Esileht Pereelu ja suhted Teiste inimeste kehakeele, pilkude, silmavaate jms lugemine

Näitan 11 postitust - vahemik 61 kuni 71 (kokku 71 )

Teema: Teiste inimeste kehakeele, pilkude, silmavaate jms lugemine

Postitas:
Kägu

Suurem osa mehi arvab, et iga naine soovib nendega kooselu ja tõsist suhet. Mitte ükski mees ei usu seda, et naine tahab ainult seksi, eriti kui ta ise tahab rohkemat.

Seda arvavad naised.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Suurem osa mehi arvab, et iga naine soovib nendega kooselu ja tõsist suhet. Mitte ükski mees ei usu seda, et naine tahab ainult seksi, eriti kui ta ise tahab rohkemat.

Seda arvavad naised.

Why not both?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu naine meie suhte alguses rääkis, et tahab ainult seksi ja visiitsuhet, aga kehakeel reetis selgelt, et on minust sisse võetud ja soovib palju enamat.

Suurem osa mehi arvab, et iga naine soovib nendega kooselu ja tõsist suhet. Mitte ükski mees ei usu seda, et naine tahab ainult seksi, eriti kui ta ise tahab rohkemat.

Tänapäeaval on paljud naised “tõsisemaga” väga ettevaatlikud. “Ainult seks” suhtest on palju ohutum välja saada kui ebasobivast püsisuhtest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seda arvavad naised.

Ei arva, vaid nii on. On mitu sellist kogemust, et soovin sekssuhet, aga mehed arvavad alati, et see ei saa võimalik olla. Üks arvas, et kui naine kellegagi seksib, on ta tingimata armunud, muidu ju naised ei seksi. Ja naised tahavad alati suhet, rääkigu mis nad tahavad. Meestele ei mahu see absoluutselt pähe, et kui nemad tahaks suhet, siis naine ei taha, see ei saa olla võimalik.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei arva, vaid nii on. On mitu sellist kogemust, et soovin sekssuhet, aga mehed arvavad alati, et see ei saa võimalik olla. Üks arvas, et kui naine kellegagi seksib, on ta tingimata armunud, muidu ju naised ei seksi. Ja naised tahavad alati suhet, rääkigu mis nad tahavad. Meestele ei mahu see absoluutselt pähe, et kui nemad tahaks suhet, siis naine ei taha, see ei saa olla võimalik.

Enamasti nii ongi. Sellepärast on nümfomaania naiste diagnoos, loe selle kohta. Naised tahavad enamasti ikka austust, truudust, hoolimist, sinna käib ka hea seks, aga põhiliselt naine kergekäeliselt enamasti ei seksi.

Naised soovivad ka lapsi enamasti kiiremini ja meestest enam.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Suurem osa mehi arvab, et iga naine soovib nendega kooselu ja tõsist suhet. Mitte ükski mees ei usu seda, et naine tahab ainult seksi, eriti kui ta ise tahab rohkemat.

Seda arvavad naised.

Why not both?

Ma ei oska öelda, miks mehed sidumistwga pikemalt ootavad. Mitte pikalt otseselt suhtes olles, ala 5ndaks aastaks, vaid pikalt oma eluea mõttes. Mehed saavad lapsi samuti hiljem. Umbes 8-10a hiljem naistest.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Suurem osa mehi arvab, et iga naine soovib nendega kooselu ja tõsist suhet. Mitte ükski mees ei usu seda, et naine tahab ainult seksi, eriti kui ta ise tahab rohkemat.

Seda arvavad naised.

Why not both?

Ma ei oska öelda, miks mehed sidumistwga pikemalt ootavad. Mitte pikalt otseselt suhtes olles, ala 5ndaks aastaks, vaid pikalt oma eluea mõttes. Mehed saavad lapsi samuti hiljem. Umbes 8-10a hiljem naistest.

Ma ei tea, kas see statistika ka paika peab, et mehed saavad lapsi 8-10 aastat hiljem. Naisena olen selle üle küll kade, et meestel rohkem aega n-ö ringi vaadata. Oleks endalgi ehk nõme suhe ära jäänud, kui kell poleks kuklas tiksunud. Samas, kellega siis noored naised lapsi peaks saama? Eestis on meestel niigi keskmine eluiga naistest 8 aastat lühem. Nüüd kui vaadata endast ütleme 10 aastat vanem mees, siis on vanaduses ikka väga palju üksikuid naisi.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Uurisin järgi, et esimese lapse sünnil on naise keskmise vanus peaaegu 29 aastat ja mehel 32. Seega õnneks pole päris moodi läinud see vanaisa vanuses esimese lapse saamine.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei tea, kas see statistika ka paika peab, et mehed saavad lapsi 8-10 aastat hiljem. Naisena olen selle üle küll kade, et meestel rohkem aega n-ö ringi vaadata. Oleks endalgi ehk nõme suhe ära jäänud, kui kell poleks kuklas tiksunud. Samas, kellega siis noored naised lapsi peaks saama? Eestis on meestel niigi keskmine eluiga naistest 8 aastat lühem. Nüüd kui vaadata endast ütleme 10 aastat vanem mees, siis on vanaduses ikka väga palju üksikuid naisi.

Noh jah tõusnud on naistel ja meestel vähenenud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen kohanud küllalt naisi, kes peale seksi muud ei otsi. Ja seda on kehakeelest ja muidu käitumisest kohe aru saada.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sisetunnet usaldan kõige rohkem. Ükskõik, kui meeldivaks end keegi teha oskab või kui hästi riietub. Tavaliselt tunne ei peta. Silmadest loen välja ka ühtteist, näiteks jälgin kas silmad on hägused, kahtlase, looritatud pilguga, või ausa ja selge vaatega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 61 kuni 71 (kokku 71 )


Esileht Pereelu ja suhted Teiste inimeste kehakeele, pilkude, silmavaate jms lugemine