Esileht Kodunurk Telefoniarve

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 41 )

Teema: Telefoniarve

Postitas:

Olen alati Elisaga rahul olnud, kuna arved lähevad otsekorraldusega – siis avastasin üllatuseks, kui varem oli minu telefoni eest kuus 9 eurot ja lapsel 8, siis nüüd on mõlemad pea 16 eurot. Paketi hind on siis sedasi muutunud, kusjuures kui mingi hetk sel teemal nende töötajatega juttu oli, siis väitsid, et pojal on väga soodne piiramatu nutipakett, mille hinda muuta ei saa.

Ausalt siis – plaanin operaatorit vahetada. Andke soovitusi, milline operaator ja milline pakett on kõige parem.

+9
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 09.06 07:41; 09.06 23:08; 10.06 07:46; 21.06 07:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palun mulle ka piiramatu netimahuga 4G ühendus igakuiselt 16.- eest.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen alati Elisaga rahul olnud, kuna arved lähevad otsekorraldusega – siis avastasin üllatuseks, kui varem oli minu telefoni eest kuus 9 eurot ja lapsel 8, siis nüüd on mõlemad pea 16 eurot. Paketi hind on siis sedasi muutunud, kusjuures kui mingi hetk sel teemal nende töötajatega juttu oli, siis väitsid, et pojal on väga soodne piiramatu nutipakett, mille hinda muuta ei saa.

Ausalt siis – plaanin operaatorit vahetada. Andke soovitusi, milline operaator ja milline pakett on kõige parem.

teil said soodukad läbi.  vahet pole millise  teise operaatori võtad. nii kui Elisa teada saab, et tahad lahkuda, saad odavama pakkumise. Sama on ka Telia  ja Tele2  klientidega.

+10
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.06 08:33; 21.06 23:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Et arve makstakse otsekorraldusega, ei tähenda ometi, et sa arvet enne vaadata ei saa, et nüüd üllatusega avastad 🙂

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.06 09:38; 10.06 00:30; 11.06 15:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Et arve makstakse otsekorraldusega, ei tähenda ometi, et sa arvet enne vaadata ei saa, et nüüd üllatusega avastad

Aga kui sul on otsekorraldus ja sinu teada on kõik endistviisi, st sind ei ole teavitatud sellest, et hind muutub, siis mis ime pärast sa peaksid seda arvet enne vaatama?

Mul on ka ajalehe tellimuse otsekorraldus, selle kohta ei tulegi mingeid arveid, lihtsalt raha läheb pangas maha.

Teenaalgatajal soovitan vaadata teenusepakkujate kodulehel hindu, algatada numbriliikuvus. Seejärel saad sa kindlasti kõne ka Elisast, millest selgub, et nad saavad sulle teha veidike soodsama pakkumise kui sa saaksid teise operaatori juurde ümber kolides. Aga sa pead siis neile enne avaldama selle, et missugust hinda sa seal teise juures saaksid. Sulle pakutakse siis mingi umbes euro võrra odavam peaaegu samasugune pakett, mida sa mujale jahtima lähed 😀

Mu meelest Elisa on hetkel kõige nõmedam teenusepakkuja. Telia on küll tiba kallis, aga parema klienditeenindusega. Tele2ga ma ei ole pidanud üldse klienditeenindusega suhtlema, kõik kulgeb rahulikult. Mul lapse telefon Telias ja enda oma Tele2 võrgus. Varem olin ka Elisas, sealt kolisin üle, pärast ühte edutut katset kui nad mind tagasi meelitasid. Teist korda ei aidanud ka nende odavam pakkumine.

+5
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.06 10:03; 10.06 07:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kui sul on otsekorraldus ja sinu teada on kõik endistviisi, st sind ei ole teavitatud sellest, et hind muutub, siis mis ime pärast sa peaksid seda arvet enne vaatama? Mul on ka ajalehe tellimuse otsekorraldus, selle kohta ei tulegi mingeid arveid, lihtsalt raha läheb pangas maha.

Arve esitatakse mistahes teenuse eest osutamisel ALATI. See, et sa ei ole seda oma e-arvete alt juhtunud nägema, ei tähenda, et ajalehe tellimuse puhul arvet ei väljastata.

+4
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 09.06 21:55; 09.06 21:57; 11.06 11:10; 11.06 11:14; 11.06 13:20; 11.06 21:30; 20.06 11:19; 21.06 21:19; 22.06 22:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Elisa tõstis hinda. Selle kohta saadeti ka kiri. Kui ma ei eksi, siis märtsis (kontrollida hetkel ei viitsi).  Mul oli varem 12 eurot. Sel kuul 16 eurot.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 09.06 21:55; 09.06 21:57; 11.06 11:10; 11.06 11:14; 11.06 13:20; 11.06 21:30; 20.06 11:19; 21.06 21:19; 22.06 22:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina Tele2 klient juba 5 aastat ja sain ka väga soodsa pakkumise. Selle aja jooksul on tasu veidi suurenenud (no ütleme 10 euro pealt 12 euro peale), paketid muutunud paremaks. Ja alati nad saadavad kirja, et pakett muutub, aga pakuvad ikka mingeid soodustusi. Siiani rahul.

Enne seda olin ligi 20a Telias, mingeid soodustusi pikaajalisele kliendile ei saanud, Korra maksin olematu teenuse eest ligi aasta (pakuti prooviks kuuks ajaks ja lõpetasin ära, aga minu viga et ei kontrollinud, et arvel ikka edasi jooksis, mõne kuu eest sain tasaarvelduse, rohkemat polevat olnud võimalik teha). Tele2 üleminekul pakkus Telia sama hinda, mina olin solvunud  et nad seda varem ei olnud teinud, sest iga kord klienditeeninduses käies olin uurinud soodsamate pakettide ja lepingute kohta.

Teemaalgatajal soovitaks kõigepealt vaadata enda ja lapse igakuine tarbimine üle, minu lapsed üle 20G kuus eriti ei tarvita (ühel on küll ainult Eestis 100G pakett), mina ise tarvitan veel vähem. Ja siis selle järgi valida. Kodus võiks wifit kasutada.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ongi nii, et 1 maist tõusid hinnad.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 09.06 07:41; 09.06 23:08; 10.06 07:46; 21.06 07:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ongi nii, et 1 maist tõusid hinnad.

Nii palju hinnad küll ei tõusnud, et 8- ja 9-eurostest pakettidest oleks lambist 16-eurosed saanud.
Ju lõppesid ikka mingid soodushinnad, mis ilmselt olid ka juba lepingus kirjas. Algset lepingut tasuks ka lugeda.
Mul on nii Telia, Tele 2 kui ka Elisa teenus eri seadmetes ja kui mingi hind tõuseb, saadetakse alati ka kiri selle kohta.
Arveid maksan otsekorraldusega, aga isegi kui mõnel kuul meilile tulnud arvet lahti ei kliki, siis panga väljavõttest lasen paar korda kuus ikka silmad üle – kohe näen ju, mis toimunud.
Nt Elisast on mul aasta tagasi märtsis ostetud piiramatu neti teenus, tingimus oli, et kasutan 2 aastat, tasun 17.- kuus, sel juhul on tahvel pealekauba. Täpselt tean, et järgmise aasta märtsis see hind muutub. Kui kalliks, eks näha ole. Siiani on summa sama.

+1
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.06 09:38; 10.06 00:30; 11.06 15:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mine AT&T võrku.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii palju hinnad küll ei tõusnud, et 8- ja 9-eurostest pakettidest oleks lambist 16-eurosed saanud. Ju lõppesid ikka mingid soodushinnad, mis ilmselt olid ka juba lepingus kirjas. Algset lepingut tasuks ka lugeda. Mul on nii Telia, Tele 2 kui ka Elisa teenus eri seadmetes ja kui mingi hind tõuseb, saadetakse alati ka kiri selle kohta. Arveid maksan otsekorraldusega, aga isegi kui mõnel kuul meilile tulnud arvet lahti ei kliki, siis panga väljavõttest lasen paar korda kuus ikka silmad üle – kohe näen ju, mis toimunud. Nt Elisast on mul aasta tagasi märtsis ostetud piiramatu neti teenus, tingimus oli, et kasutan 2 aastat, tasun 17.- kuus, sel juhul on tahvel pealekauba. Täpselt tean, et järgmise aasta märtsis see hind muutub. Kui kalliks, eks näha ole. Siiani on summa sama.

No, mida sa vaidled ja miinustad siin? Mingid seni kehtinud soodushinnad ei lõppenud. Oli kõige tavalisem hinnatõus, millega kaasnes ka väike muudatus, mis puudutab telefoni kasutamist välismaal.

Inimesed ju ütlevad, et said selle kohta kirja. Teemaalgataja ei ole lihtsalt märganud oma postkastis seda kirja.

Minule laekus hinnatõusu puudutav kiri 29. märts 2021. Kogu kirja ei hakka siia panema, aga …

Elisa <info@elisa.ee>: Lepingu muutmine alates 01.05.2021: andmemahu muutmine

Soovime sinu usaldust hoida ka edaspidi, mistõttu kaasajastame sinu numbril ….. olevat mobiilse interneti lisateenuse paketti MiNT Basic+4G.

Seoses teenuspaketi kaasajastamisega muutub mõnevõrra ka senine kuutasu, suurenedes … euro ja  … sendi võrra.

Antud uuendus võimaldab sul alates 1. maist 2021 tunda end koduselt kõikides Euroopa Liidu riikides, kartmata lisakulutusi või ebamugavaid lisategevusi interneti aktiveerimiseks välismaal.

Lihtsalt nõme on vaielda mingi asja üle, mis on nii lihtsalt kontrollitav (tõenäoliselt on kogu see info ka Elisa lehel leitav).

+1
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.06 06:48; 21.06 07:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Uurisin veel arvet – lapsel oli vanasti vaid pakett (võrdlesin erinevaid arveid) + erikõned (näiteks takso tellimine), nüüd on pakett+  lisaks eraldi kõned Elisa mobiilidele, Telia mobiilidele, lauatelefonidele. lisaks sms jms, mis varem olid paketi sees.  Mingi hetk hakati kõnesid ja sms eraldi juurde lisama.  Hetkel ei ole veel leidnud, millal sellest on mind teavitatud, aga lapse arve on pea 20 eurot (mitte 16 nagu alguses kirjutasin).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 09.06 07:41; 09.06 23:08; 10.06 07:46; 21.06 07:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arve esitatakse mistahes teenuse eest osutamisel ALATI.

Arve saadetakse sulle meilile või postkasti ainult siis kui sa selle oled sinna ise tellinud.

Kui sul on otsekorraldus ja sa ei ole arvet tellinud, siis seda ka ei saadeta. Sel juhul sa pead arve nägemiseks ise sinna Elisasse sisse logima ja seal spetsiaalselt arveid uurima hakkama.

Jah, see arve on kuskil olemas muidugi, aga see ei pruugi üldse sulle meili peale tulla, vaid istubki teenusepakkuja juures arvete rubriigis.

Teemaalgataja näe avastaski pangaväljavõtte pealt, et maha on läinud veider summa. Otsekorralduse puhul inimesed reeglina ei vaatagi seda arvet enne maksetähtaega. Milleks seda otsekorraldust siis üldse teha, kui iga kord ikka enne on soov seda arvet uurida?

No ja siis inimesed avastavadki tagantjärele neid asju, mõni lausa aasta hiljem nagu siit teemastki selgub. Selles ei ole mitte midagi imelikku, et nii juhtub, sest need arved ei pruugi olla kogu aeg silme all, ilma kuskile eraldi logimata.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.06 10:03; 10.06 07:59;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arve esitatakse mistahes teenuse eest osutamisel ALATI.

Arve saadetakse sulle meilile või postkasti ainult siis kui sa selle oled sinna ise tellinud.

Kui sul on otsekorraldus ja sa ei ole arvet tellinud, siis seda ka ei saadeta. Sel juhul sa pead arve nägemiseks ise sinna Elisasse sisse logima ja seal spetsiaalselt arveid uurima hakkama.

Jah, see arve on kuskil olemas muidugi, aga see ei pruugi üldse sulle meili peale tulla, vaid istubki teenusepakkuja juures arvete rubriigis.

Teemaalgataja näe avastaski pangaväljavõtte pealt, et maha on läinud veider summa. Otsekorralduse puhul inimesed reeglina ei vaatagi seda arvet enne maksetähtaega. Milleks seda otsekorraldust siis üldse teha, kui
iga kord ikka enne on soov seda arvet uurida?

No ja siis inimesed avastavadki tagantjärele neid asju, mõni lausa aasta hiljem nagu siit teemastki selgub. Selles ei ole mitte midagi imelikku, et nii juhtub, sest need arved ei pruugi olla kogu aeg silme all, ilma kuskile eraldi logimata.

Sinu jutt on õige. Aga nagu mina ütlesin, siis arve koostatakse ALATI. Iseküsimus on see, kuhu see arve saadetakse – kas meilile, internetipanka või iseteenindusse. See, et sa igakuiselt neid ei ava ja ei sisu ei kontrolli, ei tähenda, et mõni teenuseosutaja arveid ei esitagi.

See, keda tsiteerisin, ütles, et tal ajalehetellimuse kohta ei tehtagi mingeid arveid. Sellele vaidlen ma küll vastu.

Milleks seda otsekorraldust siis üldse teha, kui iga kord ikka enne on soov seda arvet uurida?

See on nüüd küll arusaamatu jutt. Otsekorralduse (õigemini, tänapäeval e-arve püsimakse lepingu) point on siiski selles, et makse tasub end ise. Et inimesel oleks mugav oma arveid tasuda, et ei oleks vaja ise meeles hoida, mitte see, et siis puudub vajadus arve sisuga tutvuda.

Kui sul on otsekorraldus ja sa ei ole arvet tellinud, siis seda ka ei saadeta. Sel juhul sa pead arve nägemiseks ise sinna Elisasse sisse logima ja seal spetsiaalselt arveid uurima hakkama.

See jutt ei vasta tõele! Sul ei ole võimalik e-arve püsimaselepingut enne üldse vormistadagi, kui sa pole omale e-arvet tellinud. Selle e-arve püsimaselepingu vormistamine tänapäeval algabki sellest, et tellid kõigepealt konkreetse teenuseosutaja käest e-arve ja alles seejärel saad sõlmida püsimakselepingu. Ja sel juhul, hakkavad sulle arved laekuma internetipanka.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 09.06 21:55; 09.06 21:57; 11.06 11:10; 11.06 11:14; 11.06 13:20; 11.06 21:30; 20.06 11:19; 21.06 21:19; 22.06 22:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No, mida sa vaidled ja miinustad siin? Mingid seni kehtinud soodushinnad ei lõppenud. Oli kõige tavalisem hinnatõus, millega kaasnes ka väike muudatus, mis puudutab telefoni kasutamist välismaal. Inimesed ju ütlevad, et said selle kohta kirja. Teemaalgataja ei ole lihtsalt märganud oma postkastis seda kirja. Minule laekus hinnatõusu puudutav kiri 29. märts 2021. Kogu kirja ei hakka siia panema, aga … Elisa <info@elisa.ee>: Lepingu muutmine alates 01.05.2021: andmemahu muutmine Soovime sinu usaldust hoida ka edaspidi, mistõttu kaasajastame sinu numbril ….. olevat mobiilse interneti lisateenuse paketti MiNT Basic+4G. Seoses teenuspaketi kaasajastamisega muutub mõnevõrra ka senine kuutasu, suurenedes … euro ja  … sendi võrra. Antud uuendus võimaldab sul alates 1. maist 2021 tunda end koduselt kõikides Euroopa Liidu riikides, kartmata lisakulutusi või ebamugavaid lisategevusi interneti aktiveerimiseks välismaal. Lihtsalt nõme on vaielda mingi asja üle, mis on nii lihtsalt kontrollitav (tõenäoliselt on kogu see info ka Elisa lehel leitav).</info@elisa.ee>

Kas keegi selgitab, mis siin kommentaaris valesti öeldi, et seda nii palju miinustati?

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 09.06 21:55; 09.06 21:57; 11.06 11:10; 11.06 11:14; 11.06 13:20; 11.06 21:30; 20.06 11:19; 21.06 21:19; 22.06 22:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas keegi selgitab, mis siin kommentaaris valesti öeldi, et seda nii palju miinustati?

Ilmselt seda väidet, et mingid senikehtinud soodushinnad ei lõppenud? Kust too kägu teab, millised soodushinnad kellelgi lõppesid v ei lõppenud? Üleüldise väikese hinnatõusuga ei ole sellel ju mingit seost. Mul tele2-s ka lõppes soodushind, kohe hakkasin maksma oma paketi eest kaks korda rohkem.

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.06 11:24; 20.06 18:21; 22.06 00:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas keegi selgitab, mis siin kommentaaris valesti öeldi, et seda nii palju miinustati?

Aga palun, seda öeldi valesti: No, mida sa vaidled ja miinustad siin?

– Ka selle “luugupeedud” käoga ei tohigi keegi vaielda?
Siin ei ole ju tema isiklik söökla, kus tema on juhataja ja räuskab nagu tahab. Siin on avalik foorum, kus igaüks võib arvata, mida tahab. Isegi vaielda võib.

– Kas keegi miinustab või mitte või kui palju, ei näe see sööklamutt mitte ja seetõttu ka otseselt valetas.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas keegi selgitab, mis siin kommentaaris valesti öeldi, et seda nii palju miinustati?

Ilmselt seda väidet, et mingid senikehtinud soodushinnad ei lõppenud? Kust too kägu teab, millised soodushinnad kellelgi lõppesid v ei lõppenud? Üleüldise väikese hinnatõusuga ei ole sellel ju mingit seost. Mul tele2-s ka lõppes soodushind, kohe hakkasin maksma oma paketi eest kaks korda rohkem.

Aga nii ju ongi! Ei lõppenud mingi senikehtinud soodushind, vaid tõsteti lihtsalt hindu. Mina sain täpselt sama sisuga kirja Elisast. Enne kehtis mul aastaid üks hind ja nüüd siis tuli teade, et hinnad tõusevad.  Ja hinnatõusu põhjendus on siis see, et nüüd saad välismaal helistada ilma, et peaksid eelnevalt midagi aktiveerima.

0
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 09.06 21:55; 09.06 21:57; 11.06 11:10; 11.06 11:14; 11.06 13:20; 11.06 21:30; 20.06 11:19; 21.06 21:19; 22.06 22:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga nii ju ongi! Ei lõppenud mingi senikehtinud soodushind, vaid tõsteti lihtsalt hindu.

TA lapse paketi hind tõusis 8 eurolt 20 euroni. Nii üüratu hinnatõus oli Elisas või?

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.06 09:38; 10.06 00:30; 11.06 15:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mõned aastad tagasi küsisin oma telefonioperaatorilt paremat hinda, öeldi, et ei, kuidagi ei ole võimalik. Valisin siis teise pakkuja juurest mingi odavama paketi, panin numbri liikuma, et sinna üle minna.

Seepeale helistas senine operaator, et oi, näeme, et olete lahkumas, mida me saaks pakkuda, et te jääks? Kas odavamat kuumaksu, rohkem andmemahtu, tasuta uut telefoni? Ja tehti väga hea kuumaksu pakkumine, mille küsisin kohe oma mehele ka, mõlemad saime. Panin numbriliikumise kinni.

Siis helistas see operaator, kelle juurde minemas oli – näeme, et olete numbriliikumise peatanud, mida me saaks pakkuda, et te ikka meie juurde tuleks? Pakuti samaväärseid asju nagu senine operaatorgi. Jäin ikka senise juurde.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga, äkki TA paneb siia copy pastega oma aprillikuu arve ja juunikuu arve? Nimed ja tel nr ära kustutades. Siis on ju kohe selge pilt?

300%-line hinnatõus tundub tõesti ebaõiglane. Eriti arvestades, et Elisa maksimum nutihind on 19 eurot.   Kuis saab hind tõusta  8 eurolt 20 euroni? Ja teenusepakkujalt ei sõnagi?

Selle juurde siiski jään, et olen kindel, et TA sai eelnevalt ka mingi kirja muudatuste kohta.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 09.06 21:55; 09.06 21:57; 11.06 11:10; 11.06 11:14; 11.06 13:20; 11.06 21:30; 20.06 11:19; 21.06 21:19; 22.06 22:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu laps on Tele2-s ja saadeti meil, et soodusperiood lõpeb see kuu. Läksin esindusse ja vormistati samasugune soodushind ka järgmiseks aastaks. Nii viisakas ja normaalne. Teine laps on Elisas ja ise Telias, aga need on hoopis teise suhtumisega ega hoia niimoodi olemasolevat klienti. Peab hakkama numbrit liigutama, enne nad ei paku ega huvitu.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga nii ju ongi! Ei lõppenud mingi senikehtinud soodushind, vaid tõsteti lihtsalt hindu. Mina sain täpselt sama sisuga kirja Elisast. Enne kehtis mul aastaid üks hind ja nüüd siis tuli teade, et hinnad tõusevad.

Palju sinul siis enne oli ja palju nüüd?

TA juttu ei saa nagunii uskuda, sest ta ei tea isegi, mis tal seal on.
Keegi tegelikult ka usub, et enne oli 8eur eest piiramatult internetti?
Ilmselt muutus ikka pakett ka, ei olnud sama asja 3-kordne hinnatõus.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 20.06 09:40; 21.06 07:40; 21.06 21:41; 22.06 00:00; 23.06 15:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga nii ju ongi! Ei lõppenud mingi senikehtinud soodushind, vaid tõsteti lihtsalt hindu. Mina sain täpselt sama sisuga kirja Elisast. Enne kehtis mul aastaid üks hind ja nüüd siis tuli teade, et hinnad tõusevad.

Palju sinul siis enne oli ja palju nüüd?

TA juttu ei saa nagunii uskuda, sest ta ei tea isegi, mis tal seal on.

Keegi tegelikult ka usub, et enne oli 8eur eest piiramatult internetti?

Ilmselt muutus ikka pakett ka, ei olnud sama asja 3-kordne hinnatõus.

Eespool ütesin juba ju!? Võtsin nüüd internetipanga lahti ja näen, et aprillis on mu Elisa telefoniarve olnud 12 eurot. Juunis 15.54 eurot. Muidu vist peaks olema 15 eurot, aga see 0.54 eurot on lisandunud eritariifsele numbrile helistamise eest.

Pakett on koguaeg üks ja seesama: MiNT Basic+4G. Aprillis sain kirja, milles teavitati hinnatõusust.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 09.06 21:55; 09.06 21:57; 11.06 11:10; 11.06 11:14; 11.06 13:20; 11.06 21:30; 20.06 11:19; 21.06 21:19; 22.06 22:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hinnatundlikumad peaksid ehk kõnekaarti kasutama. Mul on nuputelefon ja Simpel, kuuarve 1.50-2 eurot. Teismelisel on nutikas ja Simpel, kooliajal oli Simpel9 pakett (4 giga internetti, 9 eurot 30 päeva), suvel vahel isegi Simpel4 (1 giga, 4 eurot 30 päeva), aga ta on hästi palju ka kodus wifi peal. Simpelil pole mingeid hinnatõuse enam aastaid olnud ja mingid operaatorid meile ka ei helista.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.06 17:50; 20.06 19:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hinnatundlikumad peaksid ehk kõnekaarti kasutama. Mul on nuputelefon ja Simpel, kuuarve 1.50-2 eurot. Teismelisel on nutikas ja Simpel, kooliajal oli Simpel9 pakett (4 giga internetti, 9 eurot 30 päeva), suvel vahel isegi Simpel4 (1 giga, 4 eurot 30 päeva), aga ta on hästi palju ka kodus wifi peal. Simpelil pole mingeid hinnatõuse enam aastaid olnud ja mingid operaatorid meile ka ei helista.

Väheusutav, et kõnekaart netti vajaval inimesel lõppkokkuvõttes odavam tuleks. Sinu näited on sootuks teistsuguste mahtudega ja selliste mahtude jaoks on ka lepingulisel kliendil märksa madalamad hinnad. Pole ju mingit mõtet võrrelda 1G v 4G piiramatu paketiga.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.06 11:24; 20.06 18:21; 22.06 00:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hinnatundlikumad peaksid ehk kõnekaarti kasutama. Mul on nuputelefon ja Simpel, kuuarve 1.50-2 eurot. Teismelisel on nutikas ja Simpel, kooliajal oli Simpel9 pakett (4 giga internetti, 9 eurot 30 päeva), suvel vahel isegi Simpel4 (1 giga, 4 eurot 30 päeva), aga ta on hästi palju ka kodus wifi peal. Simpelil pole mingeid hinnatõuse enam aastaid olnud ja mingid operaatorid meile ka ei helista.

Väheusutav, et kõnekaart netti vajaval inimesel lõppkokkuvõttes odavam tuleks. Sinu näited on sootuks teistsuguste mahtudega ja selliste mahtude jaoks on ka lepingulisel kliendil märksa madalamad hinnad. Pole ju mingit mõtet võrrelda 1G v 4G piiramatu paketiga.

Võib-olla tõesti, aga mida teeb laps piiramatu netiga? Mul on netisõltlasest teismeline kodus, ja temal jääb 4 gigast sageli üle. Tõsi, ta palju väljas ei käi. Nii palju olen ma igatahes aru saanud, et lepingulistel klientidel on pidevalt mingeid halbu üllatusi hinnatõusuga 🙂

0
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.06 17:50; 20.06 19:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Uurisin veel arvet – lapsel oli vanasti vaid pakett (võrdlesin erinevaid arveid) + erikõned (näiteks takso tellimine), nüüd on pakett+ lisaks eraldi kõned Elisa mobiilidele, Telia mobiilidele, lauatelefonidele. lisaks sms jms, mis varem olid paketi sees. Mingi hetk hakati kõnesid ja sms eraldi juurde lisama. Hetkel ei ole veel leidnud, millal sellest on mind teavitatud, aga lapse arve on pea 20 eurot (mitte 16 nagu alguses kirjutasin).

Uusrikas oled v?

Üldiselt eestisisesed piiramatud kõned, sms-id + kuskil 15gb netti peaks jääma ca 10€/kuus.

Kui õigest kohast küsida oskad siis saaks sellise paketi isegi 6-7 euriga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eespool ütesin juba ju!? Võtsin nüüd internetipanga lahti ja näen, et aprillis on mu Elisa telefoniarve olnud 12 eurot. Juunis 15.54 eurot.

Mis sa karjud ometi siin läbivalt, rahune maha

Pakett ei seisne nimes, vaid teenuste sisus. Sa kirjutasid just nimelt, et sul andmemaht muutus (ilmselt suurenes), kus ta siis samaks jäi? Ilmselt oli selles teavituskirjas võimalus jätkata kehvemate tingimuste paketiga odavama hinnaga. Miks sa ei teinud seda siis?

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 20.06 09:40; 21.06 07:40; 21.06 21:41; 22.06 00:00; 23.06 15:41;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 41 )


Esileht Kodunurk Telefoniarve