Esileht Kodunurk Telefonide vahetamine, aga sisu üle ei tule

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Telefonide vahetamine, aga sisu üle ei tule

Postitas:
Kägu

<p style=”text-align: left;”>Mul on lapsega ühesugused telefonid. Lapse omal läks ekraan katki ühest nurgast ja kuna mind selline asi ei sega, siis oli plaan telefonid ära vahetada – lapsele annan enda terve telefoni ja katkise ekraaniga võtan omale. Tundus nii lihtne, et vahetasin telefonidel sim-kaardid ära, aga sisu poolest mitte mingit muutust telefonides ei toimunud. Nüüd oli minu sum-kaardiga telefonis lapse telefoni sisu ja vastupidi  Mida ma tegemata jätsin?</p>

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

<p style=”text-align: left;”>Mul on lapsega ühesugused telefonid. Lapse omal läks ekraan katki ühest nurgast ja kuna mind selline asi ei sega, siis oli plaan telefonid ära vahetada – lapsele annan enda terve telefoni ja katkise ekraaniga võtan omale. Tundus nii lihtne, et vahetasin telefonidel sim-kaardid ära, aga sisu poolest mitte mingit muutust telefonides ei toimunud. Nüüd oli minu sum-kaardiga telefonis lapse telefoni sisu ja vastupidi Mida ma tegemata jätsin?</p>

Mis telefonidest jutt. Nuti? Kui nutikad siis need on nagu väikesed arvutid oma mäludega. SIM tänapäeval on ehk vaid numbrid – kuigi ka need enamasti salvestatud tel enda mällu koos sõnumitega.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pane mõlemad telefonid ekraanipidi kokku ja koputa vastu lauaäärt.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teed mõlemale telefonile backupi, siis kustutad telefoni tühjaks. Siis logid tühjas telefonis kontosse sisse ja tastad backupist. Kuidas backupi teha? Googelda How to make backup [sinu operatsioonisüsteem nt android 11 või ios 15].

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Kodunurk Telefonide vahetamine, aga sisu üle ei tule