Esileht Väikelaps Teki otsingul

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Teki otsingul

Postitas:
Kägu

Millise tekiga teie lapsed magavad praegu?

Meil kodus 22 kraadi. Laps tahab pidevalt magada pika pitsaamaga ja sokkidega. Muud moodi keeldub. Mis tekk sobiks peale, mis hea hingav?
Kui võimalik pange linke.

Please wait...
Postitas:
Kägu

4a ja 7a magavad ka pidžaamas ja sokkides, tekki ei tunnista praktiliselt kunagi kumbki. Aga olemas on, vahel harva tõmbavad peale. Meil suurem baikatekk. Väga mõnus, ise magame ka suvel sellisega. Mustika Uneäris on ka neid, mujal pole suuri näinud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui teil kodus on sedasi parajalt soe ja lapsel pidžaama seljas, sokid jalas, siis pole muret, tal niigi hea. Ei pea ju tingimata tekk ka veel olema. Minu laps magab paljalt, mingit öösärki või pidžaamat ei tunnista, sokid kisub enne uinumist ära ja isegi alukad tirib ära, nii et tal peab ikka tekk olema, ja baikatekk on tegelikult väga hea pehme ja mõnus. Laps muidugi ajab selle kogu aeg pealt ära, ma siis sikutan vaikselt tagasi.
Seda lingitud baikatekki võin küll soovitada, ostsin ise ka lapsele sellise, just niisuguses suuruses, ma arvan, et isegi selleltsamalt lehelt tellisin.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ainus tekk, mis minu lapsele sobinud on, on mingi suvaline Jyskist ostetud 100% puuvillane õhuke tekk. Selle sees pole mingit sooja täidist vaid kahe puuvillase riide vahel on nagu mingi puuvillane lisakangas lihtsalt. Kunagi sai see nö külalistetekiks ostetud, aga laps avastas mingi hetk ja võttis kasutusse. Igasugu sule- lamba- vatiini- vms tekid talle ei meeldi, pidid liiga palavad olema.
Enamvähem selline tekk on: https://www.jysk.ee/janina-tekk-401-90-jana-ee.html 150×200 mõõduga.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Lapsed on erinevad, mõnel on 22 kraadiga jahe, teisel palav.

Minu lapsel on kaks tekki. Üks baikatekk Milanast ja teine see, mille sai sünnitusmajast kingituseks. Elame ahjuküttega korteris, õhtul laps uinub ilma tekita, hommikuks tõmbab teki peale, vastavalt ilmale on meil kord paksem, kord õhem tekk voodis.

http://milana.ee/et/27-tekid

See, mis on laste pleedina kirjas on pmt samasugune nagu see väiksem tekk, aga saab kasutada ka täiskasvanu tekina.

Sünnitusmajast kingiti Wendre toodetud tekk: http://www.unela.ee/tekid

Kui päris täpne olla, siis ilmselt see: http://www.unela.ee/tekid/wendre-magus-uni-beebi-tekk-padi

Padi on ammuilma ei tea kus, selle olen asendanud suuremaga, aga tekk on endiselt kasutusel, laps saab varsti viieseks. Päris beebina kasutasime ainult patja (hästi lame), teki võtsime kasutusele vist siis, kui laps oli 2-aastane, enne seda ajas ta igasugused tekid nagunii maha, siis oli külma ilmaga soojem fliisist unekombekas.

https://www.babyshop.com/search/searchbytext?key=onesie

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minu laps ka tekke ei tunnista. Magabki pitsasokkidega. Vahest panen meriino kombe peale.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Meil ka baikatekk, just paraja paksusega ja hingab ka.

Please wait...
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Väikelaps Teki otsingul