Esileht Kodunurk Telefonile kaitseklaasi paigaldamine

Näitan 20 postitust - vahemik 31 kuni 50 (kokku 50 )

Teema: Telefonile kaitseklaasi paigaldamine

Postitas:
Kägu

Mul on iPhone11. Paar nädalat tagasi ostsin. Kaitseklaasi ei ole veel peal. Just täna vaatasin, et nurga alt paistab, et juba kriimud peal.

Kes siis nii vana mudeli ostab, praegu ammu 13 juba.

0
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on iPhone11. Paar nädalat tagasi ostsin. Kaitseklaasi ei ole veel peal. Just täna vaatasin, et nurga alt paistab, et juba kriimud peal.

Ja klaas on vajalik, et oleks tutikas klaas 2 aasta pärast ära visates? 😀

0
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on iPhone11. Paar nädalat tagasi ostsin. Kaitseklaasi ei ole veel peal. Just täna vaatasin, et nurga alt paistab, et juba kriimud peal.

Kes siis nii vana mudeli ostab, praegu ammu 13 juba.

Ju siis kõik ei ole miljonärid nagu sina, kes iga kord, kui telefon maha kukub, ostavad uuema ja moodsama iPhone ????

Üldiselt tädi, mine puhka vahepeal jalga! Nii ära on tüüdanud su jutukesed, kuidas ainult lollid ostavad oma telefonile kaitseekraani ja kuidas nähtamatu asi muudab telefoni niiiii koledaks!

 

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üldiselt tädi, mine puhka vahepeal jalga! Nii ära on tüüdanud su jutukesed, kuidas ainult lollid ostavad oma telefonile kaitseekraani ja kuidas nähtamatu asi muudab telefoni niiiii koledaks!

Soovitan sulle ka jalanõudele mingid kalossid või kilesussid peale tõmmata-ilus uus näeb välja siis. Ja nagu ütlesin-tädist on asi kaugel. Ilmselt oled minu ema vanune.

+1
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üldiselt tädi, mine puhka vahepeal jalga! Nii ära on tüüdanud su jutukesed, kuidas ainult lollid ostavad oma telefonile kaitseekraani ja kuidas nähtamatu asi muudab telefoni niiiii koledaks!

Soovitan sulle ka jalanõudele mingid kalossid või kilesussid peale tõmmata-ilus uus näeb välja siis. Ja nagu ütlesin-tädist on asi kaugel. Ilmselt oled minu ema vanune.

Siis on arusaadav, miks sa nii rumal ja ülbe oled. Kui suureks kasvad, siis saad veel väga palju asju teada, mida seni ei teadnud. Ühtlasi sedagi, et elu eesmärk ei ole omada viimast iPhone mudelit.

Ja, kui juhtud kunagi tööle minema, siis su kuupalk on heal juhul pool sellest, mis maksab iPhone kõige viimane mudel.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja, kui juhtud kunagi tööle minema, siis su kuupalk on heal juhul pool sellest, mis maksab iPhone kõige viimane mudel.

😀 Ma ei pea juba ammu tööd tegema, mul on finantsvabadus.

+1
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

???? Ma ei pea juba ammu tööd tegema, mul on finantsvabadus.

Finantsvabadus? Aa, liitusid Amway või Lyonessiga? ???? Need ajavad sarnast möga.

Lihtsalt küsin, kas sa oled seesama neiu, kes ilunurgas teisi maakaks sõimab?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Finantsvabadus? Aa, liitusid Amway või Lyonessiga? ???? Need ajavad sarnast möga.

Ei, tulu enda renditavalt kinnisvaralt ning muudelt investeeringutelt. Sinu kirjutet jura pooldajatest pole never aru saanud. Amway pigem tõesti maakate meelitamise teema oli vanasti. Lyonessi juhti tunnen hästi, ise seesuguse jamaga ei tegele.

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Finantsvabadus? Aa, liitusid Amway või Lyonessiga? ???? Need ajavad sarnast möga.

Ei, tulu enda renditavalt kinnisvaralt ning muudelt investeeringutelt. Sinu kirjutet jura pooldajatest pole never aru saanud. Amway pigem tõesti maakate meelitamise teema oli vanasti. Lyonessi juhti tunnen hästi, ise seesuguse jamaga ei tegele.

Ja sa viitsid päevade viisi kedrata teemal “kaitseklaas on mõttetu”?  Tõesti oma vabadusega muud ei oska peale hakata?

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja nagu ütlesin-tädist on asi kaugel. Ilmselt oled minu ema vanune.

Jutt on sul küll puhta mammide oma. Kui oled tegelikult noorem, siis päris jama ju.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja sa viitsid päevade viisi kedrata teemal “kaitseklaas on mõttetu”?  Tõesti oma vabadusega muud ei oska peale hakata?

Mulle meeldib veidrikke torkida.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lihtsalt küsin, kas sa oled seesama neiu, kes ilunurgas teisi maakaks sõimab?

Ei ole mina. See maakaks sõimaja on väga vihane.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja sa viitsid päevade viisi kedrata teemal “kaitseklaas on mõttetu”? Tõesti oma vabadusega muud ei oska peale hakata?

Mulle meeldib veidrikke torkida.

Telefonile kaitseklaasi panemine teeb inimese veidrikuks?

Sa peaks juba olema aru saanud, et ainus veidrik siin teemas (ja nendes teistes paljudes teemades ka, kus kõiki maakaks sõimad) oled sina.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa peaks juba olema aru saanud, et ainus veidrik siin teemas (ja nendes teistes paljudes teemades ka, kus kõiki maakaks sõimad) oled sina.

Ütlen veelkord, et mina ei sõima maakaks, see on keegi teine, seega ära jaura.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa peaks juba olema aru saanud, et ainus veidrik siin teemas (ja nendes teistes paljudes teemades ka, kus kõiki maakaks sõimad) oled sina.

Ütlen veelkord, et mina ei sõima maakaks, see on keegi teine, seega ära jaura.

Tohohh! Kas see siis polegi sinu kommentaar?

“Ei, tulu enda renditavalt kinnisvaralt ning muudelt investeeringutelt. Sinu kirjutet jura pooldajatest pole never aru saanud. Amway pigem tõesti maakate meelitamise teema oli vanasti. Lyonessi juhti tunnen hästi, ise seesuguse jamaga ei tegele.”

Lisaks, täpselt samal kellaajal sõimasid sa Tervise rubriigis kaalu teemas kõiki maakaks. Varasemalt oled ilulõikuste ja süstide teemades karjunud, et ainult maakad ja vaesed naised ei lõika ega süsti ennast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei, tulu enda renditavalt kinnisvaralt ning muudelt investeeringutelt. Sinu kirjutet jura pooldajatest pole never aru saanud. Amway pigem tõesti maakate meelitamise teema oli vanasti. Lyonessi juhti tunnen hästi, ise seesuguse jamaga ei tegele.”

Jah, minu kommentaar.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lisaks, täpselt samal kellaajal sõimasid sa Tervise rubriigis kaalu teemas kõiki maakaks. Varasemalt oled ilulõikuste ja süstide teemades karjunud, et ainult maakad ja vaesed naised ei lõika ega süsti ennast.

Ei ole minu kommentaar, soovitan sul ravile minna.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei, tulu enda renditavalt kinnisvaralt ning muudelt investeeringutelt. Sinu kirjutet jura pooldajatest pole never aru saanud. Amway pigem tõesti maakate meelitamise teema oli vanasti. Lyonessi juhti tunnen hästi, ise seesuguse jamaga ei tegele.”

Jah, minu kommentaar.

Siis sõimad ju maakaks. Või, mida sa nüüd üritad väita?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lisaks, täpselt samal kellaajal sõimasid sa Tervise rubriigis kaalu teemas kõiki maakaks. Varasemalt oled ilulõikuste ja süstide teemades karjunud, et ainult maakad ja vaesed naised ei lõika ega süsti ennast.

Ei ole minu kommentaar, soovitan sul ravile minna.

Miks sa arvad, et sa ei ole äratuntav? Inimese maneeri, sõnakasutuse, suhtumise, ülbuse, praalimise, kirjavigade ja veel väga paljude näitajate järgi saab üsna lihtsalt pildi kokku panna, kui üks inimene möllab ja solvab erinevates teemades. Lisaks kattuvad kellaajad, kus tükk aega on vaikus, aga siis järsku hakkab täpselt samal ajal mitmes erinevas teemas seda maaka juttu tulema.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ah, mis te enam toidate seda veidrikku.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 20 postitust - vahemik 31 kuni 50 (kokku 50 )


Esileht Kodunurk Telefonile kaitseklaasi paigaldamine