Esileht Pereelu ja suhted Teiste inimeste kehakeele, pilkude, silmavaate jms lugemine

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 71 )

Teema: Teiste inimeste kehakeele, pilkude, silmavaate jms lugemine

Postitas:
Kägu

Mõned inimesed on lihtsamini loetavad, aga mitte kunagi ei suhtu neisse kuidagi erinevalt enne kui minu sisetunne 100% kindel on. Seda seetõttu, et ma ise annan tihtipeale inimestele selliseid signaale, mida ma ei sooviks. Mul on keskendunud olles tihti külm kortsus ja olen väga palju kuulnud, kuidas ma koguaeg üleoleva või põlgliku näoga olen. Alles hiljuti üks uus kolleeg avaldas arvamust, et ma olen tõenäoliselt mingi dramaqueen. Ja tegelikult olen ma väga rahulik inimene, kes väldib alati igasuguseid draamasid. Kohati isegi liiga rahulik. Mu nägu on lihtsalt selline, mis paljudele ei sobi.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Erinevaid märke hakkan ma alles siis tähele panema, kui ma näen inimest ihusilmaga. Siis ma vaatan, kas, millal, mida ja kuidas ta ütleb, missugust sõnavalikut ta kasutab, milline on tema hääletoon, kehahoiak, liigutused, reaktsioonid ja emotsioonid; kuidas, kuhu, kui pikalt ta vaatab jne. Panen mingite pusletükkide abil kokku, kellega on tegu ning hakkan tema käitumist ja vastuseid ennustama.

Vaat sellisest oskusest ma puudust tunnengi. Ma võin teoreetiliselt meelde jätta selle, et näiteks suu puudutamine või üles vaatamine tähendab valetamist, aga ma kuidagi ei suuda vestluse ajal neid liigutusi piisavalt skaneerida, analüüsida ja samal ajal normaalset vestlust üleval hoida ???? Ja isegi kui proovin, siis hakkan samal ajal endas juba kahtlema, et kas see ikka on nii nagu ma arvan, kuidas oleks õige reageerida ja kuna see kõik tekitab segadust, siis selleks et adekvaatset vestlust pidada, siis lülitan ennast selles osas nagu välja hoopis ????

Seda kõike pole üldse vaja teada. Vaata ja kuula seda, mis jääb sõnade taha ja vahele.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ükskord juhtus küll imelik lugu. Mõtlesin ühest asjast teatud moodi. Kellegagi seda ei arutanud. Helistas siis minu ämm ja hakkas siis rääkima minuga täpselt samast asjast, ja täpselt sama moodi nagu ma olin endamisi mõelnud. Sellest ajast alates olen alati proovinud aru saada, kas mõeldav mõte on ikka minu enda oma või tunnetan ma teiste omi nii hästi, et isegi sõnad kattuvad.

Tavaliselt lähtun sisetundest. Usaldan seda kõige rohkem.

 

+4
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ükskord juhtus küll imelik lugu. Mõtlesin ühest asjast teatud moodi. Kellegagi seda ei arutanud. Helistas siis minu ämm ja hakkas siis rääkima minuga täpselt samast asjast, ja täpselt sama moodi nagu ma olin endamisi mõelnud. Sellest ajast alates olen alati proovinud aru saada, kas mõeldav mõte on ikka minu enda oma või tunnetan ma teiste omi nii hästi, et isegi sõnad kattuvad.

Ja ülejäänud 100k korda ei pane täppi.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen see suurte kogemustega seikleja mees, kes eelmisteski teemades on sõna võtnud.

Kord oli ühe abielunaisega juttu, et seikleme ja saame vahepeal kokku, naudime kohustuste vabalt. Olime peale ’mängu’ jutuhoos. Mina pikutasin selili ja tema istus mul kaksiratsi peal. Oli juba ilusa veinipunase sametdressi selga jõudnud panna. Küsis, et kas me nüüdsest enam teistega ei kohtu ja jääme vaid teineteise jaoks? Mina arvasin, et kuna me mõlemad ei ole ju tegelikkuses vabad, siis vahet pole, ei pea olema truu ja kuival. Ja vot, siis ma nägin küll selle naise näost ja kehast, et talle see jutt ei meeldinud. Suunurgad vajusid allapoole ja silmad tõmbusid heledate lokkide varjus nukraks. Ehk, et tema oleks tahtnud enamat- ainult mind ja mitte vabadust. Sellised need naised on- alguses lubavad, et ainult seks aga sisimas ikka tahavad meest endale ja ise ka olla ainult selle ühe päralt.

Lausa heledad lokid olid? Nii ilus. Ja nii kurb. Teen sulle mõttes pai!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meie, kes loeme inimesi nagu raamatut ja hindame kaane alusel õigesti, on vähe.

Neid, kes arvavad, et kaane järgi suudavad raamatu üle otsustada ja veel õigesti, on tõesti õnneks vähe. Enamikul siiski on säilinud mingi enesekriitika.

Mina suudan. Ma ei suuda ilmselt väga kindlalt öelda, mis inimesega tegu nagu üldises plaanis ja see mind ei huvita ka. Aga ma suudan 95%liselt öelda kohe, kuidas mul selle inimesega klapib. Igas suhtes, kuni pangatellerini või hambaarstini välja. Ja üldiselt ma ei eksi. Aga mõistagi ei ole selles midagi müstilist, sest meie seas on ka inimesed, kel on absoluutne kuulmine, fotograafiline mälu ja muud näiteks jälle minu jaoks arusaamatud võimed.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Manipuleerimine on huvitav. Nõukaajal olid ülikoolis suulised eksamid. Mul õnnestus mitu korda õppejõud ise vastama panna, jutustas ja jutustas, lõpuks pani enda jutule hinde ka.
Tänaval suutsin pilguga ees kõndijaid taha vaatama panna ja vastu tulijaid komistama.

0
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tänaval suutsin pilguga ees kõndijaid taha vaatama panna ja vastu tulijaid komistama.

Ega see ei saanud olla mitte +1 kraadi libedust, mis jalad uisutama paneb?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen see, inimene, kes inimese pilgust, kehakeelest, väljaöeldud juhuslikest sõnadest ja mõtetest panen kiiresti kokku inimese portree. See on ilmselt tõesti mingi kirjanduslik andekus.

Kasu pole mul sellest andest aga mitte vähimatki, sest raha sellise analüüsioskuse eest ei maksta. Olen ise kirjandusõpetaja, kuid kooliski pole mul selle analüüsioskusega midagi peale hakata, sest õpilased ei taha enam inimestesse ega maailma süveneda.

Oleme sisenemas kohutavasse julmuse, tuimuse ja rumaluse ajajärku.

+3
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ükskord juhtus küll imelik lugu. Mõtlesin ühest asjast teatud moodi. Kellegagi seda ei arutanud. Helistas siis minu ämm ja hakkas siis rääkima minuga täpselt samast asjast, ja täpselt sama moodi nagu ma olin endamisi mõelnud. Sellest ajast alates olen alati proovinud aru saada, kas mõeldav mõte on ikka minu enda oma või tunnetan ma teiste omi nii hästi, et isegi sõnad kattuvad.

Ja ülejäänud 100k korda ei pane täppi.

Kirjas oligi, et ühel korral nii oli. Polnud kirjas, et 100 korda oli.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kirjas oligi, et ühel korral nii oli. Polnud kirjas, et 100 korda oli.

100 tuhat korda. Point on – see ei tööta. Mis aga töötab. Keegi imestas, et Andrew Tate’i saab ala paari lause või larhvi järgi hinnata. Saab küll hinnata ainult paari lause põhjal inimest.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Samas see, kes tappis oma lapsed ära, teda küll poleks hinnata suutnud. https://www.dailymail.co.uk/news/article-11728009/Lindsay-Clancy-psychiatrist-says-flat-board-wondering-whats-going-on.html

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

100 tuhat korda. Point on – see ei tööta. Mis aga töötab. Keegi imestas, et Andrew Tate’i saab ala paari lause või larhvi järgi hinnata. Saab küll hinnata ainult paari lause põhjal inimest.

Keda see Tate huvitab. Igas teemas Tate ja Tate.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Keda see Tate huvitab. Igas teemas Tate ja Tate.

Ma ei tea, ma ise seda teemat ei kommenteeri. Kui kinni võeti, siis lugesin, kes see Tate on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ei pea usutav olema. Ma ei pea midagi tõestama

Millegipärast sa seda siiski kangesti üritad. Mitte eriti veenvalt.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No kirjanduses on selline sisemaailma ja sees toimuva kirjeldus lihtsalt hädavajalik, sest muidu jääks tegelaste siseelu kirjeldamine poolikuks või halvasti põhjendatuks. See ei tähenda, et tavaelus reaalses olukorras midagi sellist pidevalt toimub.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kehakeelt on võimalik lugeda, kuid siis ei tohi endal enne olla eelarvamuskinnitust, mille järgi sa usud midagi ja loed välja ainult seda kinnitavaid märke, mida sa ise usud. Näiteks, kui sulle tegelikult meeldib näiteks töökaaslane, siis kui sa kannatad eelarvamuskinnituse all, siis sa loed ainult neid märke tema kehakeelest, silmadest ja lausetest, mis kinnitavad sulle, et ta meeldib sulle ja sa hakkad arvama, et meeldid talle samuti. See ei pruugi olla aga tõsi, sa ei pruugi talle meeldida, sa lihtsalt eirad märke, mis näitavad vastupidist.

 

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ole vaja mingit kehakeelt lugeda. Suhtu igasse inimesse kui petjasse ja igasse voodiseiklusesse kui hivi nii kaua kui teisiti tõestatakse. Tõesta et sa ei ole valetaja ja must-valge tervisetõend, et sa ei ole haige. Tõesta! keegi ei pea uskuma lihtsalt sõnu. Sõnad on õhk.

0
-7
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mina olen see, inimene, kes inimese pilgust, kehakeelest, väljaöeldud juhuslikest sõnadest ja mõtetest panen kiiresti kokku inimese portree. See on ilmselt tõesti mingi kirjanduslik andekus.

Samasugused inimesed, enda sõnul andekad inimestelugejad, on minu portreed ikka väga halvasti kokku pannud. Aga jäägu neile siis ettekujutus, et neil on mingi anne.

99% inimesi, kellega tutvun ja suhtlen juba mitu kuud või isegi aastaid, arvavad, et ma olen väga hea autojuht. Kui küsida, et miks nad seda arvasid, siis vastuseks on, et ma olevat nii konkreetne, reeglitest ja viisakusest lugupidav ja äärmiselt tähelepanelik. Väga imestavad, kui selgub, et vastupidi. Mind on kahes autokoolis palutud mitte enam eales üritadagi lube teha, sest ühes ma sõitsin õppesõiduautiga kaks korda erinevate õpetajatega, kes ei jõudnud reageerida, vastu posti ja teises hakkasin sõidu ajal tagaistmelt käekotist midagi otsima. Ise roolis.

99% samadest inimestest arvab, et olen tehnilise eriala inimene. Kui küsida, et miks seda arvad, siis öeldakse, et sul on alati kõik nii loogiline ja konkreetne ning täpne. Sa tead lahendusi, analüüsid ja sünteesid. Tegelikult ei ole minu õpitud erialast udusemat eriala olemas ja minust udusemat inimest olemas. Näiteks mulle ei saa isegi minu enda maja võtit anda, sest kaotan selle kohe ära. Kindaid, salli ja mütsi kohe kindlasti ei ole mõtet hankida. Ma ei tea oma telefoninumbrit. Ma ei tea oma mehe telefoninumbrit. Ammugi ei saa mulle usaldada arvete maksmist, sest pole seda kunagi teinud ja ei kavatsegi. Ma ei tea oma kabineti numbrit ja iga päev kontoris sõidan vähemalt korra liftiga valele korrusele.
See, et ma tööasjus tean igat detaili ja igale probleemile lahendust ja ei eksi kunagi, on ainult tööasjus. Mujal ma enamasti jään kas kempsu kinni või sõidan Paide asemel Pärnusse või lähen koju minnes jala mingi suvalise maja 8. korrusele, kuigi elan hoopis mujal ja eramajas. Seega mind ei lasegi abikaasa järelvalveta kuskile kaugemale kui oma õu 🙂 , kui õige pisut liialdada.

Inimesed, ka 99% arvavad, et ma olen pehme loomuga ja rahulik inimene. No kuna mul on lahke silmavaade ja kerge naeratus. Tegelikult on mul enamasti inimestest siiber ja kerge naeratus on selle inimese vastu sisemise iroonia ja isegi põlguse peegeldus. Needsamad inimesed peavad mind allaheitlikuks ja mahedaks. Täpselt nii kaua kuni saavad aru, et ma olen mahe nendega ainult seepärast, et mul on neist sügavalt kama. Mida ikka ennast kehtestada mingi jobuga. Pärleid sigade ette.

99% inimestest arvavad peale vaadates, et olen kõva tervisesportlane ja kipuvad minuga rääkima trennidest ja spordirõivastest. Tegelikult pole ma elu sees ühtki laternapostivahetki jooksnud (jah, ka koolis sain õpetajad manipuleeritud kõrvale jätma) ja usun, et kümme kükki on maksimum, mis elus on tehtud ja needki kingade jalgapanekuks.

Kui on väljasõit, tahab suur osa inimestest minuga ühte tuppa, sest ma näin nii ratsionaalne, rahulik ja meeldiv ja ei hakka öösel kella viieni jooma ning minuga saab näiteks koos karbist poesalatit vohmida ja telkust mingit seepi vaadata. Aga reaalis on minuga võõramal inimesel samas toas olla rist ja viletsus, sest ma olen pirtspekk, peenutseja, vaikija ja egoist – keeran temperatuuri kohe 17 kraadi peale ning teleka kinni ja kui teine sellega ei lepi, võtan oma kodinad kokku ja maksan endale teise toa. Lähedasemad inimesed lihtsalt keelduvad minuga samas toas olemast. Peale abikaasa.

Need inimestelugejad on naljakad oma uskumuses.

Ja nii edasi ja nii edasi.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Need inimestelugejad on naljakad oma uskumuses.

Nii ta on, inimesed kalduvad arvama, et nad tunnevad väga hästi inimesi ja ei eksi selles kunagi. Samal ajal psühhiaatrid, psühholoogid, politseinikud, kes on märkide lugemist spetsiaalselt õppinud, mõni neist on seda 40 aastat harjutanud ja nemad ei väida kunagi midagi sellist. Mitte kunagi pole võimalik ühegi inimese käitumist 100 protsenti ette ennustada ega kedagi 100 protsenti tunda. Alati võib olla ülatusi.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Need inimestelugejad on naljakad oma uskumuses.

Nii ta on, inimesed kalduvad arvama, et nad tunnevad väga hästi inimesi ja ei eksi selles kunagi. Samal ajal psühhiaatrid, psühholoogid, politseinikud, kes on märkide lugemist spetsiaalselt õppinud, mõni neist on seda 40 aastat harjutanud ja nemad ei väida kunagi midagi sellist. Mitte kunagi pole võimalik ühegi inimese käitumist 100 protsenti ette ennustada ega kedagi 100 protsenti tunda. Alati võib olla ülatusi.

No nende kehakeele “ekspertide” kohta tuleb see video meelde: https://youtu.be/9pby8L3aIww

Ilmselt on inimestel enamasti ikka luulud selle kehakeele jm osas. Hiljuti vaatasin üht videot, kus naine rääkis, et sokutas oma sõbra sõbrannale peigmeheks. Mees aga osutus seaks ja oli üldse jube suhe. Võiks arvata, et sõpra ikka tunned ning turvaline valik.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siin värksem video kehakeele lugemisest ja nende n-ö kehakeele “ekspertide” käitumisega/arvamistega seotud ohtudest: https://youtu.be/1feWXwuA6pE

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Inimestele ikka meeldib endale mõni erakordne anne külge mõelda. Kuidas sa ikka oled selline hall keskmine, seda oleks endale valus tunnistada. Kes arvab, et ta on avastamata talent muusika või kirjanduse alal. Kes arvab, et on erakordselt tundlik. Kes kuulutab, et kuulub käputäie inimeste sekka, kel on õnn lugeda teisi kui raamatut, sest selline erakordne talent.

Muidugi on olemas erinevaid inimesi, aga need ei käi pajatamas, kui erakordsed võimed neil on. Mul on näiteks sugulane, kes pärast kohutavat liiklusõnnetust ja peapõrutust hakkas maitsma numbreid ja värvid võtsid ruumilise kuju. Näiteks ütled talle oma telefoninumbri ja näed, et kirtsutab kergelt nina. Ainult väga-väga lähedastele ütleb ta, et su telefoninumber ju maitseb rõvedalt. Miks sa numbrit ära ei vaheta, see maitseb ju kui kokku keedetud suitsukana-marmelaad-marmelaad-sinep-heeeringas-sefiir-keedupekk. Öäk.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen see, inimene, kes inimese pilgust, kehakeelest, väljaöeldud juhuslikest sõnadest ja mõtetest panen kiiresti kokku inimese portree. See on ilmselt tõesti mingi kirjanduslik andekus.

Samasugused inimesed, enda sõnul andekad inimestelugejad, on minu portreed ikka väga halvasti kokku pannud. Aga jäägu neile siis ettekujutus, et neil on mingi anne.

99% inimesi, kellega tutvun ja suhtlen juba mitu kuud või isegi aastaid, arvavad, et ma olen väga hea autojuht. Kui küsida, et miks nad seda arvasid, siis vastuseks on, et ma olevat nii konkreetne, reeglitest ja viisakusest lugupidav ja äärmiselt tähelepanelik. Väga imestavad, kui selgub, et vastupidi. Mind on kahes autokoolis palutud mitte enam eales üritadagi lube teha, sest ühes ma sõitsin õppesõiduautiga kaks korda erinevate õpetajatega, kes ei jõudnud reageerida, vastu posti ja teises hakkasin sõidu ajal tagaistmelt käekotist midagi otsima. Ise roolis.

99% samadest inimestest arvab, et olen tehnilise eriala inimene. Kui küsida, et miks seda arvad, siis öeldakse, et sul on alati kõik nii loogiline ja konkreetne ning täpne. Sa tead lahendusi, analüüsid ja sünteesid. Tegelikult ei ole minu õpitud erialast udusemat eriala olemas ja minust udusemat inimest olemas. Näiteks mulle ei saa isegi minu enda maja võtit anda, sest kaotan selle kohe ära. Kindaid, salli ja mütsi kohe kindlasti ei ole mõtet hankida. Ma ei tea oma telefoninumbrit. Ma ei tea oma mehe telefoninumbrit. Ammugi ei saa mulle usaldada arvete maksmist, sest pole seda kunagi teinud ja ei kavatsegi. Ma ei tea oma kabineti numbrit ja iga päev kontoris sõidan vähemalt korra liftiga valele korrusele.

See, et ma tööasjus tean igat detaili ja igale probleemile lahendust ja ei eksi kunagi, on ainult tööasjus. Mujal ma enamasti jään kas kempsu kinni või sõidan Paide asemel Pärnusse või lähen koju minnes jala mingi suvalise maja 8. korrusele, kuigi elan hoopis mujal ja eramajas. Seega mind ei lasegi abikaasa järelvalveta kuskile kaugemale kui oma õu ???? , kui õige pisut liialdada.

Inimesed, ka 99% arvavad, et ma olen pehme loomuga ja rahulik inimene. No kuna mul on lahke silmavaade ja kerge naeratus. Tegelikult on mul enamasti inimestest siiber ja kerge naeratus on selle inimese vastu sisemise iroonia ja isegi põlguse peegeldus. Needsamad inimesed peavad mind allaheitlikuks ja mahedaks. Täpselt nii kaua kuni saavad aru, et ma olen mahe nendega ainult seepärast, et mul on neist sügavalt kama. Mida ikka ennast kehtestada mingi jobuga. Pärleid sigade ette.

99% inimestest arvavad peale vaadates, et olen kõva tervisesportlane ja kipuvad minuga rääkima trennidest ja spordirõivastest. Tegelikult pole ma elu sees ühtki laternapostivahetki jooksnud (jah, ka koolis sain õpetajad manipuleeritud kõrvale jätma) ja usun, et kümme kükki on maksimum, mis elus on tehtud ja needki kingade jalgapanekuks.

Kui on väljasõit, tahab suur osa inimestest minuga ühte tuppa, sest ma näin nii ratsionaalne, rahulik ja meeldiv ja ei hakka öösel kella viieni jooma ning minuga saab näiteks koos karbist poesalatit vohmida ja telkust mingit seepi vaadata. Aga reaalis on minuga võõramal inimesel samas toas olla rist ja viletsus, sest ma olen pirtspekk, peenutseja, vaikija ja egoist – keeran temperatuuri kohe 17 kraadi peale ning teleka kinni ja kui teine sellega ei lepi, võtan oma kodinad kokku ja maksan endale teise toa. Lähedasemad inimesed lihtsalt keelduvad minuga samas toas olemast. Peale abikaasa.

Need inimestelugejad on naljakad oma uskumuses.

Ja nii edasi ja nii edasi.

A’  millal raamat ilmub?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Inimestele ikka meeldib endale mõni erakordne anne külge mõelda. Kuidas sa ikka oled selline hall keskmine, seda oleks endale valus tunnistada. Kes arvab, et ta on avastamata talent muusika või kirjanduse alal. Kes arvab, et on erakordselt tundlik. Kes kuulutab, et kuulub käputäie inimeste sekka, kel on õnn lugeda teisi kui raamatut, sest selline erakordne talent.

Muidugi on olemas erinevaid inimesi, aga need ei käi pajatamas, kui erakordsed võimed neil on. Mul on näiteks sugulane, kes pärast kohutavat liiklusõnnetust ja peapõrutust hakkas maitsma numbreid ja värvid võtsid ruumilise kuju. Näiteks ütled talle oma telefoninumbri ja näed, et kirtsutab kergelt nina. Ainult väga-väga lähedastele ütleb ta, et su telefoninumber ju maitseb rõvedalt. Miks sa numbrit ära ei vaheta, see maitseb ju kui kokku keedetud suitsukana-marmelaad-marmelaad-sinep-heeeringas-sefiir-keedupekk. Öäk.

Mulle pole keegi kuskil enda võimetest pajatanud. Kellega sa suhtled? Mul pigem nii, et ‘tavalised’ inimesed räägivad oma tegemistest ja siis võib küll aru saada, et on teistest erinev või teeb/ näeb mõnda olukorda teistest erinevalt. Ma siis ütlen ka, et tundud põhjalik või loomingulind vms. Enamasti rääkija kohmetub- polnud ju plaanis silma paista.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

A’  millal raamat ilmub?

Mitte kunagi. Mul pole seda erakordset kirjaannet.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle pole keegi kuskil enda võimetest pajatanud.

Perekoolis selles samas teemas kilkab mitu kägu, kuidas neil on inimeste tundmisel täiesti erilised võimed.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ongi inimesi, kes tunnetavad teisi paremini. Skaala ühes otsas ülitundlikud, kes on väga tugeva empaatiavõimega, ja teises otsas manipulaatorid (nartsissistid jt).

Samuti meenuvad mulle teatud tüüpi petturid/kelmid, kelle mõistus on äärmiselt terav (ei pea silmas suvalisi õngitsejaid ja kerjajaid).

On ka kõrge valvsusega inimesi, kes on läbi elanud mingisuguse trauma, mistõttu nad oskavad inimesi lugeda potentsiaalse ohu vältimiseks (v.a haiguslikud juhud, paranoikud jne).

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu naine meie suhte alguses rääkis, et tahab ainult seksi ja visiitsuhet, aga kehakeel reetis selgelt, et on minust sisse võetud ja soovib palju enamat. Lähtusin just kehakeelest ja mitte “moodsast” jutust, et “ei mina end siduda ei taha jne”. Ja ei kahetse. Väga sujuvalt sai visitkast harmooniline kooselu ja varsti tulid siirad sõnad tal ka, kuigi väga arglikult.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu naine meie suhte alguses rääkis, et tahab ainult seksi ja visiitsuhet, aga kehakeel reetis selgelt, et on minust sisse võetud ja soovib palju enamat.

Suurem osa mehi arvab, et iga naine soovib nendega kooselu ja tõsist suhet. Mitte ükski mees ei usu seda, et naine tahab ainult seksi, eriti kui ta ise tahab rohkemat.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 71 )


Esileht Pereelu ja suhted Teiste inimeste kehakeele, pilkude, silmavaate jms lugemine