Esileht Koolilaps Teksapüksid teismelisele poisile

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Teksapüksid teismelisele poisile

Postitas:

Meie 15 aastane teismeline poeg on veninud hetkel kusagil 176 cm pikkuseks. Lasteoskaonnast oli ostmine lihtne, pkkuse järgi riided ja korras. Nüüd on päris keeruline leida sobivaid riideid, eriti pükse. Jalad on tal päris pikad, saleda kehaehitusega. Poeg ise ei taha poodide poole vaadatagi, saadaks ta muidu üksi ostma aga siis ta ei lähe üldse. Mis poodidest olete leidnud klassikalise välimusega teksapükse oma teismelistele?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.09 15:48; 03.09 09:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen ostnud Kaubamajast ja Stockmannist Jack&Jones v Only&sons pükse. Allahindluste ajal saab need päris odavalt (10-15EUR) kätte.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

New Yorker, pikk ja peenike leiab.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.09 16:25; 03.09 09:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui veebipoest tellida siis mangol on hea valik ja tihti saab ca 20-30 euroga. Eestis on poiste ja meeste riietusega suht nadi.
Aga lisaks muidugi H&M. Hinna poolest on soodsaid reservedis+cropis, aga seal on joppamise teema, et kas ka viisakaid on – muidu hinnad head. Soodukate ajal ca 20 eurot.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.09 17:08; 03.09 18:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

H&M, Reserved, House jms. kõigil e-poed olemas. Reservedi e-pood näitab ka, kas ja kus kaup kohapeal olemas. H&Mi puhul pole muidugi tavapoodides pooli asju, mis e-poes olemas on, samas neil meeste XS ja S suurused olemas.
Pilk netipoodidele ja ei pea nii palju mööda keskusi kondama ja otsima, säästab aega ja närve.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan vaadata ntx babyshopist, seal müüakse teismeliste riideid kuni pikkusele 180

Näiteks sellised Molo teksad on sellele suurusele. Või siis sellised Levise teksad. CK omad

Postikulu Eestisse on sealt 4,95 ja pakk saadetakse Rootsist. hetkel on Babyshopis ka teksadele 50% allahindlus, nii et kiirusta enne kui otsa saavad, hinnad algavad 20 eurost,

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

H&M, Reserved, House jms. kõigil e-poed olemas. Reservedi e-pood näitab ka, kas ja kus kaup kohapeal olemas. H&Mi puhul pole muidugi tavapoodides pooli asju, mis e-poes olemas on, samas neil meeste XS ja S suurused olemas.
Pilk netipoodidele ja ei pea nii palju mööda keskusi kondama ja otsima, säästab aega ja närve.

Mina olin aasta tagasi umbes sama probleemi ees, lasteosakonnas enam nii pikale polnud. Reservedist oleks vast tema paksusele isegi parajad leidnud, aga ca 175 poisile olin need täiesti lühikesed, minu küsimuse peale vastas müüja, et neil on kõik enam-vähem sama pikad. HMst oleks vast ka paksuselt sobivad leidnud, aga kõik väiksemad numbrid olid nööpidega, sellest laps just eriti vaimustunud polnud.
Lõpuks leidsime sobivad New yorkerist, valida sai nii pikkuse kui ka suuruse järgi ja hind oli ka suhteliselt rahakotisõbralik (nii 30 euro kanti), kandis seda ühte paari terve kooliaasta ja siiani täiesti terved, ainult pikkusest napiks jäänud.
Minu meelest ta nii kriipspeenike polegi, aga sobivaid pükse üsna raske leida. Viigipükstega sama jama, ainukesed, mis suuruselt oleksid sobinud, olid HMs mingid kortsus käkid, aga need oleks pikkuselt vist umbes põlvpüksid olnud. Saime Apranga lasteosakonnast slim mudeli (oli küll veidi lai), neil on kuni 190 pikkuseni.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänud nii paljude heade soovituste eest, vaatan kõik soovitused üle. Ilmselt teen nn. turu-uuringu ette ära, et säästa enda närve. Ilma proovimata ma talle väga tellida ei riski, kui just tagastamine tasuta ei ole. Ma ei ole veel aru saanud milline mudel tema kehaga sobib ja numbrit ka ei tea täpselt.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.09 15:48; 03.09 09:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Samuti pooldan ise proovimist. Mingi vanuseni saab lastele nn kasvu järgi osta, kuid teismelisele peab mudel ka meeldima. Netist saab kindlat juba proovitud mudelit tellida.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.09 16:25; 03.09 09:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

H&M, Reserved, House jms. kõigil e-poed olemas. Reservedi e-pood näitab ka, kas ja kus kaup kohapeal olemas. H&Mi puhul pole muidugi tavapoodides pooli asju, mis e-poes olemas on, samas neil meeste XS ja S suurused olemas.

Pilk netipoodidele ja ei pea nii palju mööda keskusi kondama ja otsima, säästab aega ja närve.

Mina olin aasta tagasi umbes sama probleemi ees, lasteosakonnas enam nii pikale polnud. Reservedist oleks vast tema paksusele isegi parajad leidnud, aga ca 175 poisile olin need täiesti lühikesed, minu küsimuse peale vastas müüja, et neil on kõik enam-vähem sama pikad. HMst oleks vast ka paksuselt sobivad leidnud, aga kõik väiksemad numbrid olid nööpidega, sellest laps just eriti vaimustunud polnud.

Lõpuks leidsime sobivad New yorkerist, valida sai nii pikkuse kui ka suuruse järgi ja hind oli ka suhteliselt rahakotisõbralik (nii 30 euro kanti), kandis seda ühte paari terve kooliaasta ja siiani täiesti terved, ainult pikkusest napiks jäänud.

Minu meelest ta nii kriipspeenike polegi, aga sobivaid pükse üsna raske leida. Viigipükstega sama jama, ainukesed, mis suuruselt oleksid sobinud, olid HMs mingid kortsus käkid, aga need oleks pikkuselt vist umbes põlvpüksid olnud. Saime Apranga lasteosakonnast slim mudeli (oli küll veidi lai), neil on kuni 190 pikkuseni.

Kas vaatad pükse lasteosakonnast vaid? St reservedis, et pikkusele 175 oleks enamus püksid lühikesed olnud? 176 pikkusele noormelehe ei pea enam lasteosakonnast riideid ju vaatama või ma ei kujuta ette kui pikad selle poisi jalad siis peaks olema, kuna oma “noormees” 185 pikkuse juures saab parajaid pükse. Mõned ehk pigem lühikesedki.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.09 17:08; 03.09 18:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindlasti vaadata ka täiskasvanute osakonnast. 176cm on ju juba täiskasvanu pikkus. Ma just sain oma peenikesele 160cm pikkusele tütrele h&m’i naisteosakonnast sobivad teksad. Lasteosakonnas olid tema pikkusele sobivad teksad kõik talle laiad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Koolilaps Teksapüksid teismelisele poisile