Esileht Koolilaps Telefon vm asjade vargus

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Telefon vm asjade vargus

Postitas:
Kägu

Ajendatuna allpool olevast puutetundliku telefoni teemast…

Kuna meie lapsel varastati aasta alguses telefon bussis ära, siis mõtleisn, et uurin, kui paljudel lastel on varastatud telefoni v raha? Ja kas salaja või siis röövimise teel?

Oleme siin samuti kahevahel, et kas osta korralik, kallim telefon, või peaks kohe arvestama, et see tõenäoliselt varsti ära varastatakse.

Please wait...
Postitas:
Govegirl

RE: Telefon vm asjade vargus

Vabandan, et antud juhul otseselt nõu ei tule andma.

Olenemata sellest, mida otsustad – hea on teda, et telefonidel on mingi kood (ei mäleta täpselt selle nime), mille saad lasta sulgeda kui see on näiteks varastatud. Nii ei saa selle kurikael selle telefoniga suurt midagi teha. Mis muidugi väga ei lohuta, kui telefonist ilma on jäädud, aga ikkagi….

Please wait...
Postitas:
Kägu

Hankige omale Prey, ehk aitab edaspidi tagasi saada mõne asja.
http://preyproject.com/

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mida sa pead selle all silmas, et \”korralik, kallim telefon\”?

Minu lastel on tavalised telefonid, pigem odavamat sorti. Korralikud igal juhul, kõik, mis vaja, saab nendega tehtud. Nutitelefoni pean lapse puhul kalliks ja ebamõistlikuks, ma ei taha, et ta telefoniga internetis tuulaks või mänge mängiks vms. Pildistamise funktsioon on tänapäeval juba odavatel ka olemas.

Minu kogemus näitab ka seda, et ainus oht pole varastamine. Laps on laps, ta võib telefoni kaotada, tal võib see katki kukkuda vms.

Eks laps tahaks ikka seda \”kõige ägedamat\”, sest \”kõigil teistel on\”. Aga tegelikult pole probleemi odavamaga hakkama saada. Olen andnud hinnalimiidi, mida mina olen nõus maksma ja kui tahavad uhkemat, on neil võimalus omast taskurahast juurde koguda. Seda nad teha pole soovinud, on asjalikumaid asju, millele raha kulutada.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mõni kuu tagasi varastati telefon Tln võistlustel ja alles eile varastati koolis pinalist 5¤, mis oli ette nähtud klassiürituse jaoks.

Please wait...
Postitas:
tuulemaa

Minu kogemused kolme lapsega:
Varastatud ei ole kelleltki.
Ilma oleme jäänud ühest telefonist – hajameelne keskmine poeg, kui oli 1. klassis, kaotas telefoni 5 x ära. 4 korda oli viidud õpetajate tuppa, 5. korral jäi ilma.
Praegune, 2. klassi poiss on ka paar korda ära kaotanud. 1 x viidi kooli valvelauda, 1 x helistati mulle (valitakse telefonist EMA).
Vanemal poisil ei ole kordagi miskit juhtunud.
Üldiselt nt võistlustele ei luba ma kallimaid asju kaasa võtta. Telefon peab siiski kaasas olema, kuid loen alati sõnad peale, et peidaks selle kotis hästi ära.
Olen ise võistlustel laste riietusruumist kokku korjanud telefone, mis on pandud kottide peale või lihtsalt pingi peale (pärast siis lastele tagasi jaganud).
Samuti olen lapsi õpetanud, et bussis, tänaval jms kohtades võetakse telefon välja ainult hädavajadusel ning peale kasutamist pannaakse alati korralikult ära (põuetaskusse).

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei ole varastatud kuid on ise ära kaotanud ja nüüd polegi tal telefoni sest ma lihtsalt ei näe mõtet sel kuna kool maja kõrval.

Please wait...
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Esileht Koolilaps Telefon vm asjade vargus

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.