Esileht Koolilaps Telefonikasutuse piiramise appid

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Telefonikasutuse piiramise appid

Postitas:

Palun soovitage appe millega saab piirata laste nutiseadme aega.

Praegu kasutan Family Linki ja iseenesest on okei, saan piirata aega ja mugavalt juurde anda. Aga sealne aeg käib kogu telefonikasutuae kohta, ei saa osasid appe piiranguta seadistada. Kui aeg otsas, siis ei saa kasutada whatsappi, sms või spotify-d mida ma tahaks lubada piiramatult.

Kunagi kasutasin ka Screen Time tasulist versiooni, seal sai paremini reguleerida – konkreetse appi kaupa aga samas ka üldist nutiseadme aega. Aga seal olid vist mingid muud jamad, täpselt ei mäletagi.

Kellel veel kogemusi nende appidega, palun soovitusi (Android seadmele).

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.01 14:10; 01.01 17:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tee Family Linkile uuendus, sügisel tekkis ka sinna võimalus igat appi eraldi piirata. Enne seda oli jah nigel, sest ei saanud isegi kõne vastu võtta kui päevalimiit täis oli. Nüüd aga ok kasutada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tee Family Linkile uuendus, sügisel tekkis ka sinna võimalus igat appi eraldi piirata. Enne seda oli jah nigel, sest ei saanud isegi kõne vastu võtta kui päevalimiit täis oli. Nüüd aga ok kasutada.

Kas sa saad rohkem juhendada? Mul tundub, et on uuendatud versioon ja tõesti rakenduste juures on liivakella märk ja saab igale appile eraldi aja panna. Hetkel on kõikidel limiit puudu (st on piiranguta, liivakell on hall), see tähendaks et neid kõiki võib piiramatult kasutada. Aga kui üldine päevane piirang (nt 2 h) saab otsa, siis läheb ju kogu telefon lukku.

Või sa mõtled, et jätan selle päevase piirangu lõputuks, st ei piira üldse ja piirangud on iga rakenduse kohta eraldi? Ok, nii saaks.. aga ega ma ju kõiki rakendusi ei tea, osad seal mingid süsteemi omad. Ja siis ju ikkagi ei oska ma reguleerida, sest kui panen Minecraft 2 h, Pou 2 h, siis kokku saab ta ju 4 h mängida?

Ma pigem tahaks et suurem osa appe oleks selle 2 h sees, aga osad (suhtlemisappid, kaamera, spotify, sõnasnäkk) oleks piiranguta.

Äkki sa seletaksid kuidas sa tegid?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 01.01 14:10; 01.01 17:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

ScreenTime-isaavad lapsed jube lihtsalt ise maha installida – väga nõme. Üritasin küll teha nii, et ei saaks aga pole sellist varianti.

Ise otsin ka midagi,mida lapsed ekraanilt lihtsalt minema nipsata ei saaks ja oleks kõigi jaoks kasutajamugav.

Mina kasutan screentime äppi ja ei saa see laps ise midagi maha installida. Õigesti tuleb seadistada. Selleks, et laps saaks selle oma telefonis maha installida, peaks ta parooli teadma. Kui ise ei oska seadistada õigesti, soovitan kirjutada supporti, aitavad ja juhendavad,vastavad kiirelt jne.
ScreenTime’ga on määratud, kui palju kokku on lapsel telefoni kasutamise aega ning eraldi saab märkida ära, millised äpid on ilma piiranguta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Androidi äpid ongi vist lihtsalt lahtimuugitavad, ei pea teadma selleks parooli, piisab, kui laps on nutiseadmes osav.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Koolilaps Telefonikasutuse piiramise appid