Esileht Ajaviite- ja muud jutud Teksad puusadeta naisele

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Teksad puusadeta naisele

Postitas:
Kägu

Millise lõikega teksaseid soovitad naisele, kes ei ole paks ega peenike. Selline keskmine. (160cm, 52kg). Aga ei ole puusasid. Või oleks õigem öelda ei ole keskkohta? Pepu on ka väiksemapoolne.

Olen proovinud nt skinnysid, aga ei, ei meeldi. Ja tunnen, et olen liiiga vana (32) nende jaoks.
Minu jaoks on tohutult ebamugavad need väga madala vööosaga teksad nt.

Aga milliseid kannate teie, kellel on taoline kehakuju?

Please wait...
Postitas:
Kägu

RE: Teksad puusadeta naisele

Paraku just sobib pigem madal lõige, mis muidu liiga kitsa koha peale visuaalse põikjoone loob. Kõrge vöökoht on ilma tippmodelliliku sipelgapihata hoopis õuduste tipp, kandilise või vorstja talje peal ta ju ainult rõhutab puudusi, katku ta siis keha või mitte.

Samas kerge bootcut on kindlasti omal kohal, lisab vormi.

Please wait...
Postitas:
Emilia

Üheülbase kehakuju ja olematu tagumiku puhul on skinnid kõige halvem variant üldse. Nende jaoks peab ikka väga ideaalne keha olema, et nad üldse ilusad tunduksid, kuna ise nad kedagi ei kaunista ja pigem teevad tagumiku lamedaks.

Mina pakuksin ka madala vööga bootcut lõiget. Klappidega taskud teevad pepu visuaalselt suuremaks. Ka taskute asetusest sõltub palju. Ära vali liiga madalal asetsevate tagataskutega pükse.

Ja peput treenima 😉

Please wait...
Postitas:
Kägu

ei tea mismoodi treenides taguots suuremaks läheb?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sest sul on seal keha kõige suurem lihas ning seda treenides see paisub. Youtube’is on väga head harjutused sellele piirkonnale nt kasutajal Bootynomics.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Lihtsam oleks keha vormida,kui vormimata keha järgi riideid osta.Lase siis rätsepal õmmelda,et tulemus tuleks hea,kui ei viitsi ihu vormida.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Sest sul on seal keha kõige suurem lihas ning seda treenides see paisub. Youtube’is on väga head harjutused sellele piirkonnale nt kasutajal Bootynomics.[/tsitaat]

mitte, et paisuks, aga kohe kindlasti seisab mitte ei ripu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

mul on ka porgandi figuur. kannan sageli meeste/poiste teksasid. kaltsukatest olen ka sobivaid naiste teksasid leidnud, mitte väga madala vöökohaga, aga mitte ka päris kurgu alla ulatuvaid. Olen 163/48, nii et tean, millest jutt:)

Please wait...
Postitas:
ahv

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]mul on ka porgandi figuur.[/tsitaat]Peaksid kirjutama porgandifiguur. Vastasel juhul oled sõna otseses mõttes porgand.

Please wait...
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Teksad puusadeta naisele

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.