teadlik. See ei sõltu minu tahtmisest.

Minu jutu mõte oli selles, et isegi minusugune, kes tajub ka vaevumärgatavaid nüansse, ei suuda alati adekvaatset pilti inimesest kokku panna. Ma ei leia, et keskmine inimene peaks suutma kõiki läbi näha ja arvama, et vastasel juhul on temaga midagi valesti. Normaalne ongi keskenduda olulisele, mitte konstantselt analüüsida detaile.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

olen ülitundlik inimene

Oi püha taevas küll, kui palju neid on elumeri mu ette pühkinud. Tavaliselt on nad kordi külmemad ja tahumatumad kui need, kes ennast ei esitle kui eriti tundlikke ja läbinägelikke inimesi. Enamasti on nad lihtsalt ärevad.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Neid, kes arvavad, et kaane järgi suudavad raamatu üle otsustada ja veel õigesti, on tõesti õnneks vähe. Enamikul siiski on säilinud mingi enesekriitika.

Oh jumal, ma juba 15a tagasi läksin inimestega tülli, kui oma arvamust avaldasin. Hiljem tuli alati välja, et mul oli õigus. See oskus pole kusagile kadunud. Kui inimene on seest mäda, siis miski hoiatab (instinkt vms) eelpool on ka sellest instinktist räägitud. Näiteks sinusugused kriitikud ongi just need, kes mu näidet kinnitavad.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Neid, kes arvavad, et kaane järgi suudavad raamatu üle otsustada ja veel õigesti, on tõesti õnneks vähe. Enamikul siiski on säilinud mingi enesekriitika.

Oh jumal, ma juba 15a tagasi läksin inimestega tülli, kui oma arvamust avaldasin. Hiljem tuli alati välja, et mul oli õigus. See oskus pole kusagile kadunud. Kui inimene on seest mäda, siis miski hoiatab (instinkt vms) eelpool on ka sellest instinktist räägitud. Näiteks sinusugused kriitikud ongi just need, kes mu näidet kinnitavad.

Eneseveenmise oskus on sul hea. Kahjuks ei ole seni eriti usutav. Selle usutavuse osas võiksid natuke mõtiskleda ja peegli ees harjutada. Isegi kui sa oled nii pagana tundlik, siis tark ja emotsionaalselt haritud ning tundlik inimene ei tee ei anonüümses ega isikustatud seltskonnas mitte iialgi etteastet oma IQst, EQst, läbinägelikkusest, inimestetundmisest, kasvõi maalikunsti või seente tundmise oskusest ega esitle seda oma superpowerina. See on naeruväärne.
PS enesekriitik ei peaks su leksikonis olema negatiivne sõna.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eneseveenmise oskus on sul hea. Kahjuks ei ole seni eriti usutav. Selle usutavuse osas võiksid natuke mõtiskleda ja peegli ees harjutada. Isegi kui sa oled nii pagana tundlik, siis tark ja emotsionaalselt haritud ning tundlik inimene ei tee ei anonüümses ega isikustatud seltskonnas mitte iialgi etteastet oma IQst, EQst, läbinägelikkusest, inimestetundmisest, kasvõi maalikunsti või seente tundmise oskusest ega esitle seda oma superpowerina. See on naeruväärne.
PS enesekriitik ei peaks su leksikonis olema negatiivne sõna.

Mina ei pea usutav olema. Ma ei pea midagi tõestama.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 71 )


Esileht Pereelu ja suhted Teiste inimeste kehakeele, pilkude, silmavaate jms lugemine