Esileht Veebikonstaabel telefoni ahistamine

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: telefoni ahistamine

Postitas:

Minu eksmees saadab mulle juba kuu aega roppe seksuaalse sisuga smse ja sõimab mind smsides kui ka muidu. Lisaks kui ta helistab, räägib ta, et peaksin tema tuttavatele raha eest suuseksi pakkuma hakkama- noo täiesti haige jutt ja väidab, et kuulab ning lindistab mu telefoni kõnesid mis kuidagi jõuavad tema telefoni. Inimene ise on 80% skisofreenik ja mingist loogilisest jutust, et ta ei või nii kirjutada ja helistada, ta aru ei saa. Kuidas selliseid süüdimatuid karistatakse? Või peangi seda terrorit taluma jääma, numbrit vahetama? On mingit lahendust? Kas sellise jutuga inimesele on võimalik taotleda lähenemiskeeld? Kas on arukas politseisse avaldus kirjutada?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.01 23:19; 11.02 11:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Politseisse võib ka muidugi avalduse teha, aga kõige lihtsam ja kiirem viis rahu saada on ta number telefonis lihtsalt ära blokeerida, siis ei tule need kõned ja sõnumid läbi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tema nr on mul ammu blokeeritud, samas ikka näen, kuidas on üritatud kõned ja spamm boxi tulevad need smsid ikka. Ma juba ammu ei reageeri. Kahjuks rahule ta mind ei jäta. Olen kaevanud tema tugiisikule, mingit kasu ei ole. Isik on vaimuhaige ja vägivaldne olnud minevikus. Kas nii ongi, et mingi vaimuhaige võib ahistada süüdimatult?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.01 23:19; 11.02 11:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere

Siin tuleb Teil esitada avaldus. Tema tegevus võib kvalifitseeruda KarS § 157-3 kirjeldatud teoks:
§ 1573. Ahistav jälitamine

Teise isikuga korduva või järjepideva kontakti otsimise, tema jälgimise või muul viisil teise isiku tahte vastaselt tema eraellu sekkumise eest, kui selle eesmärk või tagajärg on teise isiku hirmutamine, alandamine või muul viisil oluliselt häirimine, kui puudub käesoleva seadustiku §-s 137 sätestatud süüteokoosseis, –
karistatakse rahalise karistuse või kuni üheaastase vangistusega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Veebikonstaabel telefoni ahistamine

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.