Esileht Ajaviite- ja muud jutud Tele2 piiramatu interneti ja kõnedega telefonipaketi hind?

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Tele2 piiramatu interneti ja kõnedega telefonipaketi hind?

Postitas:
evelin1

Palju maksate tele2 piiramatu neti ja kõnedega paketi eest? Elisast tehti palju soodsam pakkumine kuid eelistame Tele2-te ja mõtleme kas on mõtet paremat pakkumist küsida või mitte.

+2
-5
Please wait...

Postitas:
Kerstin84

Küsige tele2-lt pakkumist. Nad on hinnasõjaga kaasa läinud. See hind, mida maksan mina on tehtud mulle personaalselt. Täishind vist 25€/kuu, ma maksan vähem kui pool sellest.

0
0
Please wait...

Postitas:
on-ce-c

Ju asjal mingi kaval konks küljes, mis on kuskil peenikeses kirjas. Sama huvitav teema on Diiliga: 11.99€ eest saab 100GB mahtu. Elisa täna küsib 16GB eest 15.- (aga vähemalt on maakodus levi).

0
0
Please wait...

Postitas:
Vaenukagu

18.99, sh mobiil ID.
See ongi ainus internet, mida kasutan, hotspotist jagan läpakasse.

0
-1
Please wait...

Postitas:
motorist

17,99, kuid ma olen äriklient.

0
0
Please wait...

Postitas:
elokuu

Mul on 21.99 koos mobiili-idga.
Piiramatu nett ja kõned Eestis. EU maades 12Gb netti(enne oli 10) ja tund tasuta kõnesid. Elan Soomes ja kasutan peamiselt tele2 netti telefonis. 12 tuleb väga harva kuuga täis.
Tegin kunagi ise iseteeninduses paketivahetuse.

0
0
Please wait...

Postitas:
JustJust

Meie maksame 7 eur per telefon, tervel perel ühine pakett.

0
0
Please wait...

Postitas:
mirth

Mina maksan kahe inimese eest 29.99 (sees ühe inimese Mobiil-ID).

0
0
Please wait...

Postitas:
amatoor

Minul on 3 nr, piiramatu + Balti riigid ja ka vist Soome on internet tasuta- u 20 eurot per kärss.

0
0
Please wait...

Postitas:
kassike123

Augustini oli 9.99, nüüd 12.99. Piiramatu nett, 1000 kõneminutit, 100 SMSi, smart id- d ei kasuta ja EU mahtusid peast ei tea. Iga kahe aasta tagant, lepingu lõppedes, liigutan numbrit teise firmasse ja ootan pakkumist.

0
0
Please wait...

Postitas:
ALL-

Piiramatu internet 9€, kõned ja SMSid ka tasuta.

+1
-1
Please wait...

Postitas:
anzu111

Mul on ka personaalne pakkumine ja 11eur/kuu.

0
0
Please wait...

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Tele2 piiramatu interneti ja kõnedega telefonipaketi hind?