Esileht Kodunurk Tekstiilist diivani puhastus

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Tekstiilist diivani puhastus

Postitas:

Hele tekstiilist diivan on aja jooksul määrdunud ja tavalise kangapuhastusspreiga pole teda enam päris puhtaks saanud. Mõtlen nüüd, kas tellida keemilise puhastuse teenus endale koju, või rentida hoopis aurupuhasti ja teha ise.

Mõni aasta tagasi tellisin aurupuhastiga puhastuse koju vaipa puhastama ja kahjuks ei saanud ta seda oluliselt puhtamaks. Kuidas teil on heleda diivani puhastusega kogemused – kas auruga teeb üldse midagi ära, või oleks mõttekas tellida kohe keemiline puhastus?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tekstiilipesur rendi. Aurumasinaga ei saagi puhtaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nahkdiivani puhul sobiks aurupesur. Vaipu, tekstiilist diivaneid jne puhastatakse tekstiilipesuriga.
Väga määrdunud eseme puhul kasutad pesuainet rohkem ja kui näha, et päris puhtaks ei ole läinud, teed kohe teise pesu ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tellisin diivani puhastuse ikka spetsialistidelt, nad hiljem imevad selle nö musta vee ka välja, ise puhastades lükkad selle mustuse ju lihtsalt diivani sisse. Meil olid päris hullud plekid, kohvi ja muud joogid, ütleks et 95% tuli välja ja see mis jäi on ainult mulle näha sest tean otsida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tellisin diivani puhastuse ikka spetsialistidelt, nad hiljem imevad selle nö musta vee ka välja, ise puhastades lükkad selle mustuse ju lihtsalt diivani sisse. Meil olid päris hullud plekid, kohvi ja muud joogid, ütleks et 95% tuli välja ja see mis jäi on ainult mulle näha sest tean otsida.

Ka profid kasutavad tavalist tekstiilipesurit.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina puhastasin oma 7 aastat vana heleda diivani ise tekstiilipesuriga. Olen tulemusega väga rahul ja näeb välja nagu uus.

Pesuri rentisin üheks päevaks.

https://tekstiilipesurirent24.ee/

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Kodunurk Tekstiilist diivani puhastus