Esileht Ilu Teksad

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Teksad

Postitas:

Tervitus ja ilusaid pühi!

Mure selline – teksadele on tekkinud mingisugused lainetavad kohad. Ma ei oskagi täpselt rääkida, millest ja kuidas need välja näevad. Kaks paari selliseid, Bershkast ostetud. Täitsa sellised lainetavad kohad. Ühel paaril põlve peal ja teisel paaril sääre juures. Äkki kellelgi olnud sellist asja? Kuidas nendest lahti saada? Olen proovinud 60 kraadiga neid pesta ka, aga ei toiminud. Teksad pool aastat vanad ja varem ei ole Bershka teksadega sellist asja juhtunud. Nii kurb, sest need nii mugavad ka. Oskab keeg midagi öelda selle kohta?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ka mitme paariga sama jama olnud, sh näiteks ka G-Star’i omadega, mis ei ole just kõige odavam bränd … mina neist lainetest igatahes lahti ei saanud 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilmselt on tegu õhukeste skinnydega, mis on lihtsalt välja veninud. Vilets materjal või liiga ümber. All Saintsi teksadega juhtus see umbes 4. kasutusaastal pärast igapäevast kandmist.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tundub, et seda ei anna siis parandada 🙁 nii kurb

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 24.12 13:22; 24.12 16:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väga suur viga on pesta stretši sisaldavaid teksaseid kuuma veega. Ja seda viga tehakse väga palju just selle arvamusega, et siis tõmbavad püksid nö. vormi. See on täielik vale. Stretšmaterjali sisaldavaid tooteid ei tohi pesta soojema veega kui etiketil libatud, sest kuum vesi nö. sulatab riide sees kangakiud ära, tulemuseks ongi inetult välja veninud ja kohati lokkivad teksad.

+13
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Minul tekkisid need lainetavad kohad sinna, kus mul oli harjumus pükse kergitades kinni haarata. Tegin järelduse, et ise venitasin kanga nendest kohtadest välja. Ära see lainetus enam ei kao, sest kangas on seal pöördumatult kahjustatud. Teisi pükse pesen ka kuuma veega, aga hoidun jõuga üles tirimisest ja need ei laineta. Mina pesemises süüd ei näe.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul tekkisid need lainetavad kohad sinna, kus mul oli harjumus pükse kergitades kinni haarata. Tegin järelduse, et ise venitasin kanga nendest kohtadest välja. Ära see lainetus enam ei kao, sest kangas on seal pöördumatult kahjustatud. Teisi pükse pesen ka kuuma veega, aga hoidun jõuga üles tirimisest ja need ei laineta. Mina pesemises süüd ei näe.

Mul oli täpselt sama. Lainetus tekkis sinna kus kohast ma kergitasin.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mulle tundub see kuuma veega pesemine selles mõttes loogiline, et põhjuseks tundub olevat, et elastaan on sealt ära sulanud (vms, mida teksadele lisaks puuvillale lisatakse) ja siis ongi kole. Ära see enam ei kao. Küll aga võib olla ka koosmõju, kuum pesu- nõrgem elastaan- venitamine, mis katkestab siis selle nõrgenenud elastaani venitamiskohast. Igal juhul- üks võimalus seda vältida on osta 100% puuvillased teksad, aga need ei ole siis mingid erilised skinnyd ka ja on jäigemad.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Guessi skinnydel osadel sama asi mul juhtunud eespool luku kõrval oleva piirkonna juures. Ikka nats vales mõõdus teksad ja siis venib välja 🙁 Teksaseid pestakse külma veega ja käsitsi muide.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

60C pestes venitab need elastaanikiud kohe kindlalt välja. kui ei lähe üksikud kohad laineliseks, siis lähevad teksad üleüldiselt nässakaks ja lödiks.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

nässaks ja laineliseks lähevad mu meelest need teksad, mis lirud, on endalgi selliseid. Kallima poole omad minul pole lainesse läinud, isegi kui olen pesnud kuumema veega ja  ikka mitmeid aastaid kasutuses.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Igal juhul- üks võimalus seda vältida on osta 100% puuvillased teksad, aga need ei ole siis mingid erilised skinnyd ka ja on jäigemad.

Ja kus siis sellised müügil on? Tallinnas näiteks. Ma meeleldi ostaks ja parema meelega kui nad veel puhast musta värvi on, mitte hallid, aga mina pole neid küll näinud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Ilu Teksad