Esileht Koolilaps Telefoni positsioneerimine

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Telefoni positsioneerimine

Postitas:

Milline äpp on hea, et telefonist jälgida, kus laps parasjagu on? Vaja sellist äppi, millega mõlemad lapsevanemad näeksid, mitte ainult üks, ideaalis tasuta või vähese kuu/aastatasuga. Kõikide pereliikmete puhul tegu IOS telefoniga. Olen kuulnud Life 360, Family Locator ja Cozi Family Organizerist, kuid ei tea nende eripäradest midagi, kindlasti on äppe veel.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.11 07:26; 04.11 22:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

IOSil on see juba olemas – “Find My”

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

iOS seadmetel tuleb kõigepealt lapsed enda kontoga siduda. Ja siis saab tõesti Find my Phone alt trackida.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas telefoni positsioneerimiseks peab lapsel koguaeg internet sisse olema lülitatud? Võib-olla rumal küsimus, aga praegune äpp, mida kasutame (Family Link) – seal saab kahjuks küll ainult nii.
Kas on olemas võimalust ka ilma internetita positsioneerida?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on lapse jaoks Life360, olen väga rahul (meil on Androidid), aga ei tea, kas seda saab ka 3. telefoniga siduda. Muidugi peab jälgimiseks olema nett sees, muidu ta näitab viimast jälgimise aega lihtsalt. Aadressid on väga täpsed. Kuna olen seadistanud staabiks meie kodu, siis u 5-10 min enne, kui laps uksest sisse astub, annab mu tel märku, et ta saabus koju.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Find my Phone alt trackida.

Kas keegi õpetaks, kuidas ma seda teha saan? Näitab ainult minu telefoni, kuid kust ma saan lisada lapse telefoni numbri?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.11 07:26; 04.11 22:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Find my Phone alt trackida.

Kas keegi õpetaks, kuidas ma seda teha saan? Näitab ainult minu telefoni, kuid kust ma saan lisada lapse telefoni numbri?

find my friendsi alt saad valida. lapse telefoni kohta ei oska öelda, täiskasvanud peavad ise oma telefonist nõusoleku andma. üleval paremal on nupp add, sealt saadad soovi jälgida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.11 22:22; 07.11 16:31; 13.11 09:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

elisa kliendina saad positsioneerida siis ka, kui nett sees ei ole. aga see on 19senti

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

elisa kliendina saad positsioneerida siis ka, kui nett sees ei ole. aga see on 19senti

kõigi operaatorite kliendid saavad, aga see on üsna ebatäpne.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.11 22:22; 07.11 16:31; 13.11 09:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei mõista, miks üldse peaks oma lapsi positsioneerima? Ok, lasteaialastest saan veel aru, aga see siin on koolilapse teema.

Ma pole selle peale tulnudki, et peaks oma laste asukohta kogu-aeg jälgida saama. Mingi privaatsus peab inimesel ikka olema, ka lapsel.

Tean nagunii kus nad enam-vähem on (koolis, sõprade juures jne) ja ei pea vajalikuks pidevalt kontrollida, kas see on ka nii.

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei mõista, miks üldse peaks oma lapsi positsioneerima? Ok, lasteaialastest saan veel aru, aga see siin on koolilapse teema.

Ma pole selle peale tulnudki, et peaks oma laste asukohta kogu-aeg jälgida saama. Mingi privaatsus peab inimesel ikka olema, ka lapsel.

Tean nagunii kus nad enam-vähem on (koolis, sõprade juures jne) ja ei pea vajalikuks pidevalt kontrollida, kas see on ka nii.

Mure on siis, kui lapsel on telefon hääletu peale jäänud ning selle asemel, et oodata ema/isa parklas, on ta mõne klassikaaslasega parki läinud, otsustanud hakata juba jalgsi koju minema, mingil põhjusel ei jää pikapäevarühma vms põhjused. Jah, pärast saab kõik olukorrad küll lapsega üle räägitud (ei saa ise aru, mis valesti tegi), kuid kui vaja last kätte saada, on positsioneerimine igati abiks.
Lasteaialapsel ei olnud telefonigi ja seal oli ta kogu aeg nö kindlal territooriumil kinni.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei mõista, miks üldse peaks oma lapsi positsioneerima? Ok, lasteaialastest saan veel aru, aga see siin on koolilapse teema.

sa oled mõelnud, et koolilapsed on vanuses 6-18? algklassilaste puhul võib ikka päris tihti ette tulla olukordi, kus on vaja teda positsioneerida. sõidab kasvõi bussiga mööda ja leiab end teisest linnaotsast, kus kõik on võõras ja laps ei oska selgitadagi, kus ta on.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.11 22:22; 07.11 16:31; 13.11 09:57;
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Koolilaps Telefoni positsioneerimine