Esileht Hobinurk Telemängud

Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )

Teema: Telemängud

Postitas:
Kägu

Kas tõesti leidub inimesi, kes vaatavad selliseid saateid? Kelle jaoks neid tehakse?

+5
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Reedeõhtust “Kuulsuste lahingut” ETV pealt vaatan küll, “Värvimuusikat” Reigo Ahvenaga vaatasin ka. Kommertskanalite mängude hulgast ei ole endale lemmikuid leidnud.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaatan “Kuulsuste lahingut”, “Kuldvillakut” ja suvel “Eesti mängu”.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kes teaks? on väga hea.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaatan “Kuulsuste lahingut”, “Kuldvillakut” ja suvel “Eesti mängu”.

Ma pidasin silmas ikka selliseid huilgamisega telemänge, kus õige vastuse peale hüütakse: “Juhhuu!”, mitte Kuldvillakut tüüpi mänge.

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen viimasel ajal sama mõelnud…

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

jaa, no tõesti leidub ikka selliseid inimesi, keda see segab

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

jaa, no tõesti leidub ikka selliseid inimesi, keda see segab

Ehk siis reaktsioonist võib aru saada, milliseid inimesi sedalaadi mängud huvitavad.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma kommertskanalitelt peale Kuldvillaku ei ole muud näinud/vaadanud, aga viimase aja kõige piinlikuma saate tiitli err-is saab küll Kuulsuste lahingule anda.

+4
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ainult Kuldvillakut vaatasin kuni see ebam. saatejuht pandi, ei suuda selle mimmuga vaadata. Kahju.

+8
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ma kommertskanalitelt peale Kuldvillaku ei ole muud näinud/vaadanud, aga viimase aja kõige piinlikuma saate tiitli err-is saab küll Kuulsuste lahingule anda.

Keegi ERR-ist võiks selle plaksutamise masina katki teha. Seda jubedat häält lastakse jutu alguses, keskel ja lõpus. Täiesti närvihaige on see nupuvajataja ja segab kuulamist.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

jaa, no tõesti leidub ikka selliseid inimesi, keda see segab

Mind telemängud ei sega kuidagi, las aga teevad, kui vaatajaid on. Korra olen vaadanud Kanal 2st “Reede Õhtut”, kus mängitakse mingeid imelikke mänge – tookord juhtusid vaimukad külalised olema, kuulasin neid, polnud paha.
Korra vaatasin ka Kahe kange mingit õhtut, sealne mäng oli suht igav.
“Kuulsuste lahing” sõltub osalejatest, mõned on vägagi vaimukad olnud, lust neid kuulata.
“Värvimuusika” meeldis ka väga, seal kompenseeris Ahven ka osalejate tuimuse.
“Orkestrimängud” – ootasime terve perega järgmist saadet.
“Mis? Kus? Millal?” – super.

Rohkem telemänge ei teagi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

“Mis? Kus? Millal?” – super.

 

Tõesti on! Kahju, et nüüd jälle otsa sai.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

jaa, no tõesti leidub ikka selliseid inimesi, keda see segab

Ehk siis reaktsioonist võib aru saada, milliseid inimesi sedalaadi mängud huvitavad.

vastusest võib aru saada, et inimesed jagunevad ainult 2-ks, kui segab, siis kindlasti huvitab, no tõesti, ma siis olen see ainueksemplar, et mind ei huvita, aga ega sega ka, mis teisi huvitab

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

jaa, no tõesti leidub ikka selliseid inimesi, keda see segab

Ehk siis reaktsioonist võib aru saada, milliseid inimesi sedalaadi mängud huvitavad.

Mul ei ole midagi inimeste vastu, kes vaatavad telemänge.
Teemaalgataja sugused aga, kes teevad teema spetsiaalselt, et kedagi mõnitama hakata, on nõmedad.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

jaa, no tõesti leidub ikka selliseid inimesi, keda see segab

Ehk siis reaktsioonist võib aru saada, milliseid inimesi sedalaadi mängud huvitavad.

Mul ei ole midagi inimeste vastu, kes vaatavad telemänge.

Teemaalgataja sugused aga, kes teevad teema spetsiaalselt, et kedagi mõnitama hakata, on nõmedad.

Vabandust, keda ma mõnitasin? Küsisin, kas kedagi päriselt ka huvitavad sellised telemängud, kus huilatakse ja üksteisele patsu lüüakse.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

jaa, no tõesti leidub ikka selliseid inimesi, keda see segab

“Värvimuusika” meeldis ka väga, seal kompenseeris Ahven ka osalejate tuimuse.

Oeh, ja minu jaoks oli see Ahven seal üks lärmakas plähmerdis! Samamoodi ei suutnud vaadata Daniel Viinalassi juhitud telemängu – see ameerikalik karjumine käis täiega närvidele.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

TA olen. Ehkki, ma ju mänge ei vaata, siis hetkel olen teatud põhjustel sunnitud nägema. Kõige kiituseks ülten, et nii Carmen Tabor kui ka Piret Rauk näevad väga ilusad välja! Väga ilusad!

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas tõesti leidub inimesi, kes vaatavad selliseid saateid? Kelle jaoks neid tehakse?

Minu jaoks tehakse, mina olen juba lapsest saati vaadanud igasugu telemänge. Mõnus meelelahutus, tihti saab nalja, vahel uusi teadmisi jne. Minevikust meeldis “Tähed muusikas”.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

“Mis? Kus? Millal?” – super.

Tõesti on! Kahju, et nüüd jälle otsa sai.

See on tõesti saada, mida väga tagasi eetrisse igatsen.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina telemänge olen ka vaadanud, vaatamise huvi siis vastavalt valdkonnale. Meeldivad need nagu küsimuste  ja vastustega, äraarvamisega. Kuigi ka seal on olnud neid, mis üldse ei istu, nimesid väga ei mäleta. Aga sellised ei istu, kus on tehtud mänguliseks, päris naljaks ja lailaivalguvaks, ja need ei sobi üldse, kus on mingi liikumiusega ja võistluslik kuidagi ja liiga palju nalja. Ja pole aastaid vaadanud igasugu uusi mingeid seriaale, mille nimesidki ei tea. Mis ilmuvad kuskilt ja siis kaovad. Ja neid on palju ikka olnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ainus huvitav mäng on olnud Miljonimäng

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei tea, kas viga on minus, aga minu jaoks on need telemängud nii venivad. Ei ole sellist mõnusat hoogu, õudselt pikalt ja laialt nämmutakse kõike. Mul vaatajana on igav. Minu meelest saaks saama saate palju kiiremini tehtud, kui ülearune möla välja jätta.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 23 postitust - vahemik 1 kuni 23 (kokku 23 )


Esileht Hobinurk Telemängud