Esileht Ajaviite- ja muud jutud Tele 2 oma lollaka reklaamiga

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 32 )

Teema: Tele 2 oma lollaka reklaamiga

Postitas:
Kägu

See et laps ripub puu oksa küljes, hüüab ema appi ja ema läheb telefoni otsima toast et last pildistada.
Selline julm reklaam tuleb ära keelata.

+5
-23
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Pole näinud. Järelvaatamine on ikka üks väga hea asi küll.
Aga Sina võid ju kirjutada sinna kuhu vaja ja öelda, et keelake ära.

+13
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Pole näinud. Järelvaatamine on ikka üks väga hea asi küll.

Aga Sina võid ju kirjutada sinna kuhu vaja ja öelda, et keelake ära.

Mina teadsa, vaatan ka järelvaatamist, aga mitte ei õnnestu nii rihtida, et absoluutselt ühtegi reklaamijuppi ei näe. Kuidas sul see õnnestub? Kõnealust reklaami pole küll näinud, küll aga juppe mingitest muudest.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Mulle jäi ka see reklaam silma ja just seetõttu, et on üsna häiriv ja õõvastav.
Mõte siis järgnev: laps jääb puu otsas mängides oksa külge kampsuninurgaga rippuma ja kutsub ema appi; ema muigab ja tormab…tuppa, et tuua mobiiltelefon ja seda hetke jäädvustada. Reklaami mõte ongi tänapäeva mobiili fotovõimaluste ülistamiseks.
Huvitav, kes sellise küll välja mõtles ja käiku laskis ning millisele sihtgrupile on see on suunatud?

+17
-8
Please wait...

Postitas:
Kägu

Huvitav, kes sellise küll välja mõtles ja käiku laskis ning millisele sihtgrupile on see on suunatud?

Ilmselt perekoolikatele, kes seda reklaami vaadates end puudutatuna tundsid.
Valus koht teeb ju ikka haiget.

Kel telefoni, insta, fb jne sõltuvust pole, need võtsid asja huumoriga.

+18
-12
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Ei ole üldse naljakas, kellel tundus see huumor olevat, siis tegemist on väärastunud huumorisoonega …

+14
-10
Please wait...

Postitas:
Kägu

See laps ripub maast ca meetri kuni 110 cm kõrgusel ja see laps on suur poiss, mitte kahene. Ta ripub nii, et kukkudes maanduks ta põlvedele ja pihkudele, pehmele pinnasele. Kätele ja põlvedele, mis ulatuvad sellest meetrist või veidi rohkemast veelgi maale lähemale.

Kes meist poleks kunagi kukkunud-hüpanud meetri kõrguselt kätele ja põlvedele? Murule õunapuu all? Jalkat või kossu mängides, lihtsalt hüppe pealt alla sadanud? Kuskilt kuuri katuselt hüpates või puuriidalt või trepist ühe hüppega alla minnes? Lihtsalt kulli mängides kuskile kännu taha komistaanud ka käkaskaela pikali lennanud? Mis teiega siis juhtus? Midagi ei juhtunud. Põlv sai ehk plaastri ja pihk oli veidi aega punane.

Ma küll ei mäleta ei enda ega minu õe ja vendade ega oma poegade ja tütre lapsepõlvesuvedest aega, mil ükski põlv polnud marraskil ega kuskil mõnda kopsakamat sinikat. Selgelt pilt silme ees, kuidas mu vanaema igal suvehommikul rivistas üles mu kolm venda ja siis järgest kõik põlved ja küünarnukid vajadusel ära plaasterdas ja jooditas. Siis tegin mina seda oma poegadega. Ja sel suvel teen seda plaastrirallit oma kahe tütrepojaga, kes on 6 ja 8 ja pojatütrega, kes on 8.

Ok, kui ka teie olite kõik neiukesed pletitud patsides ja roosades kleidikestes, kes usinalt tikkisid ja vanaema koerakuudi katuselt iial kaugust ei hüpanud, siis ärgem unustagem poisse.

Naljakas see reklaam mulle ei tundunud, aga olen ka mitme poisi emana 100% kindel, et sellisel suurel poisil oleks hea pärast koos emaga selle olukorra üle naerda.

Olukorras oli steistsorti koomilisust – ise nii madalal rippudes ja nii suure häälega hüüdes, et see pole ju mingi traagika – minu pojad oleksid selliselt käitunud koomuskit tehes ehk püüdeski mulle näidata, mis naljakas olukord on. Nii suure poisina.

Oleksid nimelt kätega vehkinud ja kisanud nagu klipis, selle asemel, et püüda kampsunist välja pugeda näiteks. Või end ümber keerata ja oksast kinni saada. Misiganes – neile oleks selisesse olukorda sattumine, kus jalg alla sirutades oleks ca 40 cm kõrgusel maast, küll naljakas tundunud. Nad oleksid nii suurte poistena pärast 1 sek kestvat ehmatust püüdnud võtta sellest olukorrast parimat, et ema näeks ja et ikka kõvasti nalja saaks.

Iga tavalise selles vanuses poisi hirm sel hetkel oleks olnud, et äkki emme ei näegi seda nalja ja oks läheb enne katki. Ta on selleks vanuseks juba kümneid kordi kuskilt alla hüpanud või pikali käinud, nimelt ja mitte nimelt ja ammu aru saanud, et sellelt kõrguselt ei ähvarda teda miski.

+16
-12
Please wait...

Postitas:
Kägu

Täpselt nii ju päris elus ongi. Vaata ükskõik milliseid õnnetusi.

+14
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mulle see reklaam ei meeldi, sest mind lihtsalt ehmatab see emme!, käivitab mingi laps on hädas reaktsiooni, mis on ebameeldiv. Ilmselt on mul närvid nõrgad. Ja mul isegi ei ole lapsi, küll olen lapsehoiuga tegelenud ja ilmselt see on tekitanud mingi ajupehmenemise, mida normaalsetel inimestel pole (neil, kes reklaami huumorit naudivad).

+8
-7
Please wait...

Postitas:
Kägu

Aga minule see reklaam meeldib. Minu meelest mõtlemapanev peegeldus meie ühiskonnast. Nii ongi, et kõige olulisem on saada pilt või video. Vaadake kasvõi meelelahutusüritusi – kui paljud inimesed ei keskendu selle nautimisele, vaid sellele, et see võimalikult lahedalt üles võtta. Õnnetustest rääkimata. Nii on lihtsalt.

+15
-6
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu meelest mõtlemapanev peegeldus meie ühiskonnast. Nii ongi, et kõige olulisem on saada pilt või video.

Justnimelt.
Meenutagem või viimast bussiõnnetust, kus paljud, kes turvavööd polnud kinnitanud, viga said.
Ja otse loomulikult tehti neist ka õnnetuskohal palju pilte, mida Delfi sugused ka usinasti avaldasid.

+8
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Eks see reklaam ole paroodia sellest meemist või mõnest muust selletaolisest:

Kuidas tekivad sellelaadsed pildid? Noh, jah, osa on Photoshop, aga mitte kõik. Tõepoolest, mida sa pildistad, mitte ei lähe lapsele appi..

+8
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tele2 reklaamid ongi head olnud, ka see.

+6
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

See et laps ripub puu oksa küljes, hüüab ema appi ja ema läheb telefoni otsima toast et last pildistada.

Selline julm reklaam tuleb ära keelata.

Kui on sellised emad, siis tuleks sellist klippi ketrata nii, et ajudesse jõuaks. Esmane pole pildistamine, vaid lapse heaolu. Mitte reklaam pole julm, vaid tegevus on julm, mis toimub koguaeg. Oma instakonto on olulisem kui lapse heaolu. See ju sünnib koguaeg, laps ütleb “ema” ja enne kui laps midagi rohkem öelda saab, ütleb ema “oota” ja klõpsib edasi. Noo see on julm tegevus tõesti. Ja mitte reklaam ei tuleks ärakeelata, vaid selline hoolimatus, kus pildistamine on enne ja laps tuleb pärast, on lubamatu. Väga hea reklaam on, ehk jõuab mõnele kohale, et mis on peamine, laps või telefon.

+8
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Palun linki, siis oskaks ka ehk midagi arvata (ise ei leidnud).

+1
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

pane telekas tööle ja lähima tunni jooksul näed ära selle.

+5
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Pildistamine pildistamiseks, aga enne lumehelbekeste kasvatamise traditsiooni oleks iga normaalne (vana)ema, kes näeb saunakatusele roninud poissi, kes kätega vehib ja vanama-vanama või emme-emme hüüab ilma pisarata ja nähtava vähimagi ohuta, öelnud et mis sa tühja karjud. Tule sealt alla samamoodi nagu üles läksid. Ma lähen tõmban heina kokku, kui sa tunni pärast ikka katusel oled, eks viskan su kapsapeaga sealt alla.

Eks pärast mõningast käed-puusas vaatlust oleks naabrimees redeliga ka kohale toodud, aga kui laps ei nuta ja tema hääles pole kuulda panikat ning olukord pole ohtlik – las õpib, teinekord ei roni kõrgemale, kui jõud ja mõistus ei kannata.

+6
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Pole kahjuks teleka lähedal. Aga las olla, pole ka nii oluline. Kunagi sai juutuubist reklaame otsida, enam ei leia. See üks ainuke kord, kus vaataks nimme 😀

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Pole kahjuks teleka lähedal. Aga las olla, pole ka nii oluline. Kunagi sai juutuubist reklaame otsida, enam ei leia. See üks ainuke kord, kus vaataks nimme 😀

ma vaataks ka, aga pole kodus ühtki sellist kanalit, kus reklaami näidatakse. etv-d hoia kasvõi 24 tundi järjest mängimas, tele2 reklaami ma sealt ei näe. kui see just muidugi nii hull ei ole, et uudiskünnise piirid ületab ja ak-sse pääseb…

0
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

ma vaataks ka, aga pole kodus ühtki sellist kanalit, kus reklaami näidatakse. etv-d hoia kasvõi 24 tundi järjest mängimas, tele2 reklaami ma sealt ei näe. kui see just muidugi nii hull ei ole, et uudiskünnise piirid ületab ja ak-sse pääseb…

No see postitus on küll sarjast “mina olen teist parem”. Kui sul just muud eesti keelt kõnelevad kanalid pole välja juuritud, siis pole ju keeruline korraks neid lapata. Ma kavatsen igatahes õhtul koju sõites selle “töö” ära teha. Minu telekas näitab ka muid kanaleid, iseasi, kas ma neid vaatan.

+4
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

See on nii hea reklaam, nägin ja naersin kohe südamest. Mis seal õõvastavat on?

Täiesti tore sarkastiline torge päris mitmel rindel igasuguse nutinduse ja netinduse pihta.

+6
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Milline pakett ainult ETV-d näitab?

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Reklaami ise näinud pole, ilmselt see oli möeldud naljakaks? Kyll aga samastun inimestega, kes seda vaadata ei taha. Eelmisel aastal oli Soome Elisal reklaam yksikust teismelisest poisist kes elas koos isaga. Suhted olid neil sassis, omavahel ei räägitud, poissi kiusati koolis ja siis ykskord kui poeg öhtul tänaval peksa sai helistas isale..ja see oli kogu reklaami möte, et Elisa yhendab. Nii harva kui ma ka teleka lahti teen, seda oli valus ja paha vaadata, ilmselt inimesed kes reklaami tegid polnud kunagi kooli-(vmi)kiusamisega kokku puutunud. Kui mul oleks rohkem vaba aega olnud oleksin meeleldi Elisa teenustest loobunud ja leidnud teise interneti pakkuja.

+4
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

No see postitus on küll sarjast “mina olen teist parem”. Kui sul just muud eesti keelt kõnelevad kanalid pole välja juuritud, siis pole ju keeruline korraks neid lapata. Ma kavatsen igatahes õhtul koju sõites selle “töö” ära teha. Minu telekas näitab ka muid kanaleid, iseasi, kas ma neid vaatan.

võibolla olengi siis teistest parem, aga mul pole mingit paketti, ainult vabalevi kanalid on.

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Eks see reklaam ole paroodia sellest meemist või mõnest muust selletaolisest:

Kuidas tekivad sellelaadsed pildid? Noh, jah, osa on Photoshop, aga mitte kõik. Tõepoolest, mida sa pildistad, mitte ei lähe lapsele appi..

Mõnikord toimub pildistamine sündmusega samaaegselt, st vanem ei hakka pildistama siis, kui kaamel hammustab, vaid juba pildistas ja samal hetkel loom tegutses.

+2
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Keegi pole öelnud, et ainult ETV-d näitab.

Aga etv on vabalevis, kui sa veel ei teadnud. Antenniga püüad ja kuumaksu ei ole.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Nendele, kes kiidavad seda ema hoolimatuse tunnustamise reklaami: Kui see reklaam oleks kellegi teise poolt kui Tele 2, sis nõustuksin, et lugu on n.ö õpetlik ja mida iganes veel. Antud reklaami tegijad soovivad siiski oma tooteid müüa ja nagu eespool mainis keegi, siis normaalseid inimesi selline reklaam küll ei meelita ostma. Huumorisoon on teil ka selline et soovitaks oma empaatiaga tegelema hakata.
PS. Aga üldiselt ei üllata vastused. Ikka rünnakule, isegi siis kui nõus olete.

+1
-7
Please wait...

Postitas:
Tahesara

Vaatasin eile Kanal2 reisisaate vaheaegadel kõik reklaamid ära ja Tele2 oma ei tulnudki. Kuidas seda näha saaks?

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Keegi pole öelnud, et ainult ETV-d näitab.

Aga etv on vabalevis, kui sa veel ei teadnud. Antenniga püüad ja kuumaksu ei ole.

Üks kommentaator väitis, et tal pole ühtegi kanalit, mis reklaame näitaks. See peaks ju tähendama, et näeb ainult ETVd. Sellest tuleneski teise kommentaatori imestus.

0
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Minu arust on hoopis Elisa reklaam absoluutselt lollakas. See, kus perekond Pius ja perekond Kõrve Aliast mängivad ja kordamööda arusaamatult kisavad. Mis selle reklaami iva on, pole ma siiani taibanud, kuigi see on jooksnud terve suve.

+3
-1
Please wait...

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 32 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Tele 2 oma lollaka reklaamiga