Esileht Ilu Tekkis vaidlus sõbrannaga

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 30 )

Teema: Tekkis vaidlus sõbrannaga

Postitas:
Kägu

Sõbranna väidab, et tema arvates ei sobi spordijalatsid sellise kleidi juurde:
https://www.elu24.ee/7043778/kelly-sildaru-vottis-roosiaeda-kaasa-treenerist-peika

Tema arvates sobivad kõige paremini kontsaga kingad. Midagi sellist:
https://nsking.ee/shoes-gabor-1000241

Minu küsimus, millised jalanõud valiksite teie Kelly kleidi juurde?

+3
-9
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

https://www.elu24.ee/7043778/kelly-sildaru-vottis-roosiaeda-kaasa-treenerist-peika

Tema arvates sobivad kõige paremini kontsaga kingad. Midagi sellist:
https://nsking.ee/shoes-gabor-1000241

Kontsaga või kontsata kingad sobiksid kleidiga kõige paremini. Pildil 502 on suurepärane üldmulje punases kleidis, kaunil naisel, lihtne ja stiilne, https://www.postimees.ee/7043795/vaata-kes-kulastasid-presidendi-roosiaia-vastuvottu?gallery=292457&image=13287803. Tossude asemel valiks pigem ketsid, https://nsking.ee/sports-rieker-1074578 või nagu näiteks pildil 489, kus rõhuasetus on kleidil, https://www.postimees.ee/7043795/vaata-kes-kulastasid-presidendi-roosiaia-vastuvottu?gallery=292457&image=13287803

+1
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ei sobi jah, aga mood on selline.
Muid jalanõusid peale tossude praegu ei tunta, eks aastate pärast hea taolisi pilte naerda.

+10
-9
Please wait...

Postitas:
Kägu

Valged, riidest, madalad Conversed, nahast jalatseid ei paneks.

0
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Need on nn vabaajajalatsid, sporti sellistega väga ei tee.

+8
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

NB! See on minu isiklik arvamus. Oleksin valinud Kellyle veidi nooruslikuma kleidi või pükstüki. Valged sportlikud jalanõud aitavad suhteliselt konservatiivset kleiti tasakaalustada, seega sobivad. Teine variant oleks nt. hõbedased kontsata sandaalid. Punaseid kontorikingi ei valiks.

+12
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ausalt öeldes on mul suhteliselt ükskõik, mida teised kannavad. Peaasi, et nad ise end hästi tunnevad. Lisaks – on inimesi, kes ei saa kontsi kanda. Kelly on sportlane, nii et sellised jalatsid on igati loogilised.

+14
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Need nn sõbranna kingad pole üldse Kelly stiil. Olen nõus, et oleks mingi ägedam riideese võinud olla a kui tal see kleit ja tossud juba kodus olid, siis miks mitte kombineerida.

Suva tegelt ju!

+12
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

stjuuradessile võivad sellised kingad sobida läbi lennujaama kõndimiseks.

loodan et ta kasutas kodus kapis olemas olevaid variante, ja sellel juhul tore kombo.

+3
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kuulge vanamutid, mood on natuke edasi liikunud sellest “kleidi juurde sobivad vaid kontsakingad”, “kott ja kingad peavad sama tooni/samast materjalist olema”, “mitut mustrit koos ei kanta” jms vanakooli tarkustest. Kui sa just kuningliku pere liige vms kuskil väga kammitsetud seltskonnas pole, siis need ettekirjutused ei loe enam juba aastakümneid.

+23
-7
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Oi kui hirmsad need teemaalgataja poolt pandud kingad on. Pesueht mutiking.

+17
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kuulge vanamutid, mood on natuke edasi liikunud sellest “kleidi juurde sobivad vaid kontsakingad”,

Iga asi, mis moes on, ei ole veel ilus. Moes on igasuguseid õudusi olnud, endal võiks silmad peas olla. Tossud ja pikk peokleit – nagu siga ja kägu.

+6
-15
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kuulge vanamutid, mood on natuke edasi liikunud sellest “kleidi juurde sobivad vaid kontsakingad”, “kott ja kingad peavad sama tooni/samast materjalist olema”, “mitut mustrit koos ei kanta” jms vanakooli tarkustest. Kui sa just kuningliku pere liige vms kuskil väga kammitses seltskonnas pole, siis need ettekirjutused ei loe enam juba aastakümneid.

Küsimus pole moes, vaid etiketis. Kõik võiks ju olla seal pigem siis bikiniides ja plätades.

+10
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Küsida perekoolist sellist asja…no ma ei tea. Siin on ju pooled kasutajad maainimesed, kes teavad moest samapalju nagu siga kosmoselennust. Mis selline inimene sulle ikka vastata oskab, kes viimati sirvis ajakirja Siluett aastast 1986.
Aga vastus on loomulikult kõlbab kleidiga kanda vabaajajalatseid, nii nahast kui riidest.

Moekeiser Elmar Seljanka

+12
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Küsimus pole moes, vaid etiketis. Kõik võiks ju olla seal pigem siis bikiniides ja plätades.

See vastuvõtt toimub aias ju, mitte ballisaalis, aga ka mitte rannas. Kelly komplekti pidulikkuse tase oli täiesti sobiv.

+11
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Selle konkreetse kleidiga need tennised tõesti ei sobi. See kleit on väga formaalne. On üksasi, kui on õhuline suvekleit, mis ongi vabaajariietus, hoopis teine teema, kui aga formaalne õhtukleit. Kuna kleit on üpris raske ja massiivne, siis lingitud kingi poleks kindlasti pannud, liiga mutilik. Midagi peenejoonelist, ja kuna suvi, siis ka lahtised varbad – oleks natuke tasakaalustanud kleidi rasket olemust.

Näiteks midagi sellist, aga vähe peenema kontsaga (mulle sellised klotsid ei meeldi)
https://media.weekendshoes.ee/catalog/product/cache/afccc696e8bc142b2aee447f6e47bbd8/a/p/ap20200100551-31.jpg

(värv on juhuslikult punane, peikaga sobivas toonis sinine oleks ka väga kena)

+3
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kuulge vanamutid, mood on natuke edasi liikunud sellest “kleidi juurde sobivad vaid kontsakingad”, “kott ja kingad peavad sama tooni/samast materjalist olema”, “mitut mustrit koos ei kanta” jms vanakooli tarkustest. Kui sa just kuningliku pere liige vms kuskil väga kammitsetud seltskonnas pole, siis need ettekirjutused ei loe enam juba aastakümneid.

Täpselt minu mõte!

+7
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Oi kui hirmsad need teemaalgataja poolt pandud kingad on. Pesueht mutiking.

Tahaks ka teada, kes ja millega sellist kinga kantakse?

+5
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Need kingad on ikka haruldaselt koledad, Kelly näeks nendega välja nagu vanamutt. Need ketsid on igal juhul parem valik.

+8
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Minu meelest oli Kelly valik sündmuse- ja eakohane. Noor inimene aiapeol.
Kui tegemist oleks olnud balliga või 24 veebruari vastuvõtuga, siis oleks teemaalgatuses lingitud punased kingad sobilikumad olnud.

+3
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kui tegemist oleks olnud balliga või 24 veebruari vastuvõtuga, siis oleks teemaalgatuses lingitud punased kingad sobilikumad olnud.

Ei kujuta ette, et neid mõni alla 60+ naine jalga paneks. Ballile sellised kotad? Mida veel.

+6
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Jube mutiking on teemaalgataja lingis. Iga kell on toss parem valik.

+2
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kelly on noor ja sportlik, tema puhul ei häiri. Aga silma hakkasid mitmed paarkümmend+ aastat vanemad naised, kes endale ka midagi taolist jalga olid toppinud.
Saan aru küll, et tänapäeval ei ole ealisi piire ja pikalt seistes-liikudes peab jalats olema mugav, aga mõnel puhul vaatasin küll, et selle nooruslikkusega oli pisut üle pingutatud.

+5
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Täpselt minu mõte!

Mina olen just aru saanud, et see mood ‘kott ja kingad ühest materjalist/ühte värvi’ on tagasi tulnud ju? Ehk siis tõesti, mood on ‘edasi liikunud’ sellest, et kott ja kingad on erinevad.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Olen perekooli mõistes vana naine (50+) ja väga rahul nende valgete tossude üle, kuna mida vanemaks saad, seda raskem on kontsadel tippimine. Ostsin endale mitu paari valgeid tosse ja kannan neid nii pidudel kui argipäeval.

+10
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aiapeole meie valikuvabadust austava sportliku presidendi puhul olid moekad tossud igati ok. Olenemata vanusest.

+4
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Olen perekooli mõistes vana naine (50+) ja väga rahul nende valgete tossude üle, kuna mida vanemaks saad, seda raskem on kontsadel tippimine. Ostsin endale mitu paari valgeid tosse ja kannan neid nii pidudel kui argipäeval.

Kusjuures jaaa, kannan ka. Olen veic noorem ja varasemalt ise tosse-ketse pole kandnud. Aga artriit on mu jalgu viimase paari aastaga palju mõjutanud. See mood võimaldab mul moodne välja näha igas kleidis. Kestaks see oneti kaua.

+5
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

See vastuvõtt toimub aias ju, mitte ballisaalis, aga ka mitte rannas. Kelly komplekti pidulikkuse tase oli täiesti sobiv.

Ja siis? Elizabeth II sünnipäev toimub ka aias, või isegi niidul, lastakse sind jee sinna tossudes või paljast varvaste või sukkadedeta.

+2
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kelly on noor ja sportlik, tema puhul ei häiri. Aga silma hakkasid mitmed paarkümmend+ aastat vanemad naised, kes endale ka midagi taolist jalga olid toppinud.

Saan aru küll, et tänapäeval ei ole ealisi piire ja pikalt seistes-liikudes peab jalats olema mugav, aga mõnel puhul vaatasin küll, et selle nooruslikkusega oli pisut üle pingutatud.

Ah et mutid nähku siiski mutilikud välja?

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ah et mutid nähku siiski mutilikud välja?

Loomulikult. Mis mõttes, ei tahagi väärikalt vananeda nagu mõni teine mutt, kes tahab medalit selle eest.

0
0
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 30 )

Esileht Ilu Tekkis vaidlus sõbrannaga