Esileht Kodunurk Teleteenus

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 34 )

Teema: Teleteenus

Postitas:

Pean olude sunnil teleoperaatorit vahetama (siiani olnud Telia). Palun kiitke/laitke enda omi.
Hetkel jäi silm Tele2 peale. Kas on hea?

+4
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

siiani olnud Telia)

Teliast ära minnes ei ole ükski nii hea.
Telia on küll kallis, aga kahjuks parim.

+14
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.11 14:23; 11.11 17:47; 12.11 09:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

siiani olnud Telia)

Teliast ära minnes ei ole ükski nii hea.

Telia on küll kallis, aga kahjuks parim.

Oleks nagu vaenlase soovitamine.

+3
-9
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

siiani olnud Telia)

Teliast ära minnes ei ole ükski nii hea.

Telia on küll kallis, aga kahjuks parim.

Vale. Tele2 on igal juhul odavam kui teised ja põhimaanteed äärne ala sama hea leviulatusega kui teistel firmadel. Ja kellel neil ei oleks tevelikuses leviauke?! Minu teada on kõigil. Pea samaded kohtades ka kõigele lisaks. Piiriäärsetel aladel on nagunii üks suur pudru ja kapsad.

+3
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vale. Tele2 on igal juhul odavam kui teised ja põhimaanteed äärne ala sama hea leviulatusega kui teistel firmadel. Ja kellel neil ei oleks tevelikuses leviauke?!

Sa vist ei saanud aru üldse millest juttki käib?

Mais pgna “leviaugud” sul 100 megase valgusaabli otsas saavad olla? Ja mis kapsad?
Tule mõistus koju tagasi.

+9
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.11 14:23; 11.11 17:47; 12.11 09:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on olnud tele2 juba peaaegu 10 aastat. Viimased 5a olen eriti rahul. Elan tegelikult üldse Soomes aga nett toimib EL kiirelt ja leviga ei ole kunagi probleeme olnud.
Pigem need leviaugid tekivad just teatud kohtades, olgu sul Soome sim või Eesti oma, levi pole sellisel juhul kummalgi(mul dual sim).
Mehel on Soome Telia ja ütleks, et tal kehvem levi Eestis, kui mul Tele2-ga Soomes.

+1
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.11 18:07; 12.11 08:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sul on vaja kodust internetti, siis Telia on parim variant.

Kui sul on vaja telefonioperaatorit, siis TELE2 on täitsa okei. Elisat ei soovita kummalgi juhul (on olnud, olen loobunud).

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.11 18:37; 14.11 08:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tüüpiline Perekool, kus küsitakse üht, aga vastajad jahuvad hoopis midagi muud! Mis leviaugud!? Mis SIMkaart!? Teemaalgataja küsis TELEKA VAATAMISE kohta, lambad!

+17
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tüüpiline Perekool, kus küsitakse üht, aga vastajad jahuvad hoopis midagi muud! Mis leviaugud!? Mis SIMkaart!? Teemaalgataja küsis TELEKA VAATAMISE kohta, lambad!

Teemaalgata küsis ju teleoperaatorit. Ise ta mainib, et tele2 jäi silma…tele 2 ju ei pakugi üldse telekavaatamise teenust. Seega eeldan, et jutt on siiski helistamise teenuse kohta.

+4
-10
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.11 18:07; 12.11 08:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgata küsis ju teleoperaatorit. Ise ta mainib, et tele2 jäi silma…tele 2 ju ei pakugi üldse telekavaatamise teenust. Seega eeldan, et jutt on siiski helistamise teenuse kohta.

Muidugi pakub Tele2 teleka vaatamise teenust!

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teemaalgata küsis ju teleoperaatorit. Ise ta mainib, et tele2 jäi silma…tele 2 ju ei pakugi üldse telekavaatamise teenust. Seega eeldan, et jutt on siiski helistamise teenuse kohta.

Lauslolluse nämmutamine jätkub.
Tele2 TV paketid: https://tele2.ee/tv

teleoperaator – operaator, kes pakub teleri vaatamise teenust. nii õhu, kui juhtme kaudu, sat tv jne.
mobiilioperaator – operaator, kes pakub mobiiltelefoni ja mobiilse interneti teenust.

+7
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.11 14:23; 11.11 17:47; 12.11 09:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tulin ka Teliast ära. Väga ülbeks on nad läinud sellega, et küsivad kõige kõrgemat hinda, aga omal ei jõua pakutavad teenusedki järele. See internet ajas lausa kettasse, kunagi ei vedanud välja seda, mis oli lubatud. Netflix ka laadis ja hangus ikka väga tihti. Teised on alati imestanud, kuidas meil nii suured arved olid. Oma tuttavad ka, kes varem olid Telia kliendid, järjest vahetavad teenusepakkujat.

Netikiiruse jama taga on tavaliselt see, et inimesel on kodus Thomson ruuter aastast 2011 ning sealt see kiire nett läbi ei tulegi, isegi kui optiline sidekaabel on koduni veetud.

Teleri HD pildi jaoks peab ka digiboksile otsa vaatama ja vajadusel kaasaegsema võtma.

 

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tele2 müüb edasi Go3 platvormi teenust. Kui internet olemas ja digiboksi ei vaja vaid omad uuemat nutitelekat, siis ei ole sul mõtet läbi Tele2 seda teenust osta. Tõmba omale telekasse Go3 äpp, rega netis go3.tv lehel, maksa kaardiga ja vaata. Igal ajal saad ära lõpetada kui sulle ei meeldi. Tele2 puhul maksad neile digiboksi renti ja ilmselt lõpetamine ka nii lihtne ei ole.

Kasutan ise ka Go3-e ja olen rahul.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teised on alati imestanud, kuidas meil nii suured arved olid. Oma tuttavad ka, kes varem olid Telia kliendid, järjest vahetavad teenusepakkujat.

Kelle vastu nad vahetavad? Mul on ka Telia ja sooviks odavamat lahendust. Muidugi võiks Telia teenusega võrdselt hea olla – mul pole Teliaga ühtegi probleemi olnud.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tulin ka Teliast ära. Väga ülbeks on nad läinud sellega, et küsivad kõige kõrgemat hinda, aga omal ei jõua pakutavad teenusedki järele. See internet ajas lausa kettasse, kunagi ei vedanud välja seda, mis oli lubatud. Netflix ka laadis ja hangus ikka väga tihti. Teised on alati imestanud, kuidas meil nii suured arved olid. Oma tuttavad ka, kes varem olid Telia kliendid, järjest vahetavad teenusepakkujat.

… ja vahetasid [mis firma] vastu?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen Telia klient olnud üle 10 aasta, internet ja tv on kokku iga kuu ca 55€ +-5€ olenevalt sellest kas võtan lisakanaleid. Hiljuti jäigi silma Tele2, kes pakub samu asju ca 39€  eest kuus. Nimelt, on interneti kiirus kolides päris kehv. Samas, saaks mobiili arved tervele perele väihendada. Aga ei julge hetkel veel teenuseosutajat vahetada, esiteks sellepärast, et pole veel piisavalt tagasisidet kuskil liikumas Tele2 kohta ja neil pole üht kindlat kanalit, mida mulle meeldib vaadata.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutan Teliat nii linna, kui maal (ainuke firma, kelle telekapilt maale jõuab), koos internetiga maksime 18 eurot kuus + seadmete rent 2-3 eurot kuus.

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.11 20:12; 14.11 09:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutan Teliat nii linna, kui maal (ainuke firma, kelle telekapilt maale jõuab), koos internetiga maksime 18 eurot kuus + seadmete rent 2-3 eurot kuus.

telial hinnakirja järgi nii odavat võimalust ju polegi?

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

telial hinnakirja järgi nii odavat võimalust ju polegi?

Pead uskuma. Nagu ikka, maal elavatel kägudel asjad teistmoodi.

Paljudel tuleb ilmselt tuleb internet oma kaevust ka ja saab naabritele ka jagada

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

telial hinnakirja järgi nii odavat võimalust ju polegi?

Igal operaatoril on palju selliseid kliente, kes ei maksa selle hinnakirja järgi, mis parasjagu kodulehel üleval.

Minul on internet+teler teliast ja ma ei maksa 55+5, mul on nett mingi 22€ pluss teler 6 ja noppekanalid, kokku 33€. Tõsi, mul ei ole see kõige kiirem nett, vaid mingi keskmine, kuid ma ei tunne kiiremast hetkel ka puudust. Arvutimängu mängida saab teler ega netfliks ei veni, kasutajaid taga kaks.

Tele2 mul on telefon ja maksan 6€ kuus, ka on selline teema, et seda hinnakirjas ei ole, sest sealt ma üritasin mingi nende järjekordse paketimuutuse ja hinnatõusu pärast lahkuda ja siis mulle tehti otse selline pakkumine.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 11.11 18:37; 14.11 08:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutan Teliat nii linna, kui maal (ainuke firma, kelle telekapilt maale jõuab), koos internetiga maksime 18 eurot kuus + seadmete rent 2-3 eurot kuus.

telial hinnakirja järgi nii odavat võimalust ju polegi?

Kevadel sooduspakkumisega saime, lisaks oli veel esimene kuu tasuta. Liideti linnas kasutusel olevale paketile juurde.  Sügisel andsime seadmed tagasi ja lõpetasime selles osas paketi ära ja kevadel ootame uut pakkumist.

Kui ainult telekast rääkida -siis odavam pakett on 6 eurot.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.11 20:12; 14.11 09:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on aastaid stv nett+telekanalid 24euri. Olen rahul. Samas olen väike telekavaataja. Mulle sobib et stv-l pole digiboxi vaid telekasse käiv conam kaart. Hea ja mugav. Saab ühe puldiga hakkama.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

telial hinnakirja järgi nii odavat võimalust ju polegi?

Pead uskuma. Nagu ikka, maal elavatel kägudel asjad teistmoodi.

Paljudel tuleb ilmselt tuleb internet oma kaevust ka ja saab naabritele ka jagada

Sa tõesti ei tea, et  firmad teevad turunduse käigus uute klientide meelitamiseks sooduspakkumisi, mis on tunduvalt odavamad kodulehel reklaamitud kampaaniatest?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul Starmani ajast Elisa Elisa Elamus: Internet-L + TV-S  ja maksab 30,97 kuu.  Aina rohkem jamab, võtan ka hoogu vahetamiseks. Aga mul vana telekas, seega siis Tele2 ei sobigi?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kodus Telia nett ja Go3 äpp. Telia teleteenus absurdselt kallis. Praegu go3 (tv+filmid). Sisuga väga rahul. Soovitan proovida.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kellel on GO3….Kas teleri vaatamine käib läbi interneti või toimib see on nagu teised telekanalid? (Kas selleks, et telerit  vaadata peab arvuti ka järel olema või mitte?)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Go3 vaatamiseks on vaja sateliit antenni. Ei soovita go3 linna elanikele sest internet on tele2 oma ja mastid pidevalt ülekoormatud. Olen 2 aadtat klient olnud ja selle aja sees pole kogu teenust kordagi kasutada saanud sest see lihtsalt ei tööta. Kui väljas on ilm halb siis pole lootustki, et näiteks järelvaatamine või filmiriiul töötaks. Minu puhul väidavad, et viga vanas ruuteris aga uut ilma uue lepinguta ei väljastata. Seega istun selle jama otsas ja ei soovitaks seda teenust isegi mitte vaenlasele kui siis mõnele sadomasole????

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul ka Go3 ja Telia nett. Tegime perele jõuluks kingi uue nutiteleka näol ja ma olen rahul. Go3 on läbi äpi, mis töötab netiga. Telekas on netti ühendatud.
Me elame Kiili vallas ja leviga probleeme pole.
Telia jääb liiga kalliks meile ja seega ei taha. Apollo tv pidi ka hea olema. Ei ole proovinud ja ei tea kaasa rääkida.
Elisat ei soovita üldse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Android teleritele on äpp. Pole probleeme.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

siiani olnud Telia)

Teliast ära minnes ei ole ükski nii hea.

Telia on küll kallis, aga kahjuks parim.

Mina nt sain just Teliast kõige soodsama pakkumise ja tegemist ei olnud individuaalse pakkumisega, vaid avalikuga. Kuna ma kasutan Wifit minimaalselt ja telekanalite valikust sobis ka kõige lihtsam variant, siis oli Telia pakkumine kõige odavam (minipakett on neil teleteenusel 6€ kuu + digiboksi rent 2€). Tele2 Go3 oleks mul tulnud koos seadme rendiga 12€ kuus, kuna telekas ei ole nuti ja oleks pidanud digiboksi juurde võtma igal juhul, et telekast vaadata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 34 )


Esileht Kodunurk Teleteenus